خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

2هزار تا ، واستون دیره؟!

ثبت نام هم زدین حال و هوا ،حال و هوای از الان بخونم چطو میشه واسه خیلی هاس
      یعنی این تایم خیلی ها دارن تازه میان رو فکر که اقا من کنکور دارم ها ...دیگه ما که پول ثبت نام رو ریختیم مثل اینکه واقعا یه همچین چیزی هست نزدیک هم هست یعنی همین 4.5 ماه دیگه
      خیلی ها رو اوردم که بدونین با اینکه الان یه تعداد هستن که خودتون پـاره هم کنید بهشون نمیرسید ولی یه درصد زیادی هستن که کلا پرت و یه درصد هم منگن هنوز
      بحث چیز شعر انگیزشی باهاتون نخواهم کرد که فلانی خوند از صفر الان 180 اورد (که نمودن بس که تبلیغش رو چنل ها گذاشتن) یا تو اشرفی و اکرمی و اصلحی و اکبر و احمد و کوکب یا همچین چیزی ....
      همون اولش گفتم یسری از رتبه ها با منطقی ک یه عده از اون اول پای کارن واست قفله .حالا بنا به پایه ای که داری شاید ی مقداریش باز شه برا ولی همش نه
      در ثانی با میتونم و میتونم و من ال و بل ام هم نمیتونی بری جلو .
      باید بدونی که اول و مهمتر از همه تا کنکورت روز off و روز کم کار نداری و 14 15 16 ساعتت رو باس ثابت نگه داری و واسه رسیدن بهش 10 دقیقه 10 دقیقه نندازی روش تا از مثلا 4 برسی به 14 ات
      باید از همین دقیقه گازش رو پر کنی
      دوم اینکه باید بدونی باس چیکار کنی و برنامه و راه و منبعت چیه
      اینکه بدونی الان دیگه فلان منبع با اینکه خیلی ها روش کار کردن و واسه همه هم جواب بوده واسه این تایم برا تو جواب نیست
      اینکه فلان معلم با اینکه نظر ضد و نقیض پشت سرش هست 5 نفر میگه خوبه 2 نفر بد و 1 نفر میگه بد نیست وقتش نیست که من الان برم تحلیل کنم ببینم کی راست میگه .ادم مطمعن تر رو بچینم همین الان
      و اینکه موضوع صبره و باید در نظر بگیری کاری که شروع میکنی اولش جواب نمیگیری و یحتمل دم دم های کنکور تازه واست رخ میده

با همه اینا الان با بالا و پایین زدنش 2000 ساعـــــــــــت یونیک وقت داری واسه مطالعه و خوندن
      تهشو رو با حرف خودم نمیبندم و میزارم واسه صحبت
      آدمای کار بلد خوبی تو انجمن هستن ک بگن میشه با این 2 هزارتا میشه چیکار کرد و از طرفی خودت هم میتونی بنویسی ک چه پایه ای داری چقدر تا حالا خوندی و تو این 2 هزارتا چند مرده حلاجی
      .

you can't kill spirit even if you try too​

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حرف شما کاملا متین
      2000 ساعت تایم خوبی هست اما بچه هایی که میخواید الان شروع کنید لطفا لطفا توجه ویژه به جمع بندی داشته باشید پس اول جمع بندی حذف نشه دوما تایم ش باید مناسب باشه
      به نظر بنده تا اول خرداد بخونید مباحث رو بعد جمع بندی کنید و اینکه همیشه که نه اما برای بعضی دروس بقچه ای خوندن جلوتون میندازه
      یه منبع بیشتر استفاده نکنید منبع جمع بندی هم میتونید همون منبع اصلی رو استفاده کنید
      بچه های تجربی هر روز 4-5 ساعت زیست بخونید
      عمومی ها رو پک کار کنید
      مثل 10 ارایه 10 دستور 10 قرابت و ....
      ریاضی فیزیک فعلا حذف نکنید شروع کنید به خوندن از مباحث سبک به سنگین و اگر لازم بود اخر کار حذف کنید
      تست هم ساده بزنید هم متوسط هم سخت
      مرور هم برای چند درس از نون شب واجبب تره مثل زیست لغات ادبیات و متن دینی
      موفق باشید
      ویرایش توسط _evil.girl : 20 بهمن 1399 در ساعت 14:39

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _evil.girl نمایش پست ها
      حرف شما کاملا متین
      2000 ساعت تایم خوبی هست اما بچه هایی که میخواید الان شروع کنید لطفا لطفا توجه ویژه به جمع بندی داشته باشید پس اول جمع بندی حذف نشه دوما تایم ش باید مناسب باشه
      به نظر بنده تا اول خرداد بخونید مباحث رو بعد جمع بندی کنید و اینکه همیشه که نه اما برای بعضی دروس بقچه ای خوندن جلوتون میندازه
      یه منبع بیشتر استفاده نکنید منبع جمع بندی هم میتونید همون منبع اصلی رو استفاده کنید
      بچه های تجربی هر روز 4-5 ساعت زیست بخونید
      عمومی ها رو پک کار کنید
      مثل 10 ارایه 10 دستور 10 قرابت و ....
      ریاضی فیزیک فعلا حذف نکنید شروع کنید به خوندن از مباحث سبک به سنگین و اگر لازم بود اخر کار حذف کنید
      تست هم ساده بزنید هم متوسط هم سخت
      مرور هم برای چند درس از نون شب واجبب تره مثل زیست لغات ادبیات و متن دینی
      موفق باشید
      یا زیاد از یکیش باید حذف بشه یکی دیگه تکمیل خونده بشه
      یا باید از هر دوتاش حذفی داشته باشن
      هر دوتاش رو نمیشه تکمیل خوند
      2هزارتا واسه ی رتبه خوب طور کفایته ولی نه واسه خوندن همه دروس
      یه چیز رنج بگم این حدوداس
      زیست 700/شیمی 450/فیزیک320/ریاضی100/ادبیات180/عربی140/دینی و زبان90
      حالا بنا ب پایه و استراتژی واسه درصد بالا و پایین داره
      واسش هم بنا ب اینکه نظرم اینه باید از همین اول تکلیف مشخص باشه و برنامه معین باید از همین اول تصمیم گرفته بشه که واسه ریاضی و فیزیک چیکار باید کرد
      .

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها

یا زیاد از یکیش باید حذف بشه یکی دیگه تکمیل خونده بشه
      یا باید از هر دوتاش حذفی داشته باشن
      هر دوتاش رو نمیشه تکمیل خوند
      2هزارتا واسه ی رتبه خوب طور کفایته ولی نه واسه خوندن همه دروس
      یه چیز رنج بگم این حدوداس
      زیست 700/شیمی 450/فیزیک320/ریاضی100/ادبیات180/عربی140/دینی و زبان90
      حالا بنا ب پایه و استراتژی واسه درصد بالا و پایین داره
      واسش هم بنا ب اینکه نظرم اینه باید از همین اول تکلیف مشخص باشه و برنامه معین باید از همین اول تصمیم گرفته بشه که واسه ریاضی و فیزیک چیکار باید کرد
      ببینید در اینکه نظرات و وضعیت متفاوته شکی نیس
      اما چون کسی که الان شروع میکنه هنوز سرعت دست ش نیس که مثلا یه فصل متوسط فیزیک رو طی چند ساعت میتونه تموم کنه پس فعلا نباید حذف کنه از مباحث اسون شروع کنه بعد تقریبا یه ماه میشه دقیق گفت میتونه حذف کنه یا نه
      2000ساعت حتی برای یه رتبه زیر 1000 مطقه سه تاکید میکنم منطقه سه میتونه کافی باشه اما شروط زیادی داره مثلا استعداد خوبی داشته باشید اعتماد به نفس مناسب داشته باشید چه قدر محاسبات تون سریع هست و ...

پیرو صحبت استارتر(قرمز رنگ) من یه مسئله ای رو بگم ببینید شما اگر مطلبی رو حذف کردید باید هم بدونید شماره سوالات اون مبحث تقریبا چنده مثلا اول فیزیکه اخرشه یا کجاس و دوم اینکه اگر تصمیم به حذف گرفتید دیگه اصلا به اون فصل فکر نکنید و دائم مطالب رو تغییر ندید مثلا امروز تصمیم نگیرید حرکت رو حذف کنید فردا تغییرش بدید
      و یه توصیه دوستانه به رتبه فکر نکنید کمکی به وضعیت تون نمی کنه اینو بدونید کیفیت این 2000 ساعت میتونه رنج رتبه شما رو تغییر بده

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      @Zero_Horizon
      سلام تاپیک شما رو دیدم با توجه به تجربیات تون اگر مطلبی به ذهن تون میاد که میتونه کمک کننده باشه ممنون میشم که اینجا بنویسید
      بقیه رتبه برترها هم ممنون میشم مشارکت کنید
      به هرحال ممکنه این تاپیک به درد یک نفر بخوره و همین که یک نفر بتونه با استفاده از این مطالب سرنوشت ش رو تغییر بده به نظرم کاملا کافیه
      ممنونم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _evil.girl نمایش پست ها
      ببینید در اینکه نظرات و وضعیت متفاوته شکی نیس
      اما چون کسی که الان شروع میکنه هنوز سرعت دست ش نیس که مثلا یه فصل متوسط فیزیک رو طی چند ساعت میتونه تموم کنه پس فعلا نباید حذف کنه از مباحث اسون شروع کنه بعد تقریبا یه ماه میشه دقیق گفت میتونه حذف کنه یا نه
      2000ساعت حتی برای یه رتبه زیر 1000 مطقه سه تاکید میکنم منطقه سه میتونه کافی باشه اما شروط زیادی داره مثلا استعداد خوبی داشته باشید اعتماد به نفس مناسب داشته باشید چه قدر محاسبات تون سریع هست و ...

پیرو صحبت استارتر(قرمز رنگ) من یه مسئله ای رو بگم ببینید شما اگر مطلبی رو حذف کردید باید هم بدونید شماره سوالات اون مبحث تقریبا چنده مثلا اول فیزیکه اخرشه یا کجاس و دوم اینکه اگر تصمیم به حذف گرفتید دیگه اصلا به اون فصل فکر نکنید و دائم مطالب رو تغییر ندید مثلا امروز تصمیم نگیرید حرکت رو حذف کنید فردا تغییرش بدید
      و یه توصیه دوستانه به رتبه فکر نکنید کمکی به وضعیت تون نمی کنه اینو بدونید کیفیت این 2000 ساعت میتونه رنج رتبه شما رو تغییر بده

راه و چاه دونستن از واجباته
      یعنی هم نباید کیفیت از دست بدی و هم ذره ای کمیت
      .

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بترکونید*-*
      ♡Be your Own HERO

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه توصیه هم از منِ بسیار پشت کنکوری!! تو این انجمن و اون انجمن هی نگردین دنبال انگیزه، اصن دور اینجاها رو خط بکشین، تمام تمرکزتون رو کار باشه، به «میشه یا نمیشه» هم فکر نکنین.. اونی که میره دوی ماراتون شرکت میکنه، اگه یه لحظه تردید کنه وسط راه یا بخواد به عقب نگاه کنه ببینه چیکار کرده و فاصله ش با دیگران چقده، با مخ میخوره زمین و حذف میشه. کنکور بیرحمه، باهاش بیرحم باشین. شوخی نداره، باهاش شوخی نکنین. میجنگه باهاتون، باهاش بجنگین و کنار نکشین.
      یه بیت پرمعنی رو بخونین و از جنگیدن برای خواسته هاتون هرگز دست برندارین..

«باید بپرد هرکه در این پهنه عقاب است / حتی نه اگر بال و نه پر داشته باشد»

- مرتضی امیری اسفندقه، «بگذار که این جاده خطر داشته باشد»

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا یه چیزیم من بگم حالا که آقا یاشار لطف کردن و تگ کردن

کلا به فکر نتیجه نباشین اگه از الان شروع میکنین
      نه ناامید باشین نه منتظر نتیجه ی خاصی باشین
      ولی یه جوری بخونین انگار دیگه قرار نیست سال بعدو بهتون بدن واسه پشت کنکور موندن
      ینی حداکثر تلاش ممکن و گرفتن حداکثر بازده تو این مدت
      کلا به نتیجه فکر نکنین دیگه , سمه واستون . اینکه از الان شروع کنم چی میارم و چی میشه و .. فقط باعث میشه ناامید شین
      از زیست و شیمی و عربی و ادبیات غافل نباشین تو این مدت
      میترکونن واستون

+

اگه حاشیه دارین ( دوست پسر/دختر/هرچی اسمشو میذاری) همین الان ببوسید و بگذاریدش کنار چون ****** میرید ( میدونم , آره اگه جنبه داشته باشی به اف نمیری , ولی میخوای اطمینان بدم 99 درصد من جمله خودم جنبشو ندارن ؟)

موفق باشین : )

پ.ن : با حرف استارتر که وقتی ثبت نام انجام میشه یه حس ترس و د لهره و جدی شدن میاد تو ذهن که انگار راستی راستی منم کنکور دارم , کاملا موافقم : )))

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      حقیقتش باید بگم منم نگرانت شدم ! حس کردم نکنه کنکور دارم
      هر کاری میکنی حتما حتما هم زیست هم شیمی هر روز تو برنامت باشه
      تستم زیاد بزن خیلی زیاد !
      در کل خیلی بهت امید دارم
      ایشالله به چیزای خوب برسی یعنی مطمئنم میرسی ^^
      مصاحبه اتو بخونم انشالله
      +
      برای همتون همین ارزو هارو دارم مخصوصا یاشار
      +
      بعدم یه چیزی هست من این مشکلو داشتم
      مثلا یه روز که دیر میشد مثلا 11 اینا
      میگفتم امروزو ول کنم فردا بترکونم
      که خب اشتباهه هر تایمی شروع کردین تو روز ولو دو ساعت
      حتما بخونین حتما
      یعنی منتظر اتفاق خاصی نباشید برای شرو
      تو اون تایمی که هر روز دارید بترکونین
      +
      گجن خیر اولسون
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جدای از این بحث که فرصت هست یا نیست،
      میخام بگم کسی که از الان تا روز کنکور تمام توانشو بزاره،
      ظهر کنکور،وقتی که جلسه امتحان تموم میشه و به خونه برمیگرده،
      چنان احساس رضایتی از خودش داره که با هیچ کلمه ای قابل وصف نیست،
      تو اون لحظه جلو کولر دراز میکشی و میگی: من تموم سعیمو کردم،باقیش با اون بالایی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      سلام
      حقیقتش باید بگم منم نگرانت شدم ! حس کردم نکنه کنکور دارم
      هر کاری میکنی حتما حتما هم زیست هم شیمی هر روز تو برنامت باشه
      تستم زیاد بزن خیلی زیاد !
      در کل خیلی بهت امید دارم
      ایشالله به چیزای خوب برسی یعنی مطمئنم میرسی ^^
      مصاحبه اتو بخونم انشالله
      +
      برای همتون همین ارزو هارو دارم مخصوصا یاشار
      +
      بعدم یه چیزی هست من این مشکلو داشتم
      مثلا یه روز که دیر میشد مثلا 11 اینا
      میگفتم امروزو ول کنم فردا بترکونم
      که خب اشتباهه هر تایمی شروع کردین تو روز ولو دو ساعت
      حتما بخونین حتما
      یعنی منتظر اتفاق خاصی نباشید برای شرو
      تو اون تایمی که هر روز دارید بترکونین
      +
      گجن خیر اولسون
      سلام زهرا جان . خوبی عزیزم
      میگم چه رشته ای قبول شدی دانشگاه ؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط be_quick نمایش پست ها

با اختلاف بهترین پستی که تو این چن ماه دیدم... مخصوصا اون ماراتنو که من خودم زیاد توش شرکت داشتم واس ورزش دو سرعت ...
      دقیقن همینه! دمت گرم دختر!

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مرسی از اقا یاشار عزیز واسه زدن این تایپیک
      در ادامه حرفای ایشون یه چیزیو اضافه کنم
      ما وقتی که خودمون کنکوری هستیم ارزش تایم رو متوجه نیستیم. ولی بعد کنکور متوجه میشیم که چقدر تک تک این دقایق سال کنکور توی سرنوشت ما موثره
      اینو خیلی شنیدید که میگن حتی یه تست هم میتونه نتیجه رو عوض کنه و شاید دیگه حالتون ازش بهم بخوره انقدر که شنیدید
      ولی یادتون باشه ممکنه همین امروز وقت اضافه بذارید و یه تست رو حل کنید و یه نکته جدید یاد بگیرید. همین نکته هم توی کنکور بیاد و شما جواب بدید و همین اختلاف کوچیکی که ایجاد میشه باعث بشه شما دانشگاهتون عوض شه

اینم یادتون نره که توی دوران کنکور نیم سال دوم خیلی خیلی مهم تر از نیمسال اوله. خیلی از دوستای خودم بودن نیم سال اول یا نخوندن یا یه جوری خوندن که به حساب نخوندن بذاریم بهتره
      بعدش همینا نیم سال دوم مغزشون کار کرده که باید بخونن. تونستن توی چهار پنج ماه پزشکی بیارن
      اگه این مدت بشینید خوب خوب بخونید و واقعا نذارید یه ثانیه ام الکی هدر بره، میتونید حتی سهم زیادی از کم کاری نیم سال اول رو جبران کنید و یه رتبه ای بیارید که توقع ندارید
      فقط کافیه شروع کنید و بخونید. هرچی بیشتر بخونید نتیجه تون بهتر میشه. هر زمان شروع کنید به خوندن مطمئنا نتیجه تون بهتر میشه. پس چه بهتر همین الان شروع کنید تا بیشتر از این دیر نشده که نتیجه تون بهتر هم بشه

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.amp98 نمایش پست ها
      مرسی از اقا یاشار عزیز واسه زدن این تایپیک
      در ادامه حرفای ایشون یه چیزیو اضافه کنم
      ما وقتی که خودمون کنکوری هستیم ارزش تایم رو متوجه نیستیم. ولی بعد کنکور متوجه میشیم که چقدر تک تک این دقایق سال کنکور توی سرنوشت ما موثره
      اینو خیلی شنیدید که میگن حتی یه تست هم میتونه نتیجه رو عوض کنه و شاید دیگه حالتون ازش بهم بخوره انقدر که شنیدید
      ولی یادتون باشه ممکنه همین امروز وقت اضافه بذارید و یه تست رو حل کنید و یه نکته جدید یاد بگیرید. همین نکته هم توی کنکور بیاد و شما جواب بدید و همین اختلاف کوچیکی که ایجاد میشه باعث بشه شما دانشگاهتون عوض شه

اینم یادتون نره که توی دوران کنکور نیم سال دوم خیلی خیلی مهم تر از نیمسال اوله. خیلی از دوستای خودم بودن نیم سال اول یا نخوندن یا یه جوری خوندن که به حساب نخوندن بذاریم بهتره
      بعدش همینا نیم سال دوم مغزشون کار کرده که باید بخونن. تونستن توی چهار پنج ماه پزشکی بیارن
      اگه این مدت بشینید خوب خوب بخونید و واقعا نذارید یه ثانیه ام الکی هدر بره، میتونید حتی سهم زیادی از کم کاری نیم سال اول رو جبران کنید و یه رتبه ای بیارید که توقع ندارید
      فقط کافیه شروع کنید و بخونید. هرچی بیشتر بخونید نتیجه تون بهتر میشه. هر زمان شروع کنید به خوندن مطمئنا نتیجه تون بهتر میشه. پس چه بهتر همین الان شروع کنید تا بیشتر از این دیر نشده که نتیجه تون بهتر هم بشه
      دقیقا یه ضریب طوری تو ساعت مطالعه نزدیک امتحان ضرب میشه .مثلا میشه ی ساعتش رو یک و نیم همون نیم سال اول لحاظ کرد
      با این توضیح که کسی که از تابستون شروع کرده فارغ از بحث انگیزه خسته طوره و بخواد هم نمیتونه اندازه کسی که الان شروع کرده پر کنه
      مثل دوییدن دیگه .بولت 6 ساعت جلوتر شروع کنه دووییدن طرف تازه بعد 6 ساعت شروع کنه تو ی تایم 1 ساعت بعدی بیشتر میدوعه /حالا یحتمل ک نه مطمعنا نمیتونه از پشت بگیرتش ولی یه بخش قابل توجه رو میشه جبران کرد
      .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن