خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      ماشالا ۱۷ ساعت

۱۷ رو که منهای ۲۴ کنی میشه ۷ اگر اشتباه نکنم
      از این ۷ ساعت هم یک ساعت و نیم ناهار و شام. نیم ساعتم دستشویی
      یعنی شما ۵ ساعت در روز میخوابیدی؟
      خدا شاهده خیلی کمتر... شاید 3 ساعت...ولی انقدر با عشق میخوندم که اصلا همون 3 ساعت خواب هم بیخود بود....این همه بعد کنکور خوابیدیم چیشد؟؟....درس خوندن با عشق غوغا به پا میکنه...درس خوندم به اجبار هم در یه تایم دو روزه قبل اعلام نتایج تجربه کردم که هیچ ثمره ای جز گریه نداشت...من عاشق درسامم....بهترین تفریح من پیش کتابامه...

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      ماشالا ۱۷ ساعت

۱۷ رو که منهای ۲۴ کنی میشه ۷ اگر اشتباه نکنم
      از این ۷ ساعت هم یک ساعت و نیم ناهار و شام. نیم ساعتم دستشویی
      یعنی شما ۵ ساعت در روز میخوابیدی؟

موفقیت واقعی وقتیه که نصف شب همه خوابن و شما مرد و مردونه پا هدفت وایستادی و داری درستو میخونی....اره موفقیت اینه

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
      سلام وقت همگی بخیر
      دوستان میشه نظر و تجربه ای دراین زمینه دارین بگین

ازبچگی بچه درس خونی بودم و البته باعلاقه

ورودی ابتدایی رتبه یک ورودی مدارس نمونه شدم و دوره دبیرستان هم در هردو سمپاد و نمونه رو با رتبه خوب قبول شدم
      همیشه تابستون و ..باعلاقه خودم درس میخوندم
      معدلم هم حدود ۱۹/۸۸بود

تا سوم دبیرستان به یکباره حالتای روحی خییییلی بدی گرفتم مثلا یدفعه کلا سرخوش میشدم یدفعه میرفتم تو فاز غم ولی دوقطبی نبودم موند و من از شاگرد برتر مدرسه افتادم اون ته تههههههه
      امتحان نهایی رو لاهزار بدبختی دادم و معدل دیپلمم شد ۱۸/۷۶
      سال کنکورم درس نخوندم و بعد اون هم درس نخوندم کلا
      یعنی رفتم توفاز افسردگی شدید دیگه ذهنم حتی تحمل چندثانیه تمرکز رو نداشت
      هرروز بدترو بدتر میشدم روانپزشک رفتم و انبوهی از قرص های ارام بخش و درمان افسردگی برام نوشت میخوردم و کاملا بی حال فقط میخوابیدم

ازاون سالا حدود ۵/۶ سال گدشته و من هرروز حسرت میخووورم همچنان حالم بده و فکر میکنم دیگه هیییییچ فرصتی ندارم
      امسال با هزار مکافات شروع کردم خوندن و دست و پاشکسته از هر در۳/ ۴ درس خوندم و ولی حال روحیم هرروز داره بدتر میشه فکر میکنم دیگه فرصتی ندارم و همه زندگیم سووووووخت
      ازیه طرفی هنوزم لذت کار بالین در بیمارستان بدجور تووجودمه
      اگه پرستاری هم بتونم قبول شم برام مثل خوووود خووود بهشته
      ولی خیلی کند پیش میرم و بدتر از همه حس گناه خیلی اذیتم میکنه
      تجربه ای مشابه در خودتون یا اطرافیانتون دارین؟
      یه جمله هست که سر لوحه زندگیمه
      "اگه خودت خودتو نجات ندی هیچکسی نجاتت نمیده چون تا زمانی که خودت برای خودت اهمیت قائل نشی کسی برات اهمیت قائل نمیشه"

این جمله خیلی مهمه
      شاید یه جمله ادبی یا انگیزشی نیست اما مفهومش واقعا به زندگی کمک میکنه
      تا الان رو پای خودم بودم بعدشم هستم
      بشین بخون زندگیم سوخت چ صیغه ایه
      من که از بچگی بدبختی کشیدم به همچین چیزی معتقد نیستم تو برای یه کنکور بد دادن فکر میکنی زندگیت سوخته؟
      من سال اول کنکورم تو یه زیرزمین بودیم درامد ماهانه خانواده فقط یارانه بود خودم کار کردم و رفتم دانشگاه بازم کار کردم یکم که اوضاع بهتر شد انصراف دادم و دوباره کنکور دادم و کار کردم تو هر دوسال کنکور دو نفر از عزیزترین افرادمو از دست دادم
      من دانشگاه اولم بورس اتریش و اسپانیا گرفتم اما به خاطر شرایط بد مالی ننتونست برم ولی نمیگم زندگیم سوخت
      الانم تو دانشگاه جدیدم با اینکه این روزا سخت درگیر مشکلاتیم که تو خواب هم نمیتونی ببینیش و نمراتم به شدت افت کرده بازم نمیگم زندگیم سوخت
      زندگی تنها زمانی میسوزه که تو به یه شعله کوچیک (همون مشکلات) به جای پاشیدن آب و خاموش کردن و از اول ساختنش بری روش بنزین بریزی تا تمامش بسوزه کاری که منم یه بار کردم و اشتباه بود
      بشین بخون زندگیتو بساز اگر هم نشد آخر دنیا نیست
      ما تو اقوام داریم کسی که با دیپلم رفت بیمارستان استخدام شد اونم برای کارای سطحی اما اینفدر تو بخش عکس و اسکن و ام آر آی پاپی شد و یاد گرفت و بعدشم رفت مدرکشو گرفت که الان اونجا خودش همه کاره س
      یا داشتیم کسی که رفت برای نظافت اما الان سرپرستاره
      خیلی زیادن اینا
      همیشه شروع از دانشگاه نیست
      همیشه هم چیزی که فکر میکنی علاقه ی توه علاقه ت نیست
      بیشتر از نصف کنکوریای تجربی بهشون القا شده و فکر میکنن قبول نشن آخر دنیاس و صرفا یه علاقه کاذب دارن بعد ها هم موفق نمیشن
      ببین شاید علاقه دیگه ای هم داری
      زندگیتو تو کنکور خلاصه نکن
      پاشو زندگیتو بساز به جای غصه خوردن
      LEFT
      4/19/2021

4. Top | #19
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

"اگه خودت خودتو نجات ندی هیچکسی نجاتت نمیده چون تا زمانی که خودت برای خودت اهمیت قائل نشی کسی برات اهمیت قائل نمیشه"

این جمله خیلی مهمه
      من که از بچگی بدبختی کشیدم به همچین چیزی معتقد نیستم تو برای یه کنکور بد دادن فکر میکنی زندگیت سوخته؟
      من سال اول کنکورم تو یه زیرزمین بودیم درامد ماهانه خانواده فقط یارانه بود خودم کار کردم و رفتم دانشگاه بازم کار کردم یکم که اوضاع بهتر شد انصراف دادم و دوباره کنکور دادم و کار کردم تو هر دوسال کنکور دو نفر از عزیزترین افرادمو از دست دادم
      من دانشگاه اولم بورس اتریش و اسپانیا گرفتم اما به خاطر شرایط بد مالی ننتونست برم ولی نمیگم زندگیم سوخت
      الانم تو دانشگاه جدیدم با اینکه این روزا سخت درگیر مشکلاتیم که تو خواب هم نمیتونی ببینیش و نمراتم به شدت افت کرده بازم نمیگم زندگیم سوخت
      زندگی تنها زمانی میسوزه که تو به یه شعله کوچیک (همون مشکلات) به جای پاشیدن آب و خاموش کردن و از اول ساختنش بری روش بنزین بریزی تا تمامش بسوزه کاری که منم یه بار کردم و اشتباه بود
      ما تو اقوام داریم کسی که با دیپلم رفت بیمارستان استخدام شد اونم برای کارای سطحی اما اینفدر تو بخش عکس و اسکن و ام آر آی پاپی شد و یاد گرفت و بعدشم رفت مدرکشو گرفت که الان اونجا خودش همه کاره س
      خیلی زیادن اینا
      بیشتر از نصف کنکوریای تجربی بهشون القا شده و فکر میکنن قبول نشن آخر دنیاس و صرفا یه علاقه کاذب دارن بعد ها هم موفق نمیشن
      چه حرف نابی زدی .
      زندگیتو تو کنکور خلاصه نکن!

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

این جمله خیلی مهمه
      خیلی زیادن اینا
      این حرفا درست نیست چون اگه کسی عادت به این زندگی نداشته باشه براش سخته یکی با سختی بزرگ شده سختی براش معنی نداره یکی تو پر گو بزرگ شده یهو سختی میبینه و چون توانایی تحملشو نداره حتی به خودکشی هم فکر میکنه این مقایسه به نطر من درست نیس مثل اینکه یکی از بچگی اموزش هنر های رزمی ببینه و یکی که هیچ اموزشی ندیده یهو تو بیست سالگی بگن پاهاتو 180 درجه باز کن خوب معلومه سخته واسش

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sea نمایش پست ها
      انشالله امسال نتیجه بگیرین
      فقط فایل ها باز نشد شما با ۲۱هزار پرستاری ازاد قبول نشدین؟
      ببین اینجا پره حرفای خوبه از ادمای شکست خورده ک همچنان ب مقصد نرسیدن معلومم نیس ب مقصد برسن یانه ک یکم حالتو بگی نگی خوب میکنن ولی میدونی تاریخ انقضای این حال خوب کیه؟ همین ک صفحه ی تاپیکو ببندی دوباره میری توهمون فاز

ولی رفیق این پنج ماه خیلی زیادهاا مخصوصا واسه پرستاری بخونی قبولی بخدا

حسرتم نخور بگو اغا من همینم ک هستم اگه قرار باشه شرایطیو تغییر بدم از این ب بعد میتونم تغییرش بدم

چیه مگه بابا مگه چن سالته تازه اول جوونیته میتونی خیلی زود شرایطتو تغییر بدی
      بازم میگم پنچ ماه خیلی زیاده تازه روزاشم داره طولانی میشه هرچی ب ساعت نگا میکنی همونه
      پس بخووون حتی اگه ازشدت نارحتی نفستم بالا نیاد. زمان چ بخوای چ نخوای از جلو چشمت داره رد میشه بخونی نخونی میره پس وقت زیادی مونده بخوووون رفیق

فقط سعی نکن کند خوانیتو برطرف کنی اینجوری ب مشکل برمیخوری کند خوانی خیلیا دارن قبولم میشن ولی برنامه داشته باش از اون برنامه های رویاییو نمگیم ک حتما سر وقت تمومش کنی فقط بدونی چیارو داری میخونی
      ویرایش توسط Azad05 : 07 بهمن 1399 در ساعت 16:30

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Covid_19 نمایش پست ها
      این حرفا درست نیست چون اگه کسی عادت به این زندگی نداشته باشه براش سخته یکی با سختی بزرگ شده سختی براش معنی نداره یکی تو پر گو بزرگ شده یهو سختی میبینه و چون توانایی تحملشو نداره حتی به خودکشی هم فکر میکنه این مقایسه به نطر من درست نیس مثل اینکه یکی از بچگی اموزش هنر های رزمی ببینه و یکی که هیچ اموزشی ندیده یهو تو بیست سالگی بگن پاهاتو 180 درجه باز کن خوب معلومه سخته واسش
      دوست عزیز هیچکس از بطن تولد به هیچ چیز عادت نداره بلکه عادت به وجود میاد
      سخته اما باید یاد بگیره این سختی تازه اول راهه
      سختی های خیلی بزرگتری سر راهش هست
      اونم تو ایران که ماشالا سرزمین سختی هاست
      آدم موفق اونیه که بدونه با سختی چطوری برخورد کنه
      بله میدونم افسردگی چیه و حتی خودم داشتم و دارمش اما خب که چی
      این افسردگی که تا ابد نمیتونه ادامه داشته باشه
      مرگ هم اونقدری مبهم هست که آدم بترسه بره طرفش
      پس تنها راه مبارزه با سختیه
      خلاصش اینه که کسی بجز خودش نمیتونه بهش کمک کنه
      LEFT
      4/19/2021

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری00 نمایش پست ها
      ببین اینجا پره حرفای خوبه از ادمای شکست خورده ک همچنان ب مقصد نرسیدن معلومم نیس ب مقصد برسن یانه ک یکم حالتو بگی نگی خوب میکنن ولی میدونی تاریخ انقضای این حال خوب کیه؟ همین ک صفحه ی تاپیکو ببندی دوباره میری توهمون فاز

ولی رفیق این پنج ماه خیلی زیادهاا مخصوصا واسه پرستاری بخونی قبولی بخدا

حسرتم نخور بگو اغا من همینم ک هستم اگه قرار باشه شرایطیو تغییر بدم از این ب بعد میتونم تغییرش بدم

چیه مگه بابا مگه چن سالته تازه اول جوونیته میتونی خیلی زود شرایطتو تغییر بدی
      بازم میگم پنچ ماه خیلی زیاده تازه روزاشم داره طولانی میشه هرچی ب ساعت نگا میکنی همونه
      پس بخووون حتی اگه ازشدت نارحتی نفستم بالا نیاد. زمان چ بخوای چ نخوای از جلو چشمت داره رد میشه بخونی نخونی میره پس وقت زیادی مونده بخوووون رفیق

فقط سعی نکن کند خوانیتو برطرف کنی اینجوری ب مشکل برمیخوری کند خوانی خیلیا دارن قبولم میشن ولی برنامه داشته باش از اون برنامه های رویاییو نمگیم ک حتما سر وقت تمومش کنی فقط بدونی چیارو داری میخونی
      سلام
      درسته حرفت تا حدودی ولی ما بدون استدلال نمیگیم خودتو جمع و جور کن تا اثرش چن ثانیه ای باشه! ما باهاش حرف میزنیم با استدلال با اشاره به سختیای زندگی و روشا و بهتر کردن افکارش...
      درسته دانشی در حد روانکاو نداریم ولی تجربه سختیایه استارترو تو کنکور، تقریبا مشابهشو تو این جمع بزرگ میتونیم داشته باشیم ، نباید با مکانیسم های ظریف و پیچیده راه حل و روش های کنار اومدنای بقیه ، دیگرانو خفه کرد حتی اگه هنوز هیچی نشدن... بالاخره که قبول داری من بیشتر استارترو درک میکنم تا یه رتبه برتر متولد ۸۱ که امسال یه رشته خوب آورده و تو کاره مشاوره س
      اینکه فایده نداره این حرفا و موقتیه و... واسه نوعی از کلیپایه انگیزشیه که بدون محتوان نه هرحرفی...
      ما یادمون میره بقیه مشکلات دارن یادمون میره زندگی واسه بقیه هم سخته اونا دارن مسائلو حل میکنن ... اینطوریه که ما موقع حرف زدن با بقیه در این مورد، یادآوری میشه برامون که همه مشکلات دارن ، باید حل کنیم مسائلیو که میتونیم اونایی هم که نمیتونیم ناراحتی نداره دیگه.... آروم میشیم ... ایده به ذهنمون میرسه ، یکم راحت تر میگیریم مسائلیو ک نیازی نبود مثل باتلاقش کنیم... و استارتر مشاوره درسی نخواست فقط راهنمایی واسه یه عالمه حس و حال بد!
      پ.ن: میدونم منظورت شخص خاصی نبود چون تو هر تایپکی فورا چن نفر میگن اثر این حرفا هیچه و ... خواستم بگم : ))
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط be_quick نمایش پست ها

سلام
      درسته حرفت تا حدودی ولی ما بدون استدلال نمیگیم خودتو جمع و جور کن تا اثرش چن ثانیه ای باشه! ما باهاش حرف میزنیم با استدلال با اشاره به سختیای زندگی و روشا و بهتر کردن افکارش...
      درسته دانشی در حد روانکاو نداریم ولی تجربه سختیایه استارترو تو کنکور، تقریبا مشابهشو تو این جمع بزرگ میتونیم داشته باشیم ، نباید با مکانیسم های ظریف و پیچیده راه حل و روش های کنار اومدنای بقیه ، دیگرانو خفه کرد حتی اگه هنوز هیچی نشدن... بالاخره که قبول داری من بیشتر استارترو درک میکنم تا یه رتبه برتر متولد ۸۱ که امسال یه رشته خوب آورده و تو کاره مشاوره س
      اینکه فایده نداره این حرفا و موقتیه و... واسه نوعی از کلیپایه انگیزشیه که بدون محتوان نه هرحرفی...
      ما یادمون میره بقیه مشکلات دارن یادمون میره زندگی واسه بقیه هم سخته اونا دارن مسائلو حل میکنن ... اینطوریه که ما موقع حرف زدن با بقیه در این مورد، یادآوری میشه برامون که همه مشکلات دارن ، باید حل کنیم مسائلیو که میتونیم اونایی هم که نمیتونیم ناراحتی نداره دیگه.... آروم میشیم ... ایده به ذهنمون میرسه ، یکم راحت تر میگیریم مسائلیو ک نیازی نبود مثل باتلاقش کنیم... و استارتر مشاوره درسی نخواست فقط راهنمایی واسه یه عالمه حس و حال بد!
      پ.ن: میدونم منظورت شخص خاصی نبود چون تو هر تایپکی فورا چن نفر میگن اثر این حرفا هیچه و ... خواستم بگم : ))
      ببین وقتی ک ایشون چن سال پشت کنکور مونده حتما علاقه شدید ب درس خوندنوهدفش داره ک مونده این چیو میرسونه؟؟ این ینی صب ک پامیشه یه فصل زیستو بخونه صدبرابر حرفای انگیزشی روحیشو بهتر میکنه حتی بهترین مشاورکنکورم باشه

حال خوب دادن وقتی میشه ک ایشون حداقل باهرشرایطی ک داره سه چار روز درس بخونه بعدش حرف یا کلیپ انگیزشی معنا پیدا میکنه

مثه این میمونه ک شما غذا جلوت نباشه هی نمک بریزی رو سفره خالی باید غذایی باشه تا نمک بریزی وطعمشو بچشی

وگرنه عروسیو سفرم حالو خوب میکنه

مشکل ایشون فقط اینه ک میترسه ک با این تایم باقی مونده از پیراپزشکی هیچی قبول نشه

ولی من بهش میگم خیالش تخت اگه بخونه میاره چجورم مخصوصا پرستاری

حالا من این حرفا رو واسه این گفتم ک حس کنه از زندگی عقب افتاده باشه واسترس نرسیدن داشته باشه اگه وسواس فکری واسه ی کار غیر درسی داره بگه تا کمکش کنیم

بجز این فقط با درس حالش خوب میشه اینجا مثه یه کیک میمونه ک واسه نیم ساعت گلوگز خونتو بالا ببره و بعدش دوباره گرسنه بشه

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین وقتی ک ایشون چن سال پشت کنکور مونده حتما علاقه شدید ب درس خوندنوهدفش داره ک مونده این چیو میرسونه؟؟ این ینی صب ک پامیشه یه فصل زیستو بخونه صدبرابر حرفای انگیزشی روحیشو بهتر میکنه حتی بهترین مشاورکنکورم باشه

حال خوب دادن وقتی میشه ک ایشون حداقل باهرشرایطی ک داره سه چار روز درس بخونه بعدش حرف یا کلیپ انگیزشی معنا پیدا میکنه

مثه این میمونه ک شما غذا جلوت نباشه هی نمک بریزی رو سفره خالی باید غذایی باشه تا نمک بریزی وطعمشو بچشی

وگرنه عروسیو سفرم حالو خوب میکنه

مشکل ایشون فقط اینه ک میترسه ک با این تایم باقی مونده از پیراپزشکی هیچی قبول نشه

ولی من بهش میگم خیالش تخت اگه بخونه میاره چجورم مخصوصا پرستاری

حالا من این حرفا رو واسه این گفتم ک حس کنه از زندگی عقب افتاده باشه واسترس نرسیدن داشته باشه اگه وسواس فکری واسه ی کار غیر درسی داره بگه تا کمکش کنیم

بجز این فقط با درس حالش خوب میشه اینجا مثه یه کیک میمونه ک واسه نیم ساعت گلوگز خونتو بالا ببره و بعدش دوباره گرسنه بشه

من اصلا موافق کلیپ انگیزشیو اینا نیستم!!!!!!
      پس چرا خیلیا دارن میخونن ولی حالشون خوب نیس شاید کسیو نداره تو اطرافیانش که تجربه مشابهشو داشته باشن تو این مسیر...
      وگرنه ایشون خیلی خوب میدونه ( هرکسی که بیشتر از ۳ سال کنکور داده باشه) که پرستاری ممکنه از الآن ... ولی با چه حالی؟ با این حال فعلیشون؟ قطعا نه...
      اگه تغییر بده دیدشو و کنار بیاد و حل کنه... صدردصد میشه.
      همه یکیو ندارن باهاش حرف بزنن خیلیا واسه تنهایی تو واقعیت میان مجازی... و من فقط منظورم اینه میتونه حرفامون یه جرقه باشه واسه به خودش اومدن...
      درس هم میتونه حالو خوب کنه ولی اگه افکارت آشفته باشه ادم زیاد دووم نمیاره

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

من اصلا موافق کلیپ انگیزشیو اینا نیستم!!!!!!
      پس چرا خیلیا دارن میخونن ولی حالشون خوب نیس شاید کسیو نداره تو اطرافیانش که تجربه مشابهشو داشته باشن تو این مسیر...
      وگرنه ایشون خیلی خوب میدونه ( هرکسی که بیشتر از ۳ سال کنکور داده باشه) که پرستاری ممکنه از الآن ... ولی با چه حالی؟ با این حال فعلیشون؟ قطعا نه...
      اگه تغییر بده دیدشو و کنار بیاد و حل کنه... صدردصد میشه.
      همه یکیو ندارن باهاش حرف بزنن خیلیا واسه تنهایی تو واقعیت میان مجازی... و من فقط منظورم اینه میتونه حرفامون یه جرقه باشه واسه به خودش اومدن...
      درس هم میتونه حالو خوب کنه ولی اگه افکارت آشفته باشه ادم زیاد دووم نمیاره

مطمئنم ذهن اشفته تا8:15 صب روز کنکور باهاته مگر اینکه الان درس بخونیو پوزشوب خاک بمالی تمام

منم نگفتم حالشو خوب نکنه این جورحالا تو این تایم فقط با درس خوندن خوب میشه
      ویرایش توسط Azad05 : 07 بهمن 1399 در ساعت 21:04

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

مطمئنم ذهن اشفته تا8:15 صب روز کنکور باهاته مگر اینکه الان درس بخونیو پوزشوب خاک بمالی تمام

منم نگفتم حالشو خوب نکنه این جورحالا تو این تایم فقط با درس خوندن خوب میشه
      خخخ چرا ریپ میزنی بازم حرف بالاییتو تکرار میکنی؟
      ایشون دچار خستگی تو ایام دی و بهمن نشده... هواست هست چند ساله کنکوریه؟ هر ذهن آشفته ای رو نمیگم چیزی که باعث میشه زجر بکشی یا درس نخونی
      نگفتم درس خوندن حالو اصلا خوب نمیکنه میگم فقط این مورد کافی نیست..!
      خب مشکلی نیس هرکس نظری داره نظر من اینه نظر توام اینه وقتی هیچ کدوم از انتقاداتمون به همدیگه
      باعث قانعی طرفین نمیشه
      ویرایش توسط be_quick : 07 بهمن 1399 در ساعت 21:41

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

خخخ چرا ریپ میزنی بازم حرف بالاییتو تکرار میکنی؟
      ایشون دچار خستگی تو ایام دی و بهمن نشده... هواست هست چند ساله کنکوریه؟ هر ذهن آشفته ای رو نمیگم چیزی که باعث میشه زجر بکشی یا درس بخونی
      نگفتم درس خوندن حالو اصلا خوب نمیکنه میگم فقط این مورد کافی نیست..!
      خب مشکلی نیس هرکس نظری داره نظر من اینه نظر توام اینه وقتی هیچ کدوم از انتقاداتمون به همدیگه
      باعث قانعی طرفین نمیشه
      این حس ترس توهمه کنکوریا هستش از اول مهر تا تیر منتها تو بهمن غلظت ترسش بالا میره و دقیقاحکم ی صافیو داره بهمن

اره هواسم هست ولی تو این سالا باترس تا بهمن خونده بعد دوباره ولش کرده رفته خونه اولش اگه این بهمنو باهمون ترس ادامه میداد الان دانشگا بود
      بازم تکرار میکنم انگیزه ورفع ترس اولش بادرس خوندن حل میشه بعد مشاوره قبلش بی فایده

پ.ن:ب بزرگواری خودت ببخش بانواگه ریپی زدم

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بت برنخوره نمیگم ریپ نزن میگم چرا باز اونو گفتی
      یه بار دیگه متنشو بخون بهمن ول نکرده! یا نخونده یا دست و پا شکسته خونده حتی از ابتدای امسال هم...
      من کلا برخورم ضعیفه از این ب بعد زیادترم ریپت میزنم
      خو خیلیا دستوپا شکسته میخونن ولی قرار نیس بهمن ولش کنن
      چرا حرف منو میخای عوض کنی

حقیقت اینه باید نترسه با همین دستو پا شکسته ادامه بده مطمئن باشه حداقل پرستاریش حتمیه

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اصن تو بالا ما پایین
      تو عقاب ما کفتر
      تو زیست ما زمین
      تو قلم ما گزینه دو
      تو اینستا ما وایبر
      تو موج آزمون ما خط ویژه
      تو آیفون ما هواوی
      تو کنگره امریکا ، ما مجلس شورای اسلامی
      تو شبکه منوتو ما یورینیوز
      و....
      تمومه؟
      پ.ن1: پشتیبان مهربانم (!) الان زنگ زد اعصابمو بهم ریخت.... پس خواهشا حوصله بحثو ندارم دگ
      پ.ن2: اینا اسپمه چون بحثمون خیلی وقته تموم شده
      پس تمومش میکنیم این رخداد دلربا رو
      لنتی شوخیدم دیه بدل نگیر دیلیت زدم چرا ریپش زدی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن