خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 47
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها
      من فیزیک جامع خط ویژه دو جلدش رو گرفتم . جلد اولش رو با یک شماره موبایل و جلد دومش رو هم با یه شماره موبایل دیگه گرفتم.
      هر جا سخن از دور زدن است نام یک ایرانی میدرخشد

2. Top | #17
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      خب بیاین حساب کنیم:
      یک ملیون جلد کتاب بگیریم هشتصد هزار تاش فروش بره(چون تا حالا فکر کنم سه بار این تخفیفارو برای این کتابا گذاشته دفعه قبلی فکر کنم آبان ماه (شایدم دی)بودش!
      از این هشتصد هزار تا بگیریم ششتصد هزار تا فقط همون جلد کتاب پست میشود(یا غیر از تهران(شهرستان ها)سفارش داده باشند.
      میانگین قیمت پست سفارشی و عادی را سیزده هزار تومان بگیریم.
      اگر طبق اونچیزایی که توی کتابای اقتصادی خوندم مابین 25 الی 30 درصد پورسانت به شرکت گاج تعلق بگیره.(بسته های سبک احتمالا پورسانت بیشتری دارند!)
      پس چیزی مابین دو الی سه ملیارد تومان میشه.
      اگر میانگین بگیریم برای همه اون ششتصد هزار تا جلد(حالا نه تازه یک ملیون تا!)پانزده هزار تومان برای هر جلد خرج شده باشه(به مراتب این عدد پایینتره چون اکثرا کتابای جمع بندی امتحانی و لی لی پوت و ....هستند!)،این یعنی دوست هزار تاشو انگار به قیمت واقعی فروختی!
      نه دیگر هزینه انبار داری دادی،نه دیگر نگران چاپ جدید این کتابا هستی،نه دیگر نگران هزینه نابود سازی این کتابا در صورت فروش نرفتن رو داری،نه باید به سازمان محیط زیست پاسخ بدی و نه هزار تا چیز دیگر!
      ایران پر از مغز های اقتصاده خدا وکیلی!فقط حیف که سر جاش استفاده نمیکنند.
      راستی:این قانونی ترین کار ممکن با این کتابا بود!
      اگر برفرض دفن میکردند یا میسوزوندن سازمان محیط زیست دهنشون رو سرویس میکرد.
      اگر هم نگه میداشتن انبارهاشون دیگه خالی نمیشد یا چاپ جدید دیگه نمیتونستن بزنند.
      تازه امور مالیاتی برای سال آینده مالیات بر درآمد رو 25 درصد اعلام کرده و احتمالا ناشران طبق گفته دیوان محاسبات باید مالیات بدن،خب اگر اینارو نگه میداشتن باید تازه دستی پول به دولت بدهکار میشدند!
      عجب مغز اقتصادی ای

3. Top | #18
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      فکر کنم این اتفاق زمانی میافته که هزینه نگهداری کتاب از درآمد ناشی از اون کتاب بیشتر بشه .

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من برادر کوچیکم که کلاس دومه برای سال سومش رفتم دیدم تقریبا چیزی نداره
      اینا رو کی گذاشتن که حتی اونایی هم که کمی بدرد میخورن هم زده ناموجود !!!
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

5. Top | #20
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها
      من فیزیک جامع خط ویژه دو جلدش رو گرفتم . جلد اولش رو با یک شماره موبایل و جلد دومش رو هم با یه شماره موبایل دیگه گرفتم.
      الان یه سوال پیش میاد که تو اونارو دور زدی،یااونا دارن تو رو دور میزنن،اصم همه دارن همو دور میزنن

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kingdom نمایش پست ها
      الان یه سوال پیش میاد که تو اونارو دور زدی،یااونا دارن تو رو دور میزنن،اصم همه دارن همو دور میزنن
      الان بحث سر این نیست که کی داره کی رو دور میزنه ، بحث سر اینه مردم ذهن شون مریض شده (بهتر بگیم مریض کردن ذهن مردمو) ... پشت هر کاری که یه ایرانی میکنه این ذهنیت خوابیده : " نزنی قطعا خورده میشی پس بزن" اینه که طرف مال مفت میبینه اون وسط قبل این که برداره فکرش هزار راه میره ، نکنه دزدی باشه ، نکنه فلانه ... بعدم پیش خودش تو دلش میگه: "بسوزه پدر تجربه تقریبا هر جا پا گذاشتیم سرمون کلاه گذاشتن دیگه بخوام هم نمیتونم باور کنم کسی دلش به حال من سوخته" و رد میشه.
      در این که گاج و قلم و .. مادر مافیان و دست به دست هم هر کاری میکنن ک از زیر مالیات در برن و بیشتر سود کنن و دیده بشن ک شکی نیست .
      ولی یه قضیه ای ک هست اینه ک ما هم دیگه هوای همو نداریم ، یه مشتی آدم شکاک شدیم که خون همدیگه رو میخریم و میفروشیم غافل از این ک سودش میره جیب اون مهره اصلی و ما این وسط هیچی نیستیم .
      مهره اصلی این موسسات نه مغز اقتصادیه نه هیچ چیز دیگه ای
      مهره اصلی و اونی که نبض میدون دستشه از خودش هیچی نیست ، کسیه که نخبه ها و مغزای اصلی کشورو (اونایی که فهمیدن ایران موندن و زدن تو کار کنکور خیلی پرسود تر از آمریکا رفتن و سایت بت زدنه) رو با وعده پول و شهرت جذب میکنه و در نهایت یه خون خوار به مجموعه سیستم مافیایی شون اضافه میکنه و همین خون خوار موسسه میزنه و خون خوار جدید تولید میکنه.
      مهره اصلی کسیه که از دانش آموز مهره تبلیغاتی میسازه تا تیم آزمونی بسازه و جذب مجموعه اصلی بشه ، کسی که کد تخفیف 99 درصدی تبلیغ و پخش میکنه و بعد از 1 ماه که دانش آموزا عادت کردن به فیلماش میاد اکانتارو مسدود میکنه و طلب پول میکنه، اونیه که دانشجوها رو برده خودش میکنه ، دانش آموزا و نخبه ها و کل سیستم کشورو برده خودش میکنه تا در نهایت بازم به برده هاش اضافه بشه و سود بیشتری به جیب بزنه.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

7. Top | #22
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      https://bistakketab.ir/
      دوستان من از این سایت امروز هفت قلم کتاب با چهل درصد تخفیف گرفتم
      گفتم ی اطلاع رسانی بکنم تو این گرونی ها

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خریدن کتاب مهم نیست باید خوانتده خوبی هم باشی وگرنه بخری بذاری گوشه ی اتاق هنر نکردی....دلت خوسه ارزون خریدی باید بخووووونی

9. Top | #24
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      خریدن کتاب مهم نیست باید خوانتده خوبی هم باشی وگرنه بخری بذاری گوشه ی اتاق هنر نکردی....دلت خوسه ارزون خریدی باید بخووووونی
      من واسه فارسی عربی زبان و ریاضی و فیزیک هیچ کتابی ندارم{بغیر لغت فارسی) و از رو پی دی اف میخوندم تا الان..اینم گفتم اگ عزیزی نیاز شدید داشت برا خرید بتونه کمتر خرج کنه تو این گرونی ها
      ولی ی چیزم بهت بگم گل دختر خوبم باید همیشه قبل از حرف زدن اول فکر کنی دوم قضاوت نکنی سوم اجازه داری ک حرفت رو درمیون بزاری..اینو هیچوقت فراموش نکن

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      من واسه فارسی عربی زبان و ریاضی و فیزیک هیچ کتابی ندارم{بغیر لغت فارسی) و از رو پی دی اف میخوندم تا الان..اینم گفتم اگ عزیزی نیاز شدید داشت برا خرید بتونه کمتر خرج کنه تو این گرونی ها
      ولی ی چیزم بهت بگم گل دختر خوبم باید همیشه قبل از حرف زدن اول فکر کنی دوم قضاوت نکنی سوم اجازه داری ک حرفت رو درمیون بزاری..اینو هیچوقت فراموش نکن
      عالی بود
      ویرایش توسط Ladann : 22 بهمن 1399 در ساعت 15:26

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حالت خوبه؟!!!!!!!این الان قضاوت بود و نیاز به فکر کردن داشت؟بابا عجبببببببببببب

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون واقعا به من کمک کرد

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تجربه نشون داده گاج و قلمچی انتشاراتی نیستن که دلشون برای دانش آموز یا کنکوری بسوزه فقط به فکر فروش و سود بیشترن
      با این کارشون به شعور ما هم توهین میکنن
      از قدیم یاد گرفتیم چیزی که برای خودت میپسندی برای دیگران هم پسند و همیشه بهترین چیزا رو برای هدیه ببر
      اینا کتابای بنجل که رو دستشون مونده رو یا به اجبار یا به اسم طرح هدیه و طرح لبخند و... میخوان بندازن به ملت
      خب خیلی محترمانه بگید این کتابا تو انبار مونده با قیمت کم میخوایم بذاریم فروش بره انبارمون خالی شه اینکارا چیه خیلی حرکت زشتیه

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      یعنی چههه

چرا اینجا همه فاز مشاوره و توصیه گر و ... برداشتن

ایشون یک سایتی رو معرفی کردن که اتفاقا برای خود من به درد خورد و کمال تشکر رو دارم از ایشون
      این حرف شما هم درسته ولی اصلا نمیدونم بر چه اساسی نوشتینش برای ایشون

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون نترسیم از متن و زیست گاج خریدم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن