خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question شرکت در کنکور تجربی 1401 رشته ریاضی

سلام دوستان
      امیدوارم که بتونید کمکم کنید.
      من امسال کنکوری 1400 هستم و رشتم ریاضیه. اوضاع درسیم خوبه و میانگین تراز قلمچیم بالای 7000 هست.
      چند وقتی (یعنی چند ماهی) هست که به این فکر افتادم که بمونم برای 1401 و کنکور تجربی بدم. من با علاقه وارد رشته ریاضی شدم ولی خب الان با اوضاعی که دارم میبینم خیلی نمیتونم به آیندم با رشته ریاضی مطمئن باشم. خواستم بپرسم که اگه از الان بخونم برای 1401 میتونم زیستو کامل بخونم؟ اینو در نظر بگیرید من تو زیست صفر صفرم. اگه تو این تایم میشه کل زیستو خوند چه منبعی به منی که با پایه صفرم پیشنهاد میکنید؟ اگه با دبیر برم جلو بهتره یا خودم بخونم؟ اگه دبیر خوبه چه دبیری رو پیشنهاد میکنید؟
      خیلی ممنون

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      تو به جز زیست بقیه درسارو خوب بلدی فقط میمونه زیست که اونم خیلی وقت داری و یاد میگیری ....واسه زیست هم موقاری الا میتونه کمک کننده باشه

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      لعنت خدا بر کسانی که این تفکر را در مغز ما ها جا انداختند :
      با علاقه وارد رشته ریاضی شدم ولی خب الان با اوضاعی که دارم میبینم خیلی نمیتونم به آیندم با رشته ریاضی مطمئن باشم.

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZankoPG07 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من امسال کنکوری 1400 هستم و رشتم ریاضیه. اوضاع درسیم خوبه و میانگین تراز قلمچیم بالای 7000 هست.
      چند وقتی (یعنی چند ماهی) هست که به این فکر افتادم که بمونم برای 1401 و کنکور تجربی بدم. من با علاقه وارد رشته ریاضی شدم ولی خب الان با اوضاعی که دارم میبینم خیلی نمیتونم به آیندم با رشته ریاضی مطمئن باشم. خواستم بپرسم که اگه از الان بخونم برای 1401 میتونم زیستو کامل بخونم؟ اینو در نظر بگیرید من تو زیست صفر صفرم. اگه تو این تایم میشه کل زیستو خوند چه منبعی به منی که با پایه صفرم پیشنهاد میکنید؟ اگه با دبیر برم جلو بهتره یا خودم بخونم؟ اگه دبیر خوبه چه دبیری رو پیشنهاد میکنید؟
      خیلی ممنون
      منکه ترازم ۴۵۰۰ تو انجمن هم خیلی بهم فوش دادن بازم امیدوارم تو رشته ریاضی موفق شم.تو ک دیگ بالای هفت هزاری.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paradise. نمایش پست ها
      تو به جز زیست بقیه درسارو خوب بلدی فقط میمونه زیست که اونم خیلی وقت داری و یاد میگیری ....واسه زیست هم موقاری الا میتونه کمک کننده باشه
      ممنون. کتاب چی؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

منکه ترازم ۴۵۰۰ تو انجمن هم خیلی بهم فوش دادن بازم امیدوارم تو رشته ریاضی موفق شم.تو ک دیگ بالای هفت هزاری.

خب بالاخره بستگی داره تعریف ما از موفقیت چی باشه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      خیلی ممنون
      شما که ترازت 7000 اگر بتونی تو دانشگاه تهران یا شریف قبوی بشی هم تو ایران بیکار نمیمونی هم اگر بخوای از ایران بری سه سوت بهت بورس میدن ولی رشته تجربی فقط پزشکی دندون دارو آینده داره رقابتم خیلی توش شدیده و احتمال قبولی کم بدون که راه موفقیت از دانشگاه و رشته های خوب ریاضی خیلی سریعتر و امن تر از تجربیه مخصوصا برای رفتن از ایران .

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      خیلی ممنون
      ببین اگه میتونی اپلای کنی و مخ باشی کلا انور اب واست جوره (کنکور ریاضی بده)
      واسه کنکور تجربیم اگه مصممی تجربی بدی توی 5 ماه میشه زیست بست چون فقط یه درسه بقیه درساتم خوبه زیستم اگه مثل امسال باشه با 50 قبول میشی ولی بقیه درسات باید درصدش بالا باشه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من خودم امسال کنکوری تجربی هستم میانگین تراز اونم ازمون انلاین به نظر من بدرد نمیخوره خودت از وضع درسیت با خبری اگه درسای عمومی و ریاضی/شیمی / فیزیکت اوکیه روزی 4 ساعت از الان بخون حتما میتونی همین امسال قبول شی اگه امسال نشد فوقش میفهمی روش مطالعت اشتباهه
      درسنامه هم تک پایه های خیلی سبز خیلی خوب و ساده توضیح داده کتاب تستم پایه و دوازدهم سبز برای شروع خوبه
      ویرایش توسط darling : 21 بهمن 1399 در ساعت 17:54

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عجب... البته هدف من خیلی رفتن از ایران نیست. هرکسی رو هم میپرسم یه چیزی میگه. بیشتر سردرگم شدم الان :/

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      عجب... البته هدف من خیلی رفتن از ایران نیست. هرکسی رو هم میپرسم یه چیزی میگه. بیشتر سردرگم شدم الان :/
      اگه هدفت رفتن از ایران نیس برو تجربی

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امسال ک همون ریاضی همونو بخون ازتابستونم زیست شروع کن توالان ازخیلی ازتجربیام جلوتری خدایش زیست چیزی نیس درمقابل تو
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط imnegr نمایش پست ها
      سلام اول به علاقت فکر کن
      من خودم امسال کنکوری تجربی هستم میانگین تراز اونم ازمون انلاین به نظر من بدرد نمبخوره خودت از وضع درسیت با خبری اگه درسای عمومی و ریاضی/شیمی / فیزیکت اوکیه روزی 4 ساعت از الان بخون حتما میتونی همین امسال قبول شی اگه امسال نشد فوقش میفهمی روش مطالعت اشتباهه
      درسنامه هم تک پایه های خیلی سبز خیلی خوب و ساده توضیح داده کتاب تستم پایه و دوازدهم سیز بزای شروع خوبه

خیلی ممنون از راهنماییت. خودم که فکر میکردم برای زیست تو برنامم ۴ ۵ ساعت تایم بود. بیشتر ترسم از اینه که با این تایم تا ۱۴۰۱ نتونم مطالبو خوب جمع کنم.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببین رفتن از ایران که حضرات میفرذماییند سه صوت و تشریف نامه و ... کشک هستش و اتفاقا از کنکور هم سخت تره رفتن از ایران (خیلی سخت تر)(فقط از ایران نمیخوان برن از چین و ترکیه و کره و ... بقیه کشور ها هم دانشجوهاش میخوان اپلای کنن و شما باید توی رقابت با اونا برنده بشید و درضمن اصلا کار راحتی نیست تو غربت زندگی کردن اصلاااا)
      پیشنهاد میدم اگر آینده شغلی واستون مهم تره تجربی بخونید یا امیال میشه یا نمیشه اگه شد که چه بهتر اگرم نشد میمونید سال بعد تجربی میخونید غیر از این دو راه نیست
      شما پزشکی قبول بشید ایندتون تو هر کجای دنیا از مهندسی روشن تره و پر پول تر (از نظر مالی )
      از نظر علاقه هم باید بشینید فکر کنید و دلیلی برای خودتون پیدا کنید علاقعه یه چیز نا خود آگاهی هستش و متغره و اینطور نیست که از شکم مادر شما برای یه کار خلق شده باشید
      من خودم به شدت به مغازه قنادی و قهوه فروشی علاقه دارم ولی دلیلی نمیبینم انجام بدمش و برم سمتش یا به برنامه نویسی و دوچرخه سواری علاقه دارم ولی باز هم دلیلی نمبینم که بخوام در سطح بسیار پیشرفته دنبالش کنم یا به پرورش گل و گیاه بسیار علاقعه دارم و دنبال میکنم و تو خونه همیشه گل و گیاه هست (همه جا) ولی باز هم دلیلی نمیبینم برم گلخونه بزنم
      پس زیاد درگیر این علاقه ای که حضرات میگن نشید دلیل و منطق و استدلال قوی پشت کاراتون داشته باشید پشیمون نمیشید و علاقه پشت بندش میاد و از هیجان دوری بجویید لطفا
      بیشتر سعی کنید منطقی فکر کنید نه هیجانی . بیشتر کسایی که تجربی میخونن هیجان پزشک شدن دارن حتی از رتبه برتر های انجمن هم هستن کسایی که پشیمونن برای انتخاب پزشکی چونکه فقط هیجانش رو داشتن نه دلیل ش رو
      دلیل و استدلال کاری که میخوای بکنی رو پیدا کن بعدش رو کاری نداشته باش تلاش کن و فکر نکن چون این میان نظرات مخالف زیاده و مجبوری به همه توضیح بدی که این بدترین کار ممکنه
      ویرایش توسط _Joseph_ : 21 بهمن 1399 در ساعت 15:39

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از راهنماییت. خودم که فکر میکردم برای زیست تو برنامم ۴ ۵ ساعت تایم بود. بیشتر ترسم از اینه که با این تایم تا ۱۴۰۱ نتونم مطالبو خوب جمع کنم.
      نگران نباش به راحتی میتونی برسونی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)