خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

فرهنگیان باانسانی ؟

سلام
      من نظام قدیمی هستم وحدود یه ماهه شروع کردم برای تجربی وکتابایه نظام جدیدم خریدم وتاالان سه فصل زیست دهم ،یه فصل شیمی دهم
      وفیزیکم فقط حرکت ومعادله ونامهادله رباضی خوندم باتست هدفم امسال فرهنگیان درسااوکی ان فقط اینک حجم مطالب خیلی زیاده
      مخصوصاشیمی وزیست استرس خیلی. زیادی دارم وباپارسال این موقع خودمو مقایسه میکنم میترسم امسالم رتبه خوبی توتجربی نیارم
      واسع همین به پیشنهاد دوستم میخام برم انسانی چون درساشونو دیدم خیلی آسون ترازمطالب جدیدتجربی بود ازچن تامشاورم پرسیدم همینوگفتن
      حالا سوالم اینه

میخام کتابایه جمع بندی انسانی بخرم مثه خط ویژه،خیلی سبز(آخه کلی کتاب جدید تجربی خریدم همونجورموندن )
      یانه باید کتابایه جامع بخرم نه خلاصه؟

واینکه به نظرتون کتابایه تجربی ردکنم یا نگه دارم واسه سال بعداگ نخونم قبول شم کلاشون چاپ۹۹وجدیدان

کتابای درسی کلشونوچاپ ۹۹خریدم همشونوسیم زدم بعذافهمیدم چاپ۹۹فقط واسه دوازدهمه اونارم همونجور موندن کلا دیگ

میخام با کتابایه جمع بندی سروته انسانی ببندم ؟؟

اگ ک نمیشه چ کتابایی بایدگرفت تواین زمان(کلی تخقیق کردم کارنامه دیدم بادرصدایه کم قبول شدند ...)
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      جواب سوالتون رو نمیدونم ولی اگه فرهنگیان میخواین با همین تجربی هم میتونید کنکور بدهید نیازی نیست حتما انسانی کنکور بدید
      در ضمن برای نظام قدیمی که گفتید هستید باید سنتون زیر 24 سال باشه و شرایطش رو هم حتما بخونید
      چون فرهنگیان شرایط خاص و ویزه ای داره و فقط رتبه ملاک قبولی نیست

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      انسانی بهترین رشته برای فرهنگیانه ، طبق آمار جذب کنکور 99 فرهنگیان در :

گروه آزمایشی علوم تجربی: ۴۲۷۸ نفر
      گروه آزمایشی علوم ریاضی: ۳۱۲۴ نفر
      گروه آزمایشی علوم انسانی: ۱۱۷۳۶ نفر
      گروه آزمایشی هنر : ۲۰۸ نفر
      گروه آزمایشی زبان: ۶۵۳ نفر

جذب داشته ، ب نظرم بهترین کار اینه که شما کتاب های جمع بندی خیلی سبز ، گاج یا ... رو بخری و با دقت بخونی ، با حجم کم و مطالب سبک میتونی تمومشون کنی ، برای تست هم میتونی از کتاب "14 کتاب جامع کنکور انسانی گاج" استفاده کنی در آخر هم یک جمع بندی با کنکور های اخیر و تموم ، راستی یادت نره چون دروسش بیشتر بر مبنای حفظیاته پس مرور زیاد داشته باش.

اینا صرفا نظر شخصی بنده است، چون خودمم یک دوره همین تمایل رو داشتم ولی نشد :/ هعی

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thanks god نمایش پست ها
      انسانی بهترین رشته برای فرهنگیانه ، طبق آمار جذب کنکور 99 فرهنگیان در :

گروه آزمایشی علوم تجربی: ۴۲۷۸ نفر
      گروه آزمایشی علوم ریاضی: ۳۱۲۴ نفر
      گروه آزمایشی علوم انسانی: ۱۱۷۳۶ نفر
      گروه آزمایشی هنر : ۲۰۸ نفر
      گروه آزمایشی زبان: ۶۵۳ نفر

جذب داشته ، ب نظرم بهترین کار اینه که شما کتاب های جمع بندی خیلی سبز ، گاج یا ... رو بخری و با دقت بخونی ، با حجم کم و مطالب سبک میتونی تمومشون کنی ، برای تست هم میتونی از کتاب "14 کتاب جامع کنکور انسانی گاج" استفاده کنی در آخر هم یک جمع بندی با کنکور های اخیر و تموم ، راستی یادت نره چون دروسش بیشتر بر مبنای حفظیاته پس مرور زیاد داشته باش.

اینا صرفا نظر شخصی بنده است، چون خودمم یک دوره همین تمایل رو داشتم ولی نشد :/ هعی
      چرانشد؟
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      چرانشد؟
      پول و وقتش رو نداشتم و ندارم ، قبلا خیلی دوستش داشتم { از تاپیک های قبلیم مشخصه } ولی بنا ب دلایلی دیگه قصد رفتن ب دانشگاه رو ندارم ، سال 1400 هم کنکورمیدم ولی الکی ، کلا نمیخوام برم دانشگاه و میخوام روی کار های دیگه ای سرمایه گذاری کنم، اگه بتونم تا سال بعد کار کنم و یکم سرمایه اولیه بدست بیارم میتونم با ساخت یک سایت با سئو خوب و تولید محتوای مناسب ب درآمد نسبتا خوبی برسم ، نیاز به رشته هایی مثل کامپیوتر و ... هم نیس ، آموزش زیاد تو یوتیوب هست. { البته این فعلا یکی از اهدافه، چون تجربه اینکار رو داشتم مطرحش کردم }
      همه اهداف که نباید وابسته به کنکور باشن ♥

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم‌مبخواستم بخونم و یکی از هدف هام فرهنگیان هست و تغییر نظامی ام رشته ام تجربی بوده و تاحالا دروس انسانی رو نخوندم
      چند روزه شک کردم و میگم شاید بهتر باشه چون الان میخوام شروع کنم بطور جدی تر کنکور انسانی شرکت کنم
      بنظر شما این کار عقلانی هست؟و میتونم تو این مدت حداقل سه هزار منطقه ۳ شم؟
      و اینکه امسال آخرین سالی هست که میتونم فرهنگیان شرکت کنم
      از طرفی جون متاهلم دوست دارم دانشگاهم نزدیک باشه که فرهنگیان این امکان رو داره..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن