خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آرزو81 نمایش پست ها
      ممنونم انشاالله شما هم موفق باشید
      من فقط به خاطر تراز قلم چی خیلی استرس دارم که چرا اخه بعد این همه طحمت این تراز ؟؟خیلی نگرانم خیلی
      تشکر بابت دعا.
      ببینید صرفا نگران بودن چیزی رو حل نمیکنه چه بسا که باعث شده تمرکزتون کم شه و نامید شید ، شما وقتی عیب و اشکالتون رو پیدا کنید و سعی در بر طرف کردنش کنید دیگه نگرانی اصلا نداره چون دارید تو مسیر درست جرکت میکنید و میبینید دارید پیشرفت میکنید.
      جمع بندی: همین الان فکر کنید و تمام مشکلات و عیب ها تون رو بنویسید روی کاغد و یکی یکی شروغ کنید بر طرفشون کنید ، این کاغذ رو یزنید یه جایی که همیشه میبینیدش و اشتباه های قبلی تون رو ببینید چون یاد اوری بشه براتون تا دیگه تکرارشون خدایی نکرده نکنید.
      ویرایش توسط Colonius : 13 بهمن 1399 در ساعت 00:46

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام وقت همگی به خیر
      من سمپادیم از دهم کم و بیش خوندم الانم از خرداد دیگه با مشاورو اینا شروع کردم ولی متاسفانه ترازام خیلی پایینه درصدامم 5،6از ده بیش تر نمیره
      زیستم ضعیفه نمیدونم چیکار کنم😭😭😭 گذاشتم همراه با ترم دو از اولل پایه رو مرور کنم چاره لی ندارم دیگه چون عقبم هستم واقعا نمیدونم چیکار کنم دندان هم میخوام حالا ازاد پردیس اینا برام فرقی نداره میشه نظر بدید میتونم برسم به نظرتون
      زیست موقاری گوش میدم میخونم تست میزنم درصد 50 میزنم قلم دیگه نمیدونم چیکار کنم
      کسی را دیدید که تو این زمان با میانگین تراز 6000بتونه به پزشکی یا دندان برسونه !؟؟
      شرایطمون تاحدودی مشابه هست فقط یچیز این وسط متفاوته
      من با اطمینان به خودم دارم میرم جلو و شما با گلایه از اینکه فلان درسم ضعیفه عقبم نمیتونم وblah, blah, blah
      اعتمادی که میتونین تو این مدت باقیمونده به خودتون داشته باشید و همچنین تلاشی که برای هدفتون میکنین رتبتونو میسازه
      من میدونم به شخصه حتی اگه ۵ ما هم مونده باشه میتونم انجامش بدم پس یعنی رکن اولو دارم و بقیش هم به تلاشم بستگی داره
      لطفا لطفا لطفا جا نزنید و به خودتون اعتماد کنین

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من فیزیکم خیلی ضعیفه یعنی میتونم بگم تنها درسیه که انقدر ازش عذاب میکشم...اولای دی یه ازمون دادم..میخوای بدونی درصدم چند شده بود؟منفی ۱۳ درصد...هرکس چنین درصدی بگیره دور کنکورو واسه بقیه زندگیش خط میکشه
      اما الان با افتخار میتونم بگم که با اینکه واقعا طاقت فرسا بود با تلاش تونستم پیشرفت کنم و درصدای خیلی بالاتری بگیرم و الان با اطمینان اینجا بگم که ازمون بعد رو قراره ۷۰ بزنم
      جعبه مقواییایی که دور خودتون کشیدینو پاره کنین هیچ محدودیتی وجود نداره مغز شماست که محدودیتارو ایجاد میکنه
      و در اخر اینکه امیده که شمارو زنده نگه میداره:)♡

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsakiasi نمایش پست ها
      من فیزیکم خیلی ضعیفه یعنی میتونم بگم تنها درسیه که انقدر ازش عذاب میکشم...اولای دی یه ازمون دادم..میخوای بدونی درصدم چند شده بود؟منفی ۱۳ درصد...هرکس چنین درصدی بگیره دور کنکورو واسه بقیه زندگیش خط میکشه
      اما الان با افتخار میتونم بگم که با اینکه واقعا طاقت فرسا بود با تلاش تونستم پیشرفت کنم و درصدای خیلی بالاتری بگیرم و الان با اطمینان اینجا بگم که ازمون بعد رو قراره ۷۰ بزنم
      جعبه مقواییایی که دور خودتون کشیدینو پاره کنین هیچ محدودیتی وجود نداره مغز شماست که محدودیتارو ایجاد میکنه
      و در اخر اینکه امیده که شمارو زنده نگه میداره
      درسته عزیزم ممنونم بابت انرژی مثبتت ولی همیشه هم نباید تو عالم رویا زندگی کرد واقعا این خیلی به ادم ضربه میزنه باید واقعیتارو ببینیم و نسبت به اون تصمیم بگیریم من الان با این وضعم امکان نداره که بتونم ددان قبول شم دارو شاید بتونم ثبول شم ولی دندان اصلا ولی این به معنای این نیست که پنج ماه دیگه هم نمیتونم حداقل ترازم باید از 6000 6100 به 6500 6600 برسه

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsakiasi نمایش پست ها

شرایطمون تاحدودی مشابه هست فقط یچیز این وسط متفاوته
      من با اطمینان به خودم دارم میرم جلو و شما با گلایه از اینکه فلان درسم ضعیفه عقبم نمیتونم وblah, blah, blah
      اعتمادی که میتونین تو این مدت باقیمونده به خودتون داشته باشید و همچنین تلاشی که برای هدفتون میکنین رتبتونو میسازه
      من میدونم به شخصه حتی اگه ۵ ما هم مونده باشه میتونم انجامش بدم پس یعنی رکن اولو دارم و بقیش هم به تلاشم بستگی داره
      لطفا لطفا لطفا جا نزنید و به خودتون اعتماد کنین
      مهسا جون شما ترازت چنده ؟؟

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها
      چیز قابل عرضی نیست ولی باید بگم کم نباید بذارید دیگه... ! جوری تلاش کنید که شب وقتی سرتون رو میذارید رو بالش بگید دیگه بهتر از این نمیتونستم باشم و از خودتون راضی باشید، در واقع باید از جون مایه بذاری .
      از قضا مجازی و سایر فاصله بگیرید و به صورت برنامه ریزی شده مثلا اخر شب ها نیم ساعت به فضا مجازی سر بزنید. پیشنهاد میدم گوشی تبلت و... کلا جمع کنی.
      برای درصد هم باید بگم سایت کانون بزنید کارنامه بر اساس رشته دقیق میاد دستتون (بستگی داره به سطح سوالات)
      و من الله توفیق.
      این ( و من الله و توفیق ) ایده ی جدیده ؟
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مهسا جون شما ترازت چنده ؟؟
      گوشیو مدیریت کن
      تو میخای ی دکتر بشی فردا ساعت ۱ شب بهت بگن بیا ی مریض بد حال داریم میگی نمیرم؟
      بهت بگن فلان دارو و باید تا فردا برسونی بهمون وگرنه یکی میمیره شب میگیری میخابی؟جای کار کردن؟
      اگ میگیری میخابی اگ اون آدمی ک میمیره اگ کاری ک در آینده داری برات مهم نیس
      باید بگم ک هیچی خودتو اصلاح کن
      ولی اگ اون آدم رو تخت برات مهمه
      اگ آدم وظیفه شناسی هستی از همین الان بدون وظیفه تو اینه فقط و فقط از گوشی برای درس استفاده کنی تو این ۵ ماه
      نهایت روزی ی رب اضافه کاری
      سعی کن واسه انجام وظیفه ات در آینده از الان تمرین مبارزه با نفس کنیییی
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اینم بگم میتونی کمش کنی
      چون خدا گفته شیطان فقط از دستش وسوسه بر میاد نه هیچ چی دیگه ای
      اون قدرتی ب تو نداره
      تویی ک داری بهش گوش میدی
      گوش نده
      والا
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      درسته عزیزم ممنونم بابت انرژی مثبتت ولی همیشه هم نباید تو عالم رویا زندگی کرد واقعا این خیلی به ادم ضربه میزنه باید واقعیتارو ببینیم و نسبت به اون تصمیم بگیریم من الان با این وضعم امکان نداره که بتونم ددان قبول شم دارو شاید بتونم ثبول شم ولی دندان اصلا ولی این به معنای این نیست که پنج ماه دیگه هم نمیتونم حداقل ترازم باید از 6000 6100 به 6500 6600 برسه
      ببین منم مشکل تو رو دارم ولی یکی با میانگین ۶۱۰۰ دندون قم قبول شده بود یکی دیگم با ۶۲۰۰ پزشکی روزانه مشهد قبول شده بود
      تنها راه حلش افزایش اعتماد به نفسه که با افزایش کیفیت مطالعه بدست میاد .....

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن