خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 92
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

ترس من از قلم چی درد بی درمون (خریدن سوالات)

سلام این حرفایی که الان این جا میزنمو قبلا هیچ جای دیگه ای نزدم ولی دیگه وقتشه بگم شاید یه راهکاری یکی پیشنهاد داد
      بچه ها من از دهم که ثبت نام کردم چند تا ازمون اولو ائردم 6200 100 6000 اینا دیگه خلاصه بعد سرکوفتای مامانم از یه طرف نفرات برتر زدنای قلماز یه طرف رقابت وحشتناک مدرسمون که سمپاده یک طرف مجبور شدم سوالا رو بخرم ترو خدا قضاوت نکنید مجبور شدم خدا هیچ کسوبه اونروز نندازه حالا بعد از اپن دیگه کل ازمونارو خریدم حتی الانیا رو هم میخرم اصلا دلم نمیکشه به سوالاش حتی نگاه کنم اینقدر از سوالات میترسم اصلا اعتماد به نفسم صفر شده واقعا دیگه اعصاب برام نمونده با این وضع همش استرس و عذاب وجدان دارم میگمنه نکنه تراز خودم 5500 هم نباشه ولی خپدم که بعدا میزنم درصدام پنج از ده شش از دهه اکثرا
      نه این که نخونما نه به خدا مشاور هم دارم برنانه میده میخونم طبق اون البته که بعضا نمیتونم برسونم به بودجه ولی خب میخونم اصلا میدونید صبحا که میشینم جواب بدم جمعه ها انگار یه چیز ماوراییه اصلا این قلم چی برای من نمیدونم چرا این حسو دارم اصلا دلم نمیخواد بدم منم جمعش میکنم میزارم کنار
      به نظرتون بدون ازمون دادن کنکئر غیر ممکنه موفق بشمدارویا دندان میخوام ازاد و پردیس اینا هم برام فرقی نمیکنه
      ترو خدا بچه های دانشجو دیگر عزیزان بهم کمک کنید چیکار کنم اخه من

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آرزو81 نمایش پست ها
      سلام این حرفایی که الان این جا میزنمو قبلا هیچ جای دیگه ای نزدم ولی دیگه وقتشه بگم شاید یه راهکاری یکی پیشنهاد داد
      بچه ها من از دهم که ثبت نام کردم چند تا ازمون اولو ائردم 6200 100 6000 اینا دیگه خلاصه بعد سرکوفتای مامانم از یه طرف نفرات برتر زدنای قلماز یه طرف رقابت وحشتناک مدرسمون که سمپاده یک طرف مجبور شدم سوالا رو بخرم ترو خدا قضاوت نکنید مجبور شدم خدا هیچ کسوبه اونروز نندازه حالا بعد از اپن دیگه کل ازمونارو خریدم حتی الانیا رو هم میخرم اصلا دلم نمیکشه به سوالاش حتی نگاه کنم اینقدر از سوالات میترسم اصلا اعتماد به نفسم صفر شده واقعا دیگه اعصاب برام نمونده با این وضع همش استرس و عذاب وجدان دارم میگمنه نکنه تراز خودم 5500 هم نباشه ولی خپدم که بعدا میزنم درصدام پنج از ده شش از دهه اکثرا
      نه این که نخونما نه به خدا مشاور هم دارم برنانه میده میخونم طبق اون البته که بعضا نمیتونم برسونم به بودجه ولی خب میخونم اصلا میدونید صبحا که میشینم جواب بدم جمعه ها انگار یه چیز ماوراییه اصلا این قلم چی برای من نمیدونم چرا این حسو دارم اصلا دلم نمیخواد بدم منم جمعش میکنم میزارم کنار
      به نظرتون بدون ازمون دادن کنکئر غیر ممکنه موفق بشمدارویا دندان میخوام ازاد و پردیس اینا هم برام فرقی نمیکنه

هنو سوال میخری؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negarg4444 نمایش پست ها
      هنو سوال میخری؟؟؟
      اره

4. Top | #4
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز از لحاظ اشتباه بودن کارت که شک نکن، الانم عذاب وجدان اومده سراغت، در حواب سوالت اینکه من دوستم سال کنکورش ازمون نزد، ینی در کل ادم ازمون زدن نبود و خوشش نمیومد ولی تو خونه حتی الامکان تستارو تایمی میزد و قبولم شد، ولی خب این حرفی که زدم ب خیلی چیزای دیگه بستگی داره، اون تونست بدون ازمون خودشو برسونه، ولی ینفر مث من باید حتما ازمون بده و هدف گذاریاش کوتاه مدت باشه، چون اکه هدف گذاریام بلند مدت بشه خوشی میزنه زیر دلمو چون فکر میکنم وقتم زیاده هیچی نمیخونم، تو هم ببین شخصیتت چجوره، و در اخر یه پیشنهاد اینکه بشین با خانوادت حرف بزن و با ترست رو برو شو ت. الان از ترس خانوادت داری دس ب کار بدی میرنی که نتیجش این شده الان عداب وجدانت سراعت اومده

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اره
      ببین....اینطور اتفاقا زیاده من مشابه شمارودیدم ولی توضیح نمیدم چیشده براشون...به نظرم ازمون نده چون دیر یا زود این راز برملا میشه و همه میفهمن...و اه یه مشت کنکوری پشتته...مطمئن باش بدون ازمون میشه موفق شد ولی با تقلبی نه...شما میگی درصدات خوبه بشین برا خودت درس بخون و پیش خودت ازمون بده...تجربتو نداشتم ولی خیلی حس بدیه...خرید سوالای قلمچی مثل باتلاقه بری توش نمیشه در بیای

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

چرا اصرار داری کاری رو که اشتباهه انجام بدی و با عذاب وجدانت به جای درس خوندن ذهنتو درگیر کنی....نگرانت شدم خیلی....و میدونم خیلی سخته یهو از تراز بالا بیای پایین و به هرحال جواب مشاور و خونوادت رو چی میدی؟؟

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اولا یه بحثی هست در موردش که باید حلش کنیم....اونم اینه که باید اینو هم خودت هم خانوادت درک کنن که اگه قبول نشی آسمون به زمین نمیاد ...حالا اگه امسال نشد سال بعد آخر دنیا نیس که...این به معنای این نیس که حالا درس نخون وقت داری ...منظور من اینه با خیال راحت درس بخون ..استرستو کم کن...
      درباره آزمون هم بشین با خانوادت صحبت کن بگو از این به بعد میخوای سوالارو تو خونه خودت بزنی خودت درصد بگیری و با مشاورت درباره درصدا صحبت کنی و راه حل بخوای...بگو ترازی که میده عملا کاذبه و جز ناامید کردنم فایده ای نداره

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.به قول یه دوست عزیز خب آخرش که چی!؟ کلا هدف از آزمون دادنو یادت رفته. آزمون میدی که ببینی اون مباحثی رو که خوندی رو یاد گرفتی و میتونی تو زمان معین حل کنی و در کل یه شبیه سازی کنکوره!! واسه هر آزمون ترازتو چک میکنن!؟ بیا از آزمون بعد بشین سوالاتو بخون و جواب بده!! ۵ هزار هم شدی فدا سرت!! اصلا عادت میکنی به تایم بالا تست زدن!! فوق فوقشم گیر دادن که چرا ترازت افت کرده بگو آمادگی کامل نداشتم (تماام) اصلا بیا این آزمون های جمع بندی رو که تا الان تو قلم چی برگزار شده رو از خودت آزمون بگیر تا آماده بشی واسه روز جمعه!!داری گول خودت میزنی دختر!! خودتم میدونی قبولی که به تراز نیست.امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری
      من ساختم،آنچه مرا ویران کرد

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negarg4444 نمایش پست ها
      چرا اصرار داری کاری رو که اشتباهه انجام بدی و با عذاب وجدانت به جای درس خوندن ذهنتو درگیر کنی....نگرانت شدم خیلی....و میدونم خیلی سخته یهو از تراز بالا بیای پایین و به هرحال جواب مشاور و خونوادت رو چی میدی؟؟
      عزیزم ترازم بالا نیست و همشو از پاسخنامه نمیزنم که چک میکنم با پاسخنامه 9 10از ده نمیزنم که همون 6 یا 5از دهو انگار معتاد شدم که حتما باید با کلید چک کنم بعد مشترکای خودمو کلیدو میزنم اخه ویدونی بعضا درست هامم به خاطر این که کلید اشتباه داره نمیزنم درصدم کم تر میشه اصلا انگار یه جور بیمارم
      خیلی به ندرت پیش میاد که اصلا حال نداشته باشم اونم یک درمیان از کلید میزنم میاد 3 4۱ از ده که اگه خودم بزنم یقینا بیش تر از این حرفا میاد اصلا انگار وقتی بهم نیگن سوال کانونه مغزم پس میزنه سوالارو
      ویرایش توسط آرزو81 : 14 بهمن 1399 در ساعت 08:47

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kingdom نمایش پست ها
      دوست عزیز از لحاظ اشتباه بودن کارت که شک نکن، الانم عذاب وجدان اومده سراغت، در حواب سوالت اینکه من دوستم سال کنکورش ازمون نزد، ینی در کل ادم ازمون زدن نبود و خوشش نمیومد ولی تو خونه حتی الامکان تستارو تایمی میزد و قبولم شد، ولی خب این حرفی که زدم ب خیلی چیزای دیگه بستگی داره، اون تونست بدون ازمون خودشو برسونه، ولی ینفر مث من باید حتما ازمون بده و هدف گذاریاش کوتاه مدت باشه، چون اکه هدف گذاریام بلند مدت بشه خوشی میزنه زیر دلمو چون فکر میکنم وقتم زیاده هیچی نمیخونم، تو هم ببین شخصیتت چجوره، و در اخر یه پیشنهاد اینکه بشین با خانوادت حرف بزن و با ترست رو برو شو ت. الان از ترس خانوادت داری دس ب کار بدی میرنی که نتیجش این شده الان عداب وجدانت سراعت اومده
      دقیقا مثل دوستتم من کاش تینو خانوادم هم درک کن که نمیکنن شدن سمباده روح و روانم عزیزم جواب من به اون دوستمونو بخون ببین من چه جور میزنم از رو کلید

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.. نمایش پست ها

سلام.به قول یه دوست عزیز خب آخرش که چی!؟ کلا هدف از آزمون دادنو یادت رفته. آزمون میدی که ببینی اون مباحثی رو که خوندی رو یاد گرفتی و میتونی تو زمان معین حل کنی و در کل یه شبیه سازی کنکوره!! واسه هر آزمون ترازتو چک میکنن!؟ بیا از آزمون بعد بشین سوالاتو بخون و جواب بده!! ۵ هزار هم شدی فدا سرت!! اصلا عادت میکنی به تایم بالا تست زدن!! فوق فوقشم گیر دادن که چرا ترازت افت کرده بگو آمادگی کامل نداشتم (تماام) اصلا بیا این آزمون های جمع بندی رو که تا الان تو قلم چی برگزار شده رو از خودت آزمون بگیر تا آماده بشی واسه روز جمعه!!داری گول خودت میزنی دختر!! خودتم میدونی قبولی که به تراز نیست.امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری
      بابا جواب نیدم سوالاتو میشه پست بالاییمو که به دوستان نوشتم بخونی بعد نظرتو بگی خواهش میکنم

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.. نمایش پست ها

من فقط فقط یه چیزی که هست نمیتونم طولانی مدت تست بزنم این مشکلم حل بشه عملا دیگه مشکل خاصی ندارم

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      وقتی وسیله ای که برای رسیدن به هدف داشتیم انقدر بزرگ میشه که خود هدفمون رو تحت تاثیر قرار بده میشه این. وقتی تراز آوردن تو قلمچی برامون میشه هدف نتیجه ش هم همین میشه. چه استعدادهایی که با همین تفکرات راهشون رو گم می کنن و به جایگاهی که لیاقتش رو دارند نمی رسند. دوست گرامی با این تفکر و ذهنیتی که دارین و البته فشار اطرافیان و محیط شما به اندازه جایگاه واقعیت موفق نمیشی مگر اینکه تفکرتو عوض کنی و خودت رو بیشتر از این سردر گم نکنی.

چه حیف از امثال شما که هنوز ذهنت تو قید و بند تراز هست و دقیق هم یادته ترازت چند از چنده. خیلی وقتا دقیق بودن خوب که نیست بد هم هست نمونه اش همین.
      هدف اصلی شما کنکور است و هرگز نباید تو مسیرهای فرعی باتلاقی این مسیر سخت گرفتار بشین بلکه باید با قدرت و تلاش مستمر و درست مسیرتون رو ادامه بدین. شما اولینش نیستین و آخرینش هم نخواهید بود. استعدادهای زیادی که از مسیر خارج شدند و ...
      شما بعنوان آدم عاقل و بالغ چرا نباید رو خوتون کنترل داشته باشین. چرا باید جو سمپاد و ... بخواد شمارو از هدفتون دور کنه. شما فردا وارد محیط کار میشید و می بینید چقدر این جامعه آدم حسابی کم داره و چقدر کم داره. آدمایی که خودشون رو با هر روشی می خواند بکشن بالا و با چاپلوسی و دزدی و .... شما باید بگین من تحت تاثیر جوش بودم و منم چاپلوسی کردم و .... ؟؟؟ اینجاس که جایگاه آدمهای حسابی و غیره از هم شناخته میشن.

دوست گرامی هدف اصلیت رو بشناس و براش جنگ کن نه برای مواردی مثل تراز. البته اگر دیدگاهتون به تراز درست باشه خوبه و کمک کننده ولی اگه تفکر اینجوری داشته باشین مخربه و شما رو از جایگاه واقعیت دور می کنه.
      هدف اصلیت رو بشناس و براش جنگ کن و بقیه اش رو بسپار به خدا. موفق باشی
      ویرایش توسط Rubiker : 14 بهمن 1399 در ساعت 08:58

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rubiker نمایش پست ها
      وقتی وسیله ای که برای رسیدن به هدف داشتیم انقدر بزرگ میشه که خود هدفمون رو تحت تاثیر قرار بده میشه این. وقتی تراز آوردن تو قلمچی برامون میشه هدف نتیجه ش هم همین میشه. چه استعدادهایی که با همین تفکرات راهشون رو گم می کنن و به جایگاهی که لیاقتش رو دارند نمی رسند. دوست گرامی با این تفکر و ذهنیتی که دارین و البته فشار اطرافیان و محیط شما به اندازه جایگاه واقعیت موفق نمیشی مگر اینکه تفکرتو عوض کنی و خودت رو بیشتر از این سردر گم نکنی.

چه حیف از امثال شما که هنوز ذهنت تو قید و بند تراز هست و دقیق هم یادته ترازت چند از چنده. خیلی وقتا دقیق بودن خوب که نیست بد هم هست نمونه اش همین.
      هدف اصلی شما کنکور است و هرگز نباید تو مسیرهای فرعی باتلاقی این مسیر سخت گرفتار بشین بلکه باید با قدرت و تلاش مستمر و درست مسیرتون رو ادامه بدین. شما اولینش نیستین و آخرینش هم نخواهید بود. استعدادهای زیادی که از مسیر خارج شدند و ...
      شما بعنوان آدم عاقل و بالغ چرا نباید رو خوتون کنترل داشته باشین. چرا باید جو سمپاد و ... بخواد شمارو از هدفتون دور کنه. شما فردا وارد محیط کار میشید و می بینید چقدر این جامعه آدم حسابی کم داره و چقدر کم داره. آدمایی که خودشون رو با هر روشی می خواند بکشن بالا و با چاپلوسی و دزدی و .... شما باید بگین من تحت تاثیر جوش بودم و منم چاپلوسی کردم و .... ؟؟؟ اینجاس که جایگاه آدمهای حسابی و غیره از هم شناخته میشن.

دوست گرامی هدف اصلیت رو بشناس و براش جنگ کن نه برای مواردی مثل تراز. البته اگر دیدگاهتون به تراز درست باشه خوبه و کمک کننده ولی اگه تفکر اینجوری داشته باشین مخربه و شما رو از جایگاه واقعیت دور می کنه.
      دوستم میشه بقیه پستامم بخونی ببین به خدا نه اینستا دارم نه شبکه ی مجلزی خاصی همش ارتباط با مدرسه تا جایی که از دیتم برمیاد میخونم به خدا ولی نمیدونم نمیدونم چرا نمیشه چرا لین طور میشه اصلا از زدن قلم چی و سوالاش انزجار دارم روزی 7 ساعتمو کع دیگه حتما میخونم یعنی به قول خودمون رو شاخشه به خدا نمیدونم چیکار کنم سردرگمم منم ادم بی استعدادی نیستم تست هم دادم ضریب هوشیم لز منوسط بالا تره ولی لین قلم چی دیگه ننو از پا انداخته

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rubiker نمایش پست ها

خیلی میترسن شکست بخورم خیلی میدونی چرا چون نمیخوام که پدر ومادرم سر افکنده بشن به خاطر شکستم نمیخوام که از همکاراشونو ... عقب بمونن چون همه ی بچه های اونا دکترن من تک فرزندم و امید اونها فقط به منه

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن