خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

ریاضی با طعم گلابی یا خوشخوان؟

سلام خدمت اعضای انجمن.من قصد خرید یکی از این دو کتابو داشتم حالا میگید با وجود این همه منبع مشهورتر مثل مهروماه و خیلی سبز و الگو چرا رفتی سراغ این دوتا. کتاب گلابی که نویسندش همونیه که با اریان حیدری تگزاسو نوشته حالا بگذریم . خیلیا این کتابو به رتبه برترا نسبت میدن . خیلی ها هم میگن تبلیغات زیاد دور و برشه . نیم نگاهشو دیدم ظاهرا خیلی فاز آموزشی داره تا تستی.خودشم 2 جلده و پر حجمه . کتاب خوشخوان که خیلی کم تو نظام جدید بهش توجه شده تستای خوبی تو نیم نگاهش دیدم ولی هنوز مرددم بین این دو کتاب . کسی تجربه ای راجب این 2 تا منبع داشته لطفا راهنمایی کنه. لطفا هم از سوق دادن به سمت منابع دیگه خودداری کنید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوشخوان =اموزش متوسط در خور دانش اموز زرنگ + تستهای سه سطحی ساده متوسط و سخت که تستهاش واقعا خوب هستند به همراه پاسخ تشریحی در خور دانش اموزای زرنگ(منبع تکمیلی)

گلابی = آموزش مفصل و معرفی تیپ های تستی + ازمون های سه سطحی تستی (دست گرمی و متوسط کنکوری و صد وارهه برای تستهای پیشرفته) تستهای سری اولش کل تمارین کتاب درسی و فعالیت های کتاب درسی و ... رو پوشش میده بصورت تستی + تستهای سری دوم تستهای کنکوری هستند و تستهای سری صد واره برای سطح پیشرفته + ازمون های فصلی و جامع + جمع بندی های آخر فصل عالی و بینظیر مخصوص دوره سریع مطالب به همراه پاسخ های مگا تشریحی

این دو کتاب کاملا متفاوت هستن اگر شما معلم خوب و منبع آموزشی خوب دارید و فقط دنبال تست غنی و سخت میگردید خوشخوان رو پیشنهاد میکنم در غیر اینصورت گلابی و مهرو ماه پیشنهاد میشه

پ.ن: این دو کتاب هر دو حجیم هستند و برای این دوران اصلا مناسب نیستند اگر کنکوری 1400 هستید کتابای موج آزمون پیشنهاد میکنم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      خوشخوان =اموزش متوسط در خور دانش اموز زرنگ + تستهای سه سطحی ساده متوسط و سخت که تستهاش واقعا خوب هستند به همراه پاسخ تشریحی در خور دانش اموزای زرنگ(منبع تکمیلی)

گلابی = آموزش مفصل و معرفی تیپ های تستی + ازمون های سه سطحی تستی (دست گرمی و متوسط کنکوری و صد وارهه برای تستهای پیشرفته) تستهای سری اولش کل تمارین کتاب درسی و فعالیت های کتاب درسی و ... رو پوشش میده بصورت تستی + تستهای سری دوم تستهای کنکوری هستند و تستهای سری صد واره برای سطح پیشرفته + ازمون های فصلی و جامع + جمع بندی های آخر فصل عالی و بینظیر مخصوص دوره سریع مطالب به همراه پاسخ های مگا تشریحی

این دو کتاب کاملا متفاوت هستن اگر شما معلم خوب و منبع آموزشی خوب دارید و فقط دنبال تست غنی و سخت میگردید خوشخوان رو پیشنهاد میکنم در غیر اینصورت گلابی و مهرو ماه پیشنهاد میشه

پ.ن: این دو کتاب هر دو حجیم هستند و برای این دوران اصلا مناسب نیستند اگر کنکوری 1400 هستید کتابای موج آزمون پیشنهاد میکنم
      موج ازمونم همچین کم حجم نیست
      فصل ازمون حجم معقولی داره اما خب تست هاش به کیفیت موج ازمون نیست

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      آره موج هم حجمش زیاده ولی خوب بیشتر تست هستش و پاسخ نامه

من خودم 100 آزمون مهرو ماه رو از همشون بیشتر دوست دارم برای حسابان هم داشتمش خیلی سوالاش جوندار و خوب بودن و خلاصه هاشم نکات خوبی داشتن بعضا

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      موج ازمون سوالاش خیلی راحت نیس؟یا من چاپ قدیم گرفتم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      داداش من خوشخوانو از شهریور دارم و 6،7 ماه با تستاش حال کردم (البته من از درسنامش یا فیلم های اموزشیش استفاده نکردم)
      کلا هم کیفیت تستها هم سطح بندیشون و هم اکه تستهای کنکورو جدا اورده خیلی به سلیقه ی من میخوره دیگه نمیدونم برای شما ولی فکر نکنم از خریدش پشیمون بشی
      ریاضی جامع الگو که موج ازمون هم داره هم کتاب خوبیه و منبع اول ودومم بودن هردوتا

7. Top | #7
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      داداش من خوشخوانو از شهریور دارم و 6،7 ماه با تستاش حال کردم (البته من از درسنامش یا فیلم های اموزشیش استفاده نکردم)
      کلا هم کیفیت تستها هم سطح بندیشون و هم اکه تستهای کنکورو جدا اورده خیلی به سلیقه ی من میخوره دیگه نمیدونم برای شما ولی فکر نکنم از خریدش پشیمون بشی
      ریاضی جامع الگو که موج ازمون هم داره هم کتاب خوبیه و منبع اول ودومم بودن هردوتا
      ببین یه سوال . مزیتش نسبت به میکرو و مهر و ماه جامع چیه؟
      یعنی به نظرت بعد از این دو تا میارزه کار بشه خوشخوان؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها

میکرو که خوب نبود واسم . مهروماهم دو سه بار زدم . گلابی رو نمیدونم ولی به نظرم خوشخوان یه منبع دوم خوبه ولی به خاطر اسم انتشاراتای دیگه و نویسنده های به نامشون کم بین بچه ها پیدا میشه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      میشه سوال منم جواب بدین!

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها

اون دوتارو کارنکردم من کلاس میرم واز الگو و خوشخوان تست میزنم

11. Top | #11
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ij16 نمایش پست ها
      سلام خدمت اعضای انجمن.من قصد خرید یکی از این دو کتابو داشتم حالا میگید با وجود این همه منبع مشهورتر مثل مهروماه و خیلی سبز و الگو چرا رفتی سراغ این دوتا. کتاب گلابی که نویسندش همونیه که با اریان حیدری تگزاسو نوشته حالا بگذریم . خیلیا این کتابو به رتبه برترا نسبت میدن . خیلی ها هم میگن تبلیغات زیاد دور و برشه . نیم نگاهشو دیدم ظاهرا خیلی فاز آموزشی داره تا تستی.خودشم 2 جلده و پر حجمه . کتاب خوشخوان که خیلی کم تو نظام جدید بهش توجه شده تستای خوبی تو نیم نگاهش دیدم ولی هنوز مرددم بین این دو کتاب . کسی تجربه ای راجب این 2 تا منبع داشته لطفا راهنمایی کنه. لطفا هم از سوق دادن به سمت منابع دیگه خودداری کنید
      خوشخوانو ندیدم ولی گلابی یک ایراد بزرگ داره :
      مثل میکرو نقره ای طبقه بندی شده تست داده ،یعنی درس داده بعد از همون مبحث چند تا تست کار کرده اگر بعدش میخوای کتاب ازمونی حل کنی به نظر من کتاب خوبی هست ولی اگر نمیخوای بعد منبع دوم ازمونی کار کنی نخر چون انگار بهت میگه
      -ده تا تست بهت میدم همش با این روش حل میشه حالا برو حل کن و شک نکن که با این روش حل میشه و مبادا یکم فکر کنی و بین دو تا تیپ بمونی و...

واسه همین ممکنه بعدا به مشکل بخوری در ازمون های جامع
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن