خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 47
    1. Top | #31
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hasann نمایش پست ها
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      خیلی ممنونم از توضیحاتتون
      یه سوال دیگه که الآن میبینم یادم رفته بپرسم
      خوندن کتابهای متعدد و چند منبعی بودن برای زیست یا نه تک منبعی بودن
      در مورد این سوال هنوز هم بین مراجع و علما جنگی برپاست
      .
      چون تغییر رشته ای هستی فکر میکنی تو مدرسه خاره زیستو در میارن برا تجربیا، روند مدرسه با اون امتحانای نهاییش با کنکور سیاسفیده، تازه تو مغزت پاک ترهبرات تازگی داره و این خوبه.
      بیخودی ذهنتو درگیر نکن، به مرور روال میشی و روش خودت دستت میاد.
      فقط زیاد درگیر منبع آموزشی نشو. کتاب یا فیلم آموزشی لقمه رو داده دستت درست..اما روندش به شدت فرسایشیه و جلوتر میبینی نکته هایی که حفظ کردی یادت رفته، مرورم که میکنی باز میبینی یه سری نکات منطقی نیس و با فهم تو از مطلب در تضاده، ولی اگه با تست یاد بگیری نکته هارو بیشتر خاطرت میمومن لااقلش اینه میدونی فلان نکته از کجا اومده.
      ابهاماتتم به مرور رفع میشه با بازی با تست.

درسته زیست درسیه که تنوع بالایی داره تو طرح سوال و از هر دری میشه بهش چسبوندو سوال جدید طرح کرد، طبق این خاصیتش پس هر چقد تست بزنی و ایده بگیری تا مرحله ای که خودت طرح تست کنی کمه.
      اما دو تا نکته هس،
      یکی اینکه اگه کنکوری 1400 ای، بتونی سراسری بزنی و آیکیورو هم کار کنی کاره خفنی کردی.
      یکیم اینکه کنکوری 1401 هم باشی همین آیکیو و سراسریارو چن دفه بزنی کاره خفن تری کردی تا دو سه تا منبعو یدفه بزنی.
      اگه از سراسری و آیکیو سیر شدی دیدی دیگه بسه آقا اونموقع فکر منبع جدید باش مث موج آزمون و تستای آزمونا.
      چن تا منبعو با هم جلو نبر.

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

به شکر خدا تبریز هستی کلاس های هرکدوم از این دبیرای معروف رو بری بهتر نتیجه میگیری تا به اینکه یک داوطلب صفر قصد اموزش زیست از کتاب کنکوری و بد اموزشی هایی که میتونه داشته باشه داری

در ضمن علی ایحال سراغ هیچ تست ترکیبی نرو ! حتی به نظر من کسایی که زیست میخوان از صفر بخونن حتی تست هم میتونه سم باشه ! عبارت های صحیح غلط و سوال جواب هایی که توده زیادی از نکات رو دربر داره بهتره تا سوالاتی که مولفان با پیش فرض تدریس دبیر » درسنامه » تست طرح کردن !

نظرات متفاوته اما برای من خود فتوسنتز با نقاشی هر کدوم از عکسای کتاب تو چرک نویس به مرحله درک رسید
      کلاس که هم کروناست و هم اینکه خودم زیاد اهلش نیستم و فیلم رو ترجیح میدم
      ئر مورد اونایکه گفتی سوالای صحیح و غلط و ... واقعا من احساس میکنم به یه چنین سوالایی نیاز دارم در حد تشریحی و امتحان تشریحی و برای همین دوست دارم کتابای ماجرای زیست شناسی خیلی سبز رو بخرم رضا امیر هم همین توصیه صحیح غلطی و دو گزینه ای و ... رو داده بود

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      کلاس که هم کروناست و هم اینکه خودم زیاد اهلش نیستم و فیلم رو ترجیح میدم
      ئر مورد اونایکه گفتی سوالای صحیح و غلط و ... واقعا من احساس میکنم به یه چنین سوالایی نیاز دارم در حد تشریحی و امتحان تشریحی و برای همین دوست دارم کتابای ماجرای زیست شناسی خیلی سبز رو بخرم رضا امیر هم همین توصیه صحیح غلطی و دو گزینه ای و ... رو داده بود
      کتاب عبارت های صحیح غلط وقیدنامه خیلی سبز بگیر عالیه ،جدا از عبارت های تالیفی ،تمام کنکور های قبلی هم اورده ،

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      کتاب عبارت های صحیح غلط وقیدنامه خیلی سبز بگیر عالیه ،جدا از عبارت های تالیفی ،تمام کنکور های قبلی هم اورده ،
      تو کامنتهاش گفتن ترکیبی کار کرده الآن سفارش دادم کتابارو ای کاش زودتر میدیدمشولی فعلا به کارم نمیاد ماجراهای من و درسام و یا کتابای کار خیلی سبز بهتر کار کردن
      ویرایش توسط _Joseph_ : 28 بهمن 1399 در ساعت 19:48

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مولف کتاب احمد آقاجان پور هستن؟ نمونه رو دیدم کتاب خوبی بنظر میاد؛ با آیکیو میبرمش جلو اگه بتونم ایشالا

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      تو کامنتهاش گفتن ترکیبی کار کرده الآن سفارش دادم کتابارو ای کاش زودتر میدیدمشولی فعلا به کارم نمیاد ماجراهای من و درسام و یا کتابای کار خیلی سبز بهتر کار کردن
      عبارت هارو گفتار به گفتار اورده و اونایی که ترکیبی ان مشخص کرده ولی نمیدونم چرا دنبال ماجرا و کتاب کاری

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برای تست زنی پایه12 میتونی میکرو12 جلد تستشو بگیری که عالیه یا از همین ازمون های ازمایشی کارکن
      سلام شما خودتون دارید میکرو ؟ به نظرتون یه جاهایی نرفته جاده خاکی مثلا رفته از عکس کتاب که پارسال بود و الان حذف شده استفاده کرده

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عبارت هارو گفتار به گفتار اورده و اونایی که ترکیبی ان مشخص کرده ولی نمیدونم چرا دنبال ماجرا و کتاب کاری
      به نظرتون منبع اول خیلی سبز بهتره یا میکرو؟

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم از توضیحاتتون
      یه سوال دیگه که الآن میبینم یادم رفته بپرسم
      خوندن کتابهای متعدد و چند منبعی بودن برای زیست یا نه تک منبعی بودن
      در مورد این سوال هنوز هم بین مراجع و علما جنگی برپاست
      شما یه منبعو بزن لازم بود یکی دیگه هم کار کن
      ولی مهم تر از کتاب آزمونه. فرق کتاب و آزمون تو زیست خیلی زیاده . حتما ازمونا رو هم کار کن

11. Top | #41
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چ بگویم الان؟
      @josef76

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها
      چ بگویم الان؟
      @josef76
      کل دوستان رو تگ کردم یوزرنیم هارو نمیدونستم
      پوزش

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام نظرتون راجع به موج آزمون ریاضی تجربی بعنوان منبع اول واخر تست چی هست ؟

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sana77 نمایش پست ها
      سلام شما خودتون دارید میکرو ؟ به نظرتون یه جاهایی نرفته جاده خاکی مثلا رفته از عکس کتاب که پارسال بود و الان حذف شده استفاده کرده
      میکرو دوازدهم جلد درسنامش من فقط جاهایی که خیلی گیج میزنم میرم سراغش وتا الان مشکلی پیش نیومده ،بیشتر تاکیدم روی جلد تستش هست که بهرتینه صد در صد

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sana77 نمایش پست ها
      به نظرتون منبع اول خیلی سبز بهتره یا میکرو؟
      منبع اول دهم ویازدهم من خودم خیلی سبز دارم (کلاس دهم ویازدهم خیلی سبز داشتم امسال الگو گرفتم برای پایه ها)ولی دوازدهم با میکرو بیشتر حال کردم الان شما دوست داری میتونی هرسه رو خیلی سبز بگیری خیلی هم خوبه

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن