خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Red face شروع به خواندن کنکور

سلام دوستان من الان یازدهم هستم،در رشته ریاضی.متاسفانه مدرسه سال قبلم خیلی ضعیف بود و کرونا هم که اومد دیگه کلا مدرسه نرفتیم.کلا از سال دهم هیچی یاد نگرفتم،الان هم وسطای یازدهمم و بازم از نصف سال چیز زیادی نمیدونم.تنها درسی که قوی هستم فیزیک هست و ضعیف ترینش ریاضی.میدونم الان دیر شده ولی میشه از تجربیاتتون درباره اینکه اگه از الان بخوام بخونم(به طور جدی)چیکار باید کنم و برنامم چی باشه،بگین ممنون میشم.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      واسه شرو بخصوص حالا ک وقت اکثر بچهای مدرسه ای ازادع..پیشنهاد من ب شما اینه فیلمای آموزشی آلا اونایی ک صفر تا صد تدریس میکنن نگا کنی چون هم روون درس میدن هم اینکه اکثر نکات درسی توضیح میدن، اونارو ببین کتاب درسیاتو قشنگ بخون،مهارت تست زنی کار کن ک سال بعد تو حجم زیاد کتابا گیج نزنی،خلاصه اینکه هم درسای دبیرستان جلو ببر بخصوص واسه معدل،چون تو ایران هیچی مشخص نی شاید سال بعد تاثیر منفی هم لحاظ کن

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از پیشنهادتون.بله واقعا هیچی مشخص نیست

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein.. نمایش پست ها
      سلام دوستان من الان یازدهم هستم،در رشته ریاضی.متاسفانه مدرسه سال قبلم خیلی ضعیف بود و کرونا هم که اومد دیگه کلا مدرسه نرفتیم.کلا از سال دهم هیچی یاد نگرفتم،الان هم وسطای یازدهمم و بازم از نصف سال چیز زیادی نمیدونم.تنها درسی که قوی هستم فیزیک هست و ضعیف ترینش ریاضی.میدونم الان دیر شده ولی میشه از تجربیاتتون درباره اینکه اگه از الان بخوام بخونم(به طور جدی)چیکار باید کنم و برنامم چی باشه،بگین ممنون میشم.

فقط اون جمله که نوشتی میدونم دیر شده من بعد خوندن این جمله تاپیک رو ترک و به افق پناهنده میشم
      یسریا وایسادن دوماه قبل کنکور تاپیک ( از الان تا پزشکی دانشگاه تهران ) بزنن اونوقت تو میگی دیر شده :/

از کلاسای الا استفاده کن کلاسای نسبتا خوبی داره و ضعف مدرستو پوشش میده
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frozen نمایش پست ها

فقط اون جمله که نوشتی میدونم دیر شده من بعد خوندن این جمله تاپیک رو ترک و به افق پناهنده میشم
      یسریا وایسادن دوماه قبل کنکور تاپیک ( از الان تا پزشکی دانشگاه تهران ) بزنن اونوقت تو میگی دیر شده :/

از کلاسای الا استفاده کن کلاسای نسبتا خوبی داره و ضعف مدرستو پوشش میده
      اخه مدرسه کلا از درس انداخت منو ولی الان میخوام شروع کنم.ممنون حتما استفاده میکنم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن