خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      سوال سختی نبود ولی جالب بود
      من دانسیته رو نمیدونسم و سرچ کردم از گوگل
      یه سری تست ها هم هستن اتمیسیته رو تو صورت سوال میارن
      این سوال فکر کنم سوال مبتکران های نظام قدیم باشه مشابه این سوالارو دیدم تو مبتران پیشرفته نظام قدیم
      سوال مال کجاست؟

منم سرچ زدم دانسیته رو...خب مثل ادم بگو چگالی...احتمال 90 درصد برا نظام قدیم باشه..

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سوال سختی نبود ولی جالب بود
      من دانسیته رو نمیدونسم و سرچ کردم از گوگل
      یه سری تست ها هم هستن اتمیسیته رو تو صورت سوال میارن
      این سوال فکر کنم سوال مبتکران های نظام قدیم باشه مشابه این سوالارو دیدم تو مبتران پیشرفته نظام قدیم
      سوال مال کجاست؟

پایین نوشته iqشیمی...حتما برای ای کیو هستش که به نظرم اصلا تستاش استاندارد نیس

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_schulzy نمایش پست ها
      آسون که خیلیا همین که میبینن جوابشون رند در نمیاد بیخیال سوال میشن و خیلیا شاید حل نکنن این سوال رو.(من خودم شاید تو آزمون همون وسطا بیخیال میشدم میرفتم سوال بعدی,چون الان ضرب و تقسیمای اینو سریع با ماشین حساب زدم)
      ولی به غیر از اون یه استفاده استاندارد از فرمول گاز های کامل بود
      اینجور سوالا معمولا عددش رند نمیشه ولی خب وقتی دراومده 41/94 خب منطقیه که 42 حساب کنید بعدش رند میشه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط negarg4444 نمایش پست ها
      منم سرچ زدم دانسیته رو...خب مثل ادم بگو چگالی...احتمال 90 درصد برا نظام قدیم باشه..

پایین نوشته iqشیمی...حتما برای ای کیو هستش که به نظرم اصلا تستاش استاندارد نیس
      من این تیپ تستها رو توی مبتکران تکمیلی سوم دبیرستان نظام قدیم دیده بودم
      رفتم سراغش و پر از کلمات اتمیسیته و دانسیته و مولاریته و ..... بود
      کتاب را بستم و یه تکونی دادمش گفتم افرین

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من این تیپ تستها رو توی مبتکران تکمیلی سوم دبیرستان نظام قدیم دیده بودم
      رفتم سراغش و پر از کلمات اتمیسیته و دانسیته و مولاریته و ..... بود
      کتاب را بستم و یه تکونی دادمش گفتم افرین
      خیلی هم عالییییییمولاریته که عادیهحالا مثلا فک میکنن با اینجور کلمات سطح سوالشون بالاتر میره...واقعا مسخره اس

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی هم عالییییییمولاریته که عادیهحالا مثلا فک میکنن با اینجور کلمات سطح سوالشون بالاتر میره...واقعا مسخره اس
      مسخره واقعا نمیشه گفت چون شما چه بخوای چه نخوای رفرنس اصلی هم همین هستش بیشتر حس میکنم ما زیادی بد عادت کردیم (خودم) چه ایرادی داره دونستن یه نکته و چیز جدید

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مسخره واقعا نمیشه گفت چون شما چه بخوای چه نخوای رفرنس اصلی هم همین هستش بیشتر حس میکنم ما زیادی بد عادت کردیم (خودم) چه ایرادی داره دونستن یه نکته و چیز جدید

بله درست میفرمایید...منظورم این هستش وقتی کتاب از چگالی حرف میزنه و هیچوقت عبارتی مثل دانسیته رو نیاورده دانش اموز از کجا باید اینو متوجه بشه...ما که سر ازمون گوگل نیس سرچ بزنیم...حالا تو زیست کاملا برعکسه ما مثلا میتوز و میوز خوندیم حالا بیاد بشه رشتمان و کاستمان..یا مثلا پیش چهر ...پیشاپس چهر....پس چهر...پسین چهر...واپسین چهراین یعنی چی؟؟حالا ببینید کنکور اینارو با هم میاره ولی کمک درسیا بعضا فقط واژه مثلا!!!! فرهنگسازی شدشو میاره که ما بلد نباشیم جواب بدیم...ایا این مسخره نی؟؟این سوال سطحش بالا نیس...به درد نخوره....رو چیزی دام گذاشته که اصلا مهم نیس و بار کنکوری نداره

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

بله درست میفرمایید...منظورم این هستش وقتی کتاب از چگالی حرف میزنه و هیچوقت عبارتی مثل دانسیته رو نیاورده دانش اموز از کجا باید اینو متوجه بشه...ما که سر ازمون گوگل نیس سرچ بزنیم...حالا تو زیست کاملا برعکسه ما مثلا میتوز و میوز خوندیم حالا بیاد بشه رشتمان و کاستمان..یا مثلا پیش چهر ...پیشاپس چهر....پس چهر...پسین چهر...واپسین چهراین یعنی چی؟؟حالا ببینید کنکور اینارو با هم میاره ولی کمک درسیا بعضا فقط واژه مثلا!!!! فرهنگسازی شدشو میاره که ما بلد نباشیم جواب بدیم...ایا این مسخره نی؟؟این سوال سطحش بالا نیس...به درد نخوره....رو چیزی دام گذاشته که اصلا مهم نیس و بار کنکوری نداره
      ببین
      کنکور هیچ چارچوبی نداره یهو دیدی تو کنکور هم چنین کلماتی و دادن (دیدم که میگم)
      پس بهتره همین الآن با انواع سوال آشنا بشیم تا سر جلسه سوال به اون گلابی رو به خاطر یدونه کلمه دانسیته از دست ندیم
      حالا راستش این کلمات فارسی زیست تو کنکور نمیاد؟؟فکر کنم اون برای نظام قدیمیها بود زمانی که دو کنکور برگزار میشد برای 1400 فکر نکنم کنکور متن کتاب درسی رو دقیق هدف قرار بده . به نظرم کلمات فارسیشون رو هم باید بدونیم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن