خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 48
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_help_me نمایش پست ها
      من هیچ استعدادی ندارم هیچ برنامه ای هم ندارم کلا خلا کاملم هیچی بلد نیستم یه لامپ نمیتونم ببندم همین کنکورم یه هدفیه برا اینکه صبح از خواب پاشم و الا خیلی وقته مردم
      گفتی سه سال رفتی برنامه نویسی خوندی پس چی شد؟؟؟ خیلی ها همون رو بلد نیستن ولی تو بلدی
      خیلی وقتا باید نیمه پر لیوان رو ببینی
      خیلی وقتا که لیوان کلا خالیه باید لیوان رو خودت پرش کنی
      یاد بگیر لیوان زندگیت رو شروع به پر کردن کنی
      اینکه هیچ استعداد و .... ای نداشتی عیبی نداره ولی قرار نیست اینطوری هم بمونی
      میتونی شروع کنی و پیشرفت کنی
      هیچکس مادر زاد توانایی هاش رو بدست نیاورده بلکه براش تلاش کرده و کسبشون کرده

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دیشب یکی به من یه چیزی گفت که من خیلی وقت بود یادم رفته بود این موضوع رو حالا منم به تو میگم شاید فرجی شد
      گفت که:فقط وانمود کن خوشحالی و بالاخره یادت میره که داری وانمود کنی...تو هم فکر کن که همه چی اوکیه.آره بابا زندگی خودش دو روزه روزی به سود تو و اگه بخوای بازم روزی به سود تو.
      در مورد اون شوخی بالا هم به دل نگیر من کلا یکم دیوانه ام

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      گفتی سه سال رفتی برنامه نویسی خوندی پس چی شد؟؟؟ خیلی ها همون رو بلد نیستن ولی تو بلدی
      خیلی وقتا باید نیمه پر لیوان رو ببینی
      خیلی وقتا که لیوان کلا خالیه باید لیوان رو خودت پرش کنی
      یاد بگیر لیوان زندگیت رو شروع به پر کردن کنی
      اینکه هیچ استعداد و .... ای نداشتی عیبی نداره ولی قرار نیست اینطوری هم بمونی
      میتونی شروع کنی و پیشرفت کنی
      هیچکس مادر زاد توانایی هاش رو بدست نیاورده بلکه براش تلاش کرده و کسبشون کرده
      برنامه نویسی رو هم دیدم بعضی چیزا میخواد که پولیه راستش سه سال علاف شدم تو برنامه نویسی چون پشتیبانی مالی نداشتم تنها چیزی که میخوام الان این کنکور لعنتیه نمیدونم ایراد کارم کجاس که تلاشم بی نتیجس

4. Top | #34
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      ولی پزشکی عمومی که دوستان میگن درس نیست
      پزشکی که یکم اسم و رسم در بیاره مخصوصا تو جاهای کوچیک ماهی 50 تومن رو به راحتی درمیاره تو شهرهای بزرگ شاید نشه ولی تو شهرهای کوچیک که مروف شدن هم خیلی راحت تره میشه 50 رو ماهیانه در اورد این برای دندانپزشکی هم صدق میکنه
      نه امارتون اشتباهه .

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      نه امارتون اشتباهه .
      من امارم پزشکی هست که خودم میشناسمش ماهی زیر 50 میلیون در آمد نداره
      تازه پزشکا که فقط از طبابت درمنیارن
      پولشون رو سرمایه گذاری هم میکنن از یه جای دیگه هم در آمد دارن و ماهی میبینی طرف فقط قد یه مهندس و کارمند و ... از جای دیگه درامد داره

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نمیخوام وارد حاشیه بشم و این بحثا جاش تو سال کنکور نیس ولی یه سوال حقوق دندون پزشکی تو درمانگاه کار میکنه و پزشک عمومی که تو درمانگاه یا خانه بهداشت کار میکنه میانگین چنده؟ مرکز شهر منظورمه نه شهرستان و جاهای محروم

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_help_me نمایش پست ها
      من هیچ استعدادی ندارم هیچ برنامه ای هم ندارم کلا خلا کاملم هیچی بلد نیستم یه لامپ نمیتونم ببندم همین کنکورم یه هدفیه برا اینکه صبح از خواب پاشم و الا خیلی وقته مردم
      همینکه هر کی هرچی میگه تو حرف خودتو میزنی و اصلا برات مهم نی نظر بقیه و هر چی میگن زود ج میدی و هرچی دلت میخواد میگی این همه رای مخالف و اینا برات مهم نی خودش یه استعداده دیگه
      برا موفق شدنو ب جایی رسیدن تو ایران باید رو داشته باشی ک الحمدلله تو روت زیاده
      موفقیت تو را میخواند

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonia.sharifi نمایش پست ها
      همینکه هر کی هرچی میگه تو حرف خودتو میزنی و اصلا برات مهم نی نظر بقیه و هر چی میگن زود ج میدی و هرچی دلت میخواد میگی این همه رای مخالف و اینا برات مهم نی خودش یه استعداده دیگه
      برا موفق شدنو ب جایی رسیدن تو ایران باید رو داشته باشی ک الحمدلله تو روت زیاده
      موفقیت تو را میخواند
      نفهمیدم تعریف بود یا تخریب

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      اگه برای پول میخواید برید سمت پزشکی و هر رشته ای مربوط به درمان نرید لطفا راه های بهتری هم برای پولدار شدن هست
      ترکیب حرص پول و درمان خیلی وحشتناکه://
      فقط با عشق برید

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام عزیزم....به شدت داروساز بیکار وجود داره و در هررشته ای باید شانس باهات همراه باشه و کارت بگیره وگرنه همه جا بیکار داریم با بهترین رشته ها...دختر دوست مامانم داروسازی خونده ولی الان ماهی دو تومن هم درامد نداره و میخواد داروخانشو ببنده......تغذیه هم خب هرکسی سراغ مشاور تغذیه نمیره که....اینم بازار کارش زیاد نی....تو این دوره زمونه همه چی نیاز به سرمایه و شانس داره

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      میتونید با مشاور صحبت کنید تا بهتون بگن ایراد کارتون کجاس البته یه مشاور خوبببب

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا این چه بحثیه الان میکنید هیچ وقتم به نتیجه نمیرسه. الان کلا ما دو دسته آدم داریم. 1- میخواد رشته های زیرگروه یک بره، 2- میخواد رشته های زیرگروه دو بره. اونم فقط بخاطر اینکه بدونه زمینو باید بخونه یا نه! همین! که اون آدمم اگه یه درصد آیندش براش مهم باشه میره از دانشجو و شاغلای این رشته ها میپرسه نه کسی که خودش کنکوریه! بحث دندون یا پزشکی و تغذیه یا فیزیو و ... هم مال بعد کنکوره اونم بازم باید بره از شاغلین و دانشجوها بپرسه.
      اینجا هرکی یه حرفی میزنه. همه هم راست میگن ولی اطلاعات هر فرد مربوط به محل زندگی و اطرافیان خودشه. شاید یکی کار بلد نباشه یا بدشانس باشه درآمدش کم باشه یکی دیگه هوش اقتصادیش خوب باشه 5 برابر میانگین در بیاره. الان نه وقت ای بحثاست نه اینجا جاشه. موفق باشین

13. Top | #43
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من فکر میکردم کسایی که رفتن تجربی برا پزشکی به خاطر علاقس،
      نگو به خاطر پوله که اینطوری له له میزنن،
      حالا فهمیدم چرا فقط تعداد کمی ازشون قبول میشن(چون اونایی ک واقعا پزشکی رو به خاطر خودش میخوان با جون و دل تلاش میکنن)

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها
      من فکر میکردم کسایی که رفتن تجربی برا پزشکی به خاطر علاقس،
      نگو به خاطر پوله که اینطوری له له میزنن،
      حالا فهمیدم چرا فقط تعداد کمی ازشون قبول میشن(چون اونایی ک واقعا پزشکی رو به خاطر خودش میخوان با جون و دل تلاش میکنن)
      اتفاقا اصلا این طور نیست
      هر ساله خیلی از قبولی های پزشکی کسایی هستن که کوچکترین
      علاقه ای بهش ندارن و صرفا به خاطر دلایل مادی و اجتماعی سمتش میان
      و یه عده ای هم از قبولی ها به خاطر علاقه
      و اینو میشه به اکثر رشته ها تقریبا تعمیم داد

15. Top | #45
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gladiolus نمایش پست ها
      اتفاقا اصلا این طور نیست
      هر ساله خیلی از قبولی های پزشکی کسایی هستن که کوچکترین
      علاقه ای بهش ندارن و صرفا به خاطر دلایل مادی و اجتماعی سمتش میان
      و یه عده ای هم از قبولی ها به خاطر علاقه
      و اینو میشه به اکثر رشته ها تقریبا تعمیم داد
      و این خیلی بده!

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن