خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 89
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      گفتن توییت هارو بذارید منم چنتا توییت گذاشتم دیگه انقدر حرف زدن نداره ....اره اونا چرت میگن ...توعه پشت کنکوری راس میگی و باعرضه ای

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا اگه میخواید بیکار و بدبخت بشید
      توی رشته ای که دوسش دارین بیکار و بدبخت بشین
      #پزشکان_پیر

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paradise. نمایش پست ها
      گفتن توییت هارو بذارید منم چنتا توییت گذاشتم دیگه انقدر حرف زدن نداره ....اره اونا چرت میگن ...توعه پشت کنکوری راس میگی و باعرضه ای
      اینا کلشون داغه ایشالا که قبول شن و یه چند سال بگذره و اون داغیشون بخوابه و واقعیت هارو ببینن بفهمن که نمیزارن بفهمن که اونطورم دستشون باز نیست و این مافیا چقدر کثافته

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با این حرفا کارتون نباشه.شما درس می خونید تا به رشته ای که علاقه دارید برسید.
      حالا اگه علاقه ندارید بحثش جداست.
      اینا بحثای بعداز انتخاب رشته است. که با توجه به علاقه و استعداد و شرایط جامعه انتاخب رشته کنید
      من خودم به شخصه الانم دوست ندارم وارد این اطلاعات بشم
      فقط درستون رو دنبال کنید و یا اگه حرفه ای خاصی هست دنبال اون باشید.

5. Top | #20
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      یک کلام
      ختم کلام
      برو دنبال رشته ای که بهش علاقه داری .
      به زنبور داری علاقه داری برو زنبور داری .
      به آبیاری گیاهان دریایی علاقه داری برو اونجا .
      فقط تروخدا برو دنبال علاقت .

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      یک کلام
      ختم کلام
      برو دنبال رشته ای که بهش علاقه داری .
      به زنبور داری علاقه داری برو زنبور داری .
      به آبیاری گیاهان دریایی علاقه داری برو اونجا .
      فقط تروخدا برو دنبال علاقت .
      شناخت علاقه ها خیلی کار ساده ای نیست و یک وقتایی تا دقیقا آدم دقیقا تو همون موقعیت قرار نگیره نمیتونه بفهمه که به اون چیز علاقه داره یا نه .
      خیلی از آدم ها ممکنه علاقه شون رو تا سال ها متوجه نشن .
      شما ببین یک نفر ممکنه روحیه پزشکی نداشته باشه اما رتبه ش زیر 500 شده . الان مسخره نیست اگه رشته ی سطح پایینی رو انتخاب کنه ؟؟؟ حتی اگه علاقش هم اون باشه ؟؟؟

7. Top | #22
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها
      شناخت علاقه ها خیلی کار ساده ای نیست و یک وقتایی تا دقیقا آدم دقیقا تو همون موقعیت قرار نگیره نمیتونه بفهمه که به اون چیز علاقه داره یا نه .
      خیلی از آدم ها ممکنه علاقه شون رو تا سال ها متوجه نشن .
      شما ببین یک نفر ممکنه روحیه پزشکی نداشته باشه اما رتبه ش زیر 500 شده . الان مسخره نیست اگه رشته ی سطح پایینی رو انتخاب کنه ؟؟؟ حتی اگه علاقش هم اون باشه ؟؟؟

اولا ما رشته سطح پایین نداریم .
      به اون رشته ها میگن رشته های کم طرفدار و با متقاضی کمتر .
      ثانیا خیر به هیچ عنوان مسخره نیست . این کلیشه های انتخاب رشته ای بد سر زبون ها افتاده .
      شناخت علاقه هم به وظیفه ی خود دانش آموز هست . بالاخره باید تصمیم بگیره .

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kh199 نمایش پست ها
      اینا کلشون داغه ایشالا که قبول شن و یه چند سال بگذره و اون داغیشون بخوابه و واقعیت هارو ببینن بفهمن که نمیزارن بفهمن که اونطورم دستشون باز نیست و این مافیا چقدر کثافته
      بابا طرف هنوز قبول نشده اومده میگه جوجه اینترن ....هر کی نشناسه میگه حتما طرف فوق تخصص داره....

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بابا طرف هنوز قبول نشده اومده میگه جوجه اینترن ....هر کی نشناسه میگه حتما طرف فوق تخصص داره....
      تو اگه بیکار نبودی نمیومدی اینجا توییت بقیه رو بزاری حالا هم بجای اینکارا برو سر درس و مشقت یه چیزی بشی چیزی هم که راجبش اطلاعات نداری نظر نده

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها
      تو اگه بیکار نبودی نمیومدی اینجا توییت بقیه رو بزاری حالا هم بجای اینکارا برو سر درس و مشقت یه چیزی بشی چیزی هم که راجبش اطلاعات نداری نظر نده
      معذرت میخوام اتند گرامی ...اتند گرامی چیکار کنیم به جایگاه شما برسیم ؟
      با درس و مشق یعنی میشه
      چیکار کنیم اطلاعاتمون به سطح اطلاعات شما برسه؟
      خواهش میکنم بگین
      علاوه بر من چنتا جوجه اینترن هم جسارت کردن و در این موضوع که اطلاع کافی نداشتن صحبت کردن و رو حرف شما حرف زدن

معذرت
      معذرت
      معذرت
      ارزومه مثل شما باشم بیکار نباشم نرم توییتر بجاش بیام بقیه رو با اطلاعات فراوانم بقیه رو سیراب کنم

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با درس و مشق یعنی میشه
      خواهش میکنم بگین
      علاوه بر من چنتا جوجه اینترن هم جسارت کردن و در این موضوع که اطلاع کافی نداشتن صحبت کردن و رو حرف شما حرف زدن

معذرت
      معذرت
      معذرت
      ارزومه مثل شما باشم بیکار نباشم نرم توییتر بجاش بیام بقیه رو با اطلاعات فراوانم بقیه رو سیراب کنم
      بیخیال دعوا نکنید دوستان
      در مورد تاپیک هم یه بار پیج اول گفتم بازم میگم
      همه این افرادی که شاکی هستن انترن ، رزیدنت و طرحی (طرح عمومی و تخصص) هستن و همه حقوقشون پایینه و بسیار هم پایینه (زیر ۲ میلیون) با ۴۰۰ یا ۵۰۰ ساعت کار در ماه حتی(رزیدنت ها رو میگم)
      خلاصه با کارکشیدن زیاد از بچه ها میخوان یه جوری اون شهریه رو جبران کنن و حالا یه قرون دوزاری هم دست بچه های رزیدنت بدن . خب حق هم دارن شاکی باشن . اصن بیان شهریه بگیرن اما مثل کشورای دیگه ساعت کاری مشخص و منطقی تعیین کنن و بیشتر از کار کشیدن آموزش بدن . اینجوری بهتره.
      مورد دوم اینکه اگه ۳۰۰۰ تا پزشک تونستن مهاجرت کنن این خیلی خبر خوبیه ! این یعنی از طریق پزشکی هم میشه مهاجرت کرد و به اون سختی که میگن هم نیست! (لااقل تو چهار پنج تا کشور اینجوریه!)

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_H80 نمایش پست ها
      بیخیال دعوا نکنید دوستان
      در مورد تاپیک هم یه بار پیج اول گفتم بازم میگم
      همه این افرادی که شاکی هستن انترن ، رزیدنت و طرحی (طرح عمومی و تخصص) هستن و همه حقوقشون پایینه و بسیار هم پایینه (زیر ۲ میلیون) با ۴۰۰ یا ۵۰۰ ساعت کار در ماه حتی(رزیدنت ها رو میگم)
      خلاصه با کارکشیدن زیاد از بچه ها میخوان یه جوری اون شهریه رو جبران کنن و حالا یه قرون دوزاری هم دست بچه های رزیدنت بدن . خب حق هم دارن شاکی باشن . اصن بیان شهریه بگیرن اما مثل کشورای دیگه ساعت کاری مشخص و منطقی تعیین کنن و بیشتر از کار کشیدن آموزش بدن . اینجوری بهتره.
      مورد دوم اینکه اگه ۳۰۰۰ تا پزشک تونستن مهاجرت کنن این خیلی خبر خوبیه ! این یعنی از طریق پزشکی هم میشه مهاجرت کرد و به اون سختی که میگن هم نیست! (لااقل تو چهار پنج تا کشور اینجوریه!)
      واقعیت اینه که خدایی کشورای تاپ نمیشه

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با درس و مشق یعنی میشه
      خواهش میکنم بگین

معذرت
      معذرت
      معذرت
      درمورد سوال اولت فکر نکنم به من برسی با این سطح فکرت در مورد سوال دوم یه ذره مطالعه کن انقدر دهن بین نباش معذرت خواهیت هم قبول میکنم دیگه تکرار نشه
      ویرایش توسط Ali Darkness : 30 دی 1399 در ساعت 22:12

14. Top | #29
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها
      درمورد سوال اولت فکر نکنم به من برسی با این سطح فکرت در مورد سوال دوم یه ذره مطالعه کن انقدر دهن بین نباش معذرت خواهیت هم قبول میکنم دیگه تکرار نشه
      نمیدونی که چقدر خوشحالم کردی ....ممنونم که معذرت خواهیمو قبول کردی ...
      البته که من نمیتونم به طرز فکر شما برسم ....اصلا مثلا من جا شما بودم اصلا روی ریپلای کردن هم نداشتم ....
      بی نظیری
      ماها واسه این به دنیا اومدیم که به سخنان شما گوش بدیم
      فقط تابستون کارنامه اتو بذار منم تگ کن حاجی

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نمیدونی که چقدر خوشحالم کردی ....ممنونم که معذرت خواهیمو قبول کردی ...
      البته که من نمیتونم به طرز فکر شما برسم ....اصلا مثلا من جا شما بودم اصلا روی ریپلای کردن هم نداشتم ....
      بی نظیری
      ماها واسه این به دنیا اومدیم که به سخنان شما گوش بدیم
      فقط تابستون کارنامه اتو بذار منم تگ کن حاجی
      اگه میدونستم انقدر خوشحال میشی زود تر قبول میکردم درمورد کارنامه هم حتما شمام اگه روت شد بزار

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن