خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 89 از 89
    1. Top | #76
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها
      میدونی مشکل ما چیه وضع اقتصادی مملکت کاری با ما کرده اصلا ما تو ذهنمونم نمیگنجه همچین مبالغی ولی خیلیا تو همین مملکت دارن خیلی بیشتر از اینا درمیارن اینم حرف من نیست حنیف عظیمی تو یکی از قسمت های کلاس انلاینش برای 1400 تو تاملند میگفت استاد دانشگاهشون کم کم ماهی 100 میلیارد تومن درمیاره میتونی بری خودت ببینی چون خودم حنیف عظیمی رو از نزدیک دیدم میدونم آدمی نیست الکی حرف بزنه و بخواد دروغ بگه برای اینکه کسی رو گنده کنه اینم بدون اگه تو ذهنت که مال خودته میتونی به خیلی چیزای بزرگ تر از این فکر کنی نتونی به یه چیزی فکر کنی مطمئن باش تو واقعیت هیچ وقت بهش نمیرسی
      داداش میدونم اما خودت یه کم فکر کن آخه منطق کجا رفته
      کسی که صد میلیارد درآمد داره بعد از یه سال یعنی هزار و دویست میلیارد درآمد داشته!! به دلار ۳۰ هزار تومنی اگر حساب کنی میشه ۴۰ میلیون دلااار!! میفهمی؟ ۴۰ میلیون دلاااااااااار! دیگه خودتون تا ته قضیه رو برین

من نمیگم استاد دلبندتون(!) دروغ گفتن، ولی نمیگم هم اغراق نکردن. شاید هم شما اشتباه شنیدین
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

2. Top | #77
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=NormaL;1690282]
      کسی که صد میلیارد درآمد داره بعد از یه سال یعنی هزار و دویست میلیارد درآمد داشته!! به دلار ۳۰ هزار تومنی اگر حساب کنی میشه ۴۰ میلیون دلااار!! میفهمی؟ ۴۰ میلیون دلاااااااااار! دیگه خودتون تا ته قضیه رو برین

من نمیگم استاد دلبندتون(!) دروغ گفتن، ولی نمیگم هم اغراق نکردن. شاید هم شما اشتباه شنیدین
      [/QUOT
      عزیز فکر کردی فقط خارجیا همچین درامد هایی دارن بعد از کجا معلوم درامد دلاری نداره چرا فقط به تومن حساب میکنی بعدشم کسایی که همچین درامد هایی دارن هم مالیاتشو میدن هم خرجشونم بالاس الان جلو دریاچه چیتگر دارن یه برج میسازن 1500 میلیارد خرج کردن هنوز اسکلتشو نزدن مشکل ما اینه فکر میکنیم هرکی همچین پولی درمیاره یا اروپایی یا امریکایی والا تو یه مقاله ای خونده بودم ایرانی ها پولدار ترین قشر لندن هستن با اینکه لندن یکی از پرخرج ترین شهر های دنیاس و از هر 21 نفر یک نفرشون میلیونره ولا اگه من اسم یه خارجی رو اورده بودم همه چشم بسته قبول میکردن بنظرم بجای گشتن دنبال راست یا دروغ بودن ماجرا باید دنبال این باشیم چیکار کردن
      ویرایش توسط Ali Darkness : 03 بهمن 1399 در ساعت 15:42

3. Top | #78
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها

ماهی 100 ملیارد؟؟؟؟؟؟!!!!!! 100 فاکینگ ملیارد / ماه ؟؟؟؟؟!!!!! یکی بیاد به ما بگه خواب نیستیم

یک ملیارد تومن رو من شنیدم در ماه یه پزشک متخصص که استاد دانشگاه هم هستن دربیارن در ایران ولی ایشون خیلی خیلی آدم معروف و از قدیمی ها و صاحب نظران حوزه خودشون هستن نه تازه به دوران رسیده
      ولی 100 ملیارد

4. Top | #79
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Ali Darkness;1690305]

[/QUOT
      عزیز فکر کردی فقط خارجیا همچین درامد هایی دارن بعد از کجا معلوم درامد دلاری نداره چرا فقط به تومن حساب میکنی بعدشم کسایی که همچین درامد هایی دارن هم مالیاتشو میدن هم خرجشونم بالاس الان جلو دریاچه چیتگر دارن یه برج میسازن 1500 میلیارد خرج کردن هنوز اسکلتشو نزدن مشکل ما اینه فکر میکنیم هرکی همچین پولی درمیاره یا اروپایی یا امریکایی والا تو یه مقاله ای خونده بودم ایرانی ها پولدار ترین قشر لندن هستن با اینکه لندن یکی از پرخرج ترین شهر های دنیاس و از هر 21 نفر یک نفرشون میلیونره
      آها شما بچه های بالا منطورتون بود خوب اونا که کلا گردش مالی شون رو حتی کامپیوتر های بانک هم پردازش نمیکنه از درگاه های پولشویی و ... پول رد و بدل میکنن که بله شاید باشن چنین ادمهایی یکیش هم بابک زنجانی
      ولی اینا استثنا هستن از هر 10 ملیون نفر یه نفر میتونه اینطوری باشه

5. Top | #80
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=josef76;1690308]ماهی 100 ملیارد؟؟؟؟؟؟!!!!!! 100 فاکینگ ملیارد / ماه ؟؟؟؟؟!!!!! یکی بیاد به ما بگه خواب نیستیم

یک ملیارد تومن رو من شنیدم در ماه یه پزشک متخصص که استاد دانشگاه هم هستن دربیارن در ایران ولی ایشون خیلی خیلی آدم معروف و از قدیمی ها و صاحب نظران حوزه خودشون هستن نه تازه به دوران رسیده
      ولی 100 ملیارد
      [/QUOTE
      چرا همه فکر میکنن که باید این پول از راه طبابت باشه خیلی از پزشکا الان دیگه طبابت نمیکنن و دنبال بیزنس های دیگه ان نمونش برج سازی برید ببینید اکثر سرمایه گذاراش چه شغلی دارن

6. Top | #81
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Ali Darkness;1690305]

[/QUOT
      عزیز فکر کردی فقط خارجیا همچین درامد هایی دارن بعد از کجا معلوم درامد دلاری نداره چرا فقط به تومن حساب میکنی بعدشم کسایی که همچین درامد هایی دارن هم مالیاتشو میدن هم خرجشونم بالاس الان جلو دریاچه چیتگر دارن یه برج میسازن 1500 میلیارد خرج کردن هنوز اسکلتشو نزدن مشکل ما اینه فکر میکنیم هرکی همچین پولی درمیاره یا اروپایی یا امریکایی والا تو یه مقاله ای خونده بودم ایرانی ها پولدار ترین قشر لندن هستن با اینکه لندن یکی از پرخرج ترین شهر های دنیاس و از هر 21 نفر یک نفرشون میلیونره ولا اگه من اسم یه خارجی رو اورده بودم همه چشم بسته قبول میکردن بنظرم بجای گشتن دنبال راست یا دروغ بودن ماجرا باید دنبال این باشیم چیکار کردن

تو خیلی خوبی عزیزم .
      رئیس جمهور امریکا حقوقش سالیانه 400000 هزار دلاره .
      مسی و رونالدو سالیانه حدود 30 میلیون درآمد دارن .
      بیشترین درآمد یک پزشک در آمریکا ته ته ته ته ته ته تهش 1 میلیون دلار در ساله .
      بعد میگی 40 میلیون دلار میشه ؟
      خدایی چرت و پرت به هم نبافید دیگه .

7. Top | #82
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      اولا ما رشته سطح پایین نداریم .
      به اون رشته ها میگن رشته های کم طرفدار و با متقاضی کمتر .
      ثانیا خیر به هیچ عنوان مسخره نیست . این کلیشه های انتخاب رشته ای بد سر زبون ها افتاده .
      شناخت علاقه هم به وظیفه ی خود دانش آموز هست . بالاخره باید تصمیم بگیره .
      الان منی که اختر فیزیک دوست دارم برم اونو بخونم تو بیابون برم با تلسکوپ رصد کنم؟
      در حالیکه موفقیت تو این رشته ۰.۰۱ درصده؟
      این حرفا مال کشورای پیشرفتس یا اونایی که بابای سرمایه دار دارن اگه طرفم خونم بگیره بخوابه باباش خرجشو میده
      نه منی که به دنبال درآمدم نه علاقه
      این چیزا از سر ما گذشته

8. Top | #83
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چرا همه فکر میکنن که باید این پول از راه طبابت باشه خیلی از پزشکا الان دیگه طبابت نمیکنن و دنبال بیزنس های دیگه ان نمونش برج سازی برید ببینید اکثر سرمایه گذاراش چه شغلی دارن [/QUOTE]

خوب بله درسته پزشکا و دندانپزشکا همه پولشون از طبابت نیست از بیزینس و سرمایه گزاری و ... هم هستش ولی سرمایه اولیه رو از همون طبابت بدست اوردن
      پول نداشته باشی نمیتونی سرمایه گذاری هم کنی
      پول پول میاره (وارن بافت)

9. Top | #84
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Hisen;1690318]
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها

تو خیلی خوبی عزیزم .
      رئیس جمهور امریکا حقوقش سالیانه 400000 هزار دلاره .
      مسی و رونالدو سالیانه حدود 30 میلیون درآمد دارن .
      بیشترین درآمد یک پزشک در آمریکا ته ته ته ته ته ته تهش 1 میلیون دلار در ساله .
      بعد میگی 40 میلیون دلار میشه ؟
      خدایی چرت و پرت به هم نبافید دیگه .

یه ذره اطلاعاتت رو ببر بالا بعد بیا اینجا حرف بزن رو هوا حرف نزن اولا تو فکر کردی رئیس جهمور امریکا بخاطر پول رئیس جمهور میشه دوما اینایی که تو امریکا رئیس جمهور میشن تو برو ثروتشونو ببین ، ببین اصلا نیاز به پول دارن بعد تو فکر کردی اینا اون پولی رو که تو یه کاغذ نوشته میگیرن ترامپ با یه امضاء رئیس FBI وCIA رو برکنار کرد بعد تو راجب پول صحبت میکنی

سوما رونالدو سالانه 30 میلیون دلار از یوونتوس فقط میگیره ولی درامدش تو سال 2020 ، 107 میلیون دلار بوده چون اون 77 میلیون دلار اضافی رو از راه تبلیغات برای برند های معروف در میاره یه قرارداد 700 میلیون یورویی مادام العمر هم با نایک داره مسی هم 40 میلیون دلار از بارسا میگیره ولی درامدش تو سال 2020 ، 106 میلیون دلار بوده چون اون 66 میلیون دلار اضافی مثل رونالدو از راه تبلیغات درمیاره میتونی بری تو سایت مجله فوربس ببینی بعدشم پزشک داریم تا پزشک الان پاتریک سون شیونگ پزشکه ولی 12 میلیارد دلار ثروت داره 90 درصد ثروتشم از راهایی بجز پزشکی(مثل کار آفرینی) بدست اورده
      ویرایش توسط Ali Darkness : 03 بهمن 1399 در ساعت 17:09

10. Top | #85
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      چرا همه فکر میکنن که باید این پول از راه طبابت باشه خیلی از پزشکا الان دیگه طبابت نمیکنن و دنبال بیزنس های دیگه ان نمونش برج سازی برید ببینید اکثر سرمایه گذاراش چه شغلی دارن

خوب بله درسته پزشکا و دندانپزشکا همه پولشون از طبابت نیست از بیزینس و سرمایه گزاری و ... هم هستش ولی سرمایه اولیه رو از همون طبابت بدست اوردن
      پول نداشته باشی نمیتونی سرمایه گذاری هم کنی
      پول پول میاره (وارن بافت)[/QUOTE]
      ​ همینطوره

11. Top | #86
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.Joker نمایش پست ها
      اولا رییس جمهورهای آمریکا همشون از سرمایه داران بزرگ هستن . شما ترامپ رو نگاه کن ، ببین چند میلیارد دلار سرمایه داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      رونالدو مگه سه سال پیش 100 میلیون یورو قرارداد نبست چرا شر میگی ؟؟؟؟ مسی هم همین چند وقت پیش بهش پیشنهاد 250 میلیون دلاری شد .
      بعدشم تو چرا این احتمال رو در نظر نمیگیری که ممکنه طرف مالک بیمارستان بوده باشه ؟؟؟ هیچ میدونی گردش بیمارستان در یک سال چند صد میلیارده ؟؟؟؟
      مشکل تو اینه که نمیتونی اینجور چیزا رو درک کنی .
      31mileur.png
      احمق اون مبلغ برای 4 سال بود .
      رونالدو سالیانه 31 میلیون یورو در میاره .
      چیزی میزنی ؟

12. Top | #87
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pretty_Lover نمایش پست ها
      الان منی که اختر فیزیک دوست دارم برم اونو بخونم تو بیابون برم با تلسکوپ رصد کنم؟
      در حالیکه موفقیت تو این رشته ۰.۰۱ درصده؟
      این حرفا مال کشورای پیشرفتس یا اونایی که بابای سرمایه دار دارن اگه طرفم خونم بگیره بخوابه باباش خرجشو میده
      نه منی که به دنبال درآمدم نه علاقه
      این چیزا از سر ما گذشته
      مشکل شما اینه که چسبیدی به ایران .
      اگر فکر میکنی در خارج از کشور درآمد داره تلاش کن برو خوب .

13. Top | #88
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Ali Darkness;1690333]
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها

یه ذره اطلاعاتت رو ببر بالا بعد بیا اینجا حرف بزن رو هوا حرف نزن اولا تو فکر کردی رئیس جهمور امریکا بخاطر پول رئیس جمهور میشه دوما اینایی که تو امریکا رئیس جمهور میشن تو برو ثروتشونو ببین ، ببین اصلا نیاز به پول دارن بعد تو فکر کردی اینا اون پولی رو که تو یه کاغذ نوشته میگیرن ترامپ با یه امضاء رئیس FBI وCIA رو برکنار کرد بعد تو راجب پول صحبت میکنی

سوما رونالدو سالانه 30 میلیون دلار از یوونتوس فقط میگیره ولی درامدش تو سال 2020 ، 107 میلیون دلار بوده چون اون 77 میلیون دلار اضافی رو از راه تبلیغات برای برند های معروف در میاره یه قرارداد 700 میلیون یورویی مادام العمر هم با نایک داره مسی هم 40 میلیون دلار از بارسا میگیره ولی درامدش تو سال 2020 ، 106 میلیون دلار بوده چون اون 66 میلیون دلار اضافی مثل رونالدو از راه تبلیغات درمیاره میتونی بری تو سایت مجله فوربس ببینی بعدشم پزشک داریم تا پزشک الان پاتریک سون شیونگ پزشکه ولی 12 میلیارد دلار ثروت داره 90 درصد ثروتشم از راهایی بجز پزشکی(مثل کار آفرینی) بدست اورده
      ما درآمد رو از حوزه کار داریم بررسی میکنیم.
      نه تبلیغات و ...

14. Top | #89
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Hisen;1690338][QUOTE=Ali Darkness;1690333]

ما درآمد رو از حوزه کار داریم بررسی میکنیم.
      نه تبلیغات و ...
      [/QU
      این دیگه چجور بهونه ایه تمام ورزش کارای معروف دنیا این کارو میکنن اصلا خودش نوعی کاره
      ویرایش توسط Ali Darkness : 03 بهمن 1399 در ساعت 20:51

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن