خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 48
    1. Top | #16
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      زیرو چی زدی دادا؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      آخه من توی شرایطی هستم که فقط میتونم 5 ساعت درس بخونم
      الآن هم انقدر تقلب ها توی آزمونای غیرحضوری زیاد شده که دیگه جرئت نمیکنم آزمون بدم چه برسه تراز و رتبه ام رو هدف قرار بدم
      توی خونه ، بقیه اعضای خانواده وضعیتم رو درک نمیکنن ، وقتی میخوام بخوابم مهمون خونمون هست یا بچه ها سروصدا میکنن ... اصلن نمیتونم زمان خوابم رو کنترل کنم
      با این وضع هروقت اهداف بلند مدتم رو یادآوری میکنم بجای انگیزه فقط خودم رو تحقیر و تخریب میکنم
      ممنون از راهنمایی تون

...

2. Top | #17
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الآن هم انقدر تقلب ها توی آزمونای غیرحضوری زیاد شده که دیگه جرئت نمیکنم آزمون بدم چه برسه تراز و رتبه ام رو هدف قرار بدم
      توی خونه ، بقیه اعضای خانواده وضعیتم رو درک نمیکنن ، وقتی میخوام بخوابم مهمون خونمون هست یا بچه ها سروصدا میکنن ... اصلن نمیتونم زمان خوابم رو کنترل کنم
      با این وضع هروقت اهداف بلند مدتم رو یادآوری میکنم بجای انگیزه فقط خودم رو تحقیر و تخریب میکنم
      ممنون از راهنمایی تون

چیکار کردن باهات سر به کوه و بیابون زدی

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      امیدوارم بچه ها فکر نکنن قصدم سرکار گذاشتنه

این دست سوالات ، چند موردی بودن که خودم توی این مدت از چند نفر شنیدم و خیلی ها دچارش بودن ... گفتم تا دوستمون دارن زحمت میکشن ، نظرشون رو بپرسم

دستت طلا ... کارت درسته

4. Top | #19
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

این دست سوالات ، چند موردی بودن که خودم توی این مدت از چند نفر شنیدم و خیلی ها دچارش بودن ... گفتم تا دوستمون دارن زحمت میکشن ، نظرشون رو بپرسم

دستت طلا ... کارت درسته
      چرا خودت جوابشونو نمیدی توی زیرو نامه؟

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها
      چرا خودت جوابشونو نمیدی توی زیرو نامه؟
      چون اولن زیرونامه دیگه وجود نداره ، و ثانین تاپیک موردنظر واگذار شده

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hasann نمایش پست ها
      تعداد تست در روز
      من گاهی ک میبینم تو کزارش کارا و اینا طرف تو ی روز ۲۰۰ ۳۰۰ تا تست زده بعد من کلا شاید تستام ۱۰۰ تا هم نشه حتی خیلی کمتر نمی دونم من مشکل دارم!! اونا خیلی مخن !!
      اعداد تست در روز رو هر کسی بگه که کسی 300 تا تست میزنه قطعا موفق تر از کسی هست که 100 تا یا حتی کمتر میزنه حرف چرتی رو گفته
      من تو یه روز میتونم 1000 تا تست هم بزنم ولی از کجا؟؟ از کدوم منبع؟؟ از کدوم مبحث حتی؟؟ اینا خیلی دخیل ان تو تعداد تست
      توی هندسه شما تو یه ساعت اگه 5 تا تست بزنی باید کلاهت رو بندازی بالا از شادی
      توی دینی تو یه ساعت 50 تا تست بزنی باید غمگین بشی
      پس زیاد خودتونو درگیر این تعداد تست و ... نکنید که حرف یه شدت کلی و چرتی هستش
      بله در دیدگاه جزئی تعداد تست بالا داشتن خیلی خوبه ولی به صورت کلی خیر
      پ.ن: سارا همتی رتبه 1 کنکور 94 در خرداد ماه به روزی 1000 تست هم رسیده بود ولی خرداد ماه نه الان درضمن کسی که از دهم خرخون بود (من ایشون رو میشناسم برای زیست شناسی 4 تا معلم داشت و یه زمانی کتاب زیستش تو کلوب ها چاپ شده بود به فروش میرفت کپی اش اینقدر نکته در اورده بود و تست طرح کرده بود از کتابش )
      ویرایش توسط _Joseph_ : 28 بهمن 1399 در ساعت 22:10

7. Top | #22
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چون اولن زیرونامه دیگه وجود نداره ، و ثانین تاپیک موردنظر واگذار شده
      باشه.
      خودت بالاخره بهتر میدونی که چیکار کنی..تا اینجاشم خیلی کمک کردی چه به من چه به بچه های دیگه و هممون ازت ممنونیم.
      ولی امیدوارم که به خاطر حرف{مردم} اون تاپیک رو واگذار نکرده باشی چون [تا وقتی که تو کاری مخالفی نداشته باشی به درست بودن اون راه پی نمیبری]✓✓✓

8. Top | #23
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      اعداد تست در روز رو هر کسی بگه که کسی 300 تا تست میزنه قطعا موفق تر از کسی هست که 100 تا یا حتی کمتر میزنه حرف چرتی رو گفته
      من تو یه روز میتونم 1000 تا تست هم بزنم ولی از کجا؟؟ از کدوم منبع؟؟ از کدوم مبحث حتی؟؟ اینا خیلی دخیل ان تو تعداد تست
      توی هندسه شما تو یه ساعت اگه 5 تا تست بزنی باید کلاهت رو بندازی بالا از شادی
      توی دینی تو یه ساعت 50 تا تست بزنی باید غمگین بشی
      پس زیاد خودتونو درگیر این تعداد تست و ... نکنید که حرف یه شدت کلی و چرتی هستش
      بله در دیدگاه جزئی تعداد تست بالا داشتن خیلی خوبه ولی به صورت کلی خیر
      اکثر بچها برای اینک تعداد تستشون رو بالا ببرن از درس های حفظی مثل دینی و زبان مایه میذارن در حالی که اصلا مفید نیست ولی اگ این تعداد تست بخش اعظمیش مربوط به اختصاصیا باشه کارشون ایول داره که ۹۰ درصد اینجوری نیست.

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنمایی تون

داستان چیه؟

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فیزیک کسی که صفر هست باید چیکار کنه از الان به بعد؟! آقای zero ممنون میشم شما هم راهنمایی کنید . تشکر

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melodii نمایش پست ها
      فیزیک کسی که صفر هست باید چیکار کنه از الان به بعد؟! آقای zero ممنون میشم شما هم راهنمایی کنید . تشکر
      باید کتاب رو باز کنه و شروع کنه به خوندن

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

دستت طلا ... کارت درسته
      کاملا درکت میکنم
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melodii نمایش پست ها

جوابی که اغلب افراد به این سوال میدن همون همیشگی هست

انتخابی عمل کن... فصل های زودبازده تر رو مسلط شو ، فصل ها و بخش هایی که برات خیلی سنگینه رو الویت قرار نده... اگه جزوه معلمی چیزی داری که خوب میفهمیش زیاد مرورش کن ، روی درسنامه ها فقط درحد یادگیری مفهوم زمان بذار و وسواس بخرج نده و تمرین و تست رو بچسب

توی دروس حلیاتی ، مدل تست زدن و تحلیل کردنش خیلی مهمه .. اینکه شما تفکر حل مسئله رو درست اجرا کنی ... اینکه به خودشناسی برسی کدوم تست رو جواب بدی و کدوم ها رو الویت آخر بذاری و کدوم ها رو اصلن نزنی

نحوه چینش فیزیک توی برنامه هفتگی هم خیلی تاثیرگذاره... ذهنتیت تون نسبت به فیزیک هم بشدت تاثیرگذاره بطوری که اگه ازش متنفر باشی و این تنفر رو موقع سوال حل کردن به خودت تلقین کنی قطعن هرچی خوندی بی ثمر خواهد بود

متغیرها و عوامل تاثیرگذار برای یک راهنمایی دقیق خیلی زیادن و بدون شناخت نمیشه شخصی سازی شده توصیه ای کرد

(معذرت بابت پاسخگوییم ... قول داده بودم این مدل پست ها رو کنار بذارم... این دفعه رو ندیده بگیریم . مثل همیشه پذیرای منفی ها و امتیازای محکومانه شما عزیزان هستیم
      )

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

اکثر بچها برای اینک تعداد تستشون رو بالا ببرن از درس های حفظی مثل دینی و زبان مایه میذارن در حالی که اصلا مفید نیست ولی اگ این تعداد تست بخش اعظمیش مربوط به اختصاصیا باشه کارشون ایول داره که ۹۰ درصد اینجوری نیست.
      تستای دینی رو ک تو ی ساعت می تونم ۱۰۰ تا بزنم منظورم ریاضی فیزیک و اینا بود سر حل این سوالا من خیلی وقت میزارم مثلا سعی میکنم تکنیک بزنم از ی روش دگ برم مثلا توی ریاضی هر تابعی رو کببینم توی برنامه دسموس رسم میکنم یا مثلا توی ارایه چ ب جواب برسم چ نرسم همع بیت هارو بررسی میکنم
      شاید واسه همینا باشه ک خیلی کمه تستام نمی دونم کارم درسته یا نه گفتم شاید بهتره این چیزا رو کنار بزارمو فقط تست بزنم

15. Top | #30
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hasann نمایش پست ها
      تعداد تست در روز
      من گاهی ک میبینم تو کزارش کارا و اینا طرف تو ی روز ۲۰۰ ۳۰۰ تا تست زده بعد من کلا شاید تستام ۱۰۰ تا هم نشه حتی خیلی کمتر نمی دونم من مشکل دارم!! اونا خیلی مخن !!
      منم دقیقا مشکل تورو دارم
      انقد تحلیل تستام وقت گیر میشه که روزانه شاید 150. 170 تست بزنم
      یه بارم به 200 رسیدم
      واقعا بقیه چیکار میکنن؟
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن