خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

درک مطلب عربی

سلام دوستان خسته نباشید.دوستان چیکار کنیم و از چه منابعی استفاده کنیم که بتونیم درک مطلب عربی کنکور رو راحت جواب بدیم؟ممنون میشم کامل جواب بدین

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      گاج یه کتاب داره که همه ی درک مطلب های کنکور رو از دهه ۸۰ تا الان جمع آوری کرده و از آسون به سخت چیده. (و واقعا باید دست مریزاد گفت به اون مولف با وجدانش. چون خیلی از این کتاب ها ، درک مطلب هاشون از سخت به آسون هست. تا یه حس پیشرفت کاذب رو تو خواننده ایجاد کنن. که خداروشکر این کتاب اینطوری نیست و از این شامورتی بازی ها نداره.) شما روزی یدونه یا دوتا از این درک مطلب ها رو روزانه بزنن. روش زدن درک مطلب عربی با زبان فرق داره. تو عربی از این سوسول بازی های اسکیم و اسکن نداریم. باید خط به خط درک مطلب رو با دقت بالا و سرعت بالا بخونی و مفهومش رو متوجه بشی. تاکید میکنم حتی از یک جمله پیچیده هم نباید رد بشی. چون دقیقا همه ی سوالا از همون یه خط سختی میاد که شما از روش رد شدی.
      به مرور سرعت عملت و تسلطت بالا میره. و میتونی کل متن رو تو دو دقیقه بخونی و کامل بفهمی. و به مرور یاد میگیری که دیدگاه طراح کنکور چیه و چطوری باید گزینه درست تر رو از گزینه درست تشخیص داد. اگر سوالای تحلیل صرفی رو مشکل داری ، میتونی تست های تحلیل صرفی جداگانه هم کار کنی. ( مهر و ماه سوالای تحلیل صرفی جدا داره.)
      ویرایش توسط AmirMorningstar : 13 بهمن 1399 در ساعت 17:59

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام پیشنهاد میکنم از درک مطلب های کنکور های نظام جدید و ازمون های ازمایشی نظام جدید این چندسال استفاده کن و اصلا سراغ نظام قدیمی ها نرو مگه اینکه ویرایش شده باشن،دلیلشم اینه که الان درک مطلب های عربی کلمه ای خارج از کتاب های درسی نمیدن و اگه بدن توی پرانتز معنی شو مینویسن،پس یه عالمه ازمون ازمایشی پر درک مطلب عربی وزبان ریخته هرروز دوتاهم بزنی تموم نمیشه!!!!!!!!!!!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      من چک کردم اون کتابها درک مطلب های قدیمی هم دارن که لغاتی دارن که تو کتاب ما نیست ومعنیشونو ننوشتن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن