خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negarg4444 نمایش پست ها
      برای دوران جمع بندی میخواید؟؟اینکه شیمی بین 50 تا 80 باشه نوسانش زیاده حقیقتا...ایا رو کتاب تستتون به طور 100% مسلطین؟؟؟

نه میخوام بعد عید کارش کنم
      خوب بیشتر مشکلم کمبود زمان هست شیمی دوازدهمم بین ۷۰-۸۰ هست شیمی یازدهمم ۵۰-۶۰ دهمم فعلا شروع نشده برای همین گفتم ۵۰-۸۰

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pretty_Lover نمایش پست ها
      هم کتاب پینوکیو و هم کتاب میکرو طلایی رو ماز تالیف کرده
      فرق بینشون چیه؟ میکرو طلایی از پینوکیو سختتره؟
      تست تکراری ندارن این دو کتاب؟
      ببینید طراح یکیه ولی برا دو انتشارات کار کرده و طبیعتا تست هاییش مثل هم هستن و من چون تا حالا خیلی سبز کار نکردم نمیدونم روندش چطوره...ولی گفتم که نباید برا زیست صرفا محدود به کتاب کمک درسی بود

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببینید طراح یکیه ولی برا دو انتشارات کار کرده و طبیعتا تست هاییش مثل هم هستن ولی متاسفانه از اونجایی که ظاهرا اولین چاپشه بهتون پیشنهاد نمیدم...چون یخورده همین طراحا در اولین سال تالیف ضعیف عمل میکنن و کتاباشون اشتباه زیاد داره...
      خوب که اینطور
      نظرتون درباره آیکیو چیه؟
      کلا واسه زیست یه کتابی میخوام که تستاش سختتر از پینوکیو باشن و غلط علمیشم کم باشه
      شایدم آزمون آزمایشی کار کنم فعلا که همین دو تا کارو میکنم تا ببینیم چی میشه

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خوب که اینطور
      نظرتون درباره آیکیو چیه؟
      کلا واسه زیست یه کتابی میخوام که تستاش سختتر از پینوکیو باشن و غلط علمیشم کم باشه
      شایدم آزمون آزمایشی کار کنم فعلا که همین دو تا کارو میکنم تا ببینیم چی میشه
      ای کیو رو اصلا پیشنهاد نمیدم هیچ درسیش رو چون کنکور محور نیس...ولی ظاهرا موج ازمون زیست تالیف کرده به گمونم خوب باشه...کتابای موج ازمونشون رو پس دادن..

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نه میخوام بعد عید کارش کنم
      خوب بیشتر مشکلم کمبود زمان هست شیمی دوازدهمم بین ۷۰-۸۰ هست شیمی یازدهمم ۵۰-۶۰ دهمم فعلا شروع نشده برای همین گفتم ۵۰-۸۰
      توصیه میکنم رو کتاب خودتون به تسلط 80 به بالا برسین و کامل که خوندین و تست های اموزشی رو خیلی خوب یادگرفتین میتونید با موج ازمون زمان محور کار کنید

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا دوست عزیز من کلا گفتم که میکرو باز قهاری امولی خوندن زیست رو حقیقتا فقط به درسنامه و تست محدود نمی کنم تو یکی از تاپیکا درباره روش خوندن زیستم کامل توضیح دادم که خیلی ثمر بخش بود....حالا اگه خواستین که براتون توضیح میدم...ولی باز هم میکروطلایی رو پیشنهاد میدم که مولفینش طراح های ماز هستن و کتاب بسیار خوبیه ولی متاسفانه تستش همه جا ناموجوده....
      ممنون از شما .اگه روشتون رو توضيح بديد لطف ميكنيد

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اسكار نمایش پست ها
      ممنون از شما .اگه روشتون رو توضيح بديد لطف ميكنيد

من کلی متن نوشتم.یهو نتم قطع شد همش پرید..ببینید من زیستم به شدت ضعیف بود یعنی یه چیزی زیر صفر ...دهم که اصلا حالم از زیست بهم میخورد نمیدونستم گوارش چیه؟علی رغم اینکه سر کلاسای ریاضی و فیزیک و شیمی بیشتر از معلم پا تخته بودم زنگ زیست از دیوار صدا درمیومد از نگار نهانقد مظلوم بودمخلاصه در حدی بودم که یازدهم زیست نوبت اول 14 شدم...پارسال از وقتی مدرسه تعطیل شد نشستم از اول دهم تمام فیلمای الای استاد موقاری رو دیدم..واو به واو حرفاشو تحلیل میکردم و جزوه مینوشتم تو برگه های a5و اول هر گفتار منگنه میزدم...انقد وقتمو میگرفت روزی 13 ساعت فقط فیلم میدیدم..بعد هر گفتاری هم کارگاه نکته تستشو میدیدم که اول خودم جزوشو میگرفتم تستشو میزدم بعد با خودش تحلیل میکردم..اصلا اینکه سال اول قبول نشدم همین بود دیگه...انقد وقتمو گرفت ولی زیست نهایی 20 شدم..تا ثانیه اخر داشتم درس جدید میخوندم اصلا مروری در کار نبود...ولی میدونید چیه؟؟یه سرمایه گذاری بلند مدت بود برا الان....حالا کلی خوشحالم که اون فیلمارو دیدم و چند فصلی که ندیدم به شدت میلنگم و تو برنامم هست که ببینم ولیکن این روش الان پیشنهاد نمیشه چون در حال حاضر کنکورتون رو خدایی نکرده نابود میکنه ولی بچه های یازدهم حتما ببینن...و اینکه من الان مطلقا درسنامه نمیخونم همون متن کتاب و جزوه نکته هارو دقیق میخونم...بعضی صفحه ها هستن مثل چرخه گفتار 2 فصل 7 یازدهم...که خود چرخه یه صفحه است و توضیحش صفحه بعده...من همه کتابارو رو لپ تاپم دارم و تصویرو رو لپ تاپ با متن کتاب تطبیق میدم و کلی خط کشی میکنم رو عکسا....بعضی تصاویر که برام مبهمه حتما سرچ میزنم و تصویر واضح تری ازشون رو پیدا میکنم و زوم میکنم روش...جزوه های امیررضا گراوند و ملیکا کلانتری که تو سایت کانون هستن معرکه ان...به شدت توصیه میکنم دانلود کنید ...چون به نکاتی توجه میکنن که ما خیلی راحت رد میشیم ازشون...و اینکه اخر هر زنگم کلمات مهم درس رو (مثلا لنفوسیت)سرچ میزنم و نکاتی که ویکی پدیا بالا میاره و بعضیاش خیلی برا ما به درد میخوره رو وارد جزوه همون فصل میکنم...تایمای استراحت هم تستایی که تو کانالا هست رو میزنم و اونا هم اگه نکته ای داشته باشه بر میدارم...خلاصه از یه نکته هم رد نمیشم...اینطور مطالعه به شدت فعال و پویایی دارید و از زیست لذت میبرید و خیلی فهم و درکش براتون اسون میشه...اخه زیست رو نمیشه حفظ کرد باید باهاش زندگی کرد تا بشه درکش کرد...ببخشید سرتونو درد اوردم انقد حرف زدم ولی گفتم جامع بگم که چیزی از قلم نیوفته...انشاالله که برا همه مفید بوده باشه...

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها شیمی میکروطلایی از خود میکرو بهتره ؟؟چه فرق هایی دارن ؟؟

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

من کلی متن نوشتم.یهو نتم قطع شد همش پرید..ببینید من زیستم به شدت ضعیف بود یعنی یه چیزی زیر صفر ...دهم که اصلا حالم از زیست بهم میخورد نمیدونستم گوارش چیه؟علی رغم اینکه سر کلاسای ریاضی و فیزیک و شیمی بیشتر از معلم پا تخته بودم زنگ زیست از دیوار صدا درمیومد از نگار نهانقد مظلوم بودمخلاصه در حدی بودم که یازدهم زیست نوبت اول 14 شدم...پارسال از وقتی مدرسه تعطیل شد نشستم از اول دهم تمام فیلمای الای استاد موقاری رو دیدم..واو به واو حرفاشو تحلیل میکردم و جزوه مینوشتم تو برگه های a5و اول هر گفتار منگنه میزدم...انقد وقتمو میگرفت روزی 13 ساعت فقط فیلم میدیدم..بعد هر گفتاری هم کارگاه نکته تستشو میدیدم که اول خودم جزوشو میگرفتم تستشو میزدم بعد با خودش تحلیل میکردم..اصلا اینکه سال اول قبول نشدم همین بود دیگه...انقد وقتمو گرفت ولی زیست نهایی 20 شدم..تا ثانیه اخر داشتم درس جدید میخوندم اصلا مروری در کار نبود...ولی میدونید چیه؟؟یه سرمایه گذاری بلند مدت بود برا الان....حالا کلی خوشحالم که اون فیلمارو دیدم و چند فصلی که ندیدم به شدت میلنگم و تو برنامم هست که ببینم ولیکن این روش الان پیشنهاد نمیشه چون در حال حاضر کنکورتون رو خدایی نکرده نابود میکنه ولی بچه های یازدهم حتما ببینن...و اینکه من الان مطلقا درسنامه نمیخونم همون متن کتاب و جزوه نکته هارو دقیق میخونم...بعضی صفحه ها هستن مثل چرخه گفتار 2 فصل 7 یازدهم...که خود چرخه یه صفحه است و توضیحش صفحه بعده...من همه کتابارو رو لپ تاپم دارم و تصویرو رو لپ تاپ با متن کتاب تطبیق میدم و کلی خط کشی میکنم رو عکسا....بعضی تصاویر که برام مبهمه حتما سرچ میزنم و تصویر واضح تری ازشون رو پیدا میکنم و زوم میکنم روش...جزوه های امیررضا گراوند و ملیکا کلانتری که تو سایت کانون هستن معرکه ان...به شدت توصیه میکنم دانلود کنید ...چون به نکاتی توجه میکنن که ما خیلی راحت رد میشیم ازشون...و اینکه اخر هر زنگم کلمات مهم درس رو (مثلا لنفوسیت)سرچ میزنم و نکاتی که ویکی پدیا بالا میاره و بعضیاش خیلی برا ما به درد میخوره رو وارد جزوه همون فصل میکنم...تایمای استراحت هم تستایی که تو کانالا هست رو میزنم و اونا هم اگه نکته ای داشته باشه بر میدارم...خلاصه از یه نکته هم رد نمیشم...اینطور مطالعه به شدت فعال و پویایی دارید و از زیست لذت میبرید و خیلی فهم و درکش براتون اسون میشه...اخه زیست رو نمیشه حفظ کرد باید باهاش زندگی کرد تا بشه درکش کرد...ببخشید سرتونو درد اوردم انقد حرف زدم ولی گفتم جامع بگم که چیزی از قلم نیوفته...انشاالله که برا همه مفید بوده باشه...
      ممنون

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parimolaei نمایش پست ها
      بچه ها شیمی میکروطلایی از خود میکرو بهتره ؟؟چه فرق هایی دارن ؟؟
      تو نظرات قبلی کامل مقایسه کردم میکرو طلایی و میکرو رو برید ببینید.....

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خدا لعنت کنه گاج رو امروز رفتم شیمی میکرو طلایی‌رو خریدم دیدم هیچ کدوم از تغییرات کتاب درسی رو اعمال نکرده حتی کتاب دهم رو پولم حیف شد

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان کسی میکرو طلایی شیمی رو داره لطف کنه ببینه تغییرات کناب درسی اعمال شده یا نه شاید مال من اینطوریه

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لطفا هرکی داره بگه خیلی نیاز دارم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)