خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

Lightbulb هوررااااااا خدایا شکرت بالاخره با این کلاس رتبه میشم امسال

پیرو بحثی که در تاپیک "http://forum.konkur.in/thread75417.html#post1694151" شد،این تاپیک رو هم زدم تا یه سری نکته در مورد کلاس های کنکور، دی وی دی ها و نکته تست ها بیان کنم،
      معمولا این موقع از سال برای کلاس های نکته و تست بچه های زیادی دیده شده که سر و دست همدیگه رو شکستن و حالام که این کلاسا عموما مجازی و آنلاین شده خیلی بحث این که کلاس کدوم دبیر بهتره داخل هر بازه زمانی از سال داغ و داغ تر میشه.
      این مطلب رو کامل بخونید تا بفهمید کجای کارید و بقیه کجای کارن : ))

1. چه تعداد دانش آموز کنکوری از این کلاس ها استفاده میبرن؟!
      شاید براتون جالب باشه که بدونید هر سال عده زیادی از بچه ها با پرداخت هزینه و بصورت کاملا قانونی از کلاس های آموزشگاه های مجازی استفاده می کنند ، رقم استفاده کننده های قانونی هم کم نیست و البته در دسترس هم نیست ولی مطمئن باشید حداقل یک جامعه 50/000 نفری رو این افراد تشکیل میدن، دقت کنید 50/000 دانش آموز هزینه کلاس ها رو میدن و در این کلاس ها حضور پیدا می کنند،
      خب شاید این آمار براتون طبیعی باشه و بگید خب زیاد هم نیست که : )) ،
      ولی مطلبی که جلب توجه میکنه این موضوعه که ببینیم چه تعداد دانش آموز از این کلاس ها به صورت غیر قانونی استفاده میبرن؟!
      پس من اومدم تعداد اعضای یکسری از پرمخاطب ترین کانال های تلگرامی که منابع رو غیر قانونی قرار میدن رو در نظر گرفتم:
      (کانال های زیر 20کا و فیک رو در نظر
      نگرفتم)

2.png
      3.png
      4.png
      5.png
      6.png
      7.png
      9.png
      10.png
      11.png
      12.png
      14.png
      15.png
      16.png
      168.png
      untitled.png
      13.png
      مجموع تعداد دانش آموزانی که فیلم کلاس ها رو به صورت غیر قانونی مشاهده می کنند =
      708/441 نفر !!!
      54.png
      البته دقت کنید این آمار فقط یک سوم این کانال ها بود. (بالای 300 کانال زیر 20 کا وجود داره که منابع گذاشتن)
      اگر از اعضای مشترک و فیک و ... فاکتور بگیریم ،
      باز به یه آمار عجیب و غریب از تعداد دانش آموزانی میرسیم که
      دارن از این کلاس ها استفاده می کنند،
      یعنی طبق این آمار
      بعید نیست همین الآن که این متن رو می نویسم پیرمردی که در خانه پشتی ما زندگی می کنه
      هم در حال دیدن این کلاس ها برای شرکت در کنکور امسال باشه!

خب هنوز هم فکر می کنید با ثبت نام در کلاس X و دانش آموز فلان استاد بودن شما آدم خاصی هستید؟!
      اگر هنوزهمین فکر رو می کنید متن رو ادامه ندین ، صفحه رو ببندین و برید.
      ولی اگر کمی روشن شدین که اطراف چه خبره ادامه میدیم..
      از این تعداد کثیری که به کلاس ها و به قول خودشون بهترین منابع کنکوری دسترسی کامل دارن فقط قراره که عده محدودی انتخاب بشن ، حالا این عده محدود کیا هستن؟ اونایی که فیلم و کلاس و کتاب و آزمون و ... رو فقط به عنوان ابزار کارشون در نظر گرفتن و اصل رو تلاش و همت و تست زنی و مطالعه درست و اصولی خودشون گذاشتن و دائم درگیر این موضوع نبودن که فلان استاد بیشتر بالا پایین میپره پس استاد بهتریه ، فلان استاد رتبه 10 داشته پس بهترینه و ...
      نکته و تست ها، کلاس های جامع ، همایش ها ، دی وی دی ها و منابع چاپی مثل کتاب ها و جزوات همگی نقش مکمل رو در کنار تلاشتون ایفا می کنن،
      برخلاف 10 سال پیش ، سال های اخیر کسی که این امکانات رو در اختیار داره دانش آموز خاصی نیست ، چون اینو آمار نشون میده
      چرا هنوزم فکر می کنید اکثر بچه های کنکوری سیاه لشکرن؟
      سیاه لشکری که حرف ازشون میزنید ، همه امکاناتی که یک دانش آموز تهرانی در اختیار داره رو در اختیار دارن ، برنامه ، مشاوره ، کتاب ، کلاس و جزوه و ... و همین سیاه لشکر هان که میانگین درصد های کنکور رو چند سال اخیر دائم بالا میکشن!
      اگه کنکور سال 99 سخت نبود و عین 98 برگزار میشد میدونید چه افتضاحی به بار میومد؟ درصد های 99 از 98 باز هم بیشتر میشدن و در نهایت رتبه ها میکرومتری تر داده میشد و رقابت شدیدتر ، پس سازمان سنجش حق داشت سوالات رو مثل همیشه طرح نکنه..

2. با این اوضاع قهوه ای چ کنیم؟
      کلاس بهترین استاد کشور شرکت می کنید؟ مغرور نشو ! تو آدم خاصی نیستی ، باید تلاش کنی تا خاص بشی
      پشت کنکوری بهترین منابع رو داری؟ خودت باید بِدُوی
      تازه میری دوازدهم ولی چون دوستات N تا کلاس حضوری و آنلاین نوشتن توعم ترسیدی نکنه ازشون عقب بمونم؟ باید بدونی اگر با این دیدگاه مسخره و پوچ میای که کنکور بدی همین الان از 500 هزار نفر کنکوری که عضو این کانالان عقبی
      500 تا کانال عضوی هر روز دنبال این منبع و اون منبعی ؟ هنوز که هنوزه بهمنم تموم شد تصمیمت قطعی نشد که آریان بهتره یا ملاک پور و هی منبع عوض میکنی؟ مطمئن باش هنوز به درکی که این تاپیک میخواد نرسیدی

.
      .
      .
      و ...
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.
      ویرایش توسط mahdi_artur : 19 بهمن 1399 در ساعت 22:30

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی پست مفیدی بود و کلیت پستو قبول دارم
      ولی امار 700 هزار خب خیلی نادرست کسایی ک غیر قانونی دارن استقاده میکنن تهش 150 هزار نفرن
      ک اونام فقط تو کانالا عضون خیلیاشون اصن استفاده هم نمیکنن ...یا هم میکنن درست استفاده نمیکنن
      خلاصه خواستم بگم عضو های مشترک بین این کانالایی ک آوردی خیلیی زیادن...اصن من تو اکثرشون عوضم فک کنم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      خیلی پست مفیدی بود و کلیت پستو قبول دارم
      ولی امار 700 هزار خب خیلی نادرست کسایی ک غیر قانونی دارن استقاده میکنن تهش 150 هزار نفرن
      ک اونام فقط تو کانالا عضون خیلیاشون اصن استفاده هم نمیکنن ...یا هم میکنن درست استفاده نمیکنن
      خلاصه خواستم بگم عضو های مشترک بین این کانالایی ک آوردی خیلیی زیادن...اصن من تو اکثرشون عوضم فک کنم
      رقمش خیلی بیشتره
      مثلا عکسی ک میبینی فقط آمار بازدید یه پست کانال 70 کایی رو نشون میده:
      فایل پیوست 96302
      171 کا؟!!
      والا زمانی که تلگرام نبود کلا 170 هزار نفر کنکوری واقعی وجود نداشت چه برسه بخوان از منابع استفاده کنن
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

رقمش خیلی بیشتره
      فایل پیوست 96302
      171 کا؟!!
      والا زمانی که تلگرام نبود کلا 170 هزار نفر کنکوری واقعی وجود نداشت چه برسه بخوان از منابع استفاده کنن
      اخه آمار ممبرا و ویو ها آمارای درستی نیستن !
      اولن خیلی از ممبرا و حتی ویو ها فیکن ! و شاید یسری از ویو ها برا کسایی باشه ک ربطی به کنکور ندارن
      خیلیاشون برای کلاس دهم و یازدهمن ک ربطی به کنکور امسال ندارن
      بعدش شما ممبرای 10 تا کانالو جمع کردی در حالی ک اکثر عضو های این کانالا مشترکن
      من خودم خیلی از دوستا همکلاسا رو میشناسم ک واقعا اصن تو فاز اینا نیستنو درستو حسابی نمیدونن چیه و استفاده نمیکنن
      استفاده از اینا آدمو خیلی خاص نمیکنه ولی خب میتونه خیلی جلو بندازه و هم میتونه عقب بندازه اصن خیلیا درگیر تنوع منابع میشن همضشونم ک رایگان تو تل هست و همین میتونه به فناشون بده

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      اخه آمار ممبرا و ویو ها آمارای درستی نیستن !
      اولن خیلی از ممبرا و حتی ویو ها فیکن ! و شاید یسری از ویو ها برا کسایی باشه ک ربطی به کنکور ندارن
      خیلیاشون برای کلاس دهم و یازدهمن ک ربطی به کنکور امسال ندارن
      بعدش شما ممبرای 10 تا کانالو جمع کردی در حالی ک اکثر عضو های این کانالا مشترکن
      من خودم خیلی از دوستا همکلاسا رو میشناسم ک واقعا اصن تو فاز اینا نیستنو درستو حسابی نمیدونن چیه و استفاده نمیکنن
      استفاده از اینا آدمو خیلی خاص نمیکنه ولی خب میتونه خیلی جلو بندازه و هم میتونه عقب بندازه اصن خیلیا درگیر تنوع منابع میشن همضشونم ک رایگان تو تل هست و همین میتونه به فناشون بده
      اصلا همون 150 هزار نفر ، کم آماریه؟
      جمعیت واقعی رو که فاکتور بگیریم از حرفامون
      یه مطلبی ک میمونه اینه که کلا قبولی به این چیزا نیست البته این حرف فقط در حد شعاره
      در عمل باید یه نگاه به موضوع اکثر تاپیکایی که موقع ثبت نام کلاسا و شروع واسه کنکور و شروع نکته و تستا و ... راه انداخته میشه بندازیم که فوران میکنن.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب همه که به ویدیو ها و کتاب ها دسترسی دارن . بالای ۵۰ هزار داوطلب منظم و مستمر و پرتلاش واسه کنکور تجربی داریم ، چرا فقط عده کمی از این ها میتونن میانگین ۵۰ درصد جواب بدن؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه چیزم من اضافه کنم تو بحث کتاب و کلاس و دی وی دی هر چقدرم تجربه داشته باشی متاسفانه انقد بحث تبلیغات قوی هست که ممکنه چندین بار گول بخوری بازم برات درس عبرت نشه
      همش فکر میکنی نه این یکی دیگه فرق داره اسیر شوآف های دبیرم اگه بشی که دیگه هیچی یه جوری هیپنوتیزم میشی که فقط سر جلسه کنکور میفهمی فلان استادم که سنگش به سینه میزدی به درد نمیخورد
      کاش تو تلویزیون یه تریبونم میدادن به کسایی که از این کلاسا و دی وی دی و ... استفاده کردن بیان صحبت کنن بگن چه جوری بوده نه فقط تبلیغات موسسات و رتبه هایی که بهشون پول میدن بیان بچه ها رو گمراه کنن

8. Top | #8
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ناموسا پشمامممممممممممم، ب قول زیرو فقط باید سکوت کرد...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      پیرو حرف دوستانی که توجیه میکنند !

در این تاریکی همه کبریت بر دست دارند ، پس نتوان گفت که کسی از نور جداست ! اما فقط کسانی راه پیدا میکنند که کبیریت را سر تا ته بر گوشش بکشند! ، ارتور کاملا درست و شفاف گفت ! هر انچه که شما الان میبینید حتما کسانی بوده اند که 3 سال قبل زمانی که دهم بودند دیده اند!
      در این میان میماند شما و خدایتان ! داوطلبین در حد انفجار تجربی ! امکانی برای طرح سوالات در حد 93 یا 95 هست؟ قطعا خیر! انچه لشکریان جبهه را گرسنه میکند دشمن نیست! آذوقه کم و سربازان زیاد است!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 20 بهمن 1399 در ساعت 03:39

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

رقمش خیلی بیشتره
      فایل پیوست 96302
      171 کا؟!!
      اکثرشون ممبر فیک هستن یا کلا پست ها رو نمیبینن.
      شما میزان ویوی هر پست رو ببین...

اما خب با عین حال هم منکر این نمیشم که خیلی زیادن
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

12. Top | #12
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چقدر مفید بود
      چرا باید من اینو الان ببینم؟
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلاس جایگزین درسنامه هست نه جایگزین تست

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اصلا نیازی به کلاس نیس به نظرم همه کتاب ها کاملن و خیلی خوب میتونین باهاشون تو کنکور نتیجه بگیرین اینقدر منبع خوب هست که آدمو از کلاس بی نیاز میکنه

15. Top | #15
      Fom
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام لطفاااا منو در انتخاب دبیر بین اقای ذهبی با اقای یحیوی راهنمایی کنین با تشکر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن