خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 92
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اخ اخ . چرا پول هدر میکنی خب . میومدی تلگرام سوالارو از چهارشنبه میفرستادم برات خب
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آرزو81 نمایش پست ها
      خیلی میترسن شکست بخورم خیلی میدونی چرا چون نمیخوام که پدر ومادرم سر افکنده بشن به خاطر شکستم نمیخوام که از همکاراشونو ... عقب بمونن چون همه ی بچه های اونا دکترن من تک فرزندم و امید اونها فقط به منه
      منم سال پیش ک اینجوری بودم ولی امسال سعی کردم درصدام برای خودم باشه
      چندتا کار میتونی بکنی، یکی اینکه بری توی سایتت شماره موبایل پدر مادرتو ویرایش کنی ک دیگه sms ترازت نره برای اونا، چون این کارت سر منشاءش بر میگرده ترس از روبه رو شدن با واقعیت. از بس خونواده توی روند درسیت دخالت کردن، ک اینجوری شدی.
      فقط میخوای یه نمایشی اجرا کنی ک اونا مطمئن بشن ترازت خوبه و همه چی داره طبق میل اونا پیش میره. نه این درست نیست. یا باید باهاشون طی کنی ک هرررر ترازی گرفتی هیچی بهت نگن، چون هم مشاور داری هم اینکه خودت به درکی از کنکور رسیدی که هی بخوان بهت گوش زد کنن. بهشون بگو فقط نظاره گر باشن و اگه دیدن داری اهمال کاری میکنی بهت تذکر بدن، نه اینکه روی نحوه ازمون دادنتم گیر باشن. اونا شاید نگران ایندت باشن ولی با این کارشون دارن اعتماد به نفستو خراب میکنن
      نتیجه کنکورتم میشه مثل من ک ساله پیش رفتم سر جلسه بدون مهارت ازمون دادن! تو از الان باید ازمون دادنو تمرین کنی و عین سر جلسه کنکور شرایطو اماده کنی، نه اینکه بشینی همینجوری سوالارو پاسخ بدی با کلید سوالات مطابقت بدی. این اصلا اسمش ازمون نیست!
      اگه هدفت برات مهمه حتی نباید به گیر دادنای مامان بابات توجه کنی ک چرا ترازت فلانه چرا درصدات اینجوره
      از این به بعد واقعی آزمون بده، بزار ایراداتت معلوم بشه، تو حتی ترازتم از 5 هزار شروع شه نباید ناراحت شی. اگه کم کم بگردی نقاط ضعفتو برطرف کنی خودت پیشرفتو حس میکنی. اصن خاصیت ازمون دادنم همینه ک بفهمی ایراد کارت کجاست.
      اگه از الان این مشکلو رفع نکنی، هرگز مدیریت ازمون سر جلسه رو یاد نمیگیری و باعث میشه سر کنکورتم مشکل جدی بخوری دوست عزیزم

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستم میشه بقیه پستامم بخونی ببین به خدا نه اینستا دارم نه شبکه ی مجلزی خاصی همش ارتباط با مدرسه تا جایی که از دیتم برمیاد میخونم به خدا ولی نمیدونم نمیدونم چرا نمیشه چرا لین طور میشه اصلا از زدن قلم چی و سوالاش انزجار دارم روزی 7 ساعتمو کع دیگه حتما میخونم یعنی به قول خودمون رو شاخشه به خدا نمیدونم چیکار کنم سردرگمم منم ادم بی استعدادی نیستم تست هم دادم ضریب هوشیم لز منوسط بالا تره ولی لین قلم چی دیگه ننو از پا انداخته

اتفاقا من با خوندن پستاهاتون پیامم رو نوشتم و چند بار تو پستی که نوشتم گفتم خدمتون قطعا مستعد هستین. اما شما موفقیت خودتون رو به تراز بالای قلمچی ارتباط دادین که باید بگم اینجوری نیست. هیچ کس با تراز 7000 هم تضمینی برای قبولیش نداره. بلکه شما باید به بهترین شکل ممکن به درس ها مسلط بشین و تست ها رو تو زمان معقول خودش به جواب برسونید اونم تست های استاندارد کنکور نه کنکورهای آزمایشی. همین و همین. این همه آدم بدون اینکه برن قلمچی موفق میشن و ده ها هزار نفر هم میرن قلمچی و موفق نمیشن.
      اون مسئله ای رو که گفتین نمیخوام پدر مادرمون سرافکنده بشن رو به فال نیک بگیرین. خدارو شکر کنید یه Kx ای هست که شمارو هل بده سمت درس. چه چیزی بهتر از این. منتها شما حتی اگر هم تو مسیر درست بوده باشین وقتی به این فکر می کنید من ترازم پایینه چه فایده از مسیر خارج میشین. اگر به تراز بالا باشه من سال 84 ترازم 6700 تا 6900 و رتبه منطقم تو قلمچی حدود 300 بود. الان پزشکم؟؟؟ خیر

4. Top | #19
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      باید اول یه سرزنش بکنم حتما : همین تقلب های شما باعث میشه هم تراز خودتون فیک بشه هم تراز های بچه های دیگر که تقلب نمیکنند و شما نه تنها به خودتون ظلم میکنید بلکه به بچه های دیگر هم که تقلب نمیکنند ظلم میکنید. تقلب های زیاد قلمچی باعث شده ترازی که میده پایین تر از آزمون های حضوری بشه و همین مسئله دقیقا باعث میشه خانواده بچه های دیگر بهشون فشار بیارن و متاسفانه متاسفانه اون ها هم وارد این چرخه باطل بشن .
      دوم بریم ببینیم موضوع از چه قرار هست .
      سوال مهم : چرا آزمون میدیم ؟
      اول : با برنامه های راهبردی ریز ریز شده بتونیم درس ها رو تا کنکور ببریم جلو .
      دوم : شناسایی نقاط ضعف و قوت . تغییر راه و روش نقاط ضعف و بهبود آن و تثبیت روش ها و راه های نقاط مثبت .
      سوم : یادگیری مهارت مهم مدیریت آزمون و استراتژی آزمون .
      چهارم : سایر
      شما با تقلب حداقل حداقل مورد دوم و سوم رو از بین میبرید . حالا خیلی وقت ها مورد اول هم نابود میشه .
      به خودتون بیایید. اگر خانوادتون هم گفت چرا کم شدی بگو همینی که هست و بهشون قول بده که پیشرفت میکنی .
      حتما هم خودتون ازمون بدین و با واقعیت روبرو بشین . حتی ممکنه زیر 5000 یا 4500 بشید که مشکلی نیست و میتونید با تمرین و تکرار و مطالعه درست بیایید بالا .

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rubiker نمایش پست ها

اتفاقا من با خوندن پستاهاتون پیامم رو نوشتم و چند بار تو پستی که نوشتم گفتم خدمتون قطعا مستعد هستین. اما شما موفقیت خودتون رو به تراز بالای قلمچی ارتباط دادین که باید بگم اینجوری نیست. هیچ کس با تراز 7000 هم تضمینی برای قبولیش نداره. بلکه شما باید به بهترین شکل ممکن به درس ها مسلط بشین و تست ها رو تو زمان معقول خودش به جواب برسونید اونم تست های استاندارد کنکور نه کنکورهای آزمایشی. همین و همین. این همه آدم بدون اینکه برن قلمچی موفق میشن و ده ها هزار نفر هم میرن قلمچی و موفق نمیشن.
      اون مسئله ای رو که گفتین نمیخوام پدر مادرمون سرافکنده بشن رو به فال نیک بگیرین. خدارو شکر کنید یه Kx ای هست که شمارو هل بده سمت درس. چه چیزی بهتر از این. منتها شما حتی اگر هم تو مسیر درست بوده باشین وقتی به این فکر می کنید من ترازم پایینه چه فایده از مسیر خارج میشین. اگر به تراز بالا باشه من سال 84 ترازم 6700 تا 6900 و رتبه منطقم تو قلمچی حدود 300 بود. الان پزشکم؟؟؟ خیر
      خیلی خیلی ممنونم بابت راهنمایی هاتون اووه چه قدیمی سال 84من 3سالم بود
      دقیقاهمینه اتفاقا الان چند دقیقه پیش زنگ زدم مشاورم گفتم سه شنبه میام پیشت موسسه داره ازم ازمون بگیر خودت جلوی خودت بزنم بدم بهت گفت اشکال نداره تا سه شنبه نهایت زورمو میزنم برم ببینم چی میشه بله من همین جا یه کاربری نوشته بودن که از سربازی اومده با رشته ی ریاضی فیزیک تو 5ماه 2400 اورده پس من چرا نتونم همه چیم که حاضره کتابامم هست کلاساهم همینطور خودمم تلاش میکنم پایمم ضعییف ضعییف نیست متوسطه رتبه ی زیر 100هم که نمیخوام دیگه زیر 3000که میشهتو پنج ماه رسوند
      خیلی خیلی ممنونم بابت نظراتتون

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      باید اول یه سرزنش بکنم حتما : همین تقلب های شما باعث میشه هم تراز خودتون فیک بشه هم تراز های بچه های دیگر که تقلب نمیکنند و شما نه تنها به خودتون ظلم میکنید بلکه به بچه های دیگر هم که تقلب نمیکنند ظلم میکنید. تقلب های زیاد قلمچی باعث شده ترازی که میده پایین تر از آزمون های حضوری بشه و همین مسئله دقیقا باعث میشه خانواده بچه های دیگر بهشون فشار بیارن و متاسفانه متاسفانه اون ها هم وارد این چرخه باطل بشن .
      دوم : شناسایی نقاط ضعف و قوت . تغییر راه و روش نقاط ضعف و بهبود آن و تثبیت روش ها و راه های نقاط مثبت .
      شما با تقلب حداقل حداقل مورد دوم و سوم رو از بین میبرید . حالا خیلی وقت ها مورد اول هم نابود میشه .
      به خودتون بیایید. اگر خانوادتون هم گفت چرا کم شدی بگو همینی که هست و بهشون قول بده که پیشرفت میکنی .
      حتما هم خودتون ازمون بدین و با واقعیت روبرو بشین . حتی ممکنه زیر 5000 یا 4500 بشید که مشکلی نیست و میتونید با تمرین و تکرار و مطالعه درست بیایید بالا .
      نه بابا خودم دادنی دیگه هیچی نیارم 5500 600 که صد درصد میارم اگه نصف بودجه رو نرسونده باشم بله دقیقا همین کارو میخوام بکنم

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moboer نمایش پست ها
      منم سال پیش ک اینجوری بودم ولی امسال سعی کردم درصدام برای خودم باشه
      چندتا کار میتونی بکنی، یکی اینکه بری توی سایتت شماره موبایل پدر مادرتو ویرایش کنی ک دیگه sms ترازت نره برای اونا، چون این کارت سر منشاءش بر میگرده ترس از روبه رو شدن با واقعیت. از بس خونواده توی روند درسیت دخالت کردن، ک اینجوری شدی.
      فقط میخوای یه نمایشی اجرا کنی ک اونا مطمئن بشن ترازت خوبه و همه چی داره طبق میل اونا پیش میره. نه این درست نیست. یا باید باهاشون طی کنی ک هرررر ترازی گرفتی هیچی بهت نگن، چون هم مشاور داری هم اینکه خودت به درکی از کنکور رسیدی که هی بخوان بهت گوش زد کنن. بهشون بگو فقط نظاره گر باشن و اگه دیدن داری اهمال کاری میکنی بهت تذکر بدن، نه اینکه روی نحوه ازمون دادنتم گیر باشن. اونا شاید نگران ایندت باشن ولی با این کارشون دارن اعتماد به نفستو خراب میکنن
      نتیجه کنکورتم میشه مثل من ک ساله پیش رفتم سر جلسه بدون مهارت ازمون دادن! تو از الان باید ازمون دادنو تمرین کنی و عین سر جلسه کنکور شرایطو اماده کنی، نه اینکه بشینی همینجوری سوالارو پاسخ بدی با کلید سوالات مطابقت بدی. این اصلا اسمش ازمون نیست!
      اگه هدفت برات مهمه حتی نباید به گیر دادنای مامان بابات توجه کنی ک چرا ترازت فلانه چرا درصدات اینجوره
      از این به بعد واقعی آزمون بده، بزار ایراداتت معلوم بشه، تو حتی ترازتم از 5 هزار شروع شه نباید ناراحت شی. اگه کم کم بگردی نقاط ضعفتو برطرف کنی خودت پیشرفتو حس میکنی. اصن خاصیت ازمون دادنم همینه ک بفهمی ایراد کارت کجاست.
      اگه از الان این مشکلو رفع نکنی، هرگز مدیریت ازمون سر جلسه رو یاد نمیگیری و باعث میشه سر کنکورتم مشکل جدی بخوری دوست عزیزم
      سلام دوستم
      من اسمس براشون نمیره بابامم چیزی نمیگه اصلا که چن. اوردی و. ... ولی امان از دست مامانم امااان ازه دستش
      شما هم سال پیش تقلب میکردی ؟چند اوردی؟؟اگه فضولی نیست حدودشو بگو
      میخوام نهایتش اینه یه سایتی چیزی پیدا کنم این کارنامه قلم چی جهلی درست کنم تا ولم کنن اونم نیست فک کنم بعد سرمو بندازم پایین درسمو بخونم چاره ای ندارم !؟
      تو پنج ماه از تراز 5600،،هم باشه اگه تراز واقعیم خب به راحتی میتپنم زیر 3000برسم فقط باید زیاد و دقیق بخونم خیلی میترسم خیلی ولی دیگه چاره ای ندارم

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام این حرفایی که الان این جا میزنمو قبلا هیچ جای دیگه ای نزدم ولی دیگه وقتشه بگم شاید یه راهکاری یکی پیشنهاد داد
      بچه ها من از دهم که ثبت نام کردم چند تا ازمون اولو ائردم 6200 100 6000 اینا دیگه خلاصه بعد سرکوفتای مامانم از یه طرف نفرات برتر زدنای قلماز یه طرف رقابت وحشتناک مدرسمون که سمپاده یک طرف مجبور شدم سوالا رو بخرم ترو خدا قضاوت نکنید مجبور شدم خدا هیچ کسوبه اونروز نندازه حالا بعد از اپن دیگه کل ازمونارو خریدم حتی الانیا رو هم میخرم اصلا دلم نمیکشه به سوالاش حتی نگاه کنم اینقدر از سوالات میترسم اصلا اعتماد به نفسم صفر شده واقعا دیگه اعصاب برام نمونده با این وضع همش استرس و عذاب وجدان دارم میگمنه نکنه تراز خودم 5500 هم نباشه ولی خپدم که بعدا میزنم درصدام پنج از ده شش از دهه اکثرا
      نه این که نخونما نه به خدا مشاور هم دارم برنانه میده میخونم طبق اون البته که بعضا نمیتونم برسونم به بودجه ولی خب میخونم اصلا میدونید صبحا که میشینم جواب بدم جمعه ها انگار یه چیز ماوراییه اصلا این قلم چی برای من نمیدونم چرا این حسو دارم اصلا دلم نمیخواد بدم منم جمعش میکنم میزارم کنار
      به نظرتون بدون ازمون دادن کنکئر غیر ممکنه موفق بشمدارویا دندان میخوام ازاد و پردیس اینا هم برام فرقی نمیکنه
      ترو خدا بچه های دانشجو دیگر عزیزان بهم کمک کنید چیکار کنم اخه من
      سلام ببین من اگه بخوام نظرمو بگم از آزمون بعدی به هیچچچچ عنوان آزمون قلمچی شرکت نکن یعنی هر بهانه ای میتونی جور کن که آزمونو ندی دیگه چون فایده نداره هرکاری هم بکنی بازم به قول خودت ناخودآگاه میخوای از روی کلید چک کنی
      بعد اینکه دو حالت داره یا سوالا رو خودت برای خودت حل کن و اصلا وارد سایت نکن حتی اگه بتونی در تایم متفاوتی از آزمون اصلی بدی مثلا اگه آزمون بعدی میشه ۲۴ بهمن تو ۲۵ بهمن آزمونو بدی یا حتی هفته بعدش... چون وقتی بحث تراز و رتبه نباشه دیگه استرسی هم بابت این وجود نداره
      راه دوم هم اینه که یه آزمون دیگه ثبت نام کنی که پیشنهاد من گزینه دو هستش، میدونم که همه ی آزمونارو میشه کلیداشو خرید ولی خب همین که آزمونتو عوض کنی یه شوک خوبی هستش که بتونی دوباره شروع کنی و این عادت رو ترک کنی و هم اینکه برای خونواده و اطرافیان هم سوء تفاهم پیش نمیاد ، علتی هم که گزینه دو رو پیشنهاد میکنم اینه که ترازبندیش کاملا با قلمچی متفاوته و چون اکثرا خانواده ها اینو دقیق نمیدونن کمتر بهت گیر میدن و خودت آرامش بیشتری داری
      بازم میگم اولین کاری که میتونی بکنی اینه که از ازمونای بعد اصلااا قلمچی شرکت نکنی و هرطور شده مشاور و خانواده تو بابت این موضوع راضی بکن، مطمئن باش با این کار یه بار بزرگی از روی دوشت برداشته میشه و با آرامش بیشتری میتونی تصمیم بگیری که ادامه راه رو چجوری طی کنی (یا خودت ازمون بگیری از خودت، یا یه موسسه دیگه ثبت نام کنی، یا فقط زمان دار تست بزنی یا....)

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      اتفاقا وجود تقلب تو آزمونا به نفع بچه های درسخونه. چون دقیقا شرایط کنکور براشون شبیه سازی میشه. توی کنکور هم یه سری هستن که عملا هیچی بارشون نیست ولی با سهمیه های جور واجور میرن بهترین دانشگاه های ایران.

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز به نظرم بهترین کار اینه که شما بری سراغ یه آزمون آزمایشی دیگه. مثلا برو گاج یا گزینه یا سنجش ثبت نام کن و اونو جدی بگیر. قلمچی رو هم دایورت کن.
      یا اگه تونستی دفترچه های قلمچی دانلود کن و شرایط ازمونو شبیه سازی کن.
      شما علت این وضعیت نیستی. علت این مشکل خانواده و مدرسه هستن که فشار بیش از حد به یه نوجوون بیچاره میارن.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      آزمون های کانون زمانی که من شرکت می کردم اینطور بود که بخشی از سوالات آزمون از کتاب های آبی و قهوه ای و زرد و ... عینا کپی میشد ، بچه ها میرفتن سوالاتش رو حفظ میکردن و زیر 2 دقیقه نصف سوالات اون درس رو 100 میزدن.. این یک مدل تقلب پیشرفته برای درامد زایی بیشتر و قالب کردن کتابای کانون به دانش آموز بیچاره بود.
      کم کم مسئولین کانون اومدن سراغ له کردن پشتیبان ها و هر آزمون فشار رو روی این بندگان خدا بیشتر و بیشتر کردن تا یه جایی که این بردگان نوین (پشتیبان ها) به فکر فروش سوالات و لو دادن دفترچه های آزمون و درامد زایی از این طریق افتادن ، دقیقا یادمه سال 94-95 استارت این کار زده شد و رفته رفته با روی کار اومدن تلگرام لو دهنده های سوالات از حالت پشتیبان به حالت دلالان سوال تبدیل شد، در اصل نصف ادمین های کانال هایی که امروز سوال لو میدن تا سال 94 اصلا در این وادی ها نبودن و یه پشتیبان ساده قلم چی که سرش به کار خودشه محسوب میشدن ولی الان برخی هاشون تبدیل شدن به بزرگترین قطب های فروش سوال و پخش آزمون و فیلم و ...
      جالبه که از همون اول خود کانون این موضوع رو میدونست ولی نه پیگیری میکردن و نه اخطار و نه حتی توجهی به این موضوع داشتن، چرا؟ چون بچه هایی که تقلب می کنند دقیقا مشتریان سال های بعد خود این موسسه محسوب میشن! هر چه آمار تقلب ها بیشتر آمار ثبت نامی های سال های بعد هم بیشتر میشه.
      تو این قضیه تنها کسی که مقصره اول: خانواده و دوم مشاوره .
      جالب اینجاست که خانواده رو میشه قانع کرد که از بچه ها انتظاری در حد معقول داشته باشن
      ولی یک مشاور یا استاد احمق و بی مصرف کنکور که فقط بدنبال اسکرین گرفتن از درصد ها و تراز دروغ شاگرداش و گذاشتن این عکس ها در کانال و سایتش برای هر چه بیشتر تبلیغ کردن و جذب دانش آموزه رو نمیشه متقاعد کرد که اولا یک جلسه توجیهی برای والدین کنکوری بزاره و از اونا بخواد که محیطی بدون فشار و استرس و آروم برای بچه شون فراهم کنن و ثانیا از دانش آموزی که با تراز 5800 کارو شروع کرده نخواد که در عرض 2 هفته به 6500 برسه!
      همه این مشکلات به محیط اطراف ربط داره ،
      شما بجای این که صورت مسئله رو پاک کنید و در آزمون شرکت نکنید
      نیم نگاهی به آدم ها و اطرافیانی که شما رو گاها وادار به انجام این کار کردن داشته باشید.
      این افراد و نظراتشون هست که دائما شما رو به سمت تقلب روانه میکنه ،
      پس باهاشون حرف بزنید و کامل توضیح بدین که چرا تا اینجای کار راه رو اشتباه رفتید
      اگر قانع شدند که حتما میشن راه رو دوباره از نو و اصولی شروع کنید (2 هفته مطالعه خوب برای آزمون و بعدا زدن یک آزمون سالم)
      اگر هم قانع نشدند باز اهمیت ندین بهشون و راهی که درسته رو طی کنید.
      همیشه یادتون باشه ، شما دارید برای آینده خودتون تلاش می کنید ، برای خوده خوده خودتون درس می خونید نه هیچ کس دیگه..
      دوستانی که بخاطر کم نیاوردن ازشون تقلب کردین 2 سال دیگه کجان؟ 4 سال دیگه چطور؟
      خانواده ای که الان تحت فشار گذاشتن شما رو 10 سال دیگه کجای زندگی تون قرار دارن؟
      .
      .
      .
      یک زمانی وقتی خدای نکرده پشت کنکور نشستید
      و هیچ دوستی واستون نموند و همه شون قبول شدن و رفتن دانشگاه..
      اون موقع متوجه میشید که
      تنها کسی که داشتید برای بهتر شدن حال و احوالش تلاش می کردین فقط خود شما بود...

موفق باشید.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      باید عرض کنم که خریدن الان نمیخوادش که ! یه سرچ ریز بزنی تلگرام میاره بدون ادعا و پول ! ( پس تا این موقع خسارات مالی هم به خودت زدی)

بماند که یکبار انجمن به خاطر عصبانیت من در این مورد تعطیل عمومی اعلام شد و همه به ارامش دعوت شدیم (فقط یکم بالوف زدم)
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      آزمون های کانون زمانی که من شرکت می کردم اینطور بود که بخشی از سوالات آزمون از کتاب های آبی و قهوه ای و زرد و ... عینا کپی میشد ، بچه ها میرفتن سوالاتش رو حفظ میکردن و زیر 2 دقیقه نصف سوالات اون درس رو 100 میزدن.. این یک مدل تقلب پیشرفته برای درامد زایی بیشتر و قالب کردن کتابای کانون به دانش آموز بیچاره بود.
      کم کم مسئولین کانون اومدن سراغ له کردن پشتیبان ها و هر آزمون فشار رو روی این بندگان خدا بیشتر و بیشتر کردن تا یه جایی که این بردگان نوین (پشتیبان ها) به فکر فروش سوالات و لو دادن دفترچه های آزمون و درامد زایی از این طریق افتادن ، دقیقا یادمه سال 94-95 استارت این کار زده شد و رفته رفته با روی کار اومدن تلگرام لو دهنده های سوالات از حالت پشتیبان به حالت دلالان سوال تبدیل شد، در اصل نصف ادمین های کانال هایی که امروز سوال لو میدن تا سال 94 اصلا در این وادی ها نبودن و یه پشتیبان ساده قلم چی که سرش به کار خودشه محسوب میشدن ولی الان برخی هاشون تبدیل شدن به بزرگترین قطب های فروش سوال و پخش آزمون و فیلم و ...
      جالبه که از همون اول خود کانون این موضوع رو میدونست ولی نه پیگیری میکردن و نه اخطار و نه حتی توجهی به این موضوع داشتن، چرا؟ چون بچه هایی که تقلب می کنند دقیقا مشتریان سال های بعد خود این موسسه محسوب میشن! هر چه آمار تقلب ها بیشتر آمار ثبت نامی های سال های بعد هم بیشتر میشه.
      جالب اینجاست که خانواده رو میشه قانع کرد که از بچه ها انتظاری در حد معقول داشته باشن
      ولی یک مشاور یا استاد احمق و بی مصرف کنکور که فقط بدنبال اسکرین گرفتن از درصد ها و تراز دروغ شاگرداش و گذاشتن این عکس ها در کانال و سایتش برای هر چه بیشتر تبلیغ کردن و جذب دانش آموزه رو نمیشه متقاعد کرد که اولا یک جلسه توجیهی برای والدین کنکوری بزاره و از اونا بخواد که محیطی بدون فشار و استرس و آروم برای بچه شون فراهم کنن و ثانیا از دانش آموزی که با تراز 5800 کارو شروع کرده نخواد که در عرض 2 هفته به 6500 برسه!
      نیم نگاهی به آدم ها و اطرافیانی که شما رو گاها وادار به انجام این کار کردن داشته باشید.
      اگر قانع شدند که حتما میشن راه رو دوباره از نو و اصولی شروع کنید (2 هفته مطالعه خوب برای آزمون و بعدا زدن یک آزمون سالم)
      همیشه یادتون باشه ، شما دارید برای آینده خودتون تلاش می کنید ، برای خوده خوده خودتون درس می خونید نه هیچ کس دیگه..
      .
      .
      .
      اون موقع متوجه میشید که

موفق باشید.
      خیلی خیلی ممنونم درسته به خدا به مشاورم گفتم بیچاره گفت دیگه نکن ببین ال میشه بل میشه ولی نمیتونه که سر ازمون بالا سرم وایسته
      ولی اینو واقعا راست میکید اگه موندم برای سال بعد هیچکی جوابگو نیست هیچکیییی خئدم بدبختمیشم حالا که وقت هست ول کنم این کارارو برم بچسبم به درسم شاید تو این پنج ماه بتونم به زیر 3000 حتی 4000برسم

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      .
      .
      .
      اون موقع متوجه میشید که

موفق باشید.
      به نظرتون تو این مدت باقی مونده میتونم خودمو به زیر 4000حالابرای پردیس اینا برسونم ؟؟؟

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      باید عرض کنم که خریدن الان نمیخوادش که ! یه سرچ ریز بزنی تلگرام میاره بدون ادعا و پول ! ( پس تا این موقع خسارات مالی هم به خودت زدی)

بماند که یکبار انجمن به خاطر عصبانیت من در این مورد تعطیل عمومی اعلام شد و همه به ارامش دعوت شدیم (فقط یکم بالوف زدم)
      اه بسع دیگه اقا نمیخرم از همون رایگانا بر میدارم چه فرقی میکنه اخه هر دوتاش کلید برداشتنه دیگه برای تسهیل در نوشتار گفتم خریدن

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن