خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

درامد متخصص مغز و اعصاب

میدونید درامد متخصص مغز و اعصاب چقدره؟ توجه کنید متخصص مغز با جراحش فرق داره وکار جراحی انجام نمیده
      تو نت نوشته بود ۱۸ میلیون! فکر کنم اطلاعاتش ناقص بود یا به روز نبود
      شما میدونید چقدره درامد حدودیش؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      ببینید تو ایران شفافیت وجود نداره درباره این موضوعات و دقیقاً هم معلوم نیست درآمدشون چقدره. در ضمن متخصص مغز و اعصاب با متخصص جراحی مغز و اعصاب متفاوتند.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raha.f نمایش پست ها
      میدونید درامد متخصص مغز و اعصاب چقدره؟ توجه کنید متخصص مغز با جراحش فرق داره وکار جراحی انجام نمیده
      تو پزشكي درامد ها خيلي متفاوته و به خيلي فاكتور ها بستگي داره فقط تخصص مطرح نيست .سابقه كاري ،توانايي فرد ،كشوري كه تحصيل كرده ،هوش مالي خود فرد،شهر محل كار، و خيلي نكات ديگه موثر هستند و ممكنه از بيست تومن تا درامد هاي نجومي شامل بشه ولي بعيد ميدونم يه متخصص تو هر رشته اي باشه تو پزشكي كمتر از بيست تومن تو ايران درامد داشته باشه هيجده تومن كه درامد قابل قبولي نيست اصلا برا متخصص اونم مغز و اعصاب كه رشته مشكلي هم هست چه جراحي چه مديكال اما در كل درامد مديكال شايد به سرجري نرسه اما بازم مطمين باشيد اين قدرم كم نيست .
      تا توانی در جهان همراه اهل درد باش
      یا نبر نامی زمردی یا حقیقت مردباش

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      انقدرایی که فکر میکنی خوب نیس. ولی در کل رشته های پروسیجر دار درامد بهتری دارن ولی بازم این مطلق نیس. هست نوروسرجنی که داره مگس میپرونه درحالی که باید از نورو بیشتر درامد داشته باشه. حالا نوروسرجری یه رشته اورژانسیه تو شهرستان ها کمبود داریم! کلا فاکتور های زیادی دخیلن. با این اوصاف خودت تخمین بزن اوضای نورولوژیو دیگه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      50-60میلیون در ماه میانگین تهران

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن