خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

**** ☆بررسی آلا و موارد مربوط به آن☆****

اولین و ساده ترین گزینه پیش روی همه ما و سایر کنکوری هابرای یاد گیری استفاده از ویدیو ها و سایت آلاست
      اینکه چقدر مفیدن یا صرفا وقت تلف کردنه
      کدوم کلاساش برای پشت کنکوری ها یا بچه هایی که وقت کمتر دارن مفیده؟؟سطحشون چطوره؟برای اموزش اولیه هستن یا مطالب تستی و نکته دارم میگن
      تجربه شما چی بوده؟؟ کدوم اساتیدش بهترن مثلا فیزیک کازرانیان یا یاری و خلاصه هر نکته و حرفی در این باره هست یکبار برای همیشه بصورت جامع اینجا بفرمایین
      ممنونم از پاسخ هاتون ♡♡♡
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      برا کسی که زبان بلد نیست اول بره اقای عزتی رو ببینه بعد بیاد درسنامه و تست بزنه ! تضمینی
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلیا فکر میکنن چون رایگانه اشغاله و بدرد نمیخوره ... به قول رضا امیر فکر میکنن پنیر مجانی فقط تو تله موش پیدا میشه !!
      من خودم از محتوای رایگانش استفاده کردم و عالی بوده...دبیر خوب زیاد داره مثل موقاری و ثابتی و امینی راد و کازرانیان و ناصح زاده
      2 تا برند رایگان هم داره که واقعا بدرد بخورن یکی صفر تا صد های رایگان و یکی هم کارگاه نکته و تست رایگان
      من به شخصه اون 5 تا دبیری که گفتم رو استفاده کردم و ب دردم خورده مخصوصا موقاری و ناصح زاده
      اما بقیه دبیراشون هم خوب هستن و در کل محتوای رایگان مفیدی تولید میکنه حتما استفاده کنید جای اینکه پول تو جیب موسسات اشغال و کذایی تاملند و کلاسینو و غیره بریزید
      اگر هم خواستید یه کار واقعا با کیفیت تر تهیه کنید برند راه ابریشم الا معرکست

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زیست آقای موقاری خیلی خوبه به خصوص یازدهم ودوازدهمش خوب میگه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه ثابتی نبود با ژنرال سر جلسه آفتابه لازم بودم...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkhoshzat نمایش پست ها
      ثابتی واسه تجربی احساس میکنم کامل نیست

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خداوکیلی ناصح زاده عربیش خوبه من واسه سال 98 ک کنکور داشتم استفاده کردم...
      امسالم که قراره مجدد کنکور بدم بازم استفاده میکنم
      موقاری هم چند جلسه دیدم واقعا تدریسش نمیگم محشره ولی خوبه...چیزی از خیلی دبیرای پرادعای بعضی موسسات کم نداره !
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      آلا معرکه ست بی بروبرگرد با هیچ چشم داشت و توقع مالی تمام توانشون رو برای تدریس میزارن امیدوارم تن همشون سالم باشه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      ثابتی واسه تجربی احساس میکنم کامل نیست
      من تدریس تجربیشو ندیدم حقیقتا
      ولی تنها ایرادی که به ثابتی وارده و ایراد کمی هم نیست، یه کمی شلخته کار میکنه...
      گاهی هم بیش از حد "تکنیکی" کار میکنه (لغت مسخره) البته قبلش راه های "کلاسیک" رو میگه
      ثابتی خوبه، اگه یه دوره جامع ازش پیدا کردید بررسی کنید، ارزش داره (قطعا طبق هدف و برنامه ای درس میده، ممکنه شما نپسندی یا هماهنگ نباشی)
      ضمنا خیلی عمیق و ریشه ای با رعایت پیش نیاز درس میده، از الفباء مطلب شروع میکنه، برعکس فلانی که میگفت "اگه یاد نمیگیری بیخیال کنکور دادن شو"

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frozen نمایش پست ها
      خداوکیلی ناصح زاده عربیش خوبه من واسه سال 98 ک کنکور داشتم استفاده کردم...
      امسالم که قراره مجدد کنکور بدم بازم استفاده میکنم
      موقاری هم چند جلسه دیدم واقعا تدریسش نمیگم محشره ولی خوبه...چیزی از خیلی دبیرای پرادعای بعضی موسسات کم نداره !
      من و یه بنده خدایی ریاضی بودیم ولی با فن بیان موقاری و حرکات بندش و شور تدریسش برگ میریختیم...
      خیلی پر انرژی و خوب بود (لازمه بگم چیزی نمیفهمیدم چون پرت بودم از مقدمات بحث و...)

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkhoshzat نمایش پست ها
      تکبیرررررر
      دمت گرم از ته دل خندیدم با این حرفت
      و چقدر حرف درستی هم هست

12. Top | #12
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      البته من چون حس میکنم بش مدیونم هی میگم ک خوب بود اما فقط بهش دل خوش نکنین
      زندگی ی مجموعه ی منظم از بی نظمی هاست

ی مجموعه ی معقول از بی عقلی ها

له شده ، زیرِ پایِ عرفِ اجتماع

خوب ولی اشتباه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ریاضی امینی راد نگاه میکنم ؛خلاصه کنم ریاضی اندازه حیوان شیر ده حالیم نبود اما الان خیلی پیشرفت کردم (زمان مدرسه هم ریاضی رو نمیخوندم ی جورایی از منفی شروع کردم)
      خوبیش اینه مفهومو یادت میده کنارش نکته و روش حل سریع هم میگه اگه سر ازمون روش یادت نیومد یا به سوال نخورد با مفهوم به جواب میرسی
      دمشون گرم تو این اوضاع که هرکی برای جیب ما کنکوری ها دندون تیز کرده
      رایگان بهترین کیفیت رو ارائه میدن

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan81 نمایش پست ها
      البته من چون حس میکنم بش مدیونم هی میگم ک خوب بود اما فقط بهش دل خوش نکنین
      حیف اسم استاد که بعضیا روی این ادم نحس و بی شخصیت میذارن...هیچی نداره این بشر حتی سواد

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      من ب تموم کسایی ک فیزیک ضعیف دارن و درصد بالا میخرن آقای طلوعی پیشنهاد میکنم تضممممممیییییینییییی معرکه درس میده معرکه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن