خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 16 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 239
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      اولین کمپ رسیدن به هدف

پاسنیون های مرگ از بهمن هر سال استارت میخورن تا دقیقا شب کنکور همان سال
      چرا مرگ؟
      م : منظم باشید (نظم)
      ر : راه نمود داشته باشید (رهنمود یا همون برنامه مطالعاتی)
      گ : گذشتن از خود برای دو مورد بالا رو جدی بگیرید (از خود گذشتگی)
      سه مورد بالا در پانسیون باید رعایت بشه.

مورد اول (نظم)
      هر شب گزارش کار همون روز رو داخل تاپیک ارسال می کنید.
      در صورت عدم ارسال گزارش کار شما از دور رقابت خارج میشید.

مورد دوم (راه نمود، برنامه مطالعاتی)
      برنامه به شدت پر تست و مروری در دو مرحله داخل تاپیک قرار میگیره.
      برنامه مرحله اول:
      در طی 4 ماه و 10 روز تمامی دروس مطالعه میشن + تست زنی انجام میشه + مرور و آزمون از کتاب های جمع بندی انجام میشه
      برنامه مرحله دوم:
      در طی 20 الی 30 روز دو روز یک بار آزمون های کنکور و چند جامع از موسسات مطابق برنامه ای که قرار میگیره می زنید و درصداتون رو داخل این تاپیک ارسال می کنید.
      دانلود دفترچه برنامه ریزی مرحله اول نخستین پانسیون مطالعاتی مرگ :

راهنمای مطالعاتی برنامه مرحله اول:
      برنامه به شدت سنگین نوشته شده علت چیه؟
      دلیل:
      برای رسیدن به کیفیت مطالعاتی و مرور حریفی که از تابستان 99 تا الآن روزی 12 ساعت درس میخونه باید از الان سنگین مطالعه کنید.

دهگانه روال چیه؟
      هر روز 10 کار تکراری در کنار بودجه مطالعاتی همان روز نوشته شده که باید حداقل 5 مورد رو انتخاب و انجام بدین. 5 مورد تقریبا 30 الی 35 دقیقه طول میکشه.
      پیشنهاد: موارد شماره 2 ، 4 ، 6 ، 8 ، 10 روز های زوج هفته و باقی موارد روز های فرد انجام بشن
      چک لیست 90 که روبروی دهگانه قرار گرفته چیه؟
      دقیقا همون 10 تا کاره (به ترتیب خلاصه انگلیسی شونو نوشتم داخل جدول) که باید هر کدوم از کار ها رو که انجام دادین روبروش دو تا مثلت هست داخل یکی تایم انجام و داخل دیگری تعداد تست رو یادداشت کنید.

منابع برنامه؟
      برنامه مطالعاتی مرحله اول شامل دو دسته منبع میشه:
      منابع دسته اول: (منبع اول)
      دقیقا منبع خودتونه (هر کتابی که دارید)
      منابع دسته دوم: (منبع دوم و گاها سوم)
      منابع دسته دوم شامل منابع زیر میشن (عموما منابع جمع بندی و مرور محسوب میشن ، اگه ندارید میتونید پی دی اف بخونید یا تهیه شون کنید یا اصلا از تست های باقی مونده منبع اول تون استفاده کنید)
      آی کیو جامع زیست
      آی کیو جامع شیمی
      موج آزمون پایه نشرالگو
      موج آزمون ریاضی نشرالگو
      موج آزمون ادبیات نشرالگو
      موج آزمون دینی نشرالگو
      جامع میکرو طلایی گاج و موج آزمون عربی نشرالگو
      جمع بندی زبان مهروماه

مورد سوم (از همه مهم تر) از خود گذشتگی
      جهت انجام کامل برنامه باید به داشتن ساعت مطالعاتی بالا (عموما 14 الی 15 ساعت) پای بند باشید در غیر این صورت هیچ نتیجه ای نخواهید گرفت.

سوال: من جایی شنیدم که برنامه های از پیش نوشته به درد نمیخورن؟
      بله درست شنیدین ولی اشتباه به عرضتون رسوندن!
      اگر حداقل ماهی 200 هزار تومن بدین تا برنامه ای که به 100 نفر دادن رو به شما بدن و یکم تایم و تعداد تستش رو واستون عوض کنند اون موقع برنامه به درد بخور میشه : )
      یکی یه وویس جالب داده بود:
      می گفت: "برنامه های از پیش نوشته شده چون تعداد تست رو مشخص کردن به درد نمیخورن"
      اولا: تعداد تست بستگی به 1)خود دانش آموز داره و 2)سطح سختی منبع و 3)سطح سختی مبحث
      کسی که مشاوره میده این 3 مورد بالا رو محاله بتونه برای شاگردش و برای هر درسی کامل مشخص کنه و اگرم بتونه باید لااقل 1 روز تایم بگذاره تا برنامه 1 هفته یه دانش آموز رو بچینه و عملا غیر ممکنه این کار
      پس حتی مشاوری که میلیونی هزینه صرفش می کنید هم نمیاد تعداد تست متناظر با سطح درسی شما داخل برنامه تون قرار بده و اگرم این کارو کرد هیچ جایی ننوشتن که شما در اون تایم و با اون منبعی که دارید بتونید کامل اجرایی کنید برنامه ش رو
      ما هم که تعداد تست مشخص کردیم فقط به این خاطر بوده که بهترین حالت (ایده آل) رو در نظر بگیریم و شما بدونید این بیشترین حد تست هست که باید زده بشه حالا یه نفر میتونه 40 تا تست واژگان داخل 20 دقیقه بزنه یه نفر 10 تا تست.
      یه مطلب دیگه هم در مورد تایم اجرایی برنامه مون
      تایم اجرایی برنامه صرفا یه تایم پیشنهادیه و شما میتونید کم و زیادش کنید پس باز از این نظرم برنامه ای نیست که اجرایی نباشه
      و مطلب بعدی تایم جبرانی؟
      تایم جبرانی برای 4 ماه چقدر خوبه؟ 1 هفته؟ 2 هفته؟ 1 ماه؟
      واقعا درک نمی کنم که چرا بعضیا انقدر حساسن روی این جبرانی ها ولی اگه خدای نکرده عقب افتادین میاید بجای اجرای 30 روز تایم جبرانی و اجرای مرحله دوم برنامه ریزی، به مرور و جبرانی می پردازید و طبیعتا آزمون جامع به سبک کنکور کمتری می زنید
      پس سعی کنید حتی 1 دقیقه از این فرصتی که باقیه رو از دست ندین تا متضرر نشید.

و در آخر در جواب اون دوست مون که وویس داده بود و میگفت برنامه های از پیش نوشته به درد نمیخورن
      این قسمتی از برنامه از پیش نوشته شده ای هست که مشاور علامه حلی تهران داره به حداقل 100 نفر دانش آموز علامه حلی میده: (هفته به هفته واسشون قرار میده)
      همون طور که داخل تصویر می بینید مشاوره خصوصی اومده یک نسخه برای همه پیچیده! چون:
      تعداد تست ها کاملا مشخصه
      ساعت مطالعاتی هم کامل مشخصه
      و حتی بازه مطالعاتی (از ساعت فلان تا فلان) هم کامل مشخص شده که این یعنی همه بچه های این مشاور باید در این ساعت این درس رو بخونن و X تست بزنن

پس خواهشا برای این که مشاوره خصوصی بدین حرف از شخصی سازی برنامه توسط مشاور نزنید.

برنامه شخصی سازی شده فقط و فقط توسط یه نفر میتونه ارائه بشه اونم خود دانش آموزه که از وضعیت علمی و توانایی خودش اطلاع کافی داره که باید بیاد هر برنامه ای (کانون ، برنامه مشاور خصوصی خودش و ...) رو متناسب با خودش تغییر بده ولی اسکلت اصلی برنامه ای که باید رو کامل اجرا کنه.
      آقا مهدی من صفر نیستم و با آزمونای قلم چی تا الان جلو اومدم ولی از این برنامه خیلی خوشم اومد به نظرتون کدومو اجرا کنم؟

2. Top | #32
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      نمی دونم چرا واقعا ...
      ولی امروز 2 ساعت
      فقط هم شیمی ...
      امیدوارم بار آخرم باشه که همچین ساعت مطالعه ای دارم ...
      نباید اعصابمو سر سرزنش ها خرد میکردم ..
      ..

فردا قطعا روز بهتری خواهد بود....

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ایدتون جالبه فقط اگه میشه عنوان تاپیکتون رو تغییر بدین...
      وارد انجمن ک میشیم یکی عنوان تاپیکش مرگه یکی شکنجس یکی حالش بده....یه نفر مث من مغزش خیلی زود تحت تاثیر این کلمات قرار میگیره و حالش رو به بدی میره اگه میشه از عناوین مثبت تر استفاده کنین
      اینو به یکی دیگه از دوستان هم گفتم امیدوارم باعث کدورت نشه:)♡

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام روز1

8:33 / 197 تست

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تاپیک وسوسه کننده اس منم شرکت میکنم
      99.11.5
      تحلیل آزمون : 7h
      شیمی1 : 1h
      آرایه : 15min
      قرابت : 15min
      جمعا 8.5h

6. Top | #36
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      گزارش 2 - یکشنبه 5 بهمن - 12:03 با 279 تست

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1401 نمایش پست ها
      سلام شما اگر فکر میکنید قابل اجراست لطف کنید آمار شرکت کننده هاتون تو این طرحو بگیرید و در آخر طرحم یه آمار بگیرید ببینیم چند نفر تا انتهای طرح باقی موندن اصولا از ماه بهمن به بعد ما شاهد تاپیک های احساسی همچنینی از افرادی که تا امروز درس نخوندن هستیم انواع و اقسان تاپیک های از الان میشه و شروع طوفانی و رتبه 1 در 5 ماه و چالش های مختلف و قسم نامه و ... که همهشون یه عده نا امید مستاصلن که به هر طناب پوسیده ای برای موفقیت چنگ میزنن اونوقت شما فکر میکنی کسی که نتونسته تو 1 سال لای کتاب و باز کنه قراره تو 5 ماه معجزه کنه این حال روحیشونم دقیقا شده وسیله ای برای پول دراوردن مشاورا حالا شما اگه نیتت خیره این آمار گیریو انجام بده ببینیم چند نفر از این عزیزان که قراره یه شبه متحول شدن تا آخرش متحول میمونن موفق باشید
      مشاوره علمی مبتنی بر واقعیت های فرد نه تخیلات و توهمات شخص داوطلب و بدتر از همه مشاورش هست

دوست من ببین
      من تا جاهایی باهاتون موافقم راستش خیلی جاهاش رو باهاتون موافقم و حق میدم بهتون
      ولی جایی که مخالفم اینه که
      چه اشکالی داره؟؟
      حالا یکی بگه میخواد تو 5 ماه نه اصلا تو یه هفته بگه میخواد رتبه 1 بشه خوب این چه اشکالی داره؟؟ بگه شاید شد
      همیشه یه احتمال کوچیکی هم هست که مثبته
      من جایی مخالف شما هستم که خوب چه ایرادی داره یکی امید داشته باشه که 5 ماهه بشه رتبه 1؟؟
      منم میدونم احتمال زیاد نتونه رتبه 1 بشه ولی خوب مسلما 5 ماه رو عین رتبه برتر و رتبه 1 زندگی میکنه و کیف میکنه
      من کی باشم که بخوام این لذتش رو براش تبدیل به خاکستر کنم؟؟
      من کی هستم که بخوام در موردش تصمیم بگیرم و بگم میتونی با نمیتونی؟؟
      خوب بزار 5 ماه با خوندنش و انرژی که داره خوب باشه مطمئنا 5 ماه کولاک و نرسیدن خیلی بهتر از ان هست که 7 ماه مستاصل بوده و 5 ماه هم بهش اضافه کنه
      هیچوقت برای شروع کردن دیر نیست حالا ممکنه که نرسید و دیر برسید خوب مسلما دیر شروع کردید ولی صرف >شروع کردن< بد نیست و خیلی هم خوبه
      در مورد مهدی هم به نظرم که واقعا زحمت میکشن در حد توانشون و سوالهای خوبی رو قرار میدن و برنامه و ... قرار میدن که واقعا جای تقدیر داره من از قصد و نیتشون خبر ندارم و نمیتونم قضاوتشون کنم پس سکوت میکنم
      البته بله من هم قبول دارم بحث مشاوره یه امر تخصصی و بسیار پیچیده است و نیاز به تجربه و تخصص داره ولی خوب یه برنامه ای که حداقل یه هفته ادم رو مجاب به خوندن کنه بهتر از برنامه ای هست که اصلا وجود نداشته باشه
      شروع کردن حتی به اشتباه خیلی بهتر از شروع نکردن هست
      شما کار رو توی کار یاد میگیرید
      شاید این تاپیک تلنگری بزند به کسی که اصلا تا بحال تو باغ نبود ولی شروع کند و کم کم قلق رو یاد بگیرد و حتی برای خودش بتواند برنامه بریزد و ادامه دهد
      و همه چیز از یک نقطه ای به نام تاپیک پانسیون مجازی مرگ استارت بخورد
      همه چیز از یک نقطه اغاز شود
      چه ایرادی دارد؟؟
      ویرایش توسط _Joseph_ : 06 بهمن 1399 در ساعت 02:16

8. Top | #38
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      باز هم مهدی و باز هم ماجرایی جدید (با لحن حماسی بخون) اقا مهدی دستت درست، مرسی که هوای بچه ها رو داری، انشالله پنج ماه دیگه تاپیک تخمین رتبه 1400 رو میبینم که برا من تخمین بزنی ها، از همین الان رزروش کن برا من

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      دوست من ببین
      من تا جاهایی باهاتون موافقم راستش خیلی جاهاش رو باهاتون موافقم و حق میدم بهتون
      ولی جایی که مخالفم اینه که
      چه اشکالی داره؟؟
      حالا یکی بگه میخواد تو 5 ماه نه اصلا تو یه هفته بگه میخواد رتبه 1 بشه خوب این چه اشکالی داره؟؟ بگه شاید شد
      همیشه یه احتمال کوچیکی هم هست که مثبته
      من جایی مخالف شما هستم که خوب چه ایرادی داره یکی امید داشته باشه که 5 ماهه بشه رتبه 1؟؟
      منم میدونم احتمال زیاد نتونه رتبه 1 بشه ولی خوب مسلما 5 ماه رو عین رتبه برتر و رتبه 1 زندگی میکنه و کیف میکنه
      من کی باشم که بخوام این لذتش رو براش تبدیل به خاکستر کنم؟؟
      من کی هستم که بخوام در موردش تصمیم بگیرم و بگم میتونی با نمیتونی؟؟
      خوب بزار 5 ماه با خوندنش و انرژی که داره خوب باشه مطمئنا 5 ماه کولاک و نرسیدن خیلی بهتر از ان هست که 7 ماه مستاصل بوده و 5 ماه هم بهش اضافه کنه
      هیچوقت برای شروع کردن دیر نیست حالا ممکنه که نرسید و دیر برسید خوب مسلما دیر شروع کردید ولی صرف >شروع کردن< بد نیست و خیلی هم خوبه
      در مورد مهدی هم به نظرم که واقعا زحمت میکشن در حد توانشون و سوالهای خوبی رو قرار میدن و برنامه و ... قرار میدن که واقعا جای تقدیر داره من از قصد و نیتشون خبر ندارم و نمیتونم قضاوتشون کنم پس سکوت میکنم
      البته بله من هم قبول دارم بحث مشاوره یه امر تخصصی و بسیار پیچیده است و نیاز به تجربه و تخصص داره ولی خوب یه برنامه ای که حداقل یه هفته ادم رو مجاب به خوندن کنه بهتر از برنامه ای هست که اصلا وجود نداشته باشه
      شروع کردن حتی به اشتباه خیلی بهتر از شروع نکردن هست
      شما کار رو توی کار یاد میگیرید
      شاید این تاپیک تلنگری بزند به کسی که اصلا تا بحال تو باغ نبود ولی شروع کند و کم کم قلق رو یاد بگیرد و حتی برای خودش بتواند برنامه بریزد و ادامه دهد
      و همه چیز از یک نقطه ای به نام تاپیک پانسیون مجازی مرگ استارت بخورد
      همه چیز از یک نقطه اغاز شود
      چه ایرادی دارد؟؟
      میدونید ایرادش اینه که شما مثلا پزشکی یکی بیاد با علایم آپاندیسیت حالا برای اینکه سریع راضی بشه براش یه نسخه بدی توش ۴ تا مسکن بدی بهشم بگی هیمنو بخوری خوب میشی طرف میره دردشو موقتا ساکت میکنه ۲۴ ساعت بعد آپاندیسش میترکه
      بله اگر کسی رشته هایی بغیر از رشته های تاپ بخواد ۵ ماه که خوبه ۱ ماهم بخونه بازم میتونه بالاخره یه جایی اسمش دربیاد اما اگه هدفش فقط رشته های تاپ باشه که همه کسایی که تو این چالشا میان دنبال همین دارو و دندون و پزشکی هستن به ذو تا مشکل اساسی بر میخورن
      ۱. انتظاری که ازاین برنامه های ایده آلیستی دارن قبولی این سه رشتس پس قاعدتا باید در کوتاه مدت پیشرفتشون چشم گیر باشه مثلا کسی که الان تراز آزمون قلمچیش ۴۰۰۰ وقتی میبینه برای پزشکی باید ۶۵۰۰ به بالا باشه وقتی با اینجور برنامه ها میبینن ترازش نهایتا تو این مدت داره ۵۰۰ تا میره بالا سرخورده و ناامید میشه چون حجم بالا و ساعت زیاد درس خوندناز اونطرف فراموشی سریعتر مطالب و کاهش عمق یادگیریو داره
      ۲. مدل برنامه ریزی برای کسی که فقط پزشکی میخواد وقتی که ۵ماه مونده به کنکور و شانس قبولیش زیر ۱۰ درصده کاملا فرق داره با اینکه شما بیای منطقی به موضوع نگاه کنی و شاگرد از الان آماده کنی برای کنکور سال بعدی در حالت اول شما طرفو مجبور میکنی ۱۰۰ درصد مطلبو تو ۵ ماه سطحی بخونه که تهش ازش ۳۰ درصدم درنمیاد فقط ۵ ماهی که میتونست از رقیبای ۱۴۰۱ جلوتر باشه ازش گرفتی حالت دوم شما میای چند تا درس مهم مثل زیست و عربی و ... مخصوصا دروسی که شخص توش ضعیفه و احتیاج به کار پایه ای داره تو ۵ ماه ۱۰۰ درصدشو با یادگیری کامل میبندی اونوقت آخر خرداد یه شاگرد ۱۴۰۱ قوی تو چند درس داری به جای اینکه یه شاکرد ضعیف ۱۴۰۰ داشته باشی که این ضعفش به کنکور ۱۴۰۱ هم سرایت میکنه اما مشاور جماعتچون میخوان نقدو بچسبن امکان نداره وقتی ببینن شما شرایطت جوری که امکان نداره به رشته های تاپ امسال برسی حتی اگه ۱ هفته به کنکورم باقی مونده باشه برنامه ۱ هفته ای میدن که پولونقد ازت بگیرن

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      میدونید ایرادش اینه که شما مثلا پزشکی یکی بیاد با علایم آپاندیسیت حالا برای اینکه سریع راضی بشه براش یه نسخه بدی توش ۴ تا مسکن بدی بهشم بگی هیمنو بخوری خوب میشی طرف میره دردشو موقتا ساکت میکنه ۲۴ ساعت بعد آپاندیسش میترکه
      بله اگر کسی رشته هایی بغیر از رشته های تاپ بخواد ۵ ماه که خوبه ۱ ماهم بخونه بازم میتونه بالاخره یه جایی اسمش دربیاد اما اگه هدفش فقط رشته های تاپ باشه که همه کسایی که تو این چالشا میان دنبال همین دارو و دندون و پزشکی هستن به ذو تا مشکل اساسی بر میخورن
      ۱. انتظاری که ازاین برنامه های ایده آلیستی دارن قبولی این سه رشتس پس قاعدتا باید در کوتاه مدت پیشرفتشون چشم گیر باشه مثلا کسی که الان تراز آزمون قلمچیش ۴۰۰۰ وقتی میبینه برای پزشکی باید ۶۵۰۰ به بالا باشه وقتی با اینجور برنامه ها میبینن ترازش نهایتا تو این مدت داره ۵۰۰ تا میره بالا سرخورده و ناامید میشه چون حجم بالا و ساعت زیاد درس خوندناز اونطرف فراموشی سریعتر مطالب و کاهش عمق یادگیریو داره
      ۲. مدل برنامه ریزی برای کسی که فقط پزشکی میخواد وقتی که ۵ماه مونده به کنکور و شانس قبولیش زیر ۱۰ درصده کاملا فرق داره با اینکه شما بیای منطقی به موضوع نگاه کنی و شاگرد از الان آماده کنی برای کنکور سال بعدی در حالت اول شما طرفو مجبور میکنی ۱۰۰ درصد مطلبو تو ۵ ماه سطحی بخونه که تهش ازش ۳۰ درصدم درنمیاد فقط ۵ ماهی که میتونست از رقیبای ۱۴۰۱ جلوتر باشه ازش گرفتی حالت دوم شما میای چند تا درس مهم مثل زیست و عربی و ... مخصوصا دروسی که شخص توش ضعیفه و احتیاج به کار پایه ای داره تو ۵ ماه ۱۰۰ درصدشو با یادگیری کامل میبندی اونوقت آخر خرداد یه شاگرد ۱۴۰۱ قوی تو چند درس داری به جای اینکه یه شاکرد ضعیف ۱۴۰۰ داشته باشی که این ضعفش به کنکور ۱۴۰۱ هم سرایت میکنه اما مشاور جماعتچون میخوان نقدو بچسبن امکان نداره وقتی ببینن شما شرایطت جوری که امکان نداره به رشته های تاپ امسال برسی حتی اگه ۱ هفته به کنکورم باقی مونده باشه برنامه ۱ هفته ای میدن که پولونقد ازت بگیرن
      من خیلیا رو میشناسم 6ماهه 5 ماهه 3 ماهه موفق شدن حتی پایشون ضعیف بوده طرف معدلش پایینه سال بعد اواخر بهمن تلاش میکنه رتبه برتر میشه(رستگار رحمانی رو نمیگم) حتی کانالی میشناسم پر از نمونه ست که دیر تلاش کردن موفق شدن به تلاش طرف بستگی داره به قول یکی از بچه ها هيچوقت مشکل زمان نبوده مهم اراده و باورشه البته اینو بگم خدایی راست میگی درمورد بعضی مشاورا و موسسه ها
      ویرایش توسط Mahdi7070 : 06 بهمن 1399 در ساعت 20:12

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi7070 نمایش پست ها
      من خیلیا رو میشناسم 6ماهه 5 ماهه 3 ماهه موفق شدن حتی پایشون ضعیف بوده طرف معدلش پایینه سال بعد اواخر بهمن تلاش میکنه رتبه برتر میشه(رستگار رحمانی رو نمیگم) حتی کانالی میشناسم پر از نمونه ست که دیر تلاش کردن موفق شدن به تلاش طرف بستگی داره به قول یکی از بچه ها هيچوقت مشکل زمان نبوده مهم اراده و باورشه البته اینو بگم خدایی راست میگی درمورد بعضی مشاورا و موسسه ها
      بعد یعنی شما میگی ایندرسته یه برنامه غیر منطقیو بدی به ۱۰۰۰ نفر چون ممکنه ۵ نفر از این هزار نفر از اون آدمایی باشن که شما میگی ؟!!! ۹۹۵ نفرو بدبخت کنی که ۵ نفر قبول بشن ؟ در ضمن شما اینو بدون که این داستانایی که شنیدی طرف با معدل۱۰اومده تو ۵ ماه رتبه شده ۹۹ درصدش دروغه ۱ درصدشم اطلاعاتت از اون فرد ناقص بوده مثالش همین رستگار رحمانی چندین سال اومدن از اسم این بنده خدا پول درآوردن هی گفتن یکی از کردستان کارگری میکرد از اسفند بعد سربازی اومد شروع کرد رتبه ۱ شد فقطم همین قدرشو میگفتن بعد معلوم شد همین طرف بجز اینکه نابغه بوده ۲ سال قبلش رتبه ۳۰ ریاضی فیزیک بوده پس جنازش از نصف شرکت کننده های کنکورنجربی بیشتر معلومات داشته به این میگن تحریف اخباردر جهت کسب درآمد کلی از خود رتبه برترام که برای کلاس گذاشتن اصلا رو نمیکنن چقدر درس خوندن و چقدر کلاس و معلم و امکانات داشتن کلا آدم نباید یه برنامه ایده آل برای یه جمعیت حداقل استثنایی بریزه بعد بیاد بده دست یه جمعیت حداکثر تا کلی آدمو بدبخت کنه ۴ تام تز وسطشون موفق دربیان . در ضمن منم میتونم بیام فردا تو همین فرون مصاحبه کنم بگم معدلم ۱۰ بوده ۳ ماه خوندم رتبه شدم کلیم برام منافع داشته باشه نه فقط منفعت مالی حتی بعضیا واسه دیده شدن از اینکارا میکنن نمونشم تو همین فروم داشتیم
      ویرایش توسط 1401 : 06 بهمن 1399 در ساعت 20:34

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      گفتم که من در مورد مهدی قصد و نیتش رو نمیدونم و نمیتونم قضاوتش کنم
      در مورد بقیه مشاورا
      در مورد مشاوره هم یه چیزی بهت میگم که تجربه چندین ساله ام هست
      ما در ایران مشاوری نداریم که از اول خوب بوده باشد و معروف و محبوب همه
      تمام مشاوران با آزمون خطا کردن روی شاگرداشون و موش ازمایشگاهی کردن شاگرداشون با روشهای غلط و یا یعضا درست به این جا رسیدن .
      کنکور اینه داداش
      کنکور در ایران = بیزینس کثیف هدفهای برباد رفته
      در مورد حرفهاتون هم خوب از قدیم گفتن حرف حق تلخه و شما هم تو نوشته هاتون هم حرف حق زدید و هم نا حق ولی با کمی ارفاق میتونم بگم درست میگید
      ولی باز هم به این نقطه میرسیم که من و شما کجای داستانیم؟؟کجای داستان کسی که میخواد 5 ماهه حتی با این تاپیک بره بترکونه

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوشنبه 99.11.6
      تحلیل آزمون : 3h
      شیمی3 : درسنامه 1h
      آرایه : 45min + 10t
      قرابت : 15min
      زیست1 : 2h
      ریاضی : 1h
      فیزیک1 : 1h
      جمعا 9h

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadam نمایش پست ها
      آقا مهدی من صفر نیستم و با آزمونای قلم چی تا الان جلو اومدم ولی از این برنامه خیلی خوشم اومد به نظرتون کدومو اجرا کنم؟
      آزمونای قلم چی تا عید پیش روی لاک پشتی دارن از طرفی مباحث نیم سال دوم عموما زود بازده تر از نیم سال اول دوازدهم هستن و کمتر اذیت می کنن ، اگر میتونید تا عید با همون برنامه قلم چی جلو بیاید و یکی دو درس از برنامه ما رو هم اجرا کنید خیلی به نفع تون میشه. از بعد عید هم برای مرور و جمع بندی این برنامه رو استارت بزنید طبیعتا چون حجمی از برنامه رو اجرا کردین پس کار سبک تری برای مرور دارید. هر چند مرور ماهیت مطالعه و یادگیری نداره و اگر کل برنامه رو هم بخواید برای مرور استفاده کنید شدنیه ولی نظرم اینه از آزمون ها جدا نشید اگر تراز خوبی دارید و تا الان راضی بودین از خودتون.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kingdom نمایش پست ها
      باز هم مهدی و باز هم ماجرایی جدید (با لحن حماسی بخون) اقا مهدی دستت درست، مرسی که هوای بچه ها رو داری، انشالله پنج ماه دیگه تاپیک تخمین رتبه 1400 رو میبینم که برا من تخمین بزنی ها، از همین الان رزروش کن برا من
      تخمین رتبه ها که امسال میترکونی ولی تخمین انتخاب رشته تو همون اولین کد شیرینی پارسال و امسالو باهم بفرست به آدرس پارسال
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

صفحه 3 از 16 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)