خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Smile کیا نمیتونن،از رویاهاشون بگذرن؟

سلام.
      کیا قصد دارن حدودا ۳ یا ۴ سال بعد کنکور بدن؟
      شاید یکی الان شاغلها،یکی دانشجو.....
      مهم نیست چرا ۳،۴ سال بعد!

فقط اگر کسی هست لطفا اعلام کنه .
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      صرفا هدفم _❤️مادرم ❤️_ هست.

البته اینم بگم ،درسته من خودم با عنایت خدا حدودا ۳۰ پزشکی رو شروع میکنم.
      مطمئنا هم خیلی عقب هستم... به یک چیز معتقد هستم،هیچ وقت نمیتونم
      گذشته رو جبران کنم ولی میتونم جلو ضرر بیشتر بگیرم.

مطمئنا ی پزشک سن بالا که خوب درس خونده و مهارت داره ...میتونه در عرض ۱ سال حداقل در بدترین حالت حقوق ۵ سال کارمندی رو کسب کنه.
      از طرفی شاید نتونه مثل کسی که در ۱۸ سالگی وارد پزشکی شده وخوب خونده ،در امد داشته باشه....مهم این هست نسبت به گذشته. هم آرامش روانی داره و هم
      سطح مالی بهتر.
      باور هم دارم ۱ سال زندگی با آرامش میارزه به سالها زندگی با حسرت
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      3 یا 4 سال دیگه قرار هست کنکور بدین؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      3 یا 4 سال دیگه قرار هست کنکور بدین؟
      سلام.
      بله اگر خدا قسمت کنه
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای چی 4 سال دیگه؟
      بزرگ شدن یعنی سازش پذیری با سختی

(ریک گرایمز)

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ata_ نمایش پست ها
      برای چی 4 سال دیگه؟
      چون فعلا دانشجو هستم.
      رشته ام پرستاری هست.سال ۳....قصد انصراف ندارم.
      با توجه به شرایطم و چیزی که میخوام احتمالا بلافاصله بعد لیسانس برم طرح
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز من حتی از سرنوشت کنکور 1401 خبر ندارم چه بلایی میخوان بر سر این سیستم بیارن شما با چه اعتماد به نفسی برای کنکور 1404 دارید برنامه ریزی میکنید؟؟؟
      از کجا معلوم تا اونموقع نهایی ها تغییر کردن و کنکور کلا حذف شد ؟؟؟ از کجا معلوم؟؟
      ریسک بسیار بالایی میکنید که کل زندگیتون رو تحت تاثیر قرار میده
      خیلی خیلی دقت کنید و از یه کارشناس مشورت بخواهید در این مورد

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rogi نمایش پست ها
      صرفا هدفم _❤️مادرم ❤️_ هست.

البته اینم بگم ،درسته من خودم با عنایت خدا حدودا ۳۰ پزشکی رو شروع میکنم.
      مطمئنا هم خیلی عقب هستم... به یک چیز معتقد هستم،������هیچ وقت نمیتونم
      گذشته رو جبران کنم ولی میتونم جلو ضرر بیشتر بگیرم.

مطمئنا ی پزشک سن بالا که خوب درس خونده و مهارت داره ...میتونه در عرض ۱ سال حداقل در بدترین حالت حقوق ۵ سال کارمندی رو کسب کنه.
      از طرفی شاید نتونه مثل کسی که در ۱۸ سالگی وارد پزشکی شده وخوب خونده ،در امد داشته باشه....مهم این هست نسبت به گذشته. هم آرامش روانی داره و هم
      سطح مالی بهتر.
      باور هم دارم ۱ سال زندگی با آرامش میارزه به سالها زندگی با حسرت
      سن که فقط یه عدده شما اگه ۱۰۰ سال زندگی کنی ولی اون چیزی که دوست داشتی باشی نباشی بهتره یا ۱ سال اون جوری که میخوای باشی ؟ میزان موفقیتم با زودتر شروع کردن نسبت مستقیم نداره کلی دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران دیدم همه عمر دانشجوییشون تو کافه های اطراف دانشگاه با دود سیگار و حشیش و قرص رفته هوا اما سعی کن هدفت در درجه اول فقط موفقیت خودت باشه اگر سرمایه گذاریتو رو هر کس یا چیز دیگه ای بذاری تابع محیط و شرایط میشی تابع بودن هم پایه شکسته

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      یه توصیه دوستانه برات دارم
      اینکه هر موقع کنکور بدی و هدفت چیه به خود ارتباط داره و نمی خوام در موردش چیزی بگم

اما نوشته بودی من 30 سالگی پزشکی میارم و میدونم خیلی عقبم و ....

قبل از اینکه اقدامی کنی در این زمنیه این تفکرتو عوضش کن. چون کسی که همچین تفکری داره و حتی به ذهنش خطور میکنه سخت بتونه از پس همچین کاری بر بیاد. از آدمایی که دیگران رو ناامید می کنن متنفرم پس امیدوارم متوجه باشی هدفم از این پیام چیه. نذار این تفکر روت بمونه که اگر موند اونوخ باید بیخیال هدفت بشی
      یه استادی داشتم تو دانشگاه استاد راهنمامم بود. یه روز که خیلی ناراحت بودم و از قضا تو اتاقش بودم پرسید چرا آشفته و ناراحتی؟ بش گفتم پایان نامه تو مسیرش نیست و نمیدونم یک سالم رفت ال شد بل شد. گفت پسر جان ما آدما (چه موفقش چه ناموفقش) از این یکسالا زیاد تو زندگیمون از دست میدیم مهم اینه که بعدش جبرانش کنیم.
      در مورد شما هم اگر تفکرتون این باشه شما اگر 30 سالگی پزشکی بیاری خیلی عقبی باید بهت بگم تو فکرت تجدید نظر کن. چون این افکار شاید بگی رو من تاثیر نمیذاره ولی بدون شک در آینده تاثیر خودشو خواهد گذاشت. موفق باشی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1401 نمایش پست ها
      سن که فقط یه عدده شما اگه ۱۰۰ سال زندگی کنی ولی اون چیزی که دوست داشتی باشی نباشی بهتره یا ۱ سال اون جوری که میخوای باشی ؟ میزان موفقیتم با زودتر شروع کردن نسبت مستقیم نداره کلی دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران دیدم همه عمر دانشجوییشون تو کافه های اطراف دانشگاه با دود سیگار و حشیش و قرص رفته هوا اما سعی کن هدفت در درجه اول فقط موفقیت خودت باشه اگر سرمایه گذاریتو رو هر کس یا چیز دیگه ای بذاری تابع محیط و شرایط میشی تابع بودن هم پایه شکسته
      چه عرض کنم
      اتفاقا نفر کنکور ما هم تو بی پیج خانوادگیش زده،اگر پیدام نکردی تو کافه دنبالم بگرد
      ولی همیشه موفق بوده ..کنکورمونم ۹۲ ...البته من که باهاش در ارتباط نیستم (الان از شانس من یکی از آشناها خودش یا دوستش دخترش
      اینجا پیدا میشن...من اعتراف میکنم کلا با این فرد در ارتباط نیستم.)
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

11. Top | #11
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعا درک نمیکنم اینایی رو که هرررر تاپیکی میبینن که استارتر اومده از خودش و هدفش گفته شروع میکنن فاز منفی دادن و طرف رو با خاک یکسان میکنن.
      استارتر عزیز من خیلی وقته تورو میشناسم
      یادمه قبلا هم تو یکی از پستات گفته بودی بخاطر مامانت دوست داری پزشک بشی ولی فعلا پرستاری و باید تمومش کنی.
      خواستم بهت بگم دوست خاهرم یه سال پشت کنکور بود پرستاری اورد وارد دانشگاه شد 4 سال خوند و دو سال طرح بعدم دوسال کار کرد اون وسط مسطا هم ازدواج کرد
      یه سال بعد ازدواجش با حمایت شوهرش کنکور داد و الان سال 5 پزشکیه.
      و یه سود خیلی بزرگم داشته اونم اینه که همون موقع که پرستار بود سال بعد طرحش استخدام بیمارستان شهرمون شد و با قبول شدن پزشکی تحصیل حین خدمت گرفت و این 7 سالی که داره درس میخونه و حتی اگه بخاد تخصص بگیره همش جز سابقه کارش حساب میشه و قاعدتا درآمدشم بالاتره نسبت به کسی که یه سال سابقه کار داره! میتونه بعد فارغ تحصیلی عمومی شب بیمارستان کشیک بده یا عصر بره جای دیگه کار کنه درامد داشته باشه از جای دیگه هم!!!
      بعد که درسش تموم بشه مستقیم استخدامه بعنوان پزشک عمومی بیمارستان تازه اگه نخاد تخصص بخونه! حقوقش به موقع اس طرحش تو مرکز شهره ...
      خدا یه راهیو واست میبنده اما ده تا راه واست باز میکنه ...
      خدا گر ز حکمت ببندد دری/ ز رحمت گشاید در دیگری!!
      بنظرم درباره چیزایی که گفتم فکر کن و مد نظر قرارش بده بعنوان راه های پیشنهادی.
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...
      ویرایش توسط Mina_medicine : 08 بهمن 1399 در ساعت 17:20

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_medicine نمایش پست ها
      واقعا درک نمیکنم اینایی رو که هرررر تاپیکی میبینن که استارتر اومده از خودش و هدفش گفته شروع میکنن فاز منفی دادن و طرف رو با خاک یکسان میکنن.
      استارتر عزیز من خیلی وقته تورو میشناسم
      یادمه قبلا هم تو یکی از پستات گفته بودی بخاطر مامانت دوست داری پزشک بشی ولی فعلا پرستاری و باید تمومش کنی.
      خواستم بهت بگم دوست خاهرم یه سال پشت کنکور بود پرستاری اورد وارد دانشگاه شد 4 سال خوند و دو سال طرح بعدم دوسال کار کرد اون وسط مسطا هم ازدواج کرد
      یه سال بعد ازدواجش با حمایت شوهرش کنکور داد و الان سال 5 پزشکیه.
      و یه سود خیلی بزرگم داشته اونم اینه که همون موقع که پرستار بود سال بعد طرحش استخدام بیمارستان شهرمون شد و با قبول شدن پزشکی تحصیل حین خدمت گرفت و این 7 سالی که داره درس میخونه و حتی اگه بخاد تخصص بگیره همش جز سابقه کارش حساب میشه و قاعدتا درآمدشم بالاتره نسبت به کسی که یه سال سابقه کار داره! میتونه بعد فارغ تحصیلی عمومی شب بیمارستان کشیک بده یا عصر بره جای دیگه کار کنه درامد داشته باشه از جای دیگه هم!!!
      بعد که درسش تموم بشه مستقیم استخدامه بعنوان پزشک عمومی بیمارستان تازه اگه نخاد تخصص بخونه! حقوقش به موقع اس طرحش تو مرکز شهره ...
      خدا یه راهیو واست میبنده اما ده تا راه واست باز میکنه ...
      خدا گر ز حکمت ببندد دری/ ز رحمت گشاید در دیگری!!
      بنظرم درباره چیزایی که گفتم فکر کن و مد نظر قرارش بده بعنوان راه های پیشنهادی.
      مررررررسی دوست عزیزم.
      واقعا ممنونم بابت این نمونه که گفتی
      دقیقا منم به خاطر استخدام دارم پرستاری ادامه میدم،چون اصلا توان رفتن به شهر های دیگه رو برا طرح ...ندارم.امتحانات ترم ۵ هفته بعد هست ۳ تا ۳ انداختن
      حوصله خوندن چرت و پرت هاش رو نداشتم،مخصوصا که کارآموزی این ترم دوستام انترن بودن...خوشحال شدم بعد سالها دیدمشون ولی خب فک کنم حق داشتم برا خودم
      ناراحت بشم.
      مخصوصا که اساتید فوق تخصص،هر کدوم یبار می‌پرسیدن دخترم شما انترن هستید؟نمیدونم واقعا اتیکت رو نمیدیدن یاا ممدل برخوردم با پرستار ها فرق داشته ....
      بهرحال خیلی داغون شدم....از طرفی انترن پسرها،کلی زیر نظرم گرفتن!!!!میدونی بارهاااا با گوش خودم شنیدم که گفتن حیف پرستاری هست.
      البته کلا من به اون پسرا کاری ندارم فقط و فقط برا خودم ناراحتم همین!
      از طرفی این ترم واقعا متوجه شدم کلی شانس ازدواج از دست دادم!درسته من هیچ کدوم اون پسرها رو نمیخواستم ولی باعث شدن متوجه بشم حتی ازدواجم تحت
      این رشته مزخرف هست و باید معجزه بشه تا من بتونم با طیفی که مد نظرم هست،ازدواج کنم

مرسی که این کامنت رو گذاشتی
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

13. Top | #13
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rogi نمایش پست ها

مررررررسی دوست عزیزم.
      واقعا ممنونم بابت این نمونه که گفتی
      دقیقا منم به خاطر استخدام دارم پرستاری ادامه میدم،چون اصلا توان رفتن به شهر های دیگه رو برا طرح ...ندارم.امتحانات ترم ۵ هفته بعد هست ۳ تا ۳ انداختن
      حوصله خوندن چرت و پرت هاش رو نداشتم،مخصوصا که کارآموزی این ترم دوستام انترن بودن...خوشحال شدم بعد سالها دیدمشون ولی خب فک کنم حق داشتم برا خودم
      ناراحت بشم.
      مخصوصا که اساتید فوق تخصص،هر کدوم یبار می‌پرسیدن دخترم شما انترن هستید؟نمیدونم واقعا اتیکت رو نمیدیدن یاا ممدل برخوردم با پرستار ها فرق داشته ....
      بهرحال خیلی داغون شدم....از طرفی انترن پسرها،کلی زیر نظرم گرفتن!!!!میدونی بارهاااا با گوش خودم شنیدم که گفتن حیف پرستاری هست.
      البته کلا من به اون پسرا کاری ندارم فقط و فقط برا خودم ناراحتم همین!
      از طرفی این ترم واقعا متوجه شدم کلی شانس ازدواج از دست دادم!درسته من هیچ کدوم اون پسرها رو نمیخواستم ولی باعث شدن متوجه بشم حتی ازدواجم تحت
      این رشته مزخرف هست و باید معجزه بشه تا من بتونم با طیفی که مد نظرم هست،ازدواج کنم

مرسی که این کامنت رو گذاشتی
      قربونت برم
      من دخترم حرفاتو خیلی خوب درک میکنم امیدوارم الان نیان حرفتو نقل قول کنن یا چرت و پرت بت بگن که فکرت درگیر چه چیزاییه
      ولی من خوب درکت میکنم
      تو چه جامعه ای هستیم و این حرفا چقد زیاده!
      این وضعیتتم یه روز به پایان میرسه ... تو همین الانم یه دختر مستقل و قوی و خوشگلی ... حتی با وجود رشته پرستاری.
      تازه میدونستی چقد پرستاری تو جامعه رشته باکلاسیه؟ احترامشون خیلی زیاده تو جامعه و درامدش نسبت به رشته های کارمندی بالاتره الانم که حقوق پرستارارو خیلی زیاد کردن. راستش من تا حالا ندیدم کسی رو که از پرستاری اومدن پشیمون بشه یه روز مگر اینکه رشته هایی مثل پزشکی و اینارو بخواد در ادامه!
      بنظرم اول از همه موقعیت الانت رو درک کن و اعتماد بنفس داشته باش بخاطر شرایط الانت. تو هیچی کم نداری.
      دستیابی به هدفی که بقیه دوستای انترنت بهش رسیدن هیچی جز پشتکار و تلاش نمیخواد پس قابل دسترسه و تو هروقت اراده کنی میتونی وارد ماراتن کنکور بشی و بدستش بیاری.
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...
      ویرایش توسط Mina_medicine : 08 بهمن 1399 در ساعت 17:51

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_medicine نمایش پست ها
      قربونت برم
      من دخترم حرفاتو خیلی خوب درک میکنم امیدوارم الان نیان حرفتو نقل قول کنن یا چرت و پرت بت بگن که فکرت درگیر چه چیزاییه
      ولی من خوب درکت میکنم
      تو چه جامعه ای هستیم و این حرفا چقد زیاده!
      این وضعیتتم یه روز به پایان میرسه ... تو همین الانم یه دختر مستقل و قوی و خوشگلی ... حتی با وجود رشته پرستاری.
      تازه میدونستی چقد پرستاری تو جامعه رشته باکلاسیه؟ احترامشون خیلی زیاده تو جامعه و درامدش نسبت به رشته های کارمندی بالاتره الانم که حقوق پرستارارو خیلی زیاد کردن. راستش من تا حالا ندیدم کسی رو که از پرستاری اومدن پشیمون بشه یه روز مگر اینکه رشته هایی مثل پزشکی و اینارو بخواد در ادامه!
      بنظرم اول از همه موقعیت الانت رو درک کن و اعتماد بنفس داشته باش بخاطر شرایط الانت. تو هیچی کم نداری.
      دستیابی به هدفی که بقیه دوستای انترنت بهش رسیدن هیچی جز پشتکار و تلاش نمیخواد پس قابل دسترسه و تو هروقت اراده کنی میتونی وارد ماراتن کنکور بشی و بدستش بیاری.
      مرسی،عزیز دل
      ممنون که درک کردی.
      منم امیدوارم خیلی زود این دوره با کمک خدا تموم شه.
      با کمک خدا هم ،کنار سلامتی و طول عمر مامانم و داداشم،دوره شادی و موفقیت رو آغاز کنم.
      برام دعا کن،امیدوارم بهترین ها سهمت بشه ،هر چی که میخوای
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن