خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Smile پاسخ به سوال پر تکرا ر"از الان شروع کنیم دیره؟"

سلام و عصرهمگی بخیر

• همین الان که دارم این متن رو می نویسم تا کنکور حدودا 149 روز مونده! با ارفاق بگیم 150 روز. کمه یعنی؟

• ی دانش آموز کنکوری حدود 10 ساعت در روزی که مدرسه تشریف نمیبره (حالا الان که آنلاینه) به طور میانگین درس میخونه (حالا بیشترو کمترم خب قطعا داریم) و میشه حدودا ساعتی 15 الی 20 تست زد؛ یعنی روزانه بین 150 الی 200 تا تست! همون حد پایینش رو در تعداد روز های باقی مونده تا کنکور ضرب کنیم به عدد 22500 میرسیم.

• هر کتاب تست ما حدودا بین 1000 الی 1500 تا تست داره. حالا بیایم 22500 تا تست به 1250 (میانگینش) تقسیم کنیم = 18 تا (فو***ّ ـــنگ ، با لهجه شلبی) کتاب!!!

• برای هر درس اختصاصی رشته تجربی بگیم 3 تا کتاب (هر پایه جدا) و برای هر عمومی هم یکدونه جامع! شد 16 تا کتاب + دوتا هم باقی موند!

واقع بین باشیم: قطعا نسبت به اونی که از سال دهم یا یازدهمش شروع کرده فعلا عقب ترین ؛ ولی میشه با یک برنامه ریزی دقیق خودتون رو برسونید!

بهترین جزوه زیست نظام جدید
      *مطمئن باش پشیمون نخواهی شد*
      توضیح به بهترین شکل و برسی دقیق خط و شکل کتاب

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستم درست میگی ولی باورش اون همه عا هم ساده نیست من با درصدای میانگین پنجاه کلی استرس و ترس دارم حالا رتبه ی خیلی شاخیم نمیخوام زیر 2500 میخوام اونی که صفره چی بگه ولی خب روی کاغذ شدنیه حق با شماست

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آرزو81 نمایش پست ها
      دوستم درست میگی ولی باورش اون همه عا هم ساده نیست من با درصدای میانگین پنجاه کلی استرس و ترس دارم حالا رتبه ی خیلی شاخیم نمیخوام زیر 2500 میخوام اونی که صفره چی بگه ولی خب روی کاغذ شدنیه حق با شماست
      قطعا شدنیه دوست عزیز ، اونی که بخواد میتونه! همیشه هم داشتیم کسایی که از بهمن شروع کردن و قبول شدن! ی منبع درست + مشاوره و آزمون قطعا آدمو میرسونه به هدفش! این هم صرفا تلنگری بود به دوستانی که میگن دیره و میذارن برای 1401 !
      حتی اگر خواستید 1401 هم شرکت کنین از الان شروع کنین. رقیبتون یک دانش آموز یازدهمی سخت کوشه که از الان شروع کرده.

با آرزوی موفقیت براتون دوست عریز
      بهترین جزوه زیست نظام جدید
      *مطمئن باش پشیمون نخواهی شد*
      توضیح به بهترین شکل و برسی دقیق خط و شکل کتاب

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.Reza نمایش پست ها
      قطعا شدنیه دوست عزیز ، اونی که بخواد میتونه! همیشه هم داشتیم کسایی که از بهمن شروع کردن و قبول شدن! ی منبع درست + مشاوره و آزمون قطعا آدمو میرسونه به هدفش! این هم صرفا تلنگری بود به دوستانی که میگن دیره و میذارن برای 1401 !
      حتی اگر خواستید 1401 هم شرکت کنین از الان شروع کنین. رقیبتون یک دانش آموز یازدهمی سخت کوشه که از الان شروع کرده.

با آرزوی موفقیت براتون دوست عریز
      خیلی ممنونم دوستم شما هم موفق باشی نه من 1401نمیمونم برای اون هدف های دیگه ای داذم انشاالله همین امسال میبندم این فصل کنکورو

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)