خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 4131415 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 196 به 210 از 239
    1. Top | #196
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یکشنبه 1400.1.1
      شیمی مسائل : 3 ساعت و 8 تست
      مشق عمومی : 3 ساعت و ربع بدون تست
      مرور : 1 ساعت
      روتین :45 مین
      8 ساعت
      مجازی : 2 ساعت

2. Top | #197
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.این برنامه برای از الان به بعد هم جواب میده؟

اگه جواب منفیه میشه راهنمایی کنید درخصوص شروع صفری و از الان.

3. Top | #198
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط geschenk نمایش پست ها
      سلام.این برنامه برای از الان به بعد هم جواب میده؟

اگه جواب منفیه میشه راهنمایی کنید درخصوص شروع صفری و از الان.

سلام قطعا میشه قطعا
      شک نکن که میشه
      تا اخر برنامه رو نگاه کن
      برای خودت تاریخ بندی کن کی تموم میشه درسا کی جمعبندیت شروع میشه و...
      بشین از امروز بخون
      بسم الله

4. Top | #199
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام برنامه دوم که برای زدن آزمون و کنکور هست رو هم بعدا قرار می دید؟

5. Top | #200
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ازمون سراسری ریاضی۹۹:
      ادبیات:۳۷
      عربی:۶۰
      دینی:۶۵
      زبان: ۲۰
      آزمون سراسری تجربی ۹۹:
      ادبیات:۵۳
      عربی:۳۸
      دینی:۷۳
      زبان:۱۲
      آزمون سراسری انسانی۹۹:
      ادبیات:۳۷
      عربی:۴۵
      دینی:۶۰
      زبان:_۱
      آزمون سراسری هنر۹۹:
      ادبیات:۵۳
      عربی:۵۶
      دینی:۶۹
      زبان:۲۴

@mahdi_artur@

6. Top | #201
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوره دومش مال چه موقعس این تاپیک؟

آپ

7. Top | #202
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      دیشب رفتیم مصلی خیلی خوب بود هوا خنک،
      .
      خییلییی عالی بود. منم کنکورمو دادم اولین کارم اینه که برم کلاس رانندگی

خب حالا ببینیم زهرا خانم چه کرده

دینی یازدهم تمام(دودرس اخر موند)+مرور دینی دهم
      ادبیات دستور(گروه اسمی + گروه فعلی)
      زبان دوازدهم درس 1و2(اخجون فقط یه درس مونده)
      عربی جزوه ترکیب+مرور جزوه فعل
      زیست فصل 4و 5 دهم مرور با تست
      فیزیک فصل حرکت شناسی ( قسمت شتاب ثابت حذف شده.کلا گیجید منو امروز . با خودم گفتم شتاب ثابت حذف بشه خب از جزوه ی یحیوی چیا رو بخونم چیا رو نخونم
      . اخه اون خیلی به شتاب ثابت اهمیت داده. پس تصمیم گرفتم کل جزوه رو بخونم اما از تو میکرو تست های محذوف(حال کردین بر وزن مفعول) رو نزنم.)

از هر کدوم هم دو سه کیلو تست زدم

فردا یا پس فردا هم از شر خوندن و مرور این عمومی های کسل و در عین حال موثر راحت میشم میرم واسه ازمون

و یه تشکر ویژه از خودم

این تاپیک همیشه این اخراست، به سختی پیدا میشه.
      با اینجال من دوسش دارم
      ویرایش توسط ZAh_Akb : 22 مرداد 1400 در ساعت 14:57

8. Top | #203
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی من هر موق میخوام بیام این تاپیک باید برم تو امتیازاتم ببینم کیا از این تاپیک بهم امتیاز دادن بعدش هم بیام اینجا
      این تاپیک همیشه گُم میشه.

سلام بعد از 5 روز
      عمومی ها تمام شدن بالاخره( این عمومی ها خیلی بچه های بدی هستن
      خیلی منو اذیت کردن، همش اعتماد بنفسمو میوردن پایین و من توهم فراموشی میگرفتم مخصا این بچهه (دینی) خلاصه دلو به دریا زدم و دیروز ازمون جامع عمومی زدم، چقدر خوب بود چقدررر، حیف و صد حیف که زودتر شروع نکردم. اما ایرادی نداری تموم این 37 تا ازمون رو میزنم. قشنگ کل درسا تو یه ازمون 100 سواله مرور میشه. خیلی شیک)

از دیروز یه سر یه این بچه های تخصص زدم، خوشم اومد ازشون، اهل اذیت نبودن زودی بیاد میومدن
      ، فقظ باید کلی(تو بخون کلککلللییییییی) تست بزنم

حرکت شناسی با تست های میکرو(ویژه دوماه پایانی) تمام+یادداشت نکات
      زیست گیاهی یازدهم در حال مرور شدن و تمام شدن
      شروع مرور شیمی دوازدهم
      ریاضی اتمام احتمال(خیلی بچه پرو بود) شروع هندسه
      خب بچه ها جون من رفتم فاز 2 برنامه یعنی مرور بچه های تخصص
      و ازمون عمومی و حفظ شدن خط به خط دینی
      برنامم تا 20 روز سنگینه
      بعدش فاز3

این خیلی خنده داره(
      ) خخ

من برم کلی بخونم تا بعد بیام یه گزاشکار پر و پیمون بدم

تشکر ویژه از خودم

9. Top | #204
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      یه سری پی دی افی در مورد محاسبات اینا بود فرستاده بود که توسط یه دبیر فیزیکی نوشته شده بود من نتونستم پیدا کنم تو انجمن شما میفرستید؟

10. Top | #205
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      اولین کمپ رسیدن به هدف

قوانین ؟
      منظم باشید (نظم)
      راه نمود داشته باشید (رهنمود یا همون برنامه مطالعاتی)
      گذشتن از خود برای دو مورد بالا رو جدی بگیرید (از خود گذشتگی)
      سه مورد بالا در پانسیون باید رعایت بشه.

مورد اول (نظم)
      هر شب گزارش کار همون روز رو داخل تاپیک ارسال می کنید.
      در صورت عدم ارسال گزارش کار شما از دور رقابت خارج میشید.

مورد دوم (راه نمود، برنامه مطالعاتی)
      برنامه به شدت پر تست و مروری در دو مرحله داخل تاپیک قرار میگیره.
      برنامه مرحله اول:
      در طی 4 ماه و 10 روز تمامی دروس مطالعه میشن + تست زنی انجام میشه + مرور و آزمون از کتاب های جمع بندی انجام میشه
      برنامه مرحله دوم:
      در طی 20 الی 30 روز دو روز یک بار آزمون های کنکور و چند جامع از موسسات مطابق برنامه ای که قرار میگیره می زنید و درصداتون رو داخل این تاپیک ارسال می کنید.
      دانلود دفترچه برنامه ریزی مرحله اول نخستین پانسیون مطالعاتی مرگ :

راهنمای مطالعاتی برنامه مرحله اول:
      برنامه به شدت سنگین نوشته شده علت چیه؟
      دلیل:
      برای رسیدن به کیفیت مطالعاتی و مرور حریفی که از تابستان 99 تا الآن روزی 12 ساعت درس میخونه باید از الان سنگین مطالعه کنید.

دهگانه روال چیه؟
      هر روز 10 کار تکراری در کنار بودجه مطالعاتی همان روز نوشته شده که باید حداقل 5 مورد رو انتخاب و انجام بدین. 5 مورد تقریبا 30 الی 35 دقیقه طول میکشه.
      پیشنهاد: موارد شماره 2 ، 4 ، 6 ، 8 ، 10 روز های زوج هفته و باقی موارد روز های فرد انجام بشن
      چک لیست 90 که روبروی دهگانه قرار گرفته چیه؟
      دقیقا همون 10 تا کاره (به ترتیب خلاصه انگلیسی شونو نوشتم داخل جدول) که باید هر کدوم از کار ها رو که انجام دادین روبروش دو تا مثلت هست داخل یکی تایم انجام و داخل دیگری تعداد تست رو یادداشت کنید.

منابع برنامه؟
      برنامه مطالعاتی مرحله اول شامل دو دسته منبع میشه:
      منابع دسته اول: (منبع اول)
      دقیقا منبع خودتونه (هر کتابی که دارید)
      منابع دسته دوم: (منبع دوم و گاها سوم)
      منابع دسته دوم شامل منابع زیر میشن (عموما منابع جمع بندی و مرور محسوب میشن ، اگه ندارید میتونید پی دی اف بخونید یا تهیه شون کنید یا اصلا از تست های باقی مونده منبع اول تون استفاده کنید)
      آی کیو جامع زیست
      آی کیو جامع شیمی
      موج آزمون پایه نشرالگو
      موج آزمون ریاضی نشرالگو
      موج آزمون ادبیات نشرالگو
      موج آزمون دینی نشرالگو
      جامع میکرو طلایی گاج و موج آزمون عربی نشرالگو
      جمع بندی زبان مهروماه

مورد سوم (از همه مهم تر) از خود گذشتگی
      جهت انجام کامل برنامه باید به داشتن ساعت مطالعاتی بالا (عموما 14 الی 15 ساعت) پای بند باشید در غیر این صورت هیچ نتیجه ای نخواهید گرفت.

سوال: من جایی شنیدم که برنامه های از پیش نوشته به درد نمیخورن؟
      بله درست شنیدین ولی اشتباه به عرضتون رسوندن!
      اگر حداقل ماهی 200 هزار تومن بدین تا برنامه ای که به 100 نفر دادن رو به شما بدن و یکم تایم و تعداد تستش رو واستون عوض کنند اون موقع برنامه به درد بخور میشه : )
      یکی یه وویس جالب داده بود:
      می گفت: "برنامه های از پیش نوشته شده چون تعداد تست رو مشخص کردن به درد نمیخورن"
      اولا: تعداد تست بستگی به 1)خود دانش آموز داره و 2)سطح سختی منبع و 3)سطح سختی مبحث
      کسی که مشاوره میده این 3 مورد بالا رو محاله بتونه برای شاگردش و برای هر درسی کامل مشخص کنه و اگرم بتونه باید لااقل 1 روز تایم بگذاره تا برنامه 1 هفته یه دانش آموز رو بچینه و عملا غیر ممکنه این کار
      پس حتی مشاوری که میلیونی هزینه صرفش می کنید هم نمیاد تعداد تست متناظر با سطح درسی شما داخل برنامه تون قرار بده و اگرم این کارو کرد هیچ جایی ننوشتن که شما در اون تایم و با اون منبعی که دارید بتونید کامل اجرایی کنید برنامه ش رو
      ما هم که تعداد تست مشخص کردیم فقط به این خاطر بوده که بهترین حالت (ایده آل) رو در نظر بگیریم و شما بدونید این بیشترین حد تست هست که باید زده بشه حالا یه نفر میتونه 40 تا تست واژگان داخل 20 دقیقه بزنه یه نفر 10 تا تست.
      یه مطلب دیگه هم در مورد تایم اجرایی برنامه مون
      تایم اجرایی برنامه صرفا یه تایم پیشنهادیه و شما میتونید کم و زیادش کنید پس باز از این نظرم برنامه ای نیست که اجرایی نباشه
      و مطلب بعدی تایم جبرانی؟
      تایم جبرانی برای 4 ماه چقدر خوبه؟ 1 هفته؟ 2 هفته؟ 1 ماه؟
      واقعا درک نمی کنم که چرا بعضیا انقدر حساسن روی این جبرانی ها ولی اگه خدای نکرده عقب افتادین میاید بجای اجرای 30 روز تایم جبرانی و اجرای مرحله دوم برنامه ریزی، به مرور و جبرانی می پردازید و طبیعتا آزمون جامع به سبک کنکور کمتری می زنید
      پس سعی کنید حتی 1 دقیقه از این فرصتی که باقیه رو از دست ندین تا متضرر نشید.

و در آخر در جواب اون دوست مون که وویس داده بود و میگفت برنامه های از پیش نوشته به درد نمیخورن
      این قسمتی از برنامه از پیش نوشته شده ای هست که مشاور علامه حلی تهران داره به حداقل 100 نفر دانش آموز علامه حلی میده: (هفته به هفته واسشون قرار میده)
      همون طور که داخل تصویر می بینید مشاوره خصوصی اومده یک نسخه برای همه پیچیده! چون:
      تعداد تست ها کاملا مشخصه
      ساعت مطالعاتی هم کامل مشخصه
      و حتی بازه مطالعاتی (از ساعت فلان تا فلان) هم کامل مشخص شده که این یعنی همه بچه های این مشاور باید در این ساعت این درس رو بخونن و X تست بزنن

پس خواهشا برای این که مشاوره خصوصی بدین حرف از شخصی سازی برنامه توسط مشاور نزنید.

برنامه شخصی سازی شده فقط و فقط توسط یه نفر میتونه ارائه بشه اونم خود دانش آموزه که از وضعیت علمی و توانایی خودش اطلاع کافی داره که باید بیاد هر برنامه ای (کانون ، برنامه مشاور خصوصی خودش و ...) رو متناسب با خودش تغییر بده ولی اسکلت اصلی برنامه ای که باید رو کامل اجرا کنه.
      اینم بخونید:
      فقط به عنوان یه دوستی که پیشنهادی داره واسه دوست خودش میگم:

این چند ماه خودتو به آب و آتیش بزن واقعا ارزششو داره ، بچه ها معمولا اول راه خیلی انگیزه دارن و با هزار امید و ارزو میخونن ولی چند ماه آخر ول میکنن... یه عده کلا شخصیت درسی شون همین طوره یعنی میاد طرف اول سالو حسابی بکوب میخونه ولی تهش دیگه نمیخونه اکثر پشت کنکوریا و فارغ التحصیلا همین مشکلو دارن و این مشکل کُشنده ست چون طرف هر سال تمام اون ظرفیتی که داره رو خرج کنکورش نمیکنه و وقتی از جلسه میاد بیرون به عقب ک نگاه میکنه واقعا داغون میشه... کسی که 2 ماه به زور درست درس خوند ولی رتبه اش شد 12000 منطقه 3 تابستون که نتایج اومده از همه حالش خراب تره... چرا ؟ چون این آدم خودش خوب میدونه این نتیجه فقط و فقط حاصل 2 ماه درست درس خوندنش بوده ... اگه تلاش بیشتری میکرد چی؟ اگه بجای این 2 ماه خودکشی ، 5 ماه از همه زندگیش میزد و رتبه ش بجای 12000 میشد 2000 منطقه سه چی؟ این "اگرا" آدمو داغون میکنه ، سر دوراهی که بزنم برم یه رشته داغون و بعدشم بیکار و پشت کنکور یا دوباره بخونم ولی دوباره نتونم از تمام ظرفیتی که بهم دادن استفاده کنم ... این دوراهیا یه پشت کنکوری رو در حد مرگ عذاب میدن تابستون همون سال .... ولی خب چطور میشه از این دو راهی کوفتی راحت شد؟
      شاید بهترین راه خلاصی همین 5 ماه باشه...
      این 5 ماه همه چی تعطیل ، فقط و فقط و فقط و فقط بدون این که به اون نتیجه آخر فکر کنی بخونی و بخونی و بخونی و بخونی
      ؟
      سلام من امسال بعد ۳ سال پشت کنکوری رتبم ۱۲۰۰۰ شد بنظرتون اگر این برنامه از الان اجرا بشه منظم میتونه رتبه زیر ۲۰۰ بده؟
      بعد آقای غفوری شما مشاوره خصوصی هم میدید ویا کانالی یا پیجی دارید که مطالبتون رو گذاشته باشید

11. Top | #206
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اخییییییییی یادش بخیر

12. Top | #207
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      بسم الله الرحمن الرحیم
      با اجازه مهدی جان من این برنامه رو شروع میکنم
      + یه خورده تغییرات برای خودم
      فقط چون تازه شروع کردم هر روز حدود 1.5 روز برا من میشه امید وارم زود تر برسم به کلش

13. Top | #208
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      روز اول
      1.png

14. Top | #209
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با این که من صفر نیستم اما این برنامه خوبه منتها مشکل اینجاست که حدود یک ماه که ماه رمضان هست رو حساب نکرده ، به شخصه وقتی روزه میگیرم نهایت 6 ساعت میتونم مطالعه کنم ، چه شب بیدار بمونم ، چه شب بخوابم
      ویرایش توسط _Hamid_ : 16 دی 1400 در ساعت 00:45

15. Top | #210
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام مرسی بابت این برنامه خوب
      سوالی که دارم اینه که اگه نشداون قسمت ازدرسی که مشخص کردین تواون روزمطالعه بشه چیکاربایدبکنم؟مثلانتونستم فصل1سال دهم روتو4ساعت تموم کنم اونوقت همونطورکه ناقص مونده نگه دارم واسه زمانی که اون فصل مرورمیشه وفصل بعدی روشروع کنم؟
      یه سوال دیگه هم اینکه من نمی دونم چجوری می تونم تو5دقیقه20لغت عربی بخونم!یعنی من تو5دقیقه 3-4تالغت می خونم!راه حلی برای این مورددارین؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      اولین کمپ رسیدن به هدف

قوانین ؟
      منظم باشید (نظم)
      راه نمود داشته باشید (رهنمود یا همون برنامه مطالعاتی)
      گذشتن از خود برای دو مورد بالا رو جدی بگیرید (از خود گذشتگی)
      سه مورد بالا در پانسیون باید رعایت بشه.

مورد اول (نظم)
      هر شب گزارش کار همون روز رو داخل تاپیک ارسال می کنید.
      در صورت عدم ارسال گزارش کار شما از دور رقابت خارج میشید.

مورد دوم (راه نمود، برنامه مطالعاتی)
      برنامه به شدت پر تست و مروری در دو مرحله داخل تاپیک قرار میگیره.
      برنامه مرحله اول:
      در طی 4 ماه و 10 روز تمامی دروس مطالعه میشن + تست زنی انجام میشه + مرور و آزمون از کتاب های جمع بندی انجام میشه
      برنامه مرحله دوم:
      در طی 20 الی 30 روز دو روز یک بار آزمون های کنکور و چند جامع از موسسات مطابق برنامه ای که قرار میگیره می زنید و درصداتون رو داخل این تاپیک ارسال می کنید.
      دانلود دفترچه برنامه ریزی مرحله اول نخستین پانسیون مطالعاتی مرگ :

راهنمای مطالعاتی برنامه مرحله اول:
      برنامه به شدت سنگین نوشته شده علت چیه؟
      دلیل:
      برای رسیدن به کیفیت مطالعاتی و مرور حریفی که از تابستان 99 تا الآن روزی 12 ساعت درس میخونه باید از الان سنگین مطالعه کنید.

دهگانه روال چیه؟
      هر روز 10 کار تکراری در کنار بودجه مطالعاتی همان روز نوشته شده که باید حداقل 5 مورد رو انتخاب و انجام بدین. 5 مورد تقریبا 30 الی 35 دقیقه طول میکشه.
      پیشنهاد: موارد شماره 2 ، 4 ، 6 ، 8 ، 10 روز های زوج هفته و باقی موارد روز های فرد انجام بشن
      چک لیست 90 که روبروی دهگانه قرار گرفته چیه؟
      دقیقا همون 10 تا کاره (به ترتیب خلاصه انگلیسی شونو نوشتم داخل جدول) که باید هر کدوم از کار ها رو که انجام دادین روبروش دو تا مثلت هست داخل یکی تایم انجام و داخل دیگری تعداد تست رو یادداشت کنید.

منابع برنامه؟
      برنامه مطالعاتی مرحله اول شامل دو دسته منبع میشه:
      منابع دسته اول: (منبع اول)
      دقیقا منبع خودتونه (هر کتابی که دارید)
      منابع دسته دوم: (منبع دوم و گاها سوم)
      منابع دسته دوم شامل منابع زیر میشن (عموما منابع جمع بندی و مرور محسوب میشن ، اگه ندارید میتونید پی دی اف بخونید یا تهیه شون کنید یا اصلا از تست های باقی مونده منبع اول تون استفاده کنید)
      آی کیو جامع زیست
      آی کیو جامع شیمی
      موج آزمون پایه نشرالگو
      موج آزمون ریاضی نشرالگو
      موج آزمون ادبیات نشرالگو
      موج آزمون دینی نشرالگو
      جامع میکرو طلایی گاج و موج آزمون عربی نشرالگو
      جمع بندی زبان مهروماه

مورد سوم (از همه مهم تر) از خود گذشتگی
      جهت انجام کامل برنامه باید به داشتن ساعت مطالعاتی بالا (عموما 14 الی 15 ساعت) پای بند باشید در غیر این صورت هیچ نتیجه ای نخواهید گرفت.

سوال: من جایی شنیدم که برنامه های از پیش نوشته به درد نمیخورن؟
      بله درست شنیدین ولی اشتباه به عرضتون رسوندن!
      اگر حداقل ماهی 200 هزار تومن بدین تا برنامه ای که به 100 نفر دادن رو به شما بدن و یکم تایم و تعداد تستش رو واستون عوض کنند اون موقع برنامه به درد بخور میشه : )
      یکی یه وویس جالب داده بود:
      می گفت: "برنامه های از پیش نوشته شده چون تعداد تست رو مشخص کردن به درد نمیخورن"
      اولا: تعداد تست بستگی به 1)خود دانش آموز داره و 2)سطح سختی منبع و 3)سطح سختی مبحث
      کسی که مشاوره میده این 3 مورد بالا رو محاله بتونه برای شاگردش و برای هر درسی کامل مشخص کنه و اگرم بتونه باید لااقل 1 روز تایم بگذاره تا برنامه 1 هفته یه دانش آموز رو بچینه و عملا غیر ممکنه این کار
      پس حتی مشاوری که میلیونی هزینه صرفش می کنید هم نمیاد تعداد تست متناظر با سطح درسی شما داخل برنامه تون قرار بده و اگرم این کارو کرد هیچ جایی ننوشتن که شما در اون تایم و با اون منبعی که دارید بتونید کامل اجرایی کنید برنامه ش رو
      ما هم که تعداد تست مشخص کردیم فقط به این خاطر بوده که بهترین حالت (ایده آل) رو در نظر بگیریم و شما بدونید این بیشترین حد تست هست که باید زده بشه حالا یه نفر میتونه 40 تا تست واژگان داخل 20 دقیقه بزنه یه نفر 10 تا تست.
      یه مطلب دیگه هم در مورد تایم اجرایی برنامه مون
      تایم اجرایی برنامه صرفا یه تایم پیشنهادیه و شما میتونید کم و زیادش کنید پس باز از این نظرم برنامه ای نیست که اجرایی نباشه
      و مطلب بعدی تایم جبرانی؟
      تایم جبرانی برای 4 ماه چقدر خوبه؟ 1 هفته؟ 2 هفته؟ 1 ماه؟
      واقعا درک نمی کنم که چرا بعضیا انقدر حساسن روی این جبرانی ها ولی اگه خدای نکرده عقب افتادین میاید بجای اجرای 30 روز تایم جبرانی و اجرای مرحله دوم برنامه ریزی، به مرور و جبرانی می پردازید و طبیعتا آزمون جامع به سبک کنکور کمتری می زنید
      پس سعی کنید حتی 1 دقیقه از این فرصتی که باقیه رو از دست ندین تا متضرر نشید.

و در آخر در جواب اون دوست مون که وویس داده بود و میگفت برنامه های از پیش نوشته به درد نمیخورن
      این قسمتی از برنامه از پیش نوشته شده ای هست که مشاور علامه حلی تهران داره به حداقل 100 نفر دانش آموز علامه حلی میده: (هفته به هفته واسشون قرار میده)
      همون طور که داخل تصویر می بینید مشاوره خصوصی اومده یک نسخه برای همه پیچیده! چون:
      تعداد تست ها کاملا مشخصه
      ساعت مطالعاتی هم کامل مشخصه
      و حتی بازه مطالعاتی (از ساعت فلان تا فلان) هم کامل مشخص شده که این یعنی همه بچه های این مشاور باید در این ساعت این درس رو بخونن و X تست بزنن

پس خواهشا برای این که مشاوره خصوصی بدین حرف از شخصی سازی برنامه توسط مشاور نزنید.

برنامه شخصی سازی شده فقط و فقط توسط یه نفر میتونه ارائه بشه اونم خود دانش آموزه که از وضعیت علمی و توانایی خودش اطلاع کافی داره که باید بیاد هر برنامه ای (کانون ، برنامه مشاور خصوصی خودش و ...) رو متناسب با خودش تغییر بده ولی اسکلت اصلی برنامه ای که باید رو کامل اجرا کنه.
      اینم بخونید:
      فقط به عنوان یه دوستی که پیشنهادی داره واسه دوست خودش میگم:

این چند ماه خودتو به آب و آتیش بزن واقعا ارزششو داره ، بچه ها معمولا اول راه خیلی انگیزه دارن و با هزار امید و ارزو میخونن ولی چند ماه آخر ول میکنن... یه عده کلا شخصیت درسی شون همین طوره یعنی میاد طرف اول سالو حسابی بکوب میخونه ولی تهش دیگه نمیخونه اکثر پشت کنکوریا و فارغ التحصیلا همین مشکلو دارن و این مشکل کُشنده ست چون طرف هر سال تمام اون ظرفیتی که داره رو خرج کنکورش نمیکنه و وقتی از جلسه میاد بیرون به عقب ک نگاه میکنه واقعا داغون میشه... کسی که 2 ماه به زور درست درس خوند ولی رتبه اش شد 12000 منطقه 3 تابستون که نتایج اومده از همه حالش خراب تره... چرا ؟ چون این آدم خودش خوب میدونه این نتیجه فقط و فقط حاصل 2 ماه درست درس خوندنش بوده ... اگه تلاش بیشتری میکرد چی؟ اگه بجای این 2 ماه خودکشی ، 5 ماه از همه زندگیش میزد و رتبه ش بجای 12000 میشد 2000 منطقه سه چی؟ این "اگرا" آدمو داغون میکنه ، سر دوراهی که بزنم برم یه رشته داغون و بعدشم بیکار و پشت کنکور یا دوباره بخونم ولی دوباره نتونم از تمام ظرفیتی که بهم دادن استفاده کنم ... این دوراهیا یه پشت کنکوری رو در حد مرگ عذاب میدن تابستون همون سال .... ولی خب چطور میشه از این دو راهی کوفتی راحت شد؟
      شاید بهترین راه خلاصی همین 5 ماه باشه...
      این 5 ماه همه چی تعطیل ، فقط و فقط و فقط و فقط بدون این که به اون نتیجه آخر فکر کنی بخونی و بخونی و بخونی و بخونی
      ؟

صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 4131415 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)