خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 52
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nerd_Girl نمایش پست ها
      هنوز نرفتم دندونپزشکی ولی الان که دارم این متن رو مینویسم سرم رو خم کردم و درد فک و صورتم شروع شده در حالی که تو حالت عادی مشکلی ندارم
      دقیقا منم الان اینطوری هستم .

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nerd_Girl نمایش پست ها
      هنوز نرفتم دندونپزشکی ولی الان که دارم این متن رو مینویسم سرم رو خم کردم و درد فک و صورتم شروع شده در حالی که تو حالت عادی مشکلی ندارم
      شما پشت کنکوری هستی ؟

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh jhnp نمایش پست ها
      شما پشت کنکوری هستی ؟
      دانشجو ام ولی برا ۱۴۰۰ ثبت نام کردم

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Nerd_Girl;1696369]دانشجو ام ولی برا ۱۴۰۰ ثبت نام کردم[/QUOTE
      انشا الله که مشکلت حل بشه و موفق بشی واسه کنکور

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیزم . من یک پشت کنکوری هستم که ۱۴۰۰ سومین کنکورم میشه . سال ۹۸ اولین کنکورم بود از اون موقع تا الان من یک مشکلی پیدا کردم که باعث شده نتونم درس بخونم و واقعا درس خوندن رو برام سخت کرده . واقعا دیگه نمی دونم چیکار کنم . خیلی بهم فشار میاد که نمیتونم به خاطر این مشکل درس بخونم و ۳ ساله این مشکل داره منو بازی میده . حالا من مشکلم رو میگم . بچه ها من زمانی که شروع میکنم به درس خوندن به محضی که کتاب رو باز کنم و بخوام اون متن کتاب رو بخونم صورتم و بینیم و فکم درد میگیرن یه حالتی مثل اینکه کسی داره فشارشون میده و واقعا اذیت میشم . دیگه بعضی وقت ها شروع میکنم به گریه کردن از اینکه چرا این مشکل برای من پیش اومده و واقعا سه ساله که جلوی پیشرفتم رو گرفته . گفتم اینجا مشکلم رو مطرح کنم چون دانش آموزانی زیادی عضو اینجا هستن که ممکنه مشکل منو داشته باشن یا اینکه درمانش کرده باشن ‌. بچه ها از تمام شما که تجربه ای در این مورد دارید ودانشجوهای روانشناسی و پزشکی می خوام که بیاید منو راهنمایی کنید . واقعا زندگیم و درسم دارن نابود میشن .
      دوستان عزیزم واقعا اونایی که میاید اینجا و راهنماییم می کنید دعاتون میکنم .
      عرض ادب
      امیدوارم حالت خوب باشه
      به نظرم به نورولوژیست باید مراجعه کنی

6. Top | #36
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیزم . من یک پشت کنکوری هستم که ۱۴۰۰ سومین کنکورم میشه . سال ۹۸ اولین کنکورم بود از اون موقع تا الان من یک مشکلی پیدا کردم که باعث شده نتونم درس بخونم و واقعا درس خوندن رو برام سخت کرده . واقعا دیگه نمی دونم چیکار کنم . خیلی بهم فشار میاد که نمیتونم به خاطر این مشکل درس بخونم و ۳ ساله این مشکل داره منو بازی میده . حالا من مشکلم رو میگم . بچه ها من زمانی که شروع میکنم به درس خوندن به محضی که کتاب رو باز کنم و بخوام اون متن کتاب رو بخونم صورتم و بینیم و فکم درد میگیرن یه حالتی مثل اینکه کسی داره فشارشون میده و واقعا اذیت میشم . دیگه بعضی وقت ها شروع میکنم به گریه کردن از اینکه چرا این مشکل برای من پیش اومده و واقعا سه ساله که جلوی پیشرفتم رو گرفته . گفتم اینجا مشکلم رو مطرح کنم چون دانش آموزانی زیادی عضو اینجا هستن که ممکنه مشکل منو داشته باشن یا اینکه درمانش کرده باشن ‌. بچه ها از تمام شما که تجربه ای در این مورد دارید ودانشجوهای روانشناسی و پزشکی می خوام که بیاید منو راهنمایی کنید . واقعا زندگیم و درسم دارن نابود میشن .

مورد 1 : استرس و دلهره
      مورد 2: ضعف چشم هاتون ! البته این مورد که خودم تجربش رو دارم بیشتر احساس کسالت و سردرد میتونه داشته باشه
      مورد 3 : تمارض

پیشنهاد: به متخصص داخلی مراجعه کنید ! اکثراً قریب به وقوع انچنان که دیدم از دوستانم افکار تمارض گونه یا استرس چنین پدیده هایی رو نمود میده !

ضمنا اینجانب تا زمان زیادی قرص کافیین یا قهوه مصرف میکردم تاثیرات مخربی چون تیک صورت و انگشت حتی احساس تیک گوش به من دست میداد ! مصرف این مواد حتی چای رو قطع کنین ، نور مناسب مطالعه و مقدار املاح و اب بدنتون رو تامین کنید ، روش های جلوگیری از استرس رو هم در میان داشته باشید ،
      عموما همیشه علم به هم ربط دارن ، مثال نقض بیابید بیمارانی که احساس خارش در پشت دارند در اکثر کلینیک ها داروی خاصی تجویزشان نمیشود فقط یک اینه در پشتشان میگذارند و دستور میدهند تا خلاف ان جهت خارش را بیمار بخارد ! در کمال تعجب احساس فروکش کردن خارش به بیمار دست میدهد ! پس اکثر بیماران افکار بیمارگونه دارند .
      یک کتاب دیگر بردارید ، مثل کتاب اشپزی سعی کنین از روی ان اشپزی کنید ! ایا در حین مطالعه ان نیز احساس چنین دارید؟ اگر بله ، پس درصد تمارض شما کاهش میابد ، اما خیر احساسی نداشتید پس شما هراس و وسواس پیدا کردید !

( اینجانب به طرز عجیبی در پاندمی فیلم های پزشکی رو دنبال میکردم)
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ENZO77 نمایش پست ها
      عرض ادب
      امیدوارم حالت خوب باشه
      به نظرم به نورولوژیست باید مراجعه کنی
      چشم .خیلی ممنون

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

مورد 1 : استرس و دلهره
      مورد 2: ضعف چشم هاتون ! البته این مورد که خودم تجربش رو دارم بیشتر احساس کسالت و سردرد میتونه داشته باشه
      مورد 3 : تمارض

پیشنهاد: به متخصص داخلی مراجعه کنید ! اکثراً قریب به وقوع انچنان که دیدم از دوستانم افکار تمارض گونه یا استرس چنین پدیده هایی رو نمود میده !

ضمنا اینجانب تا زمان زیادی قرص کافیین یا قهوه مصرف میکردم تاثیرات مخربی چون تیک صورت و انگشت حتی احساس تیک گوش به من دست میداد ! مصرف این مواد حتی چای رو قطع کنین ، نور مناسب مطالعه و مقدار املاح و اب بدنتون رو تامین کنید ، روش های جلوگیری از استرس رو هم در میان داشته باشید ،
      عموما همیشه علم به هم ربط دارن ، مثال نقض بیابید بیمارانی که احساس خارش در پشت دارند در اکثر کلینیک ها داروی خاصی تجویزشان نمیشود فقط یک اینه در پشتشان میگذارند و دستور میدهند تا خلاف ان جهت خارش را بیمار بخارد ! در کمال تعجب احساس فروکش کردن خارش به بیمار دست میدهد ! پس اکثر بیماران افکار بیمارگونه دارند .
      یک کتاب دیگر بردارید ، مثل کتاب اشپزی سعی کنین از روی ان اشپزی کنید ! ایا در حین مطالعه ان نیز احساس چنین دارید؟ اگر بله ، پس درصد تمارض شما کاهش میابد ، اما خیر احساسی نداشتید پس شما هراس و وسواس پیدا کردید !

( اینجانب به طرز عجیبی در پاندمی فیلم های پزشکی رو دنبال میکردم)
      خیلی ممنون از راهنماییهاتون.

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdibi نمایش پست ها
      من هم تقریبا مثل شما هستم.
      من هم به طور اتفاقی دقیقا روز های ازمون حساسیتم شروع میشه،عطسه و ابریزش بینی و ... شدید.
      دو سه باراول فکر کردند الکی هست بعد دیدن نه راستی راستی مریض میشم.
      نکته جالبش این بود اوایل میرفتم داخل دانشگاه ازمون حضوری میدادم،اینطوری میشدم،الان هم داخل اتاقم اینطوری میشم‌.
      روزای دیگه هم خیلی عادی و سرومروگنده راه میرم و خوبم.
      خانواده که میگن به ازمون حساسیت دارم
      ولی در کل دنبال یه ضد حساسیت غیر خواب اورم کسی میدونه؟

فک میکردم فقط من اینجوری ام
      از دوروز قبل ازمون شرو میکنم به قرص خوردن البتع تاثیر چندانی هم ندارع
      هیستامینم باعث میشع خابت بگیرع
      خداییش درد و مرضامون خیلی عجیبن
      ♡ ♡ عجیـب خستم:/ ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها من توی این یکی دو روز خودم رو زیر نظر گرفتم . زمان هایی که استرسم بالاست یا عصبانی میشم دردم زیاد میشه . مثلا دیروز گریه کردم واقعا خسته شدم از این درد بعد که گریم تموم شد دیدم دیگه دردم از بین رفته بود چون تخلیه روانی شده بودم .
      یا وقتی سرم رو پایین رو به کتاب خم میکنم باز بهم فشار وارد میشه و صورتم درد میگیره گفتم یه نگهدارنده کتاب بگیرم که سرم رو به پایین خم نکنم .

11. Top | #41
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      قبل کنکور نمیریم خوبه!
      مشاورم گفت اپوسیتریزین خوبه،خودم هنوز نرفتم بخرم ولی مشاورم که راضی بود.
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Na نمایش پست ها
      فک میکردم فقط من اینجوری ام
      از دوروز قبل ازمون شرو میکنم به قرص خوردن البتع تاثیر چندانی هم ندارع
      هیستامینم باعث میشع خابت بگیرع
      خداییش درد و مرضامون خیلی عجیبن
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

12. Top | #42
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من نمیخوام بترسونمت ولی بهتره به یه متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنی مشکلی که تو داری فقط مربوط به درس خوندن نیست اینکه چشمت به هر متنی بیفته و روش تمرکز کنی یهو صورتت دردبگیره می تونه منبعش توی مغزت باشه. مثلا دکتر گیو شریفی که جراح مغز و اعصابه تو پیجش یه مورد جراحی گذاشته بود خانمه می گفت نصف صورتم یخ می کرده نصف دیگه اش داغ بوده و تومور مغزی داشته که جراحی شده. تو هم بهتره اول بری پیش متخصص مغز و اعصاب اگه آزمایش نوشت و مشکلی نبود بعد بری پیش اعصاب و روان و روانشناس و هرچی که هست.

13. Top | #43
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها من توی این یکی دو روز خودم رو زیر نظر گرفتم . زمان هایی که استرسم بالاست یا عصبانی میشم دردم زیاد میشه . مثلا دیروز گریه کردم واقعا خسته شدم از این درد بعد که گریم تموم شد دیدم دیگه دردم از بین رفته بود چون تخلیه روانی شده بودم .
      یا وقتی سرم رو پایین رو به کتاب خم میکنم باز بهم فشار وارد میشه و صورتم درد میگیره گفتم یه نگهدارنده کتاب بگیرم که سرم رو به پایین خم نکنم .
      اگه دلیلش عصبیه که باعث خوشحالیه چون مشکل جدی نداری و می تونی خودت هم با کار کردن روی خودت بهترش کنی

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yuhan نمایش پست ها
      اگه دلیلش عصبیه که باعث خوشحالیه چون مشکل جدی نداری و می تونی خودت هم با کار کردن روی خودت بهترش کنی
      ممنون عزیزم . آره این یکی دو روز که روی خودم کار کردم بهتر شدم .

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حتما ویتامین dوbکمبود داری
      کمبود این دوتا اعصابو بهم میریزه استرسم زیاد میکنه
      دوستم مشکل شمارو داشت حتی اون موقه خوندن فکشم قفل میشد نمیتونست ببنده
      ویتامین دیش 10 بود امپولشو زد رسوند ب 30 الان هم روحیش خوبه هم مشکلش رف شد
      ویتامین بیم عالیه قشنگ سرحالت میکنه
      زیادم امپولش گرون نیستش دونه یی 6تومنه هر هفته بزن
      مطمئنم کمبود ویتامین داری هم برا درد مفاصلو عضلات صورتت هم روحیت

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن