خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 37
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Unhappy رتبه مورد نیاز دانشگاه شریف

سلام من تایپک زدم که بین پزشکی و مهندسی کدوم فهمیدم واس مهندسی میخوام بخونم بعد شروع کردم فیزیکو با قضاتی 99 میخونم شیمیم با اقاجانی 1400 ریاضیم با اریان تجربیشو میبینم 1400 میبینم ادبیات یکتا عربیم نکته تست 99فلاح تو 1 ماه میبندمش دینیم راحته برام زبانم کلا سرخود بدلدم حتی کنکور اختصاصی زبانم کنکور میدم میخواستم بدونم شریف رتبه چند میخواد برا مهندسی کامپیوتر منطقه 3؟ یا رشته فیزیک خیلی مسائلشو دوست دارم پیچیدشو حالا بجز شریف تهران و امیر کبیر هم چه رتبه ای میخوان و از الان میتونم ؟ چون من تجربی بودم ریاضی فیزیکمم زیاد قوی نبوده شیمیم بد نیست سریع میفهمم عمومیا مشکلی ندارم
      راستش زبانم دوست دارم ولی میگن کار نیست و بدرد نمیخوره مهندسی بیشتر دوست دارم حالا بهم رتبه ها مورد نظرو بگید و اگه میشه بگید منابع خوبن؟ اها و گسسته و هندسه و امار و با کی ببینم؟ اصلا نمیدونم دروس تخصصیشونو چیکار کنم ریاضی چیزایی که تو تجربی نبودن نظرتون چیه؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KARIMASADI نمایش پست ها
      سلام من تایپک زدم که بین پزشکی و مهندسی کدوم فهمیدم واس مهندسی میخوام بخونم بعد شروع کردم فیزیکو با قضاتی 99 میخونم شیمیم با اقاجانی 1400 ریاضیم با اریان تجربیشو میبینم 1400 میبینم ادبیات یکتا عربیم نکته تست 99فلاح تو 1 ماه میبندمش دینیم راحته برام زبانم کلا سرخود بدلدم حتی کنکور اختصاصی زبانم کنکور میدم میخواستم بدونم شریف رتبه چند میخواد برا مهندسی کامپیوتر منطقه 3؟ یا رشته فیزیک خیلی مسائلشو دوست دارم پیچیدشو حالا بجز شریف تهران و امیر کبیر هم چه رتبه ای میخوان و از الان میتونم ؟ چون من تجربی بودم ریاضی فیزیکمم زیاد قوی نبوده شیمیم بد نیست سریع میفهمم عمومیا مشکلی ندارم
      راستش زبانم دوست دارم ولی میگن کار نیست و بدرد نمیخوره مهندسی بیشتر دوست دارم حالا بهم رتبه ها مورد نظرو بگید و اگه میشه بگید منابع خوبن؟ اها و گسسته و هندسه و امار و با کی ببینم؟ اصلا نمیدونم دروس تخصصیشونو چیکار کنم ریاضی چیزایی که تو تجربی نبودن نظرتون چیه؟
      کامپیوتر گزینش بومی هستش
      در مورد رتبه منطقه 3 هم همین بس که رتبه 4 منطقه 3 کنکور 99 نتونست بره کامپیوتر شریف و رفت کامپیوتر تهران
      اگه شریف و رشته کامپیوتر میخوای برای 1 شدن باید بخونی و میانگین درصد 85 و حتی 90
      از الآن فکر نکنم که بشه و اگه بشه احتمالش خیلی خیلی کمه واقعا با توجه به شرایطی که شما گفتید و باید برید مهندسی شهرستان نه تهران (چون گفتید تغییر رشته ای هستید و....)
      تهران و امیر کبیر باید زیر 50 منطقه 3 بشید برای کامپیوترش تقریبا میانگین درصد 75 میخوان
      به نظرم رشته خودتون رو ادامه بدید و یا به دانشگاه های شهرستان راضی باشید(واقعا ارزشش رو نداره برید شهرستان برای مهندسی) و یا همه تلاشتون رو بزارید یا میشه یا نمیشه
      اونجوری که شما میگید حتی نمیدونید دروس رشته ریاضی چی هست پس به نظرم یه ذره با واقع بینی تصمیم بگیرید
      ویرایش توسط _Joseph_ : 28 دی 1399 در ساعت 18:25

3. Top | #3
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چند سال پیش مکانیک بیشتر روی دور بود؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      کامپیوتر گزینش بومی هستش
      در مورد رتبه منطقه 3 هم همین بس که رتبه 4 منطقه 3 کنکور 99 نتونست بره کامپیوتر شریف و رفت کامپیوتر تهران
      اگه شریف و رشته کامپیوتر میخوای برای 1 شدن باید بخونی و میانگین درصد 85 و حتی 90
      از الآن فکر نکنم که بشه و اگه بشه احتمالش خیلی خیلی کمه واقعا با توجه به شرایطی که شما گفتید و باید برید مهندسی شهرستان نه تهران (چون گفتید تغییر رشته ای هستید و....)
      تهران و امیر کبیر باید زیر 50 منطقه 3 بشید برای کامپیوترش تقریبا میانگین درصد 75 میخوان
      به نظرم رشته خودتون رو ادامه بدید و یا به دانشگاه های شهرستان راضی باشید(واقعا ارزشش رو نداره برید شهرستان برای مهندسی) و یا همه تلاشتون رو بزارید یا میشه یا نمیشه
      اونجوری که شما میگید حتی نمیدونید دروس رشته ریاضی چی هست پس به نظرم یه ذره با واقع بینی تصمیم بگیرید
      ...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      چند سال پیش مکانیک بیشتر روی دور بود؟
      کامپیوتر دو ساله رو بورسه
      قبلا مکانیک و عمران و برق بودن
      شیمی هم همیشه مخاطب خاص خودشو داشته و خواهد داشت
      روحانی اوایل دولتش میخواست قانونی تصویب کنه که رشته های مهندسی و برن تحت نظارت مستقیق وزارتا صمت ولی اجرایی نشد این قانون
      اگه اجرا میشد خیلی خیلی وضع بهتر میشد و اونوقت دیگه هر کسی نمیتونست بره مهندسی بخونه و مهندسی هم مثل پزشکی میشد (رشته های پزشکی و دندان و دارو و پرستاری و ... تحت نظر مستقیم وزارت بهداشت هستن)
      ولی الآن چیزی که شاهد هستیم بازار مهندسی ها که اشباع بود الان اشباع تر هم میشه
      به جایی میرسیم که تورژسانس میشیم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      روحانی اوایل دولتش میخواست قانونی تصویب کنه که رشته های مهندسی و برن تحت نظارت مستقیق وزارتا صمت ولی اجرایی نشد این قانون
      اگه اجرا میشد خیلی خیلی وضع بهتر میشد و اونوقت دیگه هر کسی نمیتونست بره مهندسی بخونه و مهندسی هم مثل پزشکی میشد (رشته های پزشکی و دندان و دارو و پرستاری و ... تحت نظر مستقیم وزارت بهداشت هستن)
      عزیز دل میگی واقع بینانه ت رباید اطلاعات کسب کنم که الانم دارم میپرسم و مشکلی ندارم من شاید اهوازم انتخاب کنم چون استان خوزستانم ولی کلا هدفم تهرانه من زبانم کنکور میدم راحت در میام ولی مونم خوبه یا نه؟ چون زبان اصلا درون حد طرفدار نداره
      شریف اوردنو اینا هم با من شما اگ میشه کمک کن چیکار کنم واس هندسه و گسسته و امار و احتمال رشته ریاضی
      ویرایش توسط KARIMASADI : 28 دی 1399 در ساعت 20:48

6. Top | #6
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شیمی همیشه جز آخرین رشته های شریفه از لحاظ رتبه...شیمی_فیزیک_ریاضی
      ...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      شیمی همیشه جز آخرین رشته های شریفه از لحاظ رتبه...شیمی_فیزیک_ریاضی

علوم پایه ش رو خبر ندارم ولی ریاضیات و کاربردش رتبه خوبی میخواد
      فیزیکش هم رتبه خوبی میخواد
      شیمی رو نمیدونم از ریاضی نمیشه رف شیمی فک کنم
      کلا رفتن به علوم پایه خودکشی محسوب میشه در این مملکت

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عزیز دل میگی واقع بینانه ت رباید اطلاعات کسب کنم که الانم دارم میپرسم و مشکلی ندارم من شاید اهوازم انتخاب کنم چون استان خوزستانم ولی کلا هدفم تهرانه من زبانم کنکور میدم راحت در میام ولی مونم خوبه یا نه؟ چون زبان اصلا درون حد طرفدار نداره
      شریف اوردنو اینا هم با من شما اگ میشه کمک کن چیکار کنم واس هندسه و گسسته و امار و احتمال رشته ریاضی

گسسته ش رو فقط احتمالش رو بخون با انالیز ترکیبی که مشترک تجربی هست ولی تو گسسته خیلی خفن تر هستش نسبت به تجربی
      هندسه رو وللش نخونش فقط بردار از هندسه 3 بردار بخون که شاید تست نیاد ازش اونم
      امار احتمال رو میتونی بخونیش ولی منطق ریاضیش رو از ویدیو تدریس استفاده کن
      اینا حداقل کار بودن بعد اون هر چی خوندی بخون فقط از گسسته نظریه اعداد رو بزار اخر هندیه پایه هم که نمیرسی بخونی جهاد کنی هندسه 3 رو اونم ماتریسش رو بخون البته تجربی ها ماتریس نمیخونن ولی راحتته با ویدیو میتونی بخونی
      ولی جای شما بودم تمرکزم رو میزاشتم رو حسابان هندسه گسسته برای شما زیادی سنگینه واقعا

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

گسسته ش رو فقط احتمالش رو بخون با انالیز ترکیبی که مشترک تجربی هست ولی تو گسسته خیلی خفن تر هستش نسبت به تجربی
      هندسه رو وللش نخونش فقط بردار از هندسه 3 بردار بخون که شاید تست نیاد ازش اونم
      امار احتمال رو میتونی بخونیش ولی منطق ریاضیش رو از ویدیو تدریس استفاده کن
      اینا حداقل کار بودن بعد اون هر چی خوندی بخون فقط از گسسته نظریه اعداد رو بزار اخر هندیه پایه هم که نمیرسی بخونی جهاد کنی هندسه 3 رو اونم ماتریسش رو بخون البته تجربی ها ماتریس نمیخونن ولی راحتته با ویدیو میتونی بخونی
      ولی جای شما بودم تمرکزم رو میزاشتم رو حسابان هندسه گسسته برای شما زیادی سنگینه واقعا
      اخه حسابان دبیری نمیشناسم خوب باشه ریانم مشترک تجربیشو میبینم که دارم حسابانش گیرم نیومد اخه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اخه حسابان دبیری نمیشناسم خوب باشه ریانم مشترک تجربیشو میبینم که دارم حسابانش گیرم نیومد اخه

دبیر؟؟ از الآن دبیر نبینید
      ببینید حسابان مثل ریاضی تجربی نیست که تیپ خاصی داشته باشه سوالاش شما باید یه کتاب رو حداقل بزنید تمام تستهای رو تا بتونید از 20 سوال حسابان 15 تاش رو بزنید صرفا دبیر ببینید هیچ نتیجه ای تو حسابان بهتون نمیده برعکس میرید جلسه سوال اشنا میاد میزنیدش ولی غلط زدید و تو دام افتادید اریان حیدری تفاله ترین دبیر برای حسابان هستش

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دبیر؟؟ از الآن دبیر نبینید
      ببینید حسابان مثل ریاضی تجربی نیست که تیپ خاصی داشته باشه سوالاش شما باید یه کتاب رو حداقل بزنید تمام تستهای رو تا بتونید از 20 سوال حسابان 15 تاش رو بزنید صرفا دبیر ببینید هیچ نتیجه ای تو حسابان بهتون نمیده برعکس میرید جلسه سوال اشنا میاد میزنیدش ولی غلط زدید و تو دام افتادید اریان حیدری تفاله ترین دبیر برای حسابان هستش
      الان شما میگید چیکار کنم کتاب بگیرم یا فیلم ببینم کتاب کیو بگیرم یا فیلم کیو ببینم داداش والله الان نیاز دارم با کسی که ریاضی بوده و سرش میشه یا کسی که سرش میشه یه چند دقه بحرفم روشن کنه برام همه چیو

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان شما میگید چیکار کنم کتاب بگیرم یا فیلم ببینم کتاب کیو بگیرم یا فیلم کیو ببینم داداش والله الان نیاز دارم با کسی که ریاضی بوده و سرش میشه یا کسی که سرش میشه یه چند دقه بحرفم روشن کنه برام همه چیو
      چی میخوای؟؟ یعنی میخوای کجا و کدوم رشته قبول بشی؟؟ و حاضری براش چه کارایی کنی ؟؟ درضمن پایه درسیت چطوره ؟؟ مخصوصا پایه درسی ریاضی ت؟؟ تو آزمونها ریاضی رو چن میزنی؟؟
      من رشته ام ریاضی بود و تو دروس ریاضی شناخت کامل دارم این سوالای بالایی رو جواب بده راهنماییت کنم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چی میخوای؟؟ یعنی میخوای کجا و کدوم رشته قبول بشی؟؟ و حاضری براش چه کارایی کنی ؟؟ درضمن پایه درسیت چطوره ؟؟ مخصوصا پایه درسی ریاضی ت؟؟ تو آزمونها ریاضی رو چن میزنی؟؟
      من رشته ام ریاضی بود و تو دروس ریاضی شناخت کامل دارم این سوالای بالایی رو جواب بده راهنماییت کنم
      ریاضی که تو ازمونا نمیزدم ولی میخوندم پتانسیلشو داشتم درسیه که دوس دارم ازش خسته نمیشم کارم میکنم سریع یاد میگیرم رشته والله غلوم پایه فیزیک دوس دارم ولی فایده نداره واسم میگی اصلا میگن نرو سمتش همه کامپیوترم بلدم علاقه هم دارم مهندسیش بدم نمیاد
      زبانمم خوبه هرکی میبینه میگه چرا نمیری برنامه نویسی چون برنامه نویسی باید زبانت خوب باشه دوست دارم شهر تهران باشم چون کارای دیگه هم میخوام کنم که تو تهران فقط میشه مشکلیم ندارم اهواز شاید اصلا اگ داداشم مغازه زد اهواز انتخاب رشته کنم اهواز الان میخوام مثل گاو بخونم فقط درام همین زبان دوتس دارم برم دنبالش داداش ولی نمیدونم اینده داره یا نه رشته ادبیات زبان انگلیسی بعد الان کلا دروس اختصاصی ریاضی نمیدونم چیکارشون کنم ریاضی ضعیفم فیلم با کی ببینم یا خودم بخونم ؟ هندسه و امار و اینارو چیکار کنم کلا اصلا چی بگیرم کتاب گیجم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قبل از اینکه بخوای بدونی که چقدر بخونی یا چیارو بخونی یا حذف کنی باید مشخص کنی اصلا کدوم رشته وشهر میخوای بری . نه اینکه اگه فلان شد اونجا اگه نه اینجا . دقیق اینو مشخص کن
      GG

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ریاضی که تو ازمونا نمیزدم ولی میخوندم پتانسیلشو داشتم درسیه که دوس دارم ازش خسته نمیشم کارم میکنم سریع یاد میگیرم رشته والله غلوم پایه فیزیک دوس دارم ولی فایده نداره واسم میگی اصلا میگن نرو سمتش همه کامپیوترم بلدم علاقه هم دارم مهندسیش بدم نمیاد
      زبانمم خوبه هرکی میبینه میگه چرا نمیری برنامه نویسی چون برنامه نویسی باید زبانت خوب باشه دوست دارم شهر تهران باشم چون کارای دیگه هم میخوام کنم که تو تهران فقط میشه مشکلیم ندارم اهواز شاید اصلا اگ داداشم مغازه زد اهواز انتخاب رشته کنم اهواز الان میخوام مثل گاو بخونم فقط درام همین زبان دوتس دارم برم دنبالش داداش ولی نمیدونم اینده داره یا نه رشته ادبیات زبان انگلیسی بعد الان کلا دروس اختصاصی ریاضی نمیدونم چیکارشون کنم ریاضی ضعیفم فیلم با کی ببینم یا خودم بخونم ؟ هندسه و امار و اینارو چیکار کنم کلا اصلا چی بگیرم کتاب گیجم

ببین دوست من اینکه شما ریاضی رو سفید میزارید و نمیزنید و نخوانده اید چجوری میگید پتانسیل ریاضی دارید؟؟؟ ریاضی روزنامه نیست که بگید روزنامه نمیخونم ولی بخونمش میتونم بخونم ریاضی علم استدلال منطقی هستش و باید تمرین کنید و طول میکشه بالا بیاد و شما عملا وقتش رو ندارید (مگر اینکه روزی دیگه بالای 15 ساعت مطالعه کنید که نصفشم ریاضی باشه)
      شما هم که ریاضی رو سفید میزارید کلا قید رشته های مهندسی رو بزنید چون اگه برید مهندسی هم تو دانشگاه اصلا به هیچ وجه من الممکن موفق نخواهید شد و خیلی اذیت میشید چون خیلی خیلی با معادلات دیفرانسیل عجیب غریب سرو کله خواهید زد که دروس دبیرستان پیش اون معادلات پشیز هم نیستن مخصوصا اگه رشته های زیر گروه 1 برید مثل عمران و مکانیک و برق و کامپیوتر و ...

دوما زبان انگلیسی برای کامپیوتر مهم هست ولی شما باید ریاضی تون هم خوب باشه برای کامپیوتر و برناتمه نویسی و بتونید مسئله حل کنید

اصلا مهندسی(هندسه دان) یعنی کسی که مسئله ای رو با زبان ریاضی حل کنه

رشته زبان انگلیسی رشته خوبیه اگه بهش علاقه دارید بازار کار خوبی ه میتونید داشته باشید (بیشتر خود اشتغال)
      من پیشنهاد نمیکنم برید رشته ریاضی

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن