خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question بچه ها جواب بدید واسه زیست کمک می خوام

سلام بچه ها جواب بدین
      من یادگیریم احساس میکنم تحلیل رفته مطالب زیست تو ذهنم نمیمنونه من رشته ام ریاضیه میخوام تجربی شرکت کنم هنوز زیست سال دوم تموم نکردم چه برسه به سوم وپیش دانشگاهی بچه ها کمکم کنین چکار کنم؟چون مطالب تازگی داره یه جوریه تو ذهنم نمیمونه بچه ها من میخوام حتما قبول بشم کمک کنین
      ممکن نتونم زود به زود به سایت سریزنم واسم پیام خصوصی بزارین و راهنماییم کنین بچه ها امیدم به راهنمایی شماهاست

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم پارسال وضعیت شما رو داشتم
      راه‌کارم این بود که ژنتیک (فصل ۵، ۶، ۷، ۸ سوم + ۵ پیش) + زیست گیاهی (فصل ۷ سوم) + نصف بیشتر قلب (درس ۶ دوم) رو حذف کردم؛ یعنی اصلا نگاه هم نکردم
      با این حال ۴۰ درصد زدم که با توجه به ریاضی بودنم و سختی تخیلی کنکور فکر نکنم بد بوده باشه
      البته شما اگه هدفت دندون، پزشکی یا داروسازی هست، به هیچ وجه این کار رو نکن...
      برای منابع هم به نظرم خیلی سبز هر سال رو بگیر
      من که کلاس نرفتم و فقط از همین کتابا استفاده کردم
      یه چیزی که هست، باید تمرکزت روی فصل‌های ساده که یادگیری‌شون برای بچه‌های ریاضی راحت‌تره بذاری؛ مثلا از دوم، پنج فصل اول، فصل ۶ و ۷ به شرط استفاده از خیلی سبز و هشت خیلی راحت هست. در کل دوم (حداقل واسه من) خیلی راحت بود
      برای سوم، جز ژنتیک، چهار درس اول خیلی راحتن، اما با توجه به سخت شدن کنکور، باید خیلی مفهومی یاد گرفته بشن که امسال کتاب خیلی سبز سه فصل اولش درسنامه دار شده و خیلی خوبه. البته درس ۱۰ سوم حفظ کردن هورمون‌های گیاهی و کارکردهاشون یکم دشواره. همچنین درس ۱۱ که چرخه جنسی، تخمک‌گذاری و شکل‌گیری جنین رو قشنگ بفهمی
      پیش ولی فکر می‌کنم بسیار راحته و چند تا تست راحت رو از پیش می‌تونی جواب بدی. از درس یک پیش بعضی وقتا تست‌های سختی میاد،‌ ولی با کتاب خیلی سبز پیش ۱ می‌تونی جواب بدی (البته بازم میگم مفهومی خیلی سخت میدن ولی آسون هم میدن که با خوب خوندن حداقل آسونا رو حتما میزنی) درس ۲ ۳ ۴ راحتن (هر چند از سه و چهار زیاد تست نمیاد، ولی باید بخونی، چون اگه بیارن حیفه جواب ندی)
      درس ۵ که ژنتیک جمعیته و به نظر من سخته. درس ۶ و ۷ بسیار آسونن. درس ۸ اگه زیست پیش ۲ خیلی سبز رو بگیری راحت میتونی یاد بگیری
      سه درس پایانی زیست پیش هم که همش حفظیه و اگه خوب حفظ کنی درصد خیلی خوبی رو ازشون می‌تونی بیاری؛ مخصوصا طراحای کنکور این سه فصل رو خیلی دوست دارن.
      به نظرم برو کتاب‌های خیلی سبز رو بگیر و هرجاشو یاد نگرفتی یا مشکل داشتم، توی پیام خصوصی از خودم بپرس.
      پیروز باشید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن