خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ادیت شد .....
      ویرایش توسط mohsen73 : 17 بهمن 1399 در ساعت 02:53

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VahidT نمایش پست ها
      همین امروز با خودت عهد ببند که از این کارات دست بکشی و دیگه سوال نخری ، دوست منم مث تو سوال میخرید پدر و مادرشو فریب بده ولی بعد از مدتی آگاه شد روزانه میانگین ۱۱ خوند اخرشم با رتبه ۴۰۰ منطقه ۲ پزشکی اصفهان اورد
      چه قدر به کنکورش مونده بود ؟؟؟

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohadeseh_b77 نمایش پست ها
      ببین دوست عزیزم خیلی خیلی خوب میتونم درکت کنم. ببین با این حجم از ناامیدی و استرس و حرف هایی با بار منفی که به خودت میزنی نمیتونی حرکت کنی. موفق شدن در کنکور فقط این نیست که درس بخونی و درس بخونی ،لازمه اش آرامش روانی هست که باید داشته باشی و از جملاتت فهمیدم که نداری و گرنه خدایی نکرده مثل من نتیجه میگیری با وجود درس خوندن زیاااد ولی عدم آرامش روانی نتونستم به چیزی که میخوام برسم نمیخوام ناامیدت کنم فقط میخوام به خودت بیای و توانایی هات رو ببینی و تلاش کنی بدون فکر به گذشته و کم کاری هات . وقتی تو توانائیش رو داری چرا مانع خودت میشی با این همه حس بد ؟ درس نخوندی، ترازت پایینه ،سوال خریدی همه رو ببخش . گذشته خودت رو ببخش و شروع کن . ببین اون روزی که به هدفت برسی و کنکور قبول بشی یک روز هست مثل روزهای دیگه پس از مسیر لذت ببر . سنی نداری که این همه حرف از شکنجه و چیزهای دیگه میزنی . با تمام وجود بخون و بدون وقت خوبی داری و میتونی کلی اتفاق خوب رقم بزنی . همه خسته ایم ولی کسی برنده است که بتونه خودش رو کنترل کنه و به خودش حق بده و خودش رو برای کم کاری ها ببخشه و اصلاح کنه و جلو بره. تو تلاشت رو بکن نتیجه هم حاصل میشه انشاالله
      من تمیتونم خودمو ببخشم خیلی حس بدیه

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      کلا نفهمیدم مشکلت چیه. ولی عجب ادبیات خوبی داری اصطلاحای باحالی به کار میبری
      تو ام خیلی با حالی خیلیییی

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آرزو81 نمایش پست ها
      سلام من دیگه بریدم دیگه روحم خستست از یه طرف خانوادهکه تک فرزندم و بعد از بیست سال انتظار پدرمادرم به دنیا اومدم از یه طرف یه پدرو مادر مسن مامانم 60سالشه بابام 63 نگاه میکنم به سن و سالشون از شرم این که چقدر برام زحمت مبکشن اب میشم میرم تو زمین دردم یکی دوتا که نیست کدومو بگم من اخه کدومو بگم ؟!با عزار زجر و شکنجه سمپاد قبول شدم همون شد قاتل جونم
      من فقط یه چیز میخوام این ششم دبستان شب تا صبح درس خوندنام این پنج سال شکنجه تو مدرسه سمپاد این همه زجر اخرش خوب تموم شه نمیخوام بشکنم نمیخوام پدر مادرم ناراحت بشن نمیدونم چند سلل دیگه با من هستن ولی دلم میخواد ببینن موفق شدم دیگه نمیخوام از ترس قلم چی شب تا صبح گریه کنم ترازم کم بیاد مجبور شم سوال بخرم از خودم بدم میاد از هودم خجالت میکشم اصلا من چرا هستم روزانه هزار بار میگم خدا منو بکشه این زندگی که من دارم زندگی نیست شکنجست انگار دارم تو تشت طلا خون بالا میارم دقیقا زندگیم یه همچین مثالیه دیگه پنج ماه مونده به کنکور نمیدونم نیشه کاری کرد یا نه نمیدونم میشه خودمو به جاایی برسونم یا نه اخه مگه من چه قدر دیگه باید روحم له بشه
      هیچ وقت تصئر نمیکردم سال کنکورم اینطور بشه هیچ وقت حتی فکرشم نمیکردم که ابنقدر بد تموم شه سال کنکورم درصدام الان 50 دیگه 60 بالا تر نمیره این درصدا هم هسچ ترازی نمیده دیگه نه اعتماد به نفس برام مونده نه چیزی دیگه خودمم حتی قبول ندارم میدونید چیه هیچ راه فراری ندارم ای کاش میتونستم این پنج ماهو کتابامو بردارم برم بالای کوه اونجا دزس بخونم روز کنکور بیام کنکور بدم بابا مرگ یه بار شیون یه بار نصف جون شدم خدایا بسه دیگه راضیم بمیرم ولی این شکنجه تموم شه
      حس میکنم این همون اکانت god_help_me فقط اسمشو عوض کرده

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      یعنی همه ساله بهمن و اسفند انجمن اومدن سمه ! حجم انبوهی از چیز ناله و تاپبک های نا امیدوارانه موج میزنه ! یکم امیدوار باشین باو ( بشینین نماز بخونین)

Stop
      sharing
      T o x i c
      t o p i c s
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من میگم برو به خانواده ات بگو
      ولی خدایی تو یه چیز موندم،درصد 50 الی 60 درصد داری و مینالی!والا ما تا اوخر دی پارسال یه همچین درصدی رو توی خواب هم نمیدیم.
      هنوز نفهمیدم از چه مینالی؟(اگر از کار مثلا تقلب گناهه و حق دیگران زایل میشه و اینا مینالی که ناله مسخره ای!فلانی درس خودشو بخونه حالا هر چی ترازش اومد مهم کنکوره)

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moboer نمایش پست ها
      حس میکنم این همون اکانت god_help_me فقط اسمشو عوض کرده
      سلام نه به خدا دو روزه همه جور تهمت زدین بسه بابا نه نیستم نیستم نمیدونن اون کیه

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      من میگم برو به خانواده ات بگو
      ولی خدایی تو یه چیز موندم،درصد 50 الی 60 درصد داری و مینالی!والا ما تا اوخر دی پارسال یه همچین درصدی رو توی خواب هم نمیدیم.
      هنوز نفهمیدم از چه مینالی؟(اگر از کار مثلا تقلب گناهه و حق دیگران زایل میشه و اینا مینالی که ناله مسخره ای!فلانی درس خودشو بخونه حالا هر چی ترازش اومد مهم کنکوره)
      چند اومد اخر رتبن به خدا درصدام همینجوره ولی این درصدا ترازی نمیده به قران نمیده همشو پنج از ده زدم داد 5800 مامانم داشتمیگه میکشنم بس که نق زد دیگه داشتم به مرگ موش فکر میکردم حالا دیگه قضاوت باشما

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      یعنی همه ساله بهمن و اسفند انجمن اومدن سمه ! حجم انبوهی از چیز ناله و تاپبک های نا امیدوارانه موج میزنه ! یکم امیدوار باشین باو ( بشینین نماز بخونین)

Stop
      sharing
      T o x i c
      t o p i c s
      من کهصدا مشکلم با درسهم نیست با اعتماد به نفسمه همین و اهمیت تراز برام حالا شما چرا جوش زدی؟؟

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چند اومد اخر رتبن به خدا درصدام همینجوره ولی این درصدا ترازی نمیده به قران نمیده همشو پنج از ده زدم داد 5800 مامانم داشتمیگه میکشنم بس که نق زد دیگه داشتم به مرگ موش فکر میکردم حالا دیگه قضاوت باشما
      یا خیلی ناز مامانی هستید که بخاطر نق زدن این فکرها به سرتون میزنه یا کلا یجای کارتون ایراد داره(یه بخش غیر کنکوری که به بخش کنکوری لطمه میزنه)
      در مورد کنکور پارسالم نگم بهتره(همون قبول نشدن ولی ...)
      در کل این آخرین توصیه من(اگر این تاثیر نکنه دیگه کنکور امسالو باید بیخیال بشی از ما گفتن بود):
      خیلی ها هستند که وضعشون از شما بدتره و شما تنها فردی نیستید که این اتفاقات براش میوفته!
      دیگر خود دانی...
      راستی میخوای بدونی از الان میشه یا نه اگر بگی میشه و از هفته بعد بگی عزمم رو جزم میکنم من میگم نمیشه ولی از همین فردا شروع کنی من میگم میشه

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یا خیلی ناز مامانی هستید که بخاطر نق زدن این فکرها به سرتون میزنه یا کلا یجای کارتون ایراد داره(یه بخش غیر کنکوری که به بخش کنکوری لطمه میزنه)
      در کل این آخرین توصیه من(اگر این تاثیر نکنه دیگه کنکور امسالو باید بیخیال بشی از ما گفتن بود):
      خیلی ها هستند که وضعشون از شما بدتره و شما تنها فردی نیستید که این اتفاقات براش میوفته!
      دیگر خود دانی...
      راستی میخوای بدونی از الان میشه یا نه اگر بگی میشه و از هفته بعد بگی عزمم رو جزم میکنم من میگم نمیشه ولی از همین فردا شروع کنی من میگم میشه
      اگ از فردا هم بگه شروع میکنم نمیشه...!
      از الان شروع کنه شاید بشه...!

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دیگر خود دانی...
      دوستم ممنونم بابت همه تایپا و کمکات و یه معذرت به من بدهکاری یادت نره بابت این که گفتی دروغ میگن و عکس دادم یه عذر هم نهواستی البته فدای سرت
      خلاصه دوستم من درسو کنار نزاشتم تا بهوام شروع هم بکنم که من دارم میخونم روزی 7 8 ساعت هر جور که باشه
      فقط این سد قلم چی اپنم فقط مشکل اصلیم عدم مدیریت زمان ه و اهرشم حوصلم سر میره اونم از این دفعه نمیهرم میشبنم میزنم اهزش 5700-هست دیگه با غرغرای مامانم که میگذره تموم میشه دیگه
      یکیم من هیلی ناز نازیم حق با شماست ومتاسفانه

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Moein نمایش پست ها

اگ از فردا هم بگه شروع میکنم نمیشه...!
      از الان شروع کنه شاید بشه...!
      دوستم من کنار نذاشتم که شروع کنم دارم میخ.نم چی رو شروع کنم اخه

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستم من کنار نذاشتم که شروع کنم دارم میخ.نم چی رو شروع کنم اخه
      باشه :-/

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن