خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تکنیک رتبه سازی علی مسلمینی میتونه مفید باشه

بچه ها من یک مطلب خوندم تو سایت علی مسلمینی ؛ درمورد تکنیک رتبه سازی و اینکه چطور میتونید با هر ترازی که آوردید رشته خوبی رو انتخاب کنید. مثلا یکی از تکنیک هاش اینه که از دفترچه اصلاحیه حتتما استفاده کنیم و با این روش میتوان تا حدود 20% رتبه سازی در این مرحله انجام داد و امکان پذیرش رتبه 20000 را در جایگاه رتبه 16000میسر خواهد کرد.... بچه ها بنظرم این روش خوبیه ... اگر حواسمون جمع باشه دانشگاه بهتری قبول میشیم
      یا یه چیز دیگه : میگه که حتما از دفترچه های مرحله تکمیل ظرفیت رو پیگیر باشید. بیش از 80% دانشجویان نسبت به قرارگیری دفاتر تکمیل ظرفیت بر روی سایت بی اطلاع هستند. از این رو در صورتیکه مشاور نسبت به اطلاع رسانی رشته های تکمیل ظرفیت به دانشجو متعهد باشد، امکان رتبه سازی مناسبی را در حد 30% برای وی میسر می سازد.
      به عنوان مثال انتخاب رشته با دفاتر تکمیل ظرفیت، امکان پذیرش رتبه 16000 را در جایگاه رتبه 11000 میسر خواهد کرد.
      برام جالب بود گفتم با شما هم درمیون بذاریم ...بنظرتون واقعا جواب میده این روشها ؟؟؟ تا حالا به این فکر کردین یه راهی پیدا کنیم درس نخونیم ؟!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin.farahi نمایش پست ها
      بچه ها من یک مطلب خوندم تو سایت علی مسلمینی ؛ درمورد تکنیک رتبه سازی و اینکه چطور میتونید با هر ترازی که آوردید رشته خوبی رو انتخاب کنید. مثلا یکی از تکنیک هاش اینه که از دفترچه اصلاحیه حتتما استفاده کنیم و با این روش میتوان تا حدود 20% رتبه سازی در این مرحله انجام داد و امکان پذیرش رتبه 20000 را در جایگاه رتبه 16000میسر خواهد کرد.... بچه ها بنظرم این روش خوبیه ... اگر حواسمون جمع باشه دانشگاه بهتری قبول میشیم
      یا یه چیز دیگه : میگه که حتما از دفترچه های مرحله تکمیل ظرفیت رو پیگیر باشید. بیش از 80% دانشجویان نسبت به قرارگیری دفاتر تکمیل ظرفیت بر روی سایت بی اطلاع هستند. از این رو در صورتیکه مشاور نسبت به اطلاع رسانی رشته های تکمیل ظرفیت به دانشجو متعهد باشد، امکان رتبه سازی مناسبی را در حد 30% برای وی میسر می سازد.
      به عنوان مثال انتخاب رشته با دفاتر تکمیل ظرفیت، امکان پذیرش رتبه 16000 را در جایگاه رتبه 11000 میسر خواهد کرد.
      برام جالب بود گفتم با شما هم درمیون بذاریم ...بنظرتون واقعا جواب میده این روشها ؟؟؟ تا حالا به این فکر کردین یه راهی پیدا کنیم درس نخونیم ؟!
      اینا که چیزی نیست.
      من شما رو با رتبه ۳۰۰۰۰۰۰۰۰ پزشکی تهران قبول میکنم معادل رتبه ۲۰ کنکور

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      به به عالی واقعا تکنیکاشون معحزه آساستبازم از این تکنیک ها تبلیغ کنید
      پ.ن ۱:
      در مورد اصلاحیه هایی که بعد از دفترچه اصلی منتشر میشه :
      ۱) اولا رشته های به درد بخوری پیدا نمیشه(۹۹ درصد مواقع)
      ۲) رشته های به درد بخورشم اکثرا برای داوطلبین منطقه سه اونم تازه بومی گزینیه ؛ مثل همین امسال اصلاحیه ای که زدن فقط برای بچه های چند شهر و روستای خاص به درد میخورد.
      پ.ن ۲ : بهترین تکنیک رتبه ساز دوری از هر چی مشاور و فضای مجازی و تبلیغاته مسموم شه.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

دوست عزیز الان موقع فکر کردن به این چیزا نیس..انشاالله تلاشتو بکن که انقد رتبه خوب بیاری که اصلا دغدغه این چیزارو نداشته باشی...اینا حواشی کنکوره که خیلیا رو از دور رقابت کنار میزاره و خیلی های دیگرو جلو میندازه..پس برو با قدرت بخون و به این چیزا توجه نکن...انشاالله که موفق باشی

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تا حالا به این فکر کردین یه راهی پیدا کنیم درس نخونیم ؟!
      بله بله. کار آزاد که نیازی به درس نداره زیاده
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب
      آن زمان معلوم میشد در جهان هوشیار کیست

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      عجب

مطمعنن موقع انتخاب رشته یک سری تصمیمات و ریزه کاری هایی هست که میتونه کمک کننده و سرنوشت ساز باشه
      ولی دیگه نه دراین حد که معجزه رخ بده

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

به به عالی واقعا تکنیکاشون معحزه آساستبازم از این تکنیک ها تبلیغ کنید
      پ.ن ۱:
      در مورد اصلاحیه هایی که بعد از دفترچه اصلی منتشر میشه :
      ۱) اولا رشته های به درد بخوری پیدا نمیشه(۹۹ درصد مواقع)
      ۲) رشته های به درد بخورشم اکثرا برای داوطلبین منطقه سه اونم تازه بومی گزینیه ؛ مثل همین امسال اصلاحیه ای که زدن فقط برای بچه های چند شهر و روستای خاص به درد میخورد.
      پ.ن ۲ : بهترین تکنیک رتبه ساز دوری از هر چی مشاور و فضای مجازی و تبلیغاته مسموم شه.

همیشه اینجوری نیست که رشته بدردبخور پیدا نشه بلاخره شانسیه و چک کردنش ضرر نداره
      از فضای مجازی و مشاوره دوری کنیم من موافق نیستم باید مرتب سرچ کینم خودمون رو آپدیت کنیم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amf1384 نمایش پست ها
      اینا که چیزی نیست.
      من شما رو با رتبه ۳۰۰۰۰۰۰۰۰ پزشکی تهران قبول میکنم معادل رتبه ۲۰ کنکور

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negarg4444 نمایش پست ها
      دوست عزیز الان موقع فکر کردن به این چیزا نیس..انشاالله تلاشتو بکن که انقد رتبه خوب بیاری که اصلا دغدغه این چیزارو نداشته باشی...اینا حواشی کنکوره که خیلیا رو از دور رقابت کنار میزاره و خیلی های دیگرو جلو میندازه..پس برو با قدرت بخون و به این چیزا توجه نکن...انشاالله که موفق باشی
      من فکرمو درگیر نمیکنم اما خوب بنظرم باید اطلاعاتمونو بالا ببریم ممنون از توصیه تون ... انشالله

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      عجب

مطمعنن موقع انتخاب رشته یک سری تصمیمات و ریزه کاری هایی هست که میتونه کمک کننده و سرنوشت ساز باشه
      ولی دیگه نه دراین حد که معجزه رخ بده
      نه دیگه در حد معجزه منظورم نبود

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن