خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

Post مشکل مبحثی در ریاضی

سلام دوستان من امسال بخاطر اینکه کلیت ریاضیم قوی بود کلاسی ثبت نام نکردم ولی مشکلات جزئی و گاها پر رنگی تو مباحث مشتق کاربرد مشتق هندسه و احتمال دارم . یه راه حل بگید واسه حل این مشکل لطفا منبع نگید چون خیلی امتحانشون کردم نشد.کدوم دبیرا واسه این مباحث بهترن ؟؟ ممنون میشم بگید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این همه آدم که میان کلاسارو قضاوت میکنن اونا هم چیزی نمیدونن؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      آلا واقعا به درد بخور هست ؟ پارسال فیزیکشو نگا کردم زیاد خوشم نیومد

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      پیشنهاد من ب شما با توجه ب اینکه ریاضیتو خوبه و اشکال جزئی دارین دیدن فیلمای مهدی امینی ک تو آلا تدریس میکنه،خیلیم عالی جامع درس میده حتی بهتر از بقیه موسسات پولی نگا کن حتما حتما نتیجه میگیری

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ij16 نمایش پست ها
      سلام دوستان من امسال بخاطر اینکه کلیت ریاضیم قوی بود کلاسی ثبت نام نکردم ولی مشکلات جزئی و گاها پر رنگی تو مباحث مشتق کاربرد مشتق هندسه و احتمال دارم . یه راه حل بگید واسه حل این مشکل لطفا منبع نگید چون خیلی امتحانشون کردم نشد.کدوم دبیرا واسه این مباحث بهترن ؟؟ ممنون میشم بگید
      سلام.وقتتون بخیر،با توجه به این که ریاضی تون قویه و مشکلات این مباحثی که میگید ریز هم هست،سریع ترین روش اینه که با یه دبیرکنکور با تجربه یک جلسه کلاس بگیرید(با رعایت پرتکل ها البته)که براتون رفع اشکال کنه،فیلم دیدن بیشتر برای جاافتادن مفهومه و حل سوالات کلی اما وقتی مشکلات ریز باشن باید مستقیما پرسیده بشن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها

سلام.وقتتون بخیر،با توجه به این که ریاضی تون قویه و مشکلات این مباحثی که میگید ریز هم هست،سریع ترین روش اینه که با یه دبیرکنکور با تجربه یک جلسه کلاس بگیرید(با رعایت پرتکل ها البته)که براتون رفع اشکال کنه،فیلم دیدن بیشتر برای جاافتادن مفهومه و حل سوالات کلی اما وقتی مشکلات ریز باشن باید مستقیما پرسیده بشن
      راه دیگه ای نیس؟

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      راه دیگه ای نیس؟
      راه حل دیگه اش اینه که اینقدر تست بزنید تا اون مشکل ریزتون برطرف بشه.به طور مثال خودم واقعا با کاربرد مشتق مشکل داشتم.توی تست ها به مواردی برمی خوردم کهدقیقا نمی دونستم باید این ریشه رو حذف کنم یا در نظر بگیرم!آیکیو سخت ترین کتاب ریاضی نظام قدیم بود.وقتی به جاش کاربرد رو از کتاب ساده تر خیلی سبز رو کار کردم واقعا مفهموم درست کاربرد مشتق رو باد گرفتم.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نظر دیگه ای نبود؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نظر دیگه ای نبود؟
      بزار حدس بزنم . دوس داری یکی بیاد بنویسه مثلا فلان دبیر خوبه و بگی اره اگه کلاساشو برم میترکونم؟ خانوم نیازی و بقیه بچه ها چیزای مفیدی گفتن . یکم روشون فکر کن
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      بزار حدس بزنم . دوس داری یکی بیاد بنویسه مثلا فلان دبیر خوبه و بگی اره اگه کلاساشو برم میترکونم؟ خانوم نیازی و بقیه بچه ها چیزای مفیدی گفتن . یکم روشون فکر کن
      نه والا من اونجور جوگیر نیستم اگه معلمی هم پیشنهاد بشه خودم باز در موردش تحقیق میکنم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نه والا من اونجور جوگیر نیستم اگه معلمی هم پیشنهاد بشه خودم باز در موردش تحقیق میکنم
      باو اینهمه چیز گفتن تو فقط به فکر معلمی؟ مگه قراره معلم به جات بخونه؟ اصن تا حالا یه کتاب تست باز کردی ببینی چیا نوشته؟
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      باو اینهمه چیز گفتن تو فقط به فکر معلمی؟ مگه قراره معلم به جات بخونه؟ اصن تا حالا یه کتاب تست باز کردی ببینی چیا نوشته؟
      داداش فک کنم درست متوجه نشدی . من ریاضیم خوبه خودمم پشت کنکورم ولی تو یه سری مباحث طبیعتا تو تستاش به مشکل میخورم . قاعدتا دنبال راه حل واسه برطرف کردنش میگردم.درسنامه همون جاهارم خوندم ولی بازم بعضی جاها میبینم که مشکل جوریه که با درسنامه کتابا حل نمیشه . واسه همین دنبال اینم که کدوم دبیر اون مبحثو بهتر جا میندازه تا فیلم اون مبحثو ببینم

14. Top | #14
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      داداش فک کنم درست متوجه نشدی . من ریاضیم خوبه خودمم پشت کنکورم ولی تو یه سری مباحث طبیعتا تو تستاش به مشکل میخورم . قاعدتا دنبال راه حل واسه برطرف کردنش میگردم.درسنامه همون جاهارم خوندم ولی بازم بعضی جاها میبینم که مشکل جوریه که با درسنامه کتابا حل نمیشه . واسه همین دنبال اینم که کدوم دبیر اون مبحثو بهتر جا میندازه تا فیلم اون مبحثو ببینم
      سلام/تجربه شخصی بنده اینه ک شما هررچقدررررررم فیلم ببینی وبهترین استاد داشته باشی بازم تا زیاد تست نزنی اون مبحث جا نمیوفته برات
      وقتی میگید ریاضیتون خوبه پس همون تکیه کنین ب خودتون!!هرچی دستتون میاد تست بزنین...مطمین باشین مشکلتون رفع میشه
      مگر اینکه اساسا اون مبحث مشکل داشته باشید برید فیلم ببینید
      اگر دوستان حمله نکنن اریان خوبه ولی تاکید میکنم ب عنوان ی زخم خورده تنها ب کلاس و فیلم و جزوه اکتفا نکنید
      موفق باشین
      زندگی ی مجموعه ی منظم از بی نظمی هاست

ی مجموعه ی معقول از بی عقلی ها

له شده ، زیرِ پایِ عرفِ اجتماع

خوب ولی اشتباه

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan81 نمایش پست ها

سلام/تجربه شخصی بنده اینه ک شما هررچقدررررررم فیلم ببینی وبهترین استاد داشته باشی بازم تا زیاد تست نزنی اون مبحث جا نمیوفته برات
      وقتی میگید ریاضیتون خوبه پس همون تکیه کنین ب خودتون!!هرچی دستتون میاد تست بزنین...مطمین باشین مشکلتون رفع میشه
      مگر اینکه اساسا اون مبحث مشکل داشته باشید برید فیلم ببینید
      اگر دوستان حمله نکنن اریان خوبه ولی تاکید میکنم ب عنوان ی زخم خورده تنها ب کلاس و فیلم و جزوه اکتفا نکنید
      موفق باشین
      مرسی از راهنماییتون. والا از کتابایی که دارم تستاشو میزنم ولی همشون اون جاها اشکال هست. نکته تست اریان بودم . با احترام به همه ولی واقعا بعضی جاهارو جوری میگه که فقط واسه کسی که ضعیفه میشه مسخره بازی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن