خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 61
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آرزو81 نمایش پست ها
      امروز زنگ زد برای جلیه ی انلاین با واتساپ قشنگ کوبید خودمو ترازمو که با این هیچی نمیشی ترازم بین 5700 تا 6000هستش حالم به اندازه کافی خراب بود دیگه لهم کرد من دیگه نمیخوام زنده بمونم بسه خدایا منو بکش تموم شه بره چرا دیگه شکنجه میدی
      خیلی بد و نا امید حرف زد باهام خیلییی
      نمیتونم نفس بکشم اصلا حرفاش مثل پتک بود فقط خودمو نگه داشتم نزنم زیر گریه دارم اتیش میگیرم
      گفتنش راحته خب دوستم دست خودم نیست که اعصابمو خورد کرد
      راست میکی پسر عمت اینطور شده یا فقط داری به من امید میدی ؟؟خیلی ناراحتم نمیتونم گریه هم بکنم چون بیش تر سرکوفت میشنوم
      ااا سلام چه قدر میخواستم شمارو تگ کنم نمیتونستم میشه من چند تا سوال بپرسم اگه هستید خیلی مهمه
      این جا با تعداد تاپیکای منم مشکل دارین یعنی خدایی همه جا برای مردم سنگینی میکنم تو فضای مجازیم سنگینی میکنم
      الهی عزیزم
      نمیدونم که کلا ادم حساسیم چیزی بگن بهم برمیخوره
      ممنونم دوستم بابت حرفای خوبت

خوب این الان این حرفهایی که زدید به ما چه؟؟!!
      پشتیبانت زنگ زده کوبیدتت؟؟ الآن ما چیکار کنیم؟؟؟
      بگیم ترازت خوبه و در حد رتبه 1 کنکوری درست میشه؟؟؟
      چه انتظاری از ما داری؟؟
      هی تاپیک بزن که این اونو گفت و اون اینتو گفت و شرایطتت اینجوریه و اونجا درس خوندی و .... که چه شود؟؟؟
      برای کنکور هیچسک از اینا مهم نیست
      هیچ یک از این حال و احوالت که الان داری و جایگاهی که تو گذشته داشتی و .... برای کنکور پشیزی اهمیت نداره
      الان میخوای چیکار کنی؟؟؟
      گیرم که همه حرفهات درست . میخوای چیکار کنی؟؟؟ از ما چی میخوایی بشنوی؟؟ 80 درصد این انجمن از جمله خود من پشت کنکوریهایی هستیم که خودمون شکست خورده ایم بعدش تو از مان چه انتظاری داری؟؟بقیه 20 درصد هم 15 درصدش که موفق شدن باز هم پشت کنکوری بودن و 5 درصد از اول موفق بار اومدن شاید
      حالا شما از این جماعت میخوای چه چیزی بشنوی؟
      خودت با خودت چن چندی؟پشتیبانت با تو چند چنده؟ پشتیبانت کجای زندگیته؟خودت کجای زندگیتی؟؟ آزمون کجای زندگیته؟؟ اگه امیدت این بود که ترازت 6000 هست پس...
      خیلی متاسفم براتون
      موفق باشید

2. Top | #32
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      میدونم عزیزم در حد دلگرمی بود برای خودم هدفی نداشتم ببخشید اگه ناراحت شدی دوستم
      نه عزیزم ناراحتی چیه ....ولی ببین حتی پرستاری دولتی اوردن هم سخته و تلاش میخواد ...کنکور تجربی جنگه جنگ ...یا زیاد بخون یا اصلا نخون ... به تراز آزمون مجازی هم زیاد اهمیت نده فقط درصدات ملاکه ....

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الهی عزیزم اره همونم ممنون بابت دلگرمیت دوستم
      شما که خودت پزشکی خوش به حالت چیا نمیدادم فقط یه ثانیه جات باشم نع خانواده همدمه نه پشتیبان باز یه کم مشاوردم خوبه اونم فامیلش مرده رفته اونجا دوروز گفته در دسترس نیستم
      اون چیزی که باید بگم: نگران نباش بخون دکتر میشی حسابی خوش به حالت میشه یکی دیگه میاد به تو میه کاش من جای تو بودم
      واقعیت: عقل نداری که میخای جای من باشی
      نه باور گن فرقی نداره همون وقتم همین مقدار استرس رو داشت اینجوری نیس که قبلا اسون تر باشه الان سخت. مث همه. بشنو از من

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من فقط یه چیز میگم و اتمام حجت:
      فقط با این تاپیک زدنا شانس قبولیتو داخل تجربی(نمیگم پزشکی و فلان چون همه رشته ها ارزش دارند و هر کی میگه نه مطمئن باشه فوق تخصص هم بشه باز ناموفقه)کم میکنی.
      از ما گفتن بود.

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این وسط یه نکته ای قابل توجهه البته مربوط به این بحث نمیشه ولی خیلی به چشم میاد اینکه نسبت دخترا به پسرا خیلی بیشتر شده تو این فروم. این زنگ خطره

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      این وسط یه نکته ای قابل توجهه البته مربوط به این بحث نمیشه ولی خیلی به چشم میاد اینکه نسبت دخترا به پسرا خیلی بیشتر شده تو این فروم. این زنگ خطره
      آقا سعید فقط یرو تاپیک اولین ثابت قدمارو رو ببین به عمق فاجعه پی میبری:
      بالای 80 درصد خانوما ساعت مطالعه بالای 10 ساعت
      کلا یه آقا امیر بالای 10 ساعت

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      آقا سعید فقط یرو تاپیک اولین ثابت قدمارو رو ببین به عمق فاجعه پی میبری:
      بالای 80 درصد خانوما ساعت مطالعه بالای 10 ساعت
      کلا یه آقا امیر بالای 10 ساعت
      البته زیاد به حرف ها توجه نکن
      ولی واقعا خیلی بده که اینقد پسر کم شده این فردا مشکل ایجاد میکنه. درسته من خودم قبلا تو تاپیک های مختلف گفتم از درس خوندن پول در نمیاد، ولی احتمالا اینایی که درس نمیخونن الان سر کوچه وایسادن....

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      یه جوری تلاش کن و بخون که روز اعلام نتایج زنگ بزنی بهش و خبر رتبه ی عالی‌ت رو بهش بدی و گل بگیری دهن همه ی اونایی رو که تورو یک آدم بی عرضه ی خنگ تلقی کردن
      از کنار نظرات مردم ساده گذر کن ، هفت میلیارد آدم و هفت میلیارد عقیده و نظر ، لازم نیست با تک تک شون مخالفت کنی ، نه عمر تو قد میده و نه مردم علاقه ای به تحمیل شدن عقاید تو دارن ! شاید اون که در اشتباهه خود تو باشی

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      البته زیاد به حرف ها توجه نکن
      ولی واقعا خیلی بده که اینقد پسر کم شده این فردا مشکل ایجاد میکنه. درسته من خودم قبلا تو تاپیک های مختلف گفتم از درس خوندن پول در نمیاد، ولی احتمالا اینایی که درس نمیخونن الان سر کوچه وایسادن....

الآن دیگه از هیچی پول در نمیاد چه برسه درس خوندن ولی واقعا باید دیدگاه عوض بشه
      اینکه درس میخونیم پولدار بشیم به نظرم یه چیزی هست که افراد سنتی و قدیمی تو ذهنمون چپوندن و بای دیفالت برنامه ریزی شدیم
      الآن هر کسی ثروت داشته باشه موفق تره و به احتمال پولدار تر و خوشبخت تر از نظر روحی
      ثروت لزوما پول نیست
      تو دوران رهنمایی همیشه گفتن علم بهتر است یا ثروت و ما همیشه تعبیرومون از ثروت همیشه پول بوده است
      که اگر این چنین باشد و ثروت رو پول تعبیر کنیم قطعا علم بهتر از پول هست و افراد عالم حتی خیلی بهتر و سودمند تر میتونن از پول استفاده کنن پس تکلیف بین پول و علم مشخص است
      ولی موضوع از اونجایی تغییر پیدا میکنه که بحث ثروت باشه
      ثروت میتونه سلامتی باشه . میتونه داشتن خانواده سالم و شاد باشه . میتونه داشتن ثروت پدر و مادر و سلامتیشون باشه . میتونه تسلط به زبان خارجی باشه. میتونه داشتن همسر خوب باشه . میتونه داشتن فرزند خوب باشه و میتونه درک اجتماعی بالا باشه . میتونه حتی علم باشه و سواد و دانش
      میتونه ماشین و پول هم باشه حتی
      پس تعریف ثروت بسیار گسترده تر است و خود علم و پول و ... زیر مجموعه ثروت محسوب میشن
      پس در هر جایی هستیم و هر کاره ای که هستیم سعی کنیم ثروت مند تر بشیم چرا که
      هم زندگی شاداب تر و خوشبختی رو به همراه خواهد داشت و هم اینکه درصد رسیدن به پول با ثروتهایی متعدد میتونه افزایش پیدا کنه
      این نظر من در مورد این بحث و سخن بود

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امروز زنگ زد برای جلیه ی انلاین با واتساپ قشنگ کوبید خودمو ترازمو که با این هیچی نمیشی ترازم بین 5700 تا 6000هستش حالم به اندازه کافی خراب بود دیگه لهم کرد من دیگه نمیخوام زنده بمونم بسه خدایا منو بکش تموم شه بره چرا دیگه شکنجه میدی
      تو گوگل بزن ابوالفضل فصیحی رامندی برو تو کانون تراز و رتبه ی سال 98 شو ببین بعد دفعه ی بعد که پشتیبانت بهت زنگ زد اونو مثل پتک بکوب تو سرش

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها

الآن دیگه از هیچی پول در نمیاد چه برسه درس خوندن ولی واقعا باید دیدگاه عوض بشه
      اینکه درس میخونیم پولدار بشیم به نظرم یه چیزی هست که افراد سنتی و قدیمی تو ذهنمون چپوندن و بای دیفالت برنامه ریزی شدیم
      الآن هر کسی ثروت داشته باشه موفق تره و به احتمال پولدار تر و خوشبخت تر از نظر روحی
      ثروت لزوما پول نیست
      تو دوران رهنمایی همیشه گفتن علم بهتر است یا ثروت و ما همیشه تعبیرومون از ثروت همیشه پول بوده است
      که اگر این چنین باشد و ثروت رو پول تعبیر کنیم قطعا علم بهتر از پول هست و افراد عالم حتی خیلی بهتر و سودمند تر میتونن از پول استفاده کنن پس تکلیف بین پول و علم مشخص است
      ولی موضوع از اونجایی تغییر پیدا میکنه که بحث ثروت باشه
      ثروت میتونه سلامتی باشه . میتونه داشتن خانواده سالم و شاد باشه . میتونه داشتن ثروت پدر و مادر و سلامتیشون باشه . میتونه تسلط به زبان خارجی باشه. میتونه داشتن همسر خوب باشه . میتونه داشتن فرزند خوب باشه و میتونه درک اجتماعی بالا باشه . میتونه حتی علم باشه و سواد و دانش
      میتونه ماشین و پول هم باشه حتی
      پس تعریف ثروت بسیار گسترده تر است و خود علم و پول و ... زیر مجموعه ثروت محسوب میشن
      پس در هر جایی هستیم و هر کاره ای که هستیم سعی کنیم ثروت مند تر بشیم چرا که
      هم زندگی شاداب تر و خوشبختی رو به همراه خواهد داشت و هم اینکه درصد رسیدن به پول با ثروتهایی متعدد میتونه افزایش پیدا کنه
      این نظر من در مورد این بحث و سخن بود
      فعلا ورود به این بحثا خطرناکه. الان فقط درس و درس. تابستون حرف میزنیم

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام و احترام

خیلی کوتاه فرصت دارم که جواب بدم.

ببینید شما که نباید با حرف پشتیبان و من نوعی و فلانی و بهمانی یهو بهم بریزید. اون پشتیبان واقعا مشکل داشته که چنین برخوردی که می گید باهاتون داشته. نقش مشاور بیشتر انگیزشی هست تا فرسایشی. به نظرم اگر انقدر نظر یه فرد که معلومم نیست با چه پیش زمینه ای و تحصیلاتی وارد کار مشاوره شده و اصلا خودش عملکردش چطور بوده، براتون مهمه درخواست تغییر پشتیبان بدید و خیلی صریح بگید که ایشون کارش رو بلد نیست.

با قدرت و امید و برنامه ریزی صحیح مسیرتون رو طی کنید حتی اگر در حد تراز 0 هم هستید از همین امروز شروع کنید ولی جدی و با ویژگی هایی که گفتم موفق می شید بدون شک.

ببخشید فرصت نداشتم بیشتر توضیح بدم.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بیشتر مشاورای کانون مشاور نیستن مشاور نمان در واقه بازاریابن
      با تراز 6هزار شما میتونی حداقلش فیزیو قبول شی ک 5ماهم مونده راحت میتونی تراز7 هزارو بگیری حتی انتظار رتبه زیر 400 رو داشته باشی پشتبانت کلن توباغ نی
      فک کنم شما بیشترازانگیزه به یه تلنگر و یه تنوع زندگی حالا با ورزشی بیرون رفتنی... چیزی ک حالتو خوب میکنه
      حرف زدن با یه دانشجوپزشکی ک خودش پارسال کنکور داده میتونه خیلی کمکت کنه فقط حرف زدن باش دیه راهنمایی اینارو نمیگم خود بخود باعث میشه توفاز انگیزه ودرس خوندن قرار بگیری

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فعلا ورود به این بحثا خطرناکه. الان فقط درس و درس. تابستون حرف میزنیم
      موافقم

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این پشتیبانا یا کاری نمیکنن یا میزنن همه چیو خراب میکنن

اولا اینکه تا کنکور انقدر زمان هست که بتونی به اندازه کافی پیشرفت کنی
      دوما همه چی تراز کانون که نیست و مهم تر از اون کیفیت مطالعه خودته

سوما بجای اینکه امید بده بدتر میکنه شرایطو؟؟؟

شما سعی کن کار خودتو پیش ببری و بشینی نقاط ضعفتو برطرف کنی و بهتر پیش بری
      هرچی هم پشتیبانت گفت توجه نکن

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن