خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 115
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

من هم هستم کنکور 1401 فارغ التحصیلم
      دندانپزشکی تهران انشالله

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها
      سلام ادبیات فقط ساختمان واژه رو مطالعه نکن برای شیمی هم لازم نیست کتاب عوض کنی تغییرات رو میزارم خودت تطبیق بده چون حفظیات حذف شده و نیاز به خرید منبع جدید نیست فیزیک هم تغییرات داشته اما برای تجربی خیلی کمتر بوده اونم تغییرات رو میزارم (حذفیات برای دهم بوده یازدهم تقریبا تغییرات نداشتیم )

تغییرات فقط برای سال دهم بوده ؟؟؟ منظورم اینه که کتابهای دهم تغییرات داشتن یا کتابای یازدهم هم تغییراتی داشتن؟؟
      تا جایی که خودم دیدم زیست دهم خیلی تغییرات داشته حدود 16 تصویر حذف شده و 4 فعالیت + یه قسمتی هایی از متن حذف و یه قسمتهایی اصلاح و جابه جایی داشته
      فیزیک دهم هم فصل اندازه گیری کلا کن فیکون شده و حفظیاتش خیلی حذفیات داشته مثل خطای اندازه گیری رو روش اندازه گیری و رقم حدسی و ... حذف شدن
      ادبیات رو اصلا نمیدونم چه تغییراتی داشته
      ریاضی بعضی اعداد و تمارین تغییر کردن
      شیمی متن کتاب دچار تغییرات حساس شده و حتما کتاب درسی جدید تهیه بفرمایید بریا سال دهم ولی برای کتاب کمک درسی لازم به تعویض نیست و میشود استفاده کرد ولی باید اطلاعات رو با متن کتاب تطبیق بدید و تغییرات رو اعمال کنید
      من فقط اینارو میدونم بقیه ش رو اگه میشه قرار بدید

برای یازدهم فکر کنم تمامی دروس بدون تغییر بودن درسته؟؟و عمده تغییرات رو در سال دهم داشتیم مثل اینکه

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امسال هر کسی قبول شد، رفت ...
      واگرنه فکر کنم سال آینده با این برنامه های که دارن ۶۰ درصد تاثیر قطعی معدل باشه و کم کم به فکر ترمیم معدل اینا هم باشید
      با وجود ۶۰ درصد دیگه خیلی ها بیخیال کنکور میشن از طرفی هم وزارت آموزش و پرورش هم منبع درآمد خوبی برای جبران بودجه آش پیدا میکنه !
      کنکور امسال اگه شرایطش دارید شرکت کنید همه چیز به سال آینده میپرید خودتون هم درگیر وسواس منابع نکنید

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Megan_Mccarthy نمایش پست ها
      امسال هر کسی قبول شد، رفت ...
      واگرنه فکر کنم سال آینده با این برنامه های که دارن ۶۰ درصد تاثیر قطعی معدل باشه و کم کم به فکر ترمیم معدل اینا هم باشید
      با وجود ۶۰ درصد دیگه خیلی ها بیخیال کنکور میشن از طرفی هم وزارت آموزش و پرورش هم منبع درآمد خوبی برای جبران بودجه آش پیدا میکنه !
      کنکور امسال اگه شرایطش دارید شرکت کنید همه چیز به سال آینده میپرید خودتون هم درگیر وسواس منابع نکنید
      با توجه ب اینکه یازدهمی ها امتحانشان ب صورت نهایی برگزارنشده بعید میدونم این مصوبه برای کنکور 1401اجرایی بشه اگر هم بخوان چنیین کاری کنن قطعا تاثیر مثبت خواهد بود ن قطعی

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام داداش الحق که اراده ات خیلی قویه و بهت تبریک میگم از بابت این.
      قصدم الان این نیست که مسخره کنم یا هر چیزی...
      فقط میخوام یه کم واقع نگر باشم.

شما توی ۴۰ سالگی قراره کنکور بدی
      اگر داروسازی قبول شدی که قطعا با این اراده و پشتکار میشی، باید حدود ۶ سال درس بخونی تا مدرکت رو بگیری. به نظر خودت توی ۴۶ سالگی، وقتی هم سن و سالهات برای بچه هاشون جشن فارغ التحصیلی میگیرن انگیزه ای برات میمونه که بخوای ادامه بدی؟

همونجور که گفتم قصدم این نیست که مسخره کنم یا حرفی بزنم که به مزاجت تلخ بیاد، میخوام بدونم چقدر تا ته این راه رو بهش فکر کردی
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 29149680640 نمایش پست ها
      با توجه ب اینکه یازدهمی ها امتحانشان ب صورت نهایی برگزارنشده بعید میدونم این مصوبه برای کنکور 1401اجرایی بشه اگر هم بخوان چنیین کاری کنن قطعا تاثیر مثبت خواهد بود ن قطعی
      من فکر نکنم یازدهم و یا دهم نهایی برگزار کنن ولی خوب ما در ایران زندگی می‌کنیم احتمال گرفته شدن هر تصمیمی وجود داره ! که بگن طبق نقشه راه علمی کشور باید تاثیر معدل قطعی واقع بشه و اکتفا به امتحانات نهایی دوازدهم کافی
      ایران اینجا خلاصه

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من فکر نکنم یازدهم و یا دهم نهایی برگزار کنن ولی خوب ما در ایران زندگی می‌کنیم احتمال گرفته شدن هر تصمیمی وجود داره ! که بگن طبق نقشه راه علمی کشور باید تاثیر معدل قطعی واقع بشه و اکتفا به امتحانات نهایی دوازدهم کافی
      ایران اینجا خلاصه
      واقعا کار درستی نیست بخوان تاثیر مستقیم بدن چون خیلی از تصحیح کننده ها سلیقه ای تصحیح میکنن مثلا شاید یکی تو شیراز به یه سوال نمره کامل رو بده ولی یکی تو رشت نمره کامل رو نده و اینجوری واقعا حق خیلیا خورده میشه

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ایران اینجا خلاصه
      طبق نظرات و پیگیریها قراره انگار کنکور 1401 یه طرح رو بصورت ازمایشی در مورد کنکور اجرا کنن به صورت پایلوت
      ولی چیزی که من مطمئنم اینه که این طرح در مورد رشته های پرطرفدار تجربی و دانشگاه های پر طرفدار ریاضی قابلیت اجرایی نداره چرا؟؟
      علت اینه که در کنکور 99 ما شاهد سیل عظیمی بودیم که حتی انتخاب رشته هم نکردن و موندند پشت کنکور برای 1400 و امسال قطعا تعداد شرکت کننده ها رکورد خواهد زد جالب اینجاست که سال 99 طبق اعلامیه خود وزارت علوم 80 درصد ظرفیت رشته محل ها بر اساس پذیرش از طریق سوابق تحصیلی بود یعنی کافی بود سوابق تحصیلی ارائه بدهید بدون کنکور دانشگاه قبول شوید ولی با این تسهیل و راحتی قبولی باز هم عده زیادی نه تنها با سوابق تحصیلی دانتشگاه نرفتند بلکه حتی انتخاب رشته سراسری شون رو هم انجام ندادند و این یعنی فاجعه و این یعنی راه دیگری غیر از این راه کنکور و تاثیر مثبت وجود نداره و اگه بخوان یک شبه تغییرات زیادی رو اعمال کنن نارضایتی و اعتراض شدید از طریف نهاد های ناظر و کنکوری ها و پشت کنکوریها متوجه سازمانهای ذی ربط خواهد شد
      به نظر خود من و اطلاعاتی که از پند نفر از بچه های بالا پرسیدم در سال 1401 شاید افزایش ظرفیت رشته محل ها خواهیم بود و رشته محلهایی که از حساسیت زیادی برخوردار نیستند و یا عمدتا کم تقاضا هستند بدون کنککور و صرفا بر اساس 100 درصد قطعی سوابق گزینش خواهند شد ولی دانشگا هایی مثل فرهنگیان و رشته های خاص مثل پزشکی و دندان و دارو که واقعا پر متقاضی هستن اصلا نمیشود راهی به جز کنکور براشون متصور شد
      امسال یعنی 1400 هم قطعا خواهیم داشت سال دوازدهمی هایی که میخواهند بار دوم کنکور بدهند برای 1401 و 1400 اولین کنکورشون بود به نظر من که کار نشدنی هستش و بی عتدالتی محض
      ولی چیزی که مسلم و قطعی و عین روز روشن است ما در سال 1401 واقعا کنکور پرحاشیه ای رو شاهد خواهیم بود و شاید حتی پر حاشیه تر از کنکور 99 چرا که بحث سهمیه ها قطعا در سال 1401 اجرایی خواهد شد بعلاوه بحث تاثیر معدل و نحوه برگزاری کنکور که هر یک از اینها به تنهایی حاشیه ای بزرگ است چه رسد همه شان در یک سال اتفاق بیافتد لذا پیشنهادم به کنکوریهای 1401 این است که کلا سرتون رو حتی بالا هم نیارید خورشید رو ببینید چه رسد به پرداختن به حاشیه ها سرتون رو بندازید پایین کارتون رو بکنید هر کسی به دروس تسلط پیدا کند به معنایی ریشه اش را محکم تر کرده است و در برابر طوفان تصمیمهای مسئولان دوام می اورد و آخ نمیگوید لذا ریشه تان را مستحکم کنید که از قرار معلوم طوفایی را پشت سر خواهیم گذراند
      ویرایش توسط _Joseph_ : 15 بهمن 1399 در ساعت 21:14

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها

هیچ اتفاقی بنظ]ر نمیفته،چون طی این سالها هیییییچ تغییری در روند برگزاری امتحانات نهایی ایجاد نشده ، بعلاوه مصاحبه وزیر علوم هم اگر گوش کنید ، تاکید داشتن که در حد پیشنهاده و قطعی نیست،یجورایی انگار خودشون هم نمیدونن چه برنامه ای دارن،فقط میخوان حرف بزنن،چندسال قبل هم میخواستن قطعی کنن ولی نتونستن...چون باید اول سه سال رو نهایی کنن
      دانش اموزها هم اونقدر براشون مهم نیستن که بخوان انقدر هزینه و انرژی بذارن براشون...

11. Top | #26
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط من همان سیزدهم نمایش پست ها
      1401 نداشتیم ؟ همه 1400 ؟ به سلامتی همتون موفق باشید هیچ کی نمونه واسه 1401 فقط خودم باشم
      شغلتون چیه؟ پایه درسی تون چطورهههه؟ مجردین؟ آقاببخشید سوال پرسیدم کنجکااوشدم شرمنده
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

12. Top | #27
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

سلام دوست عزیز ممنون از نگرانیت من از نظر خودم تو زندگیم تا حدودی به اونچه خواستم رسیدم هم تو زندگی شخصی هم تو شغلم اما حالا فرض کن من بیام چرتکه بگیرم دستم مثل شما حساب کتاب کنم بگم این چه کاریه بابا بشین حالتو بکن یه چند سال بیشتر بخور و بچرخ و بخواب و .... آخرش که چی . من از شما میپرسم اگه من تو ۵۰ سالگی به چیزی که حتی به اشتباه هدف امروزم رسیده باشم بهتره یا از ترس تغییر و شکست و حرف بقیه تو ۵۰ سالگیم همینی که الانم هستم باشم ؟ مشکل بچه های این نسل میدونی چیه ؟ همه چی براشون حالت اجبارو اکراه داره از هیچیم خوشحال نمیشن چون اولا اکثر آرزوهاشونو براحتی توسط پدر و مادر بدست آوردن آرزوهای بزرگیم که دارن چون فست فودین و باید یه شبه بهش برسن یا بیخیال میشن یا اونم باید به زور پول بابا مامان و به هر قیمتی به دست بیارن نمونش این عده ای که حتی حاضر نیستن لای ۴ تا کتاب دبیرستان باز کنن بعد میرن آنگولا با پول ۱۰ واحد پاس میکنن خودشونو انتقال بدن پزشکی دانشگاه آزاد بی توجه به اینکه اگه تو درس خون بودی درسای دبیرستانو از پسش بر میومدی در آخر من اعتقاد دارم آدم چه ۱۸ سال باشه چه ۸۰ سال چون آینده هر دو مجهوله یعنی ۱۸ ساله ممکنه به ۱۹ نرسه یا یالعکس پس حساب کتاب آینده اشتباهه و من اگه ۹۰ سالمم باشه و آرزویی کنم میرم دنبالش اگرم به احتمالات و ارقام اعتقاد داری میانگین سن یه انسان تقریبا ۸۰ سال که من نصف این میانگینو هنوز دارم تون نصف دیگشم تقریبا ۲۰ سال دومش دست خودم بوده و ۲۰ سال اولش تابع خانواده بودم و بی مسئولیت حالا شما میگی این ۵۰ درصد دومو مثل ۵۰ درصد اول زندگی کنم بهتره ؟!!!!

عالی بود خیلی روحیتتون قابل ستایشه..مورگان فریمن اولین نقششو توسن۵۲سالگی گرفت..پس سن تابوی خوبی برای نرسیدن به هدف نیس
      موفق باشین
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه کسی میتونه ی گروه تلگرامی بزنه برای کسایی که 1401 میخوان کنکور بدن که منابع و تغیرات و بهترین اساتید کنکوری رو بزارن لینکم بزارید اینجا یا خصوصی ارسال کنید برا دوستان

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه طرح تاثیر 60 درصدی سوابق تحصیلی برای کنکور 1401 تصویب بشه چیکار میکنین؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

شغلمو بهتره توضیح ندم کلا تاپیک میره تو حاشیه و کنجکاوی انشالله بعد از کنکور میگم ولی تو کار آموزشم پایه درسی حدودا 15 سال از دانشگاهم میگذره چند سالیم یه تصمیمی گرفتم کنکور بدم ولی هر سال در حد نیت بود به وضو هم نمیرسید و به خاطر کار زیاد منصرف می شدم و کلا چیزی تو این چند سال نخوندم یعنی صفر کیلومترم و همچنین متاهلم
      سلام من دیروز یه پیام خصوصی برای شما فرستادم ممنون میشم هروقت فرصت کردین پاسخ بدین

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)