خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 159
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paradise. نمایش پست ها
      این که میگم روانشناس بره مگه بده و نامهربونی ؟
      این کمالگرایی خیلی داره اذیتش میکنه نمیذاره درست و حسابی از زندگی لذت ببره
      اره خیلی اذیتم میکنه به چند تا روانشناس زنگ زدم ولی هم زمان میخواد و هم هرجلسه 200تومن بود اونم تلفنی و 10جلسه حداقل باید برم

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این که میگم روانشناس بره مگه بده و نامهربونی ؟
      این کمالگرایی خیلی داره اذیتش میکنه نمیذاره درست و حسابی از زندگی لذت ببره
      داشتن یه شغل خوب کمالگرایی نیس ولی اینکه فک کنی با این شغل دیگه همه چی میتونی داشته باشی به نظرم کمالگراییه منکه خودم زاتا فقط دنبال این شغل خوبم نه پی درامدش

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahtab sdghn نمایش پست ها
      اره خیلی اذیتم میکنه به چند تا روانشناس زنگ زدم ولی هم زمان میخواد و هم هرجلسه 200تومن بود اونم تلفنی و 10جلسه حداقل باید برم
      پولتو هدر نده شما هیچیت نیس فقط مثل من تنبلی و ثابت قدم نیستی

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Covid_19 نمایش پست ها
      داشتن یه شغل خوب کمالگرایی نیس ولی اینکه فک کنی با این شغل دیگه همه چی میتونی داشته باشی به نظرم کمالگراییه منکه خودم زاتا فقط دنبال این شغل خوبم نه پی درامدش
      نه بالا گفتن من یبار بدنیا اومدم و میخوام از هرچی بهترینشو داشته باشم

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahtoot نمایش پست ها
      سلام
      منم هم سن شما هستم .
      شما حتما باید پیش مشاور برید و کلاس خصوصی بردارید
      اگرهم میخاید از کلاسای موسسات استفاده کنید اول سطح علمیتونو بگید تا بشه دقیقتر راهنماییتون کنم
      پ.ن:اینک مثلا از روی فلان کتاب خودخوانی کنی اصلا توی بازه محدود کنکور درست نیست چون یه جاهاییو دهبار میخونی یه جاهاییم بها نمیدی کنکورم از همونجاها سوال میاره انگارهیچکاری نکردی
      اگر شوق کار دارید راهش این و نق نزدنه
      سطح علمی متوسط ولی ریاصی و فیزیکم ضعیفه

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      درسته ولی دیر منابع تهیه کردم یکم مشکل داشتم توی برنامه ریزی شاید منابع پر حجم گرفتم
      من نمیدونم تو چه سطحی هستی
      منابع خودمو بگم ممکنه شاخ دربیاری : )
      ولی امید دارم که میرسونم
      توام ببین چطوری راحتتر میتونی پیش ببری درسارو
      همونجوری شروع کن و برو جلو
      مهم اینه شروع کنی

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Covid_19 نمایش پست ها
      پولتو هدر نده شما هیچیت نیس فقط مثل من تنبلی و ثابت قدم نیستی
      اره تنبلی و اهمالکاری باعثش بود ولی الان استرس مانع شده واقعا دست خودم نیست

8. Top | #38
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان سلام قبل از هر چیز عذرمیخام اگه حتی ذره ای باعث انتقال انرژی منفی به شما میشم. بچه ها من 28سالمه شاید باورتون نشه ولی تا الان درگیر کنکور بودم تقویم زندگیم تقویم کنکوری بوده شاید هیچ وقت اونقدر تلاش نکرده باشم ولی همیشه استرس و فشار کنکور رو لمس کردم 10سال زندگی نکردم جوونی نکردم تفریح نکردم وقتی به خودم اومدم دیدم توی یه نقطه ای هستم که راه پس و پیش ندارم یه بار توی این سالها پرستاری قبول شدم که انصراف دادم .خواستم رها کنم ولی بعد این مدت نمیتونم قبول کنم که دیپلم بمونم .منابع نظام جدید رو تازه تهیه کردم ولی وقتی حجم کتابارو دیدم مخصوصا شیمی شوک شدم مغزم یخ زده نمیدونم چیکار کنم انقدر استرس دارم که نفسم تنگ شده مدام اشک میریزم درمانده شدم واقعا امیدم به زندگی رو از دست دادم .خواستم مشاوره برم ولی تعرفه نیم ساعت مشاوره 200تومن بود.به یه مشاور پیام دادم گفت یه رشته با سوابق تحصیلی انتخاب کن برو و ازدواج کن یعنی کلا قطع امید.بچه ها اکثر شما سنتون از من کمتره بهتر میتونید فکر کنید و راه حل بدید هر کس میتونه کمکم کنه خیلی تنهام کسی نیست باهاش مشورت کنم.داغونم😔😔
      اول ازهمه ناامیدنباش دوما خودت ک دیگ استادی زمان زودمیگذره امسال واسع ۱۴۰۰تاجایی ک میتونی بخون قبولم نشدی میمونی واسه سال بعدولی درعوضش دست پری... درمورد سنت نگران نباش دخترخالم سال اول بهترین دانشگاه قبول شدهمه تحسینش کردند ولی بعدش ده سال بیکارموندتااینکه امسال تو سی سالگی استخدام شد البته ده جاشرکت کردامتحان افتادتااینکه اخرقبول شد نمونه بعدی دایی ام سال۷۸اینادانشگاه قبول شدامسال رفت سرکار نمونه دیگش پسرهمسایمون هم سن شماس از۹۶دارهه کنکورمیده واسه پزشکی رشتشم فنی بوداصنم ناامیدنیس نمونه اخرشم یه خانمی امسال شهرمون وکالت قبول شد۴۲سالش بود پسرش کنکوریه ولی تلاش کردوشدد پس نگران سنه تون نباشی ویه چیزخیلی مهم همه رتبه برترااگ نگم ۹۹درصدشون ازدوران ابتدایی شروع کردندشما عقب نیسی باورکن فقط چرنده میکن تویه سال خوندیم من یادمه اول راهنمایی کلاس زباد میرفتم تیچرمون میکفت یه دانش اموزدارم ازتوکوچکترهه فیزیک کلاس میرنهه یعنی ازابتدایی توکلاساپلاسن اتفاقاهمون. خانم سال اول قبول شد البته ک کارشاخی نکرد شما اگ یه سال اصولی ،منظم بخونین قبولین..سن بالاتون یه مزیتم دارهه مرددنیستین من الان مرددم بین فرهنگیان وپزشکی ولی شماهدفتونو یکیه واینکه. من امروزفک میکردم تو۲۸سالگی دوباره بخونم واسه پزشکی بعدفرهنگیان..ولی شما هدفتون معلومه ه درکل وضعتون دیگ خیلی خرابه اصن قیدامسال بزنیم ازتیراستارت۱۴۰۱بزنین
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم
      ویرایش توسط wonshower : 03 بهمن 1399 در ساعت 23:11

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سطح علمی متوسط ولی ریاصی و فیزیکم ضعیفه
      حداقل اختصاصیا رو باید کلاس بری برای روحیت هم مشاور نیاز داری که طرح درس بهت بده
      ک انشالله کنکور 1401 رو رتبه بیاری
      برای قبولی هم هیچ راهی نداری جز هزینه کردن
      حالا چرا اینو بهت میگم؟چون دهساله امتحان خودتو پس دادی /

درکل میشه ولی شروط داره

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این اشتباهه به نطرم داشتن یه زندگی معمولی ولی با شور و نشاط بهتر از یه زندگی خیالی هس لاقل پس فردا یه چند تا داستان و خاطره خوب از جوونیت داشته باشی که وقتی بهش فک کردی حسرتشو نخوری و نگی چقد هدر دادم زندگیمو

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شاید منظورم از بهترین چیزایی باشه که خیلی از شما الان دارید.

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      علاقم اینه یه بار به دنیا اومدم بهترینهارو بدست بیارم همه مواردی که گفتید
      خب پس همون پشت کنکور بمونید بهتره
      شما هنوزم نمیدونید چی میخاید
      شاید بشه چندتا رو باهم خواست اما همه چیز با هم رو نمیشه داشت
      شما برای رفتن به پزشکی و پول جونیتو بدی و بعدا هم ازواج خیلی ایده آلی نداری چون سنت بالاس
      اگه پول میخوای باید قبد پزشکی و فیزیوتراپیو بزنی چون اونا درامدشون قطعی نیست
      اگه علاقه داری پس نباید برای پول بری(پول بد نیست حرف من اینه که علاقه ورای هرچیزیه)
      هر چیزی یه بهایی داره
      شاید اگه ده سال پیش متوجه این میشدی الان اینجا نبودی
      کمی عاقلانه فکر کن نه احساساتی
      همه یه بار به دنیا میان شما خاص نیستید تو این مورد
      بری پزشکی و فیزیوتراپی مطمئن باش به همش نمیرسی و ممکنه تو دانشگاه سرخورده بشی
      پزشکی و پیراپزشکی اون آرمان شهری نیست که تو این 10 سال تصور کردید
      من اینا رو نمیگم که شما رو متوقف کنم و بگم نخونید یا هرچیز دیگه
      اینا رو میگم تا شما سردرگم نباشید و بشینید منطقی و عاقلانه فکر کنید
      با افرادی که فکر میکنید اون زندگی ایده آل شما رو دارن حرف بزنید و بپرسید که چ چیزهایی رو فدا کردن
      همه چیز اونجوری نیست که به نظر میاد
      LEFT
      4/19/2021

13. Top | #43
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      شاید منظورم از بهترین چیزایی باشه که خیلی از شما الان دارید.
      والا من که ندارم ....هیچی ندارم ...پدر و مادرم دارن که یه من ربطی نداره ...چون وقتی تواناییشو داشتن برام هیچ کاری نکردن نه معنوی نه مادی ...من بجز تحقیر چیزی نصیبم نشده ....حتی گوشیمم خودم خریدم با پول خودم

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

خب پس همون پشت کنکور بمونید بهتره
      شما هنوزم نمیدونید چی میخاید
      شاید بشه چندتا رو باهم خواست اما همه چیز با هم رو نمیشه داشت
      شما برای رفتن به پزشکی و پول جونیتو بدی و بعدا هم ازواج خیلی ایده آلی نداری چون سنت بالاس
      اگه پول میخوای باید قبد پزشکی و فیزیوتراپیو بزنی چون اونا درامدشون قطعی نیست
      اگه علاقه داری پس نباید برای پول بری(پول بد نیست حرف من اینه که علاقه ورای هرچیزیه)
      هر چیزی یه بهایی داره
      شاید اگه ده سال پیش متوجه این میشدی الان اینجا نبودی
      کمی عاقلانه فکر کن نه احساساتی
      همه یه بار به دنیا میان شما خاص نیستید تو این مورد
      بری پزشکی و فیزیوتراپی مطمئن باش به همش نمیرسی و ممکنه تو دانشگاه سرخورده بشی
      پزشکی و پیراپزشکی اون آرمان شهری نیست که تو این 10 سال تصور کردید
      من اینا رو نمیگم که شما رو متوقف کنم و بگم نخونید یا هرچیز دیگه
      اینا رو میگم تا شما سردرگم نباشید و بشینید منطقی و عاقلانه فکر کنید
      با افرادی که فکر میکنید اون زندگی ایده آل شما رو دارن حرف بزنید و بپرسید که چ چیزهایی رو فدا کردن
      همه چیز اونجوری نیست که به نظر میاد
      میدونم همین که وقت گذاشتید پس قصد همتون کمک کردن به من هست چون خودم مغزم کار نمیکنه دیگه

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان سلام
      قبل از هر چیز عذرمیخام اگه حتی ذره ای باعث انتقال انرژی منفی به شما میشم.
      بچه ها من 28سالمه شاید باورتون نشه ولی تا الان درگیر کنکور بودم تقویم زندگیم تقویم کنکوری بوده شاید هیچ وقت اونقدر تلاش نکرده باشم ولی همیشه استرس و فشار کنکور رو لمس کردم 10سال زندگی نکردم جوونی نکردم تفریح نکردم وقتی به خودم اومدم دیدم توی یه نقطه ای هستم که راه پس و پیش ندارم یه بار توی این سالها پرستاری قبول شدم که انصراف دادم .خواستم رها کنم ولی بعد این مدت نمیتونم قبول کنم که دیپلم بمونم .منابع نظام جدید رو تازه تهیه کردم ولی وقتی حجم کتابارو دیدم مخصوصا شیمی شوک شدم مغزم یخ زده نمیدونم چیکار کنم انقدر استرس دارم که نفسم تنگ شده مدام اشک میریزم درمانده شدم واقعا امیدم به زندگی رو از دست دادم .خواستم مشاوره برم ولی تعرفه نیم ساعت مشاوره 200تومن بود.به یه مشاور پیام دادم گفت یه رشته با سوابق تحصیلی انتخاب کن برو و ازدواج کن یعنی کلا قطع امید.بچه ها اکثر شما سنتون از من کمتره بهتر میتونید فکر کنید و راه حل بدید هر کس میتونه کمکم کنه خیلی تنهام کسی نیست باهاش مشورت کنم.داغونم���������� �
      سلام دوست عزیز
      انرژی منفی رو از خودت دور کن.خودت رو اصلااااااا دست کم نگیر اصلاااااا.با حرف یه مشاور میخوای کاری که دوست نداری انجام بدی؟ولش کن مگه قراره حرف همه درست باشه خیلی بی جا کرده این چه حرفیه که به شما زده.به ندای درونی قلبت گوش بده ببین چی میخاد؟چی میگه؟ گفتی علاقت به پزشکیه امسال تمام تلاشتو بکن.باور کن دیر نیست.وقت کافیه برا بهترین رشته و دانشگاه خوب.
      چرا فکر میکنی دیگه سنت زیاد شده؟خیلی ها از سن های بالاتر پزشکی رو شروع می کنن.
      من یه ختری رو میشناسم که امسال فکر کنم هفتمین کنکورش بود,پزشکی قبول شده.به هدفش رسیده. وقتی اسمشو تو قبولی ها دیدم تا چند ساعت داشتم گریه می کردم.
      یه جا می خوندم پدر پیوند کبد ایران از 25 سالگی وارد پزشکی شده.
      علاقت به چیه؟هدفت چیه؟ پزشکی یا هر چیز دیگه ای برو دنبالش.فقط کافیه بدونی داری چیکار میکنی اون وقت دیگه هیچکس و هیچ حرفی جلو دارت نیست چون خودت رو باور داری.باور داری که به هدفت می رسی.
      از ته دلم آرزو میکنم به هر چی میخای برسی
      ویرایش توسط -Shirin- : 03 بهمن 1399 در ساعت 23:20

صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن