خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سنوات مجاز تحصیلی

‌‌ ‌
      ویرایش توسط Fallible One : 11 آبان 1401 در ساعت 03:56

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط granger نمایش پست ها
      فکر کنم نوع دانشگاه هم مهم باشه. لطفاً دانشگاه تون رو هم بگید که دوستان بهتر بتوانند راهنمایی کنند.
      بله تکمیل شد. ممنون‌.

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من یه نفر رو میشناسم که تا ترم 8 پیام نور فقط 10 واحد پاس کرده بود. بعد هم انصراف داد. برای معافیت تحصیلی هم به مشکل نخورد. ولی شما برای اطمینان برو از دانشگاه بپرس.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من یه نفر رو میشناسم که تا ترم 8 پیام نور فقط 10 واحد پاس کرده بود. بعد هم انصراف داد. برای معافیت تحصیلی هم به مشکل نخورد. ولی شما برای اطمینان برو از دانشگاه بپرس.
      مرسی عزیز.
      کادر دانشگاه غالبا رفتار خوبی با کسایی که برای دور زدن سربازی به پیام نور رفتن ندارن و حتی سعی می‌کنن اذیت کنن! خواستم مطمئن شم.
      ویرایش توسط Fallible One : 20 بهمن 1399 در ساعت 15:19

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fallible One نمایش پست ها
      مرسی عزیز.
      کادر دانشگاه غالبا رفتار خوبی با کسایی که برای دور زدن سربازی به پیام نور رفتن ندارن و حتی سعی می‌کنن اذیت کنن! خواستم مطمئن شم.
      برای چی اذیت می کنن؟ شما هرچی بیشتر شهریه بدی به نفع خودشونه .ولی شما حتما از دانشگاه هم بپرس. ممکنه قوانین عوض شده باشه.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای چی اذیت می کنن؟ شما هرچی بیشتر شهریه بدی به نفع خودشونه .ولی شما حتما از دانشگاه هم بپرس. ممکنه قوانین عوض شده باشه.
      این راهبرد رو نوعی بی احترامی به مجموعه‌شون تلقی می‌کنن دیگه، شهریه تو سرشون بخوره ! چند جا دیگه ام پیگیری کردم ظاهرا مانعی نداره تا وقتی سنوات به پایان نرسه. ممنونم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن