خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 1011
    نمایش نتایج: از 151 به 159 از 159
    1. Top | #151
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hoseina نمایش پست ها
      امیدوارم ناراحت نشید ولی شما به معنای واقعی قدرت منطق و استدلال خودتون رو از دست دادید.... یکم فکر کنید آیا این 10 سال ارزششو داشت؟

اگه اشتباه نکنم شما کنکور 89 تا الان هست که درگیر یک امتحان مسخره بودید... ای کاش کاش کاش کاش حداقل پرستاری رو ادامه می دادید بعد مدرک می گرفتید بعد در سنین بالاتر در کنار شغل... کنکور می دادید و پزشکی قبول می شدید

در ضمن مگه پرستاری چه اشکالی داشت؟ مگه هر چی پزشک هستن خشوبختن ؟ و هر کی پرستار هست بدبخت؟ واقعا با چه استدلالی پرستاری رو انصراف دادید؟؟ اون هم با حقوق عالی...

این همه آدم با دیپلم و لیسنانس ازدواج کردن و دارن زندگی می کنن... ولی متاسفانه شما هنوز دلایل و استدلال های بچگی رو در خودتون نگه داشتین و سعی نکردید که کمی منطقی باشید!

در ضمن «توی یه نقطه ای هستم که راه پس و پیش ندارم» یعنی چی؟ یعنی واقعا فکر می کنید که به غیر پزشکی محکوم به مرگ هستید؟؟ اگر اینطوری فکر می کنید شما واقعا از زندگی عقب افتادید!

بهتون پیشنهاد می کنم حتما و حتما کلیپ های صوتی هلاکویی درباره زندگی رو از یوتیوب گوش بدید.... نمی گم 100 درصد شما رو نجات میده ولی حداقل یک نور کوچک بین سیاهی هست... در ضمن حتما انیمیش soul رو ببینید

در آخر بهتون پیشنهاد می کنم اگه امسال رو قبول نشدید دیگه ادامه ندید.. یا حداقل پرستاری رو حتما بیارید و
      زندگی کنید! و منطقی فکر کنید

اگه این 10 سال حداقل به چیزی که منو به شوق میاورد فکر نمیکردم الان چیکار میکردم؟فوقش توی زمینه ای که علاقه نداشتم و لذت نمیبردم فعالیت داشتم یا شایدم ازدواج کرده بودم و مثل خیلیا دنبال آرزوهام توی آینده بچه هام میگشتم.توی این مدت خیلیا بهم پیام دادن که تقریبا شرایط منو داشتن ،اشتباه نکنید ماها که زیاد پشت کنکور موندیم بیشتر از نتیجه ای که بدست نیومد ناراحت تلاشی که نکردیم هستیم و این خیلی بیشتر ناراحتمون میکنه .خیلیا بهم گفتن رها کن و بهش فکر کردم ولی دیدم اگه بیخیال بشم باید منتظر بمونم ببینم روزگار چی برام رقم میزنم و تسلیمش بشم که اصلا توی شخصیتم نیست که خودمو بسپارم به زندگی که خودش برام انتخاب کنه

2. Top | #152
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahtab sdghn نمایش پست ها
      من پسر نیستم☺منو از بحران 30سالگی ترسوندی������
      خوبه: ))
      حالا ازین ترس برای تکون خوردنت استفاده کن
      درضمن،
      هر چقد خودتو سرزنش کنی نه زمان به عقب برمیگرده نه کسی بهت حق میده، میدونی که..؟
      پس بیخیال گذشتت فقط برو جلو، ولی نه مثل سابق
      چیزیو هم توجیه نکن چون تهش اینه که درکت میکنیم=) آیندتو کسی جز خودت نمیسازه
      شما دیگه بزرگ شدی دختر خانم: )خودتو بچت تصور کن که آیندش برات مهمه و دنبال برآورده کردن آرزوهات توسط اونی=)))) شاید اینجوری بیشتر دلت به حال خودتو آرزوهات سوخت و دس جنبوندی.
      تو یه شکست خورده ای..قبول داری؟قبول داشتنش به معنی ضعیف بودنت نیس، لااقل به دید منه مخاطبت شکست خورده ای
      بیا و از عمری که در اختیار داری استفاده کن و تا تهش شکست خورده نمون
      به امیده حرکت سازندت پسررر: ))
      Look , if you had one shot , and one opportunity
      To seize everything you ever wanted in one moment
      !?Would you capture it or just let it slip
      ببین، اگه تو یک شانس و یک فرصت
      برای بدست آوردن اون چیز هایی که همیشه میخواستی داشتی
      تو یک لحظه چه تصمیمی میگرفتی
      ازش استفاده میکردی یا فقط از دست میدادی؟!
      EMINEM
      -Lose yourself-8Mile

3. Top | #153
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه این 10 سال حداقل به چیزی که منو به شوق میاورد فکر نمیکردم الان چیکار میکردم؟فوقش توی زمینه ای که علاقه نداشتم و لذت نمیبردم فعالیت داشتم یا شایدم ازدواج کرده بودم و مثل خیلیا دنبال آرزوهام توی آینده بچه هام میگشتم.
      دوست عزیزم شاید مشکل همینه! که فقط فکر درباره ش شد! بیا و یک بار مشتی ، فقط پنج ماه عمل کن....موفق باشیم..

4. Top | #154
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اولا بر پدر و مادر مملکتی لعنت که ۳ تا رشته شده راه نجات ۱ میلیون کنکوری حالا بریم سر اصل مطلب شما فکر کنم مشکلتون این باشه که نمیتونی از زرق و برق اون ۳ تا رشته چشم بپوشی و نمیتونیم برای رسیدن بهش از خوشیت بگذری وگرنه اگر تو این ۱۰ سال سالی ۱۰ درصدسرفصلو میخوندی الان رتبه ۱ کنکور ۱۴۰۰ بودی حالا کاری که باید بکنید و ربطیم به کنکور ۱۴۰۰ یا ۱۴۰۱ یا ۱۵۰۰ نداره اینه که ببینید آیا میتونید بطور مستمر و روزانه درس بخونید یا خیر پس فعلا فقط بدون برنامه کتابارو بذارید جلوتون و ۱ هفته بخونید تا ببینید میتونید درس بخونید و اگر میتونید چند ساعت در روز میخونید اگر توانایی خوندن زیاد داشتید همون تجربی اگر خیلی نمیتونید بخونید بجای رشته های درپیت تجربی بهتره برای کنکور انسانی اقدام کنید چون یه رتبه ۸۰۰۰ هزار تجربی با همون ساعت مطالعه میتونه زیره ۳۰۰۰ انسانی بسه در ضمن انسانی رشته های خیلی خوبی هم داره و مثل تجربی صفر و یک نیست یا ذشته تاپ یا رشته مزخرف داسته باشه کلا مدیریت ها روانشناسی حقوق حسابداری حتی اقتصاد از تجربی کار ببشتر داره اگرم دیدید اصلا نمیتونید درس بخونید برید یه دانشگاه با سوابق رشته ای که صرفا علاقه دارید اسم بنویسید موفق باشید

5. Top | #155
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شرایط روحیم خیلی بده از شدت استرس حتی نمیتونم نفس بکشم تمرکز ندارم توی نظام جدید مثل یه نابینا هستم وقتی مبتکران شیمی رو دیدم و حجم زیادش ترس وجودمو گرفت
      سلام و احترام

این پاسخ در مورد پست اول تون هست نه این پست. متاسفانه سایت کمی مشکل داشت.

ببینید شما نیازی به یک جمله و ... ندارید. باید راه صحیح رو طی کنید. به عنوان یه مشاور خدمت تون می گم، شما دارید درجا می زنید و باید علت اصلیش پیدا بشه. عادت کردید که پشت کنکوری باشید. ببینید این حرف ها رو به جنبه بد نگیرید اگر به عنوان یک دانش آموز حضوری هم به من مراجعه می کردید باز هم همین حرفا رو بهتون می زدم چون مسیرتون غلط هست. شما این پتانسیل رو دارید که در همین چند ماه بسیار پیشرفت کنید و در حد توانایی واقعی تون نتیجه به حق تون رو حداقل بگیرید.
      به نظرم شما هدف مشخص ندارید. برنامه ندارید یا برنامه خوب ندارید. روش صحیح مطالعه و تقسیم بندی زمان رو نمی دونید. این مسائل حل بشه خیلی راحت از پس نظام جدید هم برمیاید و به راحتی نتیجه می گیرید. اصلا نباید نا امید باشید.

یه سری برنامه برای مشاوره تعدادی از بچه های این سایت دارم ولی متاسفانه نت بنده قطع هست به عزیزان این سایت که مایل باشند در حد توانم می تونم در حد 15 دقیقه در وقت اضافه م از طریق اسکایپ مشاوره رایگان بدم. انشاالله مشکل قطعی نت حل بشه تاپیک می زنم و می تونید ثبت نام کنید.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

6. Top | #156
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام و احترام

ببینید شما نیازی به یک جمله و ... ندارید. باید راه صحیح رو طی کنید. به عنوان یه مشاور خدمت تون می گم، شما دارید درجا می زنید و باید علت اصلیش پیدا بشه. عادت کردید که پشت کنکوری باشید. ببینید این حرف ها رو به جنبه بد نگیرید اگر به عنوان یک دانش آموز حضوری هم به من مراجعه می کردید باز هم همین حرفا رو بهتون می زدم چون مسیرتون غلط هست. شما این پتانسیل رو دارید که در همین چند ماه بسیار پیشرفت کنید و در حد توانایی واقعی تون نتیجه به حق تون رو حداقل بگیرید.
      به نظرم شما هدف مشخص ندارید. برنامه ندارید یا برنامه خوب ندارید. روش صحیح مطالعه و تقسیم بندی زمان رو نمی دونید. این مسائل حل بشه خیلی راحت از پس نظام جدید هم برمیاید و به راحتی نتیجه می گیرید. اصلا نباید نا امید باشید.

یه سری برنامه برای مشاوره تعدادی از بچه های این سایت دارم ولی متاسفانه نت بنده قطع هست به عزیزان این سایت که مایل باشند در حد توانم می تونم در حد 15 دقیقه در وقت اضافه م از طریق اسکایپ مشاوره رایگان بدم. انشاالله مشکل قطعی نت حل بشه تاپیک می زنم و می تونید ثبت نام کنید.
      سلام،بله شما درست میگید من شاید با زمان بندی مشکل داشتم و دلیلشم همین صفروصدی بودنم هست .دوستان خیلیاتون با نظرات متفاوت به ذهنم جهت دادید و خیلی فکر کردم ولی هر رشته و حرفه ای رو که توی ذهنم بهش فکر کردم دیدم همون تایم و انرژی رو نیاز داره .به هرحال یا باید متوقف بشم و یا بدستش بیارم که من دومی رو انتخاب کردم

7. Top | #157
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام و احترام

مهندس عمران گرایش سازه چجوری میتونه مشاوره روانشناسی بده ؟؟؟

8. Top | #158
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام،بله شما درست میگید من شاید با زمان بندی مشکل داشتم و دلیلشم همین صفروصدی بودنم هست .دوستان خیلیاتون با نظرات متفاوت به ذهنم جهت دادید و خیلی فکر کردم ولی هر رشته و حرفه ای رو که توی ذهنم بهش فکر کردم دیدم همون تایم و انرژی رو نیاز داره .به هرحال یا باید متوقف بشم و یا بدستش بیارم که من دومی رو انتخاب کردم
      همه این بحث ها رو ول کن!
      ببین تو دختری،هر چقدر هم تظاهر کنیم ولی استرس ی دختر در واقع بیشتر از ی پسر هست
      فک کنم خودت منظورم رو کامل متوجه شدی.
      اولین کارت این باشه که تمام آدمای گذشته رو بذار کنار !همه اتفاقات گذشته رو فراموش کن
      کاری ازت ساخته نیست چون ۱۰ سال تو گذشته بودی و هر سال ۱ سال بهش اضافه شده،شاید خودت نمیدونی ۱۰ سال رو چطور سپری کردی!
      نمیدونم چرا ولی حس میکنم هنوز تو ۱۰ سال قبلی یعنی حدودا۸۹ ،نمیدونم اون سال ها
      چه اتفاقی برات افتاده ولی حس میکنم گذر این ۱۰سال رو حس نکردی،حس میکنم سال ۸۹ برات
      خیلی واضح تر از همین سال ۹۸ یا ۹۹ باشه...
      نمیدونم متوجه منظورم شدی یا نه
      مشاور هم کشک هست میدونی چرا؟! ی سر بری بیمارستان رازی میبینی با بهترین
      مشاور و روانپزشک و دارو و امکانات باز هم کاری از پیش نمیره
      یا مشکلات کاملا ژنی هست که کلا از درمان عاجز هستند ،یا جزیی ژنتیک و جزء اکتسابی
      بازم نمیتونن اکثرا کاری کنند!چون تا خود فرد نتونه هیچ قر ص و دارو موثر نیست اتفاقا اعتیاد آور هست.
      مطمئن باش مشکل حاد نداری که نیاز به دارو و درمان باشه...فقط خودت میتونی کمک کنی به خودت.
      باور کن و شر وعده کن!
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

9. Top | #159
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      و اینکه کلا دست از خواسته هات بردار!
      یبار واقع ببین بشین در مورد نگرانی هات فک کن!
      مثلا ازدواج!فک کن مثلا کلا مجرد موندی....فک کن ببین واقع اتفاق خاصی نمیوفته !بعد برگرد رو هدف اصلیت فک کن
      اگر بهش برسی چی میشه یا نرسی چی میشه....کلا نگرانی هات رو بشین آنالیز کن،بعد متوجه
      میش اکثر نگرانی ها بی مورد هست.رو هدف اصلیت و آدم اصلی زندگیت که اکثر یا مادر هست یا پدر
      تمرکز کن
      🌺یا رادَّ ما قَد فَات🌺

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 1011

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن