خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

شیمی جامع میکرو طلایی

سلام دوستان این کتاب جامع میکرو طلایی جوابگو سطح سوالات شیمی کنکور هست؟
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%B1%DB%B2%DB%B8-%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B9%DB%B2%DB%B9_chrome.jpg  

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
      من منابعم الان همینه....خیلی عالیه....بخرش اصلا شک نکن....حتی فراتر از کنکور هم هست.....

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

پی دی افش رو داشتم ، سوالات اسید باز سخترین هاش رو حل کردم باهاش ( بعدا از دلم نیومد فایلش رو دلیت کردم) ، ولی واقعا کتاب پرباری هست نسبت به خیلی سبز ( از لحاظ تست میگم) تستهاش هم زیاده و هم متنوع
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

پی دی افش رو داشتم ، سوالات اسید باز سخترین هاش رو حل کردم باهاش ( بعدا از دلم نیومد فایلش رو دلیت کردم) ، ولی واقعا کتاب پرباری هست نسبت به خیلی سبز ( از لحاظ تست میگم) تستهاش هم زیاده و هم متنوع
      سخت ترین هم نداره دیگه...تست های اسید و باز سخت نیستن که...شیرینن...ولی...بله کلا هر 4 اختصاصی میکرو طبقه بندی فوق العاده و بی نظیرن واقعا....رو دست ندارن...من همشونو زدم کاملا پیشنهاد میشه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negarg4444 نمایش پست ها
      سخت ترین هم نداره دیگه...تست های اسید و باز سخت نیستن که...شیرینن...ولی...بله کلا هر 4 اختصاصی میکرو طبقه بندی فوق العاده و بی نظیرن واقعا....رو دست ندارن...من همشونو زدم کاملا پیشنهاد میشه
      براي زيست منبع سطح بالا غير از خيلي سبز چي پيشنهاد ميكنيد؟!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان منبع دوم زيست سطح بالا غير از خيلي سبز چي پيشنهاد ميكنيد!؟

7. Top | #7
      sea
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من منابعم الان همینه....خیلی عالیه....بخرش اصلا شک نکن....حتی فراتر از کنکور هم هست.....
      درمقایسه با۹۹ هم خوب بود؟یعنی اگه کسی این کتاب رو مسلط میشد سوالای سخت۹۹ رو میتونس پاسخ بده؟؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.aghazadeh نمایش پست ها
      الان شیمی چند میزنید؟

من دیروز همین اسید و باز رو علی رغم اشتباه هایی که در سوالا حفظی داشتم 77% زدم...فصل 1 دوازدهم رو دیروز تموم کردیمهمین چند روز پیش ازمون جامع دهم یکی از کانالهارو با پاسخ تشریحی 100 زدم...
      ویرایش توسط negarg4444 : 09 بهمن 1399 در ساعت 23:15

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      درمقایسه با۹۹ هم خوب بود؟یعنی اگه کسی این کتاب رو مسلط میشد سوالای سخت۹۹ رو میتونس پاسخ بده؟؟
      سوالات 99 ابر تست بودن یعنی فک نمیکنم هیچ کتابی میتونستن اونارو پوشش بده...منتهی خود من اصلا نرسیدم بخونم سال اول هیچی رو اصلا یه وضع مسخره ای شد...امسال به امید خدا حتما جبران میکنم...ولی..درکل بله سوالاش همه نوعی هستن دیگه...

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اسكار نمایش پست ها
      براي زيست منبع سطح بالا غير از خيلي سبز چي پيشنهاد ميكنيد؟!
      والا دوست عزیز من کلا گفتم که میکرو باز قهاری امولی خوندن زیست رو حقیقتا فقط به درسنامه و تست محدود نمی کنم تو یکی از تاپیکا درباره روش خوندن زیستم کامل توضیح دادم که خیلی ثمر بخش بود....حالا اگه خواستین که براتون توضیح میدم...ولی باز هم میکروطلایی رو پیشنهاد میدم که مولفینش طراح های ماز هستن و کتاب بسیار خوبیه ولی متاسفانه تستش همه جا ناموجوده....

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

من دیروز همین اسید و باز رو علی رغم اشتباه هایی که در سوالا حفظی داشتم 77% زدم...فصل 1 دوازدهم رو دیروز تموم کردیمهمین چند روز پیش ازمون جامع دهم یکی از کانالهارو با پاسخ تشریحی 100 زدم...
      بین میکرو پایه و دوازدهم و این کتاب میشه یه مقایسه ای انجام بدی؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      والا دوست عزیز من کلا گفتم که میکرو باز قهاری امولی خوندن زیست رو حقیقتا فقط به درسنامه و تست محدود نمی کنم تو یکی از تاپیکا درباره روش خوندن زیستم کامل توضیح دادم که خیلی ثمر بخش بود....حالا اگه خواستین که براتون توضیح میدم...ولی باز هم میکروطلایی رو پیشنهاد میدم که مولفینش طراح های ماز هستن و کتاب بسیار خوبیه ولی متاسفانه تستش همه جا ناموجوده....
      هم کتاب پینوکیو و هم کتاب میکرو طلایی رو ماز تالیف کرده
      فرق بینشون چیه؟ میکرو طلایی از پینوکیو سختتره؟
      تست تکراری ندارن این دو کتاب؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظرتون کسی که شیمیش بین ۵۰-۸۰ هست و کتابای مبتکران هر سه سال رو خونده به عنوان منبع تکمیلی چی پیشنهاد میکنین؟
      واسه مسائل و مفاهیم میخوام
      کتابی هست که مسائلش سطح متوسط باشه که بشه زمان دار ازش تست زد؟

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

بین میکرو پایه و دوازدهم و این کتاب میشه یه مقایسه ای انجام بدی؟
      مرسی از اینکه بنده رو لایق دونستین که بخوام براتون توضیح بدم..ببینید کتاب میکرو طلایی بسیار کنکوری طور طراحی شده و بخاطر اینکه طراح هم خواسته قالب کنکور رو حفظ کنه و هم اینکه مجموعه ای از تمام تست های مفید و احتمالی رو داشته باشه از اوردن بیش از حد سوال هایی که بیشتر جنبه مچ گیری دارن و احتمال اومدنشون ضعیفه خودداری کرده که این برازنده یه کتاب تست کنکوره...ولی در میکرو پایه دست طراح برا طرح تست ها باز تر هستش و بعضا میبینیم تعداد تست های حفظی بیش از حد زیاده و اینکه درسنامه میکرو طلایی اول جامع درس داده شده و در اخر تست های اموزشی اومده و اینطور نیس که بین درسنامه تست باشه دقیقا چیزی که در میکرو پایه میبینیم و من باهاش مخالفم...احساس میکنم توضیحاتم به نسبت کامل بود باز اگه سوالی داشتین و لایق دونستین من در خدمتتون هستم..

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pretty_Lover نمایش پست ها
      به نظرتون کسی که شیمیش بین ۵۰-۸۰ هست و کتابای مبتکران هر سه سال رو خونده به عنوان منبع تکمیلی چی پیشنهاد میکنین؟
      واسه مسائل و مفاهیم میخوام
      کتابی هست که مسائلش سطح متوسط باشه که بشه زمان دار ازش تست زد؟
      برای دوران جمع بندی میخواید؟؟اینکه شیمی بین 50 تا 80 باشه نوسانش زیاده حقیقتا...ایا رو کتاب تستتون به طور 100% مسلطین؟؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)