خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moi نمایش پست ها
      درسته ولی چون هنوز دیپلم کامل نگرفتین باید معدل پایانی سال قبل رو بنویسین.پارسال که ماهمین کار رو کردیم.باز مدرسه یا کافی نت راهنماییتون میکنن

امکانش هست ازخود سنجش بپرسیم؟؟کافی نت پرسیدم گفت دلبخواهی هرچی میتونی بنویسی

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.m10 نمایش پست ها
      کافی نتی که من رفتم ثبت نام کردم گفت یه چی حدودی بگو همونو زد

3. Top | #18
      moi
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirXD نمایش پست ها
      کافی نتی که من رفتم ثبت نام کردم گفت یه چی حدودی بگو همونو زد
      نه این کار رو نکنین.دوباره باید ویرایش کنید.چون موقع اعلام نتایج باید اطلاعات آموزش وپرورش با وزارت علوم همخوانی داشته باشه.این چه جور کافی نتی بوده؟؟!!!!!

4. Top | #19
      moi
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.m10 نمایش پست ها
      برای اینکه خیالم راحت باشه اطلاعات نادرست ندادم،رفتم فرم ثبت نام پارسال رو نگاه کردم معدل سال یازدهم بود.
      پ ن:معدل سال یازدهم فقط برای کساییه که پایه دوازدهمن وهنوز دیپلم نگرفتند.اوفف!بجای شما من استرس گرفتم،چرا کافی نتیا چیزی رو که نمیدونن الکی میگن!!!!!

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه این کار رو نکنین.دوباره باید ویرایش کنید.چون موقع اعلام نتایج باید اطلاعات آموزش وپرورش با وزارت علوم همخوانی داشته باشه.این چه جور کافی نتی بوده؟؟!!!!!
      اکثر کافی نتا همین حدودیو میزنن
      بعد خب اون فقط فیلدای ضروری رو پر میکرد که این معدل هم جزوش بود باید یه چیزی میزد ما هم که معدل دیپلم نداریم میخواست چی بزنه؟ صفر؟ معدل سال یازده که خودش فیلد جدا داره و معدل دیپلم حساب نمیشه و خب اونم احتمالا بعدا ویرایش بخواد
      بعد شما مطمئنی این معدله اصلا مهمه؟ کل اصلاعات رو مگه با همون کد سوابق میگیرن دیگه اینا فکر نکنم مهم باشه که

6. Top | #21
      moi
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirXD نمایش پست ها
      اکثر کافی نتا همین حدودیو میزنن
      بعد خب اون فقط فیلدای ضروری رو پر میکرد که این معدل هم جزوش بود باید یه چیزی میزد ما هم که معدل دیپلم نداریم میخواست چی بزنه؟ صفر؟ معدل سال یازده که خودش فیلد جدا داره و معدل دیپلم حساب نمیشه و خب اونم احتمالا بعدا ویرایش بخواد
      بعد شما مطمئنی این معدله اصلا مهمه؟ کل اصلاعات رو مگه با همون کد سوابق میگیرن دیگه اینا فکر نکنم مهم باشه که
      والا پارسال که مهم بود،مدام مدیرمون تاکید میکرد که اشتباه معدل ترم اول رو وارد نکنیم ومعدل یازدهم باید نوشته بشه.امسال رو نمیدونم!

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا پارسال که مهم بود،مدام مدیرمون تاکید میکرد که اشتباه معدل ترم اول رو وارد نکنیم ومعدل یازدهم باید نوشته بشه.امسال رو نمیدونم!
      نمیدونم چی بگم
      من فرم دوستم رو دیدم داده بود کافی نتی دیگه که اون جلوی معدل دیپلمش خالی بود نمیدونم چطوری
      بعد ربطی هم به کافی نتی نداره چون من اگه خودمم میخواستم ثبت نام کنم تو این آموزشای مشاورای اینستاگرامی دیدم گفتن که اونو یه چی الکی مثلا صفر بزنید که خب بازم همون میشد

8. Top | #23
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه سوال دارم اما بی ربطه به تاپیک
      وقتی میگن پذیرش یه رشته توی فلان دانشگاه کشوریه یعنی هرکی رتبه کشوریش بهتر بود میره یا سهمیه مناطق 1.2.3 جدا هست؟
      ...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن