خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 61
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آرزو81 نمایش پست ها
      ااا سلام چه قدر میخواستم شمارو تگ کنم نمیتونستم میشه من چند تا سوال بپرسم اگه هستید خیلی مهمه
      سلام ، سوالی داشتید داخل تاپیک "" Zero نامه "" بفرستید ... درحد سواد نداشته ام پاسخ میدم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الهی عزیزم
      نمیدونم که کلا ادم حساسیم چیزی بگن بهم برمیخوره
      مهم نیست عزیزم فقط اینو بدون تو بهترین سن زندگیت هستی اگه واقعا امسال فشار روته و درسا حجیمن برات امسال بشین رو نهاییات تمرکز کن و نقطه ضعفات رو برطرف کن سال دیگه با آرامش بهتر کنکور بده

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      امروز زنگ زد برای جلیه ی انلاین با واتساپ قشنگ کوبید خودمو ترازمو که با این هیچی نمیشی ترازم بین 5700 تا 6000هستش حالم به اندازه کافی خراب بود دیگه لهم کرد من دیگه نمیخوام زنده بمونم بسه خدایا منو بکش تموم شه بره چرا دیگه شکنجه میدی
      خیلی بد و نا امید حرف زد باهام خیلییی
      امروز آزمون دادید خودتونو خودتون بودید دیگه؟اگه این طور بوده خیلی هم خوبه
      این اولین آزمونتونه،اگه سعی در برطرف کردن ضعفتون داشته باشید و حرف های منفی رو کنار بذارید وبیشتر و درست تر بخونید ترازتون بالا میاد که البته تراز مهم نیست و اصل کار درصدها و ودیریت آزمون و... اینا هستش
      انجمن هم کمتر بیاد.یکمی تاپیک زدن ذهن رو درگیر می کنه بهتره مجازی رو کمش کنید

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها

امروز آزمون دادید خودتونو خودتون بودید دیگه؟اگه این طور بوده خیلی هم خوبه
      این اولین آزمونتونه،اگه سعی در برطرف کردن ضعفتون داشته باشید و حرف های منفی رو کنار بذارید وبیشتر و درست تر بخونید ترازتون بالا میاد که البته تراز مهم نیست و اصل کار درصدها و ودیریت آزمون و... اینا هستش
      انجمن هم کمتر بیاد.یکمی تاپیک زدن ذهن رو درگیر می کنه بهتره مجازی رو کمش کنید
      عزیزم امروز ازمون نداشتیم که ولی هفته بعد بله خودمم و خودم

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      مهم نیست عزیزم فقط اینو بدون تو بهترین سن زندگیت هستی اگه واقعا امسال فشار روته و درسا حجیمن برات امسال بشین رو نهاییات تمرکز کن و نقطه ضعفات رو برطرف کن سال دیگه با آرامش بهتر کنکور بده
      نه عزیز دلم امسال میبندم این فصل کنکورو چون توان یک سال دیگه رو تو خودم نمیبینم اخه رتبه شاقی هم نمیخوام در حد ازاد دارو و پزشکی هم برام قبوله

6. Top | #21
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نه عزیز دلم امسال میبندم این فصل کنکورو چون توان یک سال دیگه رو تو خودم نمیبینم اخه رتبه شاقی هم نمیخوام در حد ازاد دارو و پزشکی هم برام قبوله
      سلام دوست عزیز خوبی ؟ یه چند تا نکته بهت میگم ک حاصل تجربه های خودمه ک به سختی به دست اومدن و بخاطرشون بهای سنگینی پرداختم که اونم زمان با ارزشم بود ...ببین این مسیر کنکور همیشه یه مسیر خیلی سخت بوده.. هست .. و خواهد بود و ممکنه با انواع و اقسام مشکلات چه شخصی و چه درسی رو به رو بشی با مشکلاتی ک اصلا شاخ در میاری میگی خدایا اینا دیگه چیه برای اکثرا کنکوری ها وضع همینه ....نمیدونم دوستم چی گفت پشتیبانم چی گفت اون چی گفت این چی گفت سعی کن و تلاش و تمرین کن که اصلا به حرف های بقیه هیچ اهمیتی ندی مخصوصا کسایی ک قصد تخریبت رو دارن ... من خودم خیلی خیلی حساس بودم سر هر موضوعی و بی نهایت اهمیت میدادم به دیدگاه و نظر دیگران درباره خودم اونم به طرز وحشتناکی ولی بعد از یه مدت با خودم تمرین کردم ک اهمیت ندم و خیلی سخت بود ولی بعد از چند ماه واقعا به نظراتشون اهمیت نمیدادم الان شاید داخل یکی از مراحل خیلی سخت زندگیت باشی ک کنکوره و مشکلات کمرت رو خم کرده ولی بدون همین مشکلات باعث میشه زخمی شی و خون بریزی و شکسته بشی اما بعدش دوباره خودت رو ترمیم کنی و قوی ترشی در حدی ک این مشکلات برات پیش پا افتاده و مسخره باشه به خودت ایمان داشته باشه و کوچکترین استرسی به خودت وارد نکن و جز برای موارد درسی نه اینترنت بیا نه انجمن نه اینستا نه تلگرام نه هر چیزدیگه ای تا حدود 5 ماه مستمر و باقدرت و با ایمان بخون و به هیچ چیزی دیگه ای فکر نکن و تمام وقت و زمانت رو برای هدفت بزار نه چیز دیگه ای ... من خودم الان به مرحله ای رسیدم ک هیچ چیزی به هیچ جام نیست فارغ از غوغای جهان و فقط دارم برای رسیدن به آرزوهام تلاش میکنم توصیه میکنم تو هم همین کارو بکن و سر کوچکترین موضوع خودت رو نباز و برای خودت حاشیه درست نکن بشین پوست کتاب رو بکن اینقدر بخون دیگه کتاب هات از دستت جیغ بکشن پاشو پاشو مسخره بازیو تمومش کن و با تمام قدرت و وجودت بجنگ چون این دنیا میدون جنگه ....موفق باشی ایشالله
      Dark Paradise

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ای کاش میگفتی مادرم یا پدرم این حرفو بهم زد تخریبم کرد میگفتم بشین باهاشون صحبت کن
      اخه به حرف پشتیبان هم اهمیت میدن؟؟؟؟؟؟:/
      حالا من درکت میکنم ک دست خودت نیس ولی فردا ک از خواب پاشی حالت خیلی بهتر شده نگران نباش..
      Sometimes I'm afraid of the scary person I can be

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امروز زنگ زد برای جلیه ی انلاین با واتساپ قشنگ کوبید خودمو ترازمو که با این هیچی نمیشی ترازم بین 5700 تا 6000هستش حالم به اندازه کافی خراب بود دیگه لهم کرد من دیگه نمیخوام زنده بمونم بسه خدایا منو بکش تموم شه بره چرا دیگه شکنجه میدی
      بالاخره شما از رو کلید جواب میدی یا نه؟ اون سری میگفتی از رو کلید جواب میدی واسه اینکه ترازت جلوی پدر مادرت بالا باشه. الان میگی ترازم اینطوریه

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMorningstar نمایش پست ها
      بالاخره شما از رو کلید جواب میدی یا نه؟ اون سری میگفتی از رو کلید جواب میدی واسه اینکه ترازت جلوی پدر مادرت بالا باشه. الان میگی ترازم اینطوریه
      عزیزم عزیزم منم گفتم که چک میکنم از رو کلید برو بخون و مشترکارو میزنم چه بسا اگه این کارو نکنم ترازم بالا تر بیاد با یه روانشناس تلفنی فردا وقت دارم ببینم که چی میشه دیگه این کارو نمیکنم واسه من یه جور فوبیاست از قلم چی یه جور بیماری

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تراز ۵۵۰۰ دوستمه داره دندون میخونه سهمیه اینام نداشت.
      حالا خود پشتیبان کی هست؟ لیسانس کشاورزی؟ بابا این کانونی ها رو جدی نگیرید اینا کار پیدا نکردن اومدن شدن پشتیبان.
      تو همونی نیستی که ادبیاتت خوب بود؟

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asan.kpoper نمایش پست ها
      ای کاش میگفتی مادرم یا پدرم این حرفو بهم زد تخریبم کرد میگفتم بشین باهاشون صحبت کن
      اخه به حرف پشتیبان هم اهمیت میدن؟؟؟؟؟؟:/
      حالا من درکت میکنم ک دست خودت نیس ولی فردا ک از خواب پاشی حالت خیلی بهتر شده نگران نباش..
      انشاالله دوستم چی بگم رفتم مسکن خوردم بس که سرم درد میکرد ولی همچنان درد میکنه

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      حالا خود پشتیبان کی هست؟ لیسانس کشاورزی؟ بابا این کانونی ها رو جدی نگیرید اینا کار پیدا نکردن اومدن شدن پشتیبان.
      الهی عزیزم اره همونم ممنون بابت دلگرمیت دوستم
      شما که خودت پزشکی خوش به حالت چیا نمیدادم فقط یه ثانیه جات باشم نع خانواده همدمه نه پشتیبان باز یه کم مشاوردم خوبه اونم فامیلش مرده رفته اونجا دوروز گفته در دسترس نیستم

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      یکیم شما فکر کنم قدیمی باشی اون زمان ترازش با الان قابل قیاس نیست که اون زنان سقفو ... فرق میکرد حتما

14. Top | #29
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دارو یا پزشکی آزاد هم رتبه شاقی میخواد

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paradise. نمایش پست ها
      دارو یا پزشکی آزاد هم رتبه شاقی میخواد
      میدونم عزیزم در حد دلگرمی بود برای خودم هدفی نداشتم ببخشید اگه ناراحت شدی دوستم

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن