خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

کسی را دیدین که از بهمن با پایه متوسط 5 ،6از ده بتونه دندان پزشکی قبول شه؟

سلام وقت همگی به خیر
      من سمپادیم از دهم کم و بیش خوندم الانم از خرداد دیگه با مشاورو اینا شروع کردم ولی متاسفانه ترازام خیلی پایینه درصدامم 5،6از ده بیش تر نمیره
      زیستم ضعیفه نمیدونم چیکار کنم😭😭😭 گذاشتم همراه با ترم دو از اولل پایه رو مرور کنم چاره لی ندارم دیگه چون عقبم هستم واقعا نمیدونم چیکار کنم دندان هم میخوام حالا ازاد پردیس اینا برام فرقی نداره میشه نظر بدید میتونم برسم به نظرتون
      زیست موقاری گوش میدم میخونم تست میزنم درصد 50 میزنم قلم دیگه نمیدونم چیکار کنم
      کسی را دیدید که تو این زمان با میانگین تراز 6000بتونه به پزشکی یا دندان برسونه !؟؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi7070 نمایش پست ها
      چی شده ؟؟؟ برا چی میخندی ؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اشتباه شد
      مشکلی نیست

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آرزو81 نمایش پست ها
      مشکلی نیست ������
      فکر کردم دهمی

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فکر کردم دهمی
      نه بابا دهم بودم که خوش به حالم بود الان مثل چی گیر کردم خدا اخر عاقبتمو خیر کنه

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نه بابا دهم بودم که خوش به حالم بود الان مثل چی گیر کردم خدا اخر عاقبتمو خیر کنه
      اگه وجود نمونه میتونه باعث تلاش بیشترت بشه
      میتونم همکلاسی خودم رو مثال بزنم
      میانگین ترازش حدود ۶۳۰۰ بود و دندونپزشکی زنجان قبول شد

تراز آزمون قرار نیست مهر و امضایی برای رشته قبولی باشه
      تمام تلاشت رو بکن تا ترازت بالاتر بره اما هیچ وقت براساس تراز آینده رو قضاوت نکن و روی خودت برچسب نزن

خود من توی کنکور ۹۸ بخاطر اینکه میانگین ترازم ۵۹۰۰ بود از زمستون خودم رو باختم و از زمستون تصمیم گرفتم از کنکور شکست بخورم و بمونم پشت کنکور ..... اگه اون اشتباه رو توی کنکور ۹۸ انجام نمیدادم ، همون سال داروسازی قبول میشدم

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      http://forum.konkur.in/thread75279.html

لینک یه تاپیکه

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      شما با برنامه +اصولی+با انگیزه بخون+ تمام تلاشت رو هم هدفمند بکن و در عین حال ارامش داشته باش و توکل کن به خدا و استرس نگیر افکار منفی رو هم بریز بیرون ان شاء الله نتیجه دلخواهت رو میگیری.
      و من الله توفیق.

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      اگه وجود نمونه میتونه باعث تلاش بیشترت بشه
      میتونم همکلاسی خودم رو مثال بزنم
      میانگین ترازش حدود ۶۳۰۰ بود و دندونپزشکی زنجان قبول شد

تراز آزمون قرار نیست مهر و امضایی برای رشته قبولی باشه
      تمام تلاشت رو بکن تا ترازت بالاتر بره اما هیچ وقت براساس تراز آینده رو قضاوت نکن و روی خودت برچسب نزن

خود من توی کنکور ۹۸ بخاطر اینکه میانگین ترازم ۵۹۰۰ بود از زمستون خودم رو باختم و از زمستون تصمیم گرفتم از کنکور شکست بخورم و بمونم پشت کنکور ..... اگه اون اشتباه رو توی کنکور ۹۸ انجام نمیدادم ، همون سال داروسازی قبول میشدم

بله شایدم میشد درس میگید چون راستش من بیش تر از پزشکی به دندان و دارو علاقه دارم چه خوب میشه اگه بشه
      میدونی ساعت مطالعم کمه کممممم نمیرسونم همش به فضای مجازی سر میزنم معتادم
      اصلا تمرکزم خیلی پایینه ولی واقعا امسال میخوام بذم اصلا دلم پت موندن نمیخواد میشه مو یکم راهنمایی کنی

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها
      شما با برنامه +اصولی+با انگیزه بخون+ تمام تلاشت رو هم هدفمند بکن و در عین حال ارامش داشته باش و توکل کن به خدا و استرس نگیر افکار منفی رو هم بریز بیرون ان شاء الله نتیجه دلخواهت رو میگیری.
      و من الله توفیق.
      شما دندان میخونی؟؟میشه وضعیت درسیتو سال کنکورت برام بگی و این که میانگیم چند درصد میخواد دندان

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      شما دندان میخونی؟؟میشه وضعیت درسیتو سال کنکورت برام بگی و این که میانگیم چند درصد میخواد دندان
      چیز قابل عرضی نیست ولی باید بگم کم نباید بذارید دیگه... ! جوری تلاش کنید که شب وقتی سرتون رو میذارید رو بالش بگید دیگه بهتر از این نمیتونستم باشم و از خودتون راضی باشید، در واقع باید از جون مایه بذاری .
      از قضا مجازی و سایر فاصله بگیرید و به صورت برنامه ریزی شده مثلا اخر شب ها نیم ساعت به فضا مجازی سر بزنید. پیشنهاد میدم گوشی تبلت و... کلا جمع کنی.
      برای درصد هم باید بگم سایت کانون بزنید کارنامه بر اساس رشته دقیق میاد دستتون (بستگی داره به سطح سوالات)
      و من الله توفیق.

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چیز قابل عرضی نیست ولی باید بگم کم نباید بذارید دیگه... ! جوری تلاش کنید که شب وقتی سرتون رو میذارید رو بالش بگید دیگه بهتر از این نمیتونستم باشم و از خودتون راضی باشید، در واقع باید از جون مایه بذاری .
      از قضا مجازی و سایر فاصله بگیرید و به صورت برنامه ریزی شده مثلا اخر شب ها نیم ساعت به فضا مجازی سر بزنید. پیشنهاد میدم گوشی تبلت و... کلا جمع کنی.
      برای درصد هم باید بگم سایت کانون بزنید کارنامه بر اساس رشته دقیق میاد دستتون (بستگی داره به سطح سوالات)
      و من الله توفیق.
      بدبختی درسام همه تو موبایله چه جور جمعش کنم کلی فیلم و جزوه و. ... کلاسای بیرونمم حتی انلاینه چیکار کنم مجبورم گوشی دلشته باشم وگرنه کلا میشکوندمش جمع کردن که سهله

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      و من الله توفیق.
      بله من این پنج ماهو از جون مایه میزارم انشاالله که خدا هم کمکم کنه موفق شم شما هم برام دعا کنید

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      بدبختی درسام همه تو موبایله چه جور جمعش کنم کلی فیلم و جزوه و. ... کلاسای بیرونمم حتی انلاینه چیکار کنم مجبورم گوشی دلشته باشم وگرنه کلا میشکوندمش جمع کردن که سهله
      بله من این پنج ماهو از جون مایه میزارم انشاالله که خدا هم کمکم کنه موفق شم شما هم برام دعا کنید
      مدیریت کنید خودتون ، چیز هایی باعث میشه وقتتون رو هدر بده حذف کنید و متعهد باشید به برنامه تون و هدفتون .
      ان شاء الله به اون چیزی میخواید برسید.

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مدیریت کنید خودتون ، چیز هایی باعث میشه وقتتون رو هدر بده حذف کنید و متعهد باشید به برنامه تون و هدفتون .
      ان شاء الله به اون چیزی میخواید برسید.
      ممنونم انشاالله شما هم موفق باشید
      من فقط به خاطر تراز قلم چی خیلی استرس دارم که چرا اخه بعد این همه طحمت این تراز ؟؟خیلی نگرانم خیلی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن