خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

بهترین منبع تست جامع

سلام بچه ها.خوبین
      بهترین کتاب جامع تست که فقط سوالهای کنکورهای سراسری و آزاد 80 به بعد داشته باشه توی بازار موجوده؟
      تستهای شناسنامه دار و استاندارد باشه نه از این تستهای الکی زمان بر و فقط برای پر کردن صفحه کتاب بگذارن
      میشه راهنمایی کنین لطفا.برای همه دروس تجربی.جامع و کامل
      کتابی باشه فقط تست

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      داداش کنکور ۸۰ تا ۹۳ مال عهد بوقه هیچ کتابی نداره. کنکورای ۹۴-۹۹ هم میتونی کتابای چند کنکور یا کنکوریوم بگیری
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من بهتره فقط کنکور های 93 به بعد رو بزنی چون از سال 93 به بعد کنکور تغییر اساسی کرد و تست های کنکور 93 به قبل ابکی هستند و تو کتاب هایی مثل چند کنکور خیلی سبز و دور دنیا گاج و کنکوریوم مهروماه هست ولی اگه بازم اصرار داری که کنکور های 93 به قبل رو بزنی میتونی از کتای های سازمان سنجش استفاده کنی که کنکور های 93 به قبل هم داره

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
      سلام بچه ها.خوبین
      بهترین کتاب جامع تست که فقط سوالهای کنکورهای سراسری و آزاد 80 به بعد داشته باشه توی بازار موجوده؟
      تستهای شناسنامه دار و استاندارد باشه نه از این تستهای الکی زمان بر و فقط برای پر کردن صفحه کتاب بگذارن
      میشه راهنمایی کنین لطفا.برای همه دروس تجربی.جامع و کامل
      کتابی باشه فقط تست

سلام مرسی...شما خوبین؟؟؟برای ازمون سه روز یک بار و دوران جمع بندی کنکوریوم خیلی خوبه چون عملا فضای کنکور رو داره.....ولی در کل کتاب جمع بندی های موج ازمون خیلی خوب و کارآمدن....حالا باز هم بستگی به خودتون داره دیگه...البته استفاده از ازمون ها هم میتونه به شدت مناسب باشه...فقط یه سوال...از الان میخواید جمع بندی داشته باشید؟؟بگید شاید تونستم با توجه با شرایطتون بیشتر کمکتون کنم...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها
      به نظر من بهتره فقط کنکور های 93 به بعد رو بزنی چون از سال 93 به بعد کنکور تغییر اساسی کرد و تست های کنکور 93 به قبل ابکی هستند و تو کتاب هایی مثل چند کنکور خیلی سبز و دور دنیا گاج و کنکوریوم مهروماه هست ولی اگه بازم اصرار داری که کنکور های 93 به قبل رو بزنی میتونی از کتای های سازمان سنجش استفاده کنی که کنکور های 93 به قبل هم داره

درسته ولی کاملا موافق نیستم ! هستن تک و توک تستهایی مثل چنتا تست سراسری 88 ریاضی که ارزششون رو حالا که حالاس حفظ کردن!

استارتر اگر مایل به خرید کنکور های قبل 93 هستی میتونی دفترچش رو از راه اندیشه بگیری ، البته دوستان هم گفتن ارزش کنکوری چندانی تمام سوالاتش نداره
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

درسته ولی کاملا موافق نیستم ! هستن تک و توک تستهایی مثل چنتا تست سراسری 88 ریاضی که ارزششون رو حالا که حالاس حفظ کردن!

استارتر اگر مایل به خرید کنکور های قبل 93 هستی میتونی دفترچش رو از راه اندیشه بگیری ، البته دوستان هم گفتن ارزش کنکوری چندانی تمام سوالاتش نداره
      یعنی کتابی توی بازار نیست که کنکورهای 80 به بعد را بر اساس کنکور نظام جدید ویرایش کرده باشه.چون قاعدتا سوالات باید ویرایش شده باشه

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negarg4444 نمایش پست ها
      سلام مرسی...شما خوبین؟؟؟برای ازمون سه روز یک بار و دوران جمع بندی کنکوریوم خیلی خوبه چون عملا فضای کنکور رو داره.....ولی در کل کتاب جمع بندی های موج ازمون خیلی خوب و کارآمدن....حالا باز هم بستگی به خودتون داره دیگه...البته استفاده از ازمون ها هم میتونه به شدت مناسب باشه...فقط یه سوال...از الان میخواید جمع بندی داشته باشید؟؟بگید شاید تونستم با توجه با شرایطتون بیشتر کمکتون کنم...

تشکر.واقعیت من تا الان خیلی خیلی تست کم زدم و بیشتر خوندم.خودم احساس میکنم خیلی به تست زدن نیاز دارم.مخصوصا اختصاصی.حالا دنبال بهترین و جامع ترین کتاب تست هستم.اولویت اول هم تستهای سراسری و شناسنامه دار

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یعنی کتابی توی بازار نیست که کنکورهای 80 به بعد را بر اساس کنکور نظام جدید ویرایش کرده باشه.چون قاعدتا سوالات باید ویرایش شده باشه
      نه داداش یه همچین چیزی وجود نداره در ضمن کنکورهای زیر 85 اصلا مناسب نیست برای الآن

قصدتون از این کار ور واقعا نمیدونم ولی واقعا همه تستها رو تموم کردید مونده فقط سال 80؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

اکثرا سوالات 92 و قبل تر رو مولفا میان یه کم زیادش میکنن که اگه خارج کتاب هست استاندارد شه و اگه ایده خوبی داره ولی بازم سادس یه چیز اضاف میکنن که دیگه جزو تالیفی ها حساب میشه ! به غیر ریاضی و فیزیک بقیه دروس که واقعا بری ببینی هم متوجه نمیشی و هم کلا پرتن !
      یعنی شما سال 92 حتی نمیتونی سبک موردی زیست شناسی که امسال بیشتر از حد شده بود پیدا کنی! به همین خاطر زیاد جالب نیس به غیر دروس نامبرده
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      نه داداش یه همچین چیزی وجود نداره در ضمن کنکورهای زیر 85 اصلا مناسب نیست برای الآن

قصدتون از این کار ور واقعا نمیدونم ولی واقعا همه تستها رو تموم کردید مونده فقط سال 80؟

واقعا یوسوف راست میگه اگه شما سوالات 99 و 98 داخل و خارج رو چند بار حل کنی نفع زیادی میبری تا اینکه 93 تا 97 رو بزنی ! بعضا سوالاتی هست تو همین دو کنکور اخیر که واقعا جای بحث داره
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

تشکر.واقعیت من تا الان خیلی خیلی تست کم زدم و بیشتر خوندم.خودم احساس میکنم خیلی به تست زدن نیاز دارم.مخصوصا اختصاصی.حالا دنبال بهترین و جامع ترین کتاب تست هستم.اولویت اول هم تستهای سراسری و شناسنامه دار
      گوگل سرچ بزنید کلی تست میاره براتون اونارو دانلود کنید و استفاده کنید...هرتستی که بخواید هست دیگه....

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چنین کتابایی که نیست اصلا (کتابهای آبی شبیه اینی که میگی هستن)
      و تو درسهایی مثل زیست شناسی تست کنکور نظام قدیم بی‌فایدست. حتی اگه مبحث عوض نشده باشه ادبیات سوالات و کتاب عوض شده و سوال اون معنای لازم رو نداره.
      برای سایر دروس هم یه سری مباحث اضافه شده یه سری حذف شده. از سال 80 تا الان رویکرد کنکور سه بار بطور اساسی متحول شده دوبار نظام آموزشی عوض شده اصلا.
      این حرفی که زده میشه که فقط تست کنکور بزنید تستای تالیفی فلانه برای دروس تخصصی به خصوص تو نظام جدید اصلا صادق نیست. تستای تالیفی که از آسمون نیومدن همون تست کنکوره دستکاریش میکنن یکم میشه تالیفی!
      تست سخت یا زمانبر هم لزوما الکی نیست. خود تستای کنکور 99 رو اگه یه هفته قبل کنکور میذاشتین جلوی بچه‌ها میگفتین آزمون قلمچیه اکثرا وسط کار دفترچه رو پرت میکردن یه گوشه میگفتن این چیه دیگه؟ استاندارد نیست فلانه خارج کتابه، کنکور اینجوری نمیده و ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن