خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آرزو81 نمایش پست ها
      دوستم ممنونم بابت همه تایپا و کمکات و یه معذرت به من بدهکاری یادت نره بابت این که گفتی دروغ میگن و عکس دادم یه عذر هم نهواستی البته فدای سرت
      خلاصه دوستم من درسو کنار نزاشتم تا بهوام شروع هم بکنم که من دارم میخونم روزی 7 8 ساعت هر جور که باشه
      فقط این سد قلم چی اپنم فقط مشکل اصلیم عدم مدیریت زمان ه و اهرشم حوصلم سر میره اونم از این دفعه نمیهرم میشبنم میزنم اهزش 5700-هست دیگه با غرغرای مامانم که میگذره تموم میشه دیگه
      یکیم من هیلی ناز نازیم حق با شماست ومتاسفانه
      در مورد معذرت خواهی حق با شماست من معذرت میخوام(ولی لحن حرف زدنت آدمو یاد یکی میندازه ...)
      در مورد تازه شروع کردن منظورم اینه که سبک خوندنتو عوض کنی و این یعنی شروع راه تازه (این راهی که الان میروی اگر همینجوری بری تهش هچی نیست)
      در مورد بحث با پدر و مادر هم سعی کن بیخیال باش(عادت میکنی به مرور زمان)
      من خودم همین امروز از ارث محروم شدمهیچ الان دیگه رسما یه پشت کنکوریه آس و پاسم که اگر یه ذره دیگه با خانواده اش بحثش شه ممکنه جا واسه خواب هم نداشته باشه(البته شما در حد من بیخیال نباش ممکنه این بلا نصیب تو هم بشه)

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      در مورد معذرت خواهی حق با شماست من معذرت میخوام(ولی لحن حرف زدنت آدمو یاد یکی میندازه ...)
      در مورد تازه شروع کردن منظورم اینه که سبک خوندنتو عوض کنی و این یعنی شروع راه تازه (این راهی که الان میروی اگر همینجوری بری تهش هچی نیست)
      من خودم همین امروز از ارث محروم شدمهیچ الان دیگه رسما یه پشت کنکوریه آس و پاسم که اگر یه ذره دیگه با خانواده اش بحثش شه ممکنه جا واسه خواب هم نداشته باشه(البته شما در حد من بیخیال نباش ممکنه این بلا نصیب تو هم بشه)
      نه مشکلی نیست گفتم که همه دوستیم ولی به خدا به قران من لونی که شما میگی نیستم اصلا نمیدونم اون کیه و چی گفته اگه بخوای میتونم از هر چی که به نظرت اثبات میکنه عکس بدم
      وای خدا چرا مگه چیکار کردی؟؟؟خانئادت چی میخوان که تو انجام نمیدی؟بحثت مثل من سر ارازو درصده چیه ؟؟

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      ولی میدونم این راه اخرش هیچیههههه حتما باید این خریدن و کنار بذارم خودمم میدونم

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن