خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شیمی کدوم ؟

رأی دهندگان
    27. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • ربیعیان

1 3.70%
    • بازرگان

12 44.44%
    • بابایی

13 48.15%
    • مصلایی

1 3.70%
    صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شیمی کدوم موسسه بهتره

سلام دوستان به نظرتون شیمی کدوم بهتره ( ربیعیان -بازرگانی -بابایی - مصلایی )

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد بابایی نمایش پست ها
      سلام دوستان به نظرتون شیمی کدوم بهتره ( ربیعیان -بازرگانی -بابایی - مصلایی )
      بنظرم بازرگان کتاب و بابایی کلاس آنلاین ترکیب خوبیه البته نه برای این موقع سال چون واقعا وقت نمیشه جفتشو برد جلو بنظرم به همین کتابای مبتکران اکتفا کنیم کافیه البته همونم نصف جاهاشو نباید بخونیم چون خیلی جاهاش شوخیای عمو بهمنه و کل کلش با مولفای کتاب درسی ولی در کل عالی توضیح داده

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      در مورد کتاب همه ی کتاب های شیمی بازار خوبن بجز نشر الگو!!!!!!
      در مورد کلاسم من خودم اقاجانی هستم و راضیم و از بین اساتیدی که گفتی فقط بابایی رو امتحان کردم که اونم خوبه ولی اقاجانی بیشتر به سلیقه ی من میخوره !!!!!!!!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      از ابتدای سال کنکور قطعا اقای بابایی ! البته اگه مثل 99 درس بدن ( سال 99 واقعا سنگ تموم گذاشته بود ولی امسال کل دبیران این موسسه یکم سطحی شدن)

از الان برای کنکور :

- پاس کردن فصول 1و2 دهم و3 دوازدهم تا فروردین ( دلیل داره که در این مقال نگنجد )

- از فروردین شرکت در نکته تست جعفری + موج ازمون ها
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      در مورد کلاسم من خودم اقاجانی هستم و راضیم و از بین اساتیدی که گفتی فقط بابایی رو امتحان کردم که اونم خوبه ولی اقاجانی بیشتر به سلیقه ی من میخوره !!!!!!!!

فقط کاش ایشون صفحه ای نمیرفتن جلو و مبحثی میرفتن ! تدریس مبحثی عیب داره و عیبش فقط در ازمون ازمایشی هاس که نمیرسی اما تدریس صفحه ای عیبش بزرگتره که انسجام پیدا نمیکنه مباحث
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

فقط کاش ایشون صفحه ای نمیرفتن جلو و مبحثی میرفتن ! تدریس مبحثی عیب داره و عیبش فقط در ازمون ازمایشی هاس که نمیرسی اما تدریس صفحه ای عیبش بزرگتره که انسجام پیدا نمیکنه مباحث
      از ابتدای سال کنکور قطعا اقای بابایی ! البته اگه مثل 99 درس بدن ( سال 99 واقعا سنگ تموم گذاشته بود ولی امسال کل دبیران این موسسه یکم سطحی شدن)

از الان برای کنکور :

- پاس کردن فصول 1و2 دهم و3 دوازدهم تا فروردین ( دلیل داره که در این مقال نگنجد )

داداش من دارم شیمی جامع سال99 بابایی رو میبینم بعضی وقتا میگم 1400 اش شاید تیپ تستای جدید داشته باشه و با تستای سخت 99اپدیت شده باشه پس سطح کلاس امسالش پایین اومده اولین باره اینو میشنوم یکم توضیح میدی درموردش؟
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      نشر الگو تست های خوبی داره اتفاقا بنظرم

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

بابا حرف نداره لامصب من هم به ازمونا میرسم وهم کل مباحث هر فصلو خیلی عالی میگه و هیچ پراکندگی نداره نمیدونم منظورت چیه ولی من کلا خودم شیمیم خوب بود تقریبا همه ی مباحث بجز نیمه دوم دوازدهم خونده بودم و برای نکته بازی هاش و تیپ تست های کنکور که حل میکنه رفتم کلاسش ،

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بابایی خیلی خیلی خوبه و من واقعا راضی ام ازش و خیلی راحت تر تستا رو میزنم و این حرف رو هم بعد از امتحان کردن سه چهارتا دبیر مختلف میزنم، دبیرایی که خوب بودن ولی بازم چه از لحاظ تسلط چه از لحاظ نظم و جدیت به پای بابایی نمیرسن، بازرگان بنظرم برای کنکور زیاده رویه، درسته کتابای خوبی داده و توضیحاتش خیلی کامله، ولی یه بچه کنکوری خیلی از اون توضیحات اضافه رو نیاز نداره بدونه! در نتیجه بابایی بهتر از بقیه دبیراست. البته بازم بستگی به خودتون داره

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

واللا من کلاسشو ثبتنام کردم و خیلی راضی ام ازش، کاملا هم مبحثی داره جلو میره، برای مثال استو رو کامل میبنده و بعد میره سراغ چیزای دیگه، و خیلی فصلای دیگه رو هم به ترتیب کتاب نمیگه و اول پیش نیازهاشونو تدریس میکنه به طور کامل، مثلا نیومد از همون اول بسم الله فصل 1 دوازده رو با صابون شروع کنه و قبلش درباره اسید و باز و مسائلش و ... توضیح داده و خلاصه که مبحثی جلو میره، ینی شما اگه جزواتش رو هم ببینی، متوجه این موضوع میشی حتما

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _pariya.sh_ نمایش پست ها

واللا من کلاسشو ثبتنام کردم و خیلی راضی ام ازش، کاملا هم مبحثی داره جلو میره، برای مثال استو رو کامل میبنده و بعد میره سراغ چیزای دیگه، و خیلی فصلای دیگه رو هم به ترتیب کتاب نمیگه و اول پیش نیازهاشونو تدریس میکنه به طور کامل، مثلا نیومد از همون اول بسم الله فصل 1 دوازده رو با صابون شروع کنه و قبلش درباره اسید و باز و مسائلش و ... توضیح داده و خلاصه که مبحثی جلو میره، ینی شما اگه جزواتش رو هم ببینی، متوجه این موضوع میشی حتما
      اون مطلبو فکر کنم دوستمون درباره اقاجانی(نه بابایی) با من بود

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شیمی ربیعیان خوب نیست؟ ظاهرا بالا ترین درصد شیمی 99 برای یکی از شاگرداش بوده

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

از الان برای کنکور :

داداش دلیلت برای این حرف چیه ؟ تو مهرم یه تایپیک اومد بالا ک دبیرای این موسسه امسال خوب توضیح نمیدن و آقای ذهبیم مثال زدن ک کمتر مثال میزنه :/
      نمیدونم بر چه اساسی همچین حرفی میزنید من زیست حنیف عظیمی رو مثال ک سال 99 فصل 1 دهم رو درس نداد ولی امثال اونم درس داد با نظم ترم پیش رفت
      مگه پارسال چکار میکردن؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      داداش من دارم شیمی جامع سال99 بابایی رو میبینم بعضی وقتا میگم 1400 اش شاید تیپ تستای جدید داشته باشه و با تستای سخت 99اپدیت شده باشه پس سطح کلاس امسالش پایین اومده اولین باره اینو میشنوم یکم توضیح میدی درموردش؟

به خاطر کرونا شاگرداش اونجا نیستن ( به غیر پرهام) و این خودش اون جو کلاس رو منفعل میکنه
      2- سال 99 اکثرا که چه عرض کنم کلا تشریحی وار و بر پایه کنکوری تدریس میکردن ایشون ! اما از چند قسمت 1400 که دیدم تیپ نکته وار شدن ( به عقیده خودم) البته تیغ رو نمیزارم رو گردن بابایی یا هرکس دیگه ، کافیه شما باز کنی ملاک پور 99 رو با 1400 مقایسه کنی ! کیفیت تدریس کمی پایین اومده چراش هم نمیدونم

اما سر کلاس سالیانه بابایی برای حل تست نرین ! ایشون به بهترین نحو بهتون اموزش و مثال حل میکنند ! و این نیازه بر هرآن کسی که شیمی نظام جدید خونده و معلم درست درمونی نداشته ! واقعا من سر انحلال پذیری مینولیدم پارسال ولی الان دوشواری نداره کِ ( به لطف ایشون البته کلاس 99 که خودم ظبطش کردم ) و تستایی که زدم ! پارسال فقط بزرگترین مشکلم تست نزدن بود
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 19 بهمن 1399 در ساعت 19:50

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _pariya.sh_ نمایش پست ها

سلام من درباره اقاجانی گفتم ها ! من خودم بابایی میبینم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن