خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 61
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      آقا سعید فقط یرو تاپیک اولین ثابت قدمارو رو ببین به عمق فاجعه پی میبری:
      بالای 80 درصد خانوما ساعت مطالعه بالای 10 ساعت
      کلا یه آقا امیر بالای 10 ساعت

2. Top | #47
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها
      منم هستم ساعت مطالعه ام هم بالای 10 هست پس شد 70 درصد ولی آمار قبولی های پسرا فقط تو ریاضی بیشتره و تو بقیه رشته ها دخترا بیشترن ، نیمه پر لیوان رو ببین پسرا کمتر تو کنکور شرکت میکنند پس طبیعیه کمتر قبول بشن

نتایج پسرا به طور خیره کننده ای بهتره !!! از 100 نفر اول تجربی امسال 79 تا پسر بودن و 21 نفر دختر بعد باز دخترا به سهمیه 50 50 معترض هم هستن که چرا ما 60 درصد جامعه اماریو تشکیل میدیم ولی نصف نصفه سهمیه پزشکی دندان

همین 50 50 هم لطف به دخترا و ظلم به پسراست

3. Top | #48
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      پشتیبان من بعضی اوقات به من این حرفو میزنه تا بیشتر بخونم ولی بیشتر روحیه خراب میکنه اماااا من دیگه چند وقته که به هدفم فکر میکنم و اهمیتی به حرفای دیگران نمیدم

4. Top | #49
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات

ایول کاملا قانع کننده بود

5. Top | #50
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها

نتایج پسرا به طور خیره کننده ای بهتره !!! از 100 نفر اول تجربی امسال 79 تا پسر بودن و 21 نفر دختر بعد باز دخترا به سهمیه 50 50 معترض هم هستن که چرا ما 60 درصد جامعه اماریو تشکیل میدیم ولی نصف نصفه سهمیه پزشکی دندان

همین 50 50 هم لطف به دخترا و ظلم به پسراست
      حالا این سهمیه ۵۰ پنجاه فقط تو تجربیاس فک کنم ...اونم بخاطر اینه که جامعه به پزشک زن هم احتیاج داره

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم بیخیال حرفای بقیه شوچون بعضیا زیاد حرف میزنن و تو دلت فقط بگو این روزا موقتیه

قراره به هدفت برسی و میرسی

تو هم قراره خودتو پیدا کنی

نتیجه همه تلاشاتو می بینی

و میشی همونی که همیشه ارزوشو داشتی

البته اگه تسلیم نشی و نزاری حرفای بی منطق ناامیدت کنه : )

7. Top | #52
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بالاخره اخراج شد

واقعا نمیدونم سر و ته این بشر چی بود اما هر هفته یه موجی توی فروم میداد

بلا استثنا هر روز یه تاپیک سم میزد
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...
      ویرایش توسط NormaL : 18 بهمن 1399 در ساعت 14:14

8. Top | #53
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      بالاخره اخراج شد

واقعا نمیدونم سر و ته این بشر چی بود اما هر هفته یه موجی توی فروم میداد

بلا استثنا هر روز یه تاپیک سم میزد
      واقعیت تلخیه ولی اینطور ادما با این روحیه ضعیف و به هم ریخته هیچ شانسی واسه موفقیت تو کنکور ندارن !
      اصل اول موفقیت تو کنکور بنظرم خودباوریه

9. Top | #54
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واقعیت تلخیه ولی اینطور ادما با این روحیه ضعیف و به هم ریخته هیچ شانسی واسه موفقیت تو کنکور ندارن !
      باور کن بعد نتایج همین میاد اینجا مصاحبه رتبه برتر مینویسه و مشاوره میده و...
      ما یکی داشتیم همینجوری،درسا افتضاح ،ایه یاس ، شیمی خودم باهاش یکم کار کردم تا درس 1 دهم بفهمه و ...
      اخرش فهمیدیم اقا رتبه یک خوارزمی داره و الان دانشگاه تهران هست و داره به کنکوری ها مشاوره میده.
      من بچه ها اون
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

10. Top | #55
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdibi نمایش پست ها
      باور کن بعد نتایج همین میاد اینجا مصاحبه رتبه برتر مینویسه و مشاوره میده و...
      ما یکی داشتیم همینجوری،درسا افتضاح ،ایه یاس ، شیمی خودم باهاش یکم کار کردم تا درس 1 دهم بفهمه و ...
      اخرش فهمیدیم اقا رتبه یک خوارزمی داره و الان دانشگاه تهران هست و داره به کنکوری ها مشاوره میده.
      من بچه ها اون
      چون یه نفر اینطوری شده نمیتونیم که به همه تعمیم بدیم ! واقعیت اینه ادم با روحیه ضعیف هیچوقت موفق نمیشه و هر موفقیتی هم کسب کنه مقطعیه

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      این وسط یه نکته ای قابل توجهه البته مربوط به این بحث نمیشه ولی خیلی به چشم میاد اینکه نسبت دخترا به پسرا خیلی بیشتر شده تو این فروم. این زنگ خطره
      چون کلا این فروم بیشتر از رفع مشکلات درسی شده جایی واسه شوهر پیدا کردن هرکی میاد یه تاپیک گریه زاری میذاره بعد پشت صحنه داداشا پیدا میشن تو پیغام خصوصی واسه دلداری دادن آخرشم به سلامتی میره واسه بعله برون

12. Top | #57
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چون یه نفر اینطوری شده نمیتونیم که به همه تعمیم بدیم ! واقعیت اینه ادم با روحیه ضعیف هیچوقت موفق نمیشه و هر موفقیتی هم کسب کنه مقطعیه
      نه منظورم این بود که اینا نصف شون الکی میگن و صرفا براشوپ جنبه فان داره که میان پیش بقیه گریه و زاری راه میندازن . ته دلشون میخندن،( از اینا تو‌ کلاسمون زیاد داشتیم،ناموسا چجوری زنده موندم اون تو؟خخخ)
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

13. Top | #58
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1401 نمایش پست ها
      چون کلا این فروم بیشتر از رفع مشکلات درسی شده جایی واسه شوهر پیدا کردن هرکی میاد یه تاپیک گریه زاری میذاره بعد پشت صحنه داداشا پیدا میشن تو پیغام خصوصی واسه دلداری دادن آخرشم به سلامتی میره واسه بعله برون
      بگو که داری شوخی میکنی ...

14. Top | #59
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیزم بهت بر نخوره (حالا خب زده اخراجی نمیدونم هنوز هستش یا نه و میتونه پیاما رو بخونه یا چی)
      ولی با این روحیه ای که تو داری و دوستان انگار اشاره کردن که از روی پاسخنامه میزنی بخاطر دلخوشی خانواده و این حرفا و همچنین از پیامای دوستان فهمیدم که شما مدام در حال تاپیک زدنی و ول کنت به مجازی اتصالی کرده، بیخیال کنکور شو کلا،
      کاری ندارم پشتیبانت چی گفته، کما اینکه حرف درستی زده باشه بهت و شما جور دیگه تعریف کنی یا واقعاً حق رو به جانب خودت بدونی؛
      ولی خیلی واضح و صریح اینو میگم که شما بدرد کنکور نمیخوری با یه همچین اخلاقی.
      بهتره خانوادت رو هم اذیت نکنی و حقیقت رو بهشون بگی شاید بیخیالت شن و راهتو جای دیگه پیدا کردی و موفقیتت رو چیز دیگه ای رقم بزنه.
      شما با دلداریای دوستان به هیچ جا نمیرسی. گرچه خیلی رک اینو بگم که به نفعمونه شما جا بزنی و درس نخونی چون راه رو برای بقیه باز میکنی.. ولی بهرحال امیدوارم به خودت بیای و دست از بهانه تراشیای بیخود و علافِ مجازی بودن برداری.

15. Top | #60
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      فقط روحیه و نشاط

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن