خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

حذف تایپیک

...
      ویرایش توسط Sonia.sharifi : 20 اردیبهشت 1400 در ساعت 12:12

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کاش منم دختر بودم اینطوری میشد یه ۵۰ سال پشت کنکور موند و خورد و خوابید و عشق و حال کرد البته اکثریت دخترا نه همشون در کل دختر بودن کلی مزیت داره که پسر نداره به امید قبولی همه پشت کنکوری ها

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_help_me نمایش پست ها
      کاش منم دختر بودم اینطوری میشد یه ۵۰ سال پشت کنکور موند و خورد و خوابید و عشق و حال کرد البته اکثریت دخترا نه همشون در کل دختر بودن کلی مزیت داره که پسر نداره به امید قبولی همه پشت کنکوری ها
      ای بابا به این چیزا فک نکن فقط عصابت خورد میشه عوضش شما سهمیه دارید
      در کل پشت کنکوری که باشی گرفتاری دختر پسر هم نداره

پ.ن:ممنون از استارتر برای این تایپک خوب ایشالا امسال خودت و بچه های انجمن یه رتبه عالی بیارن عزیزم♥

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط it.roze نمایش پست ها
      ای بابا به این چیزا فک نکن فقط عصابت خورد میشه عوضش شما سهمیه دارید
      در کل پشت کنکوری که باشی گرفتاری دختر پسر هم نداره

پ.ن:ممنون از استارتر برای این تایپک خوب ایشالا امسال خودت و بچه های انجمن یه رتبه عالی بیارن عزیزم♥
      فعلا دپم چند روزه اعصاب ندارم احساس پوچی بی خدایی و یه ادم بی فایده رو دارم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط be_quick نمایش پست ها

شما خیلی وقته دپین ، فعلا اصن کلمه ی بدردبخوری نیس.
      البته امیدوارم بهتر شین...
      ر. ا : تایپکتون دقیقا مث تایپک هرکی شروع کرده به خوندن بیاد تو عه که چندین ساله اپ میشه ولی واسه شما خیلی بهتره... چون صرفا واسه ۱٤۰۰ عه.
      ممنون.

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonia.sharifi نمایش پست ها
      اینی که داری میگی مال بعضی دختراست نه اکثریت
      همونطور که برا بعضی پسرا هم همین شرایط خوردن و خوابیدن هست

کاش شرایط همه دخترا همونطوری که تو میگی بود

انقدم دنبال تبعیض جنسیتی و نژاد پرستی اینا نباشیم لطفا
      تا یه حرفی زده میشه به نژاد و جنسیت و... ربطش میدن

والا من حاضر بودم سربازی و کارگری میرفتم ولی حتی ی دونه از مشکلاتی که داشتم نبود

در کل امیدوارم همه به هرچی که میخوان و حقشونه برسن چ پسر چ دختر
      الان لایک بارونت میکنن تو ایران همه فمنیستن ماشالله که به خارجم سرایت کرده مدرکشم بیکار شدن جانی دپه در کل من ادم نژاد پرستی نیستم حرفم بیشتر تعریفی بود و تبصره هم گذاشتم که همشونو نمیگم که صد در صد دختر بودنم سختی داره ولی از لحاظ کنکوری سختیش کمتره نسبت به پسر

7. Top | #7
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تاپیکو ب حاشیه نکشین دوستان از اصل ماجرا دور نشین ،۵ ماهه بترکونین

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اصلا هم اینطور نی هم پسر بودن هم دختر بودن کلی مزیت دارن و از طرفی کلی معایب دارن......دختر بودن که همش خوب نی....هرچند من راضی ام..دوست عزیز کسی که کنکوریه بخور و بخواب نداره دیگه این ربطی به دختر بودن یا نبودن هم نداره

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چرا؟؟؟؟؟؟

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      انشاالله که هممون موفق باشیم.....والا خواهر من تایم خواب و بیداریم یکیه...یعنی میام 5 شب بخیر میگم 7 صبح بخیر....ولی خب دیگه انقد اخر شبا خستم فقط میتونم لامپار خاموش کنم...هرموقع شد حتما میام اینجا ولی چه کنیم حجم درسا زیاده

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

تا الآن اومدم چن بار بتون بگم شما احتمالا گاد اف وار هستین...
      حتی اگ انکارش کنین... ذهنیتم اینو میگه... از متنفر بودن ریاضی و فیزیکتون تا ناامیدی بیش از حدی و هی حرف لایک و خوشبختیه دخترا تو زندگی و ناک اوتیه پسرا و ناعدالتی ایران و زندگیه بعدیتون جاهای دیگ باشین :////.
      نابودمون نکن از این بیشتر... من اصلا ازت بدم نمیاد اگه خود طرفی... جدی میگم اینو...
      از ۲۰۰ کاربری ک دائم اینجان متنفرن ازت! درسته عام پسندی اصلا جالب نیس ولی حداقل این حرفارو دیگ اینجا به خوردمون نده... آخه ۹۹٪ متنفر؟؟؟ :////
      لایک نمیشه پول... نمیشه شاخ شدن اینستا ،نمیشه قبولی ،نمیشه آینده، ب فرض لایک بارون شد خب که چی؟.. هر چن ۲۵ سالته یحتمل ولی این افکار یکم سطح پایینه...
      من یکی هم فمینیست نیستم ، نمیخواد نسخه بپیچونی ، خود من ،فقط بیزارم از تبعیض، از پسر پرست ها تو طایفه ها و .... میلم ب سمت برابریه...
      ب حاشیه نمیکشونم فقط خیلی میخواستم اینو بگم...

ر .ا : منم از این به بعد خیلی از سوالایی رو که یه عالمه زمان تلف میکردم تو گوگل اینجا میپرسم...
      همگی امیدوارم موفق باشین اگه لیاقتشو دارین...
      من طرفدار گاد اف وارم اسمم رو هم یه جورایی از رو اون انتخاب کردم چون طرز فکرشو دوس داشتم نمیدونم چرا اخراج شد از این انجمن ولی تنها ادمی که اینجا واقع بین بود گاد اف وار بود من خیلی دلم میخواست بدونم این گاد اف وار کیه ولی متاسفانه اصلا جواب نمیداد در کل من اون نیستم ولی اگه طرز فکرم شبیهشه خوشحالم که اینطو فک کردی که اونم در کل افکار سطح پایین یا بالا رو شما مشخص نمیکنی مخاطبی که میخونه مشخص میکنه ولی از اونجایی که ندید بدید و دختر ندیده زیاد هس تو ایران همه طرفدار فمنیستن و لایک دخترا زیاده این هم یه حقیقته حالا شما فک کن من سطح پایینم

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

اره پسر ندید بدید نداریم خخخ
      چی میگی عزیز من دو هزار تا گروه بودم تا یه دختر میاد یه ایموجی میفرسته همه پسرا شروع میکنن ب حرف زدن... ، شما پسرا خودتون در حد خودتون اینکارارو میکنین...
      سطح پایینم منظورم این بود خب لایک بارون شه خب که چی میشه؟
      حتی ویدا هم تایپک زد گفتی واسه لایک گرفتنه =/
      هشتگ خودمان را دوس بداریم .
      اگ میشه بیشتر از این تایپکو ب انحرف نکشیم... : )
      شما مثل اینکه گیرنده اطلاعاتیتم خرابه من میگم پسرای اینجا یا ایران دختر ندیده هستن و از روی کمبود فمنیست شدن در ضمن این تاپیک و صد تای دیگه مثل این به درد هیچ کس نخورده تاپیک درسی هم زدم سوال پرسیدم کل هزار نفر این انجمن یه نفر کامنت گذاشت این نشون میده حاشیه رو ملت دوس دارن نه درس خوندن اینجا جاییه برا درد و دل کردن وسلام

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

من اون تیکه رو گفتم که گفتید ندید بدید داریم ... یه قشریم داریم میخوان بگن ما پسرا دختر ندیده نیستیم هرجور الفاظیو بکار میبرن واسه آنتی دختر بودن
      هرچن خیلی بهتر شدین نسبت به چن ماه پیش ... ذهنیتمه دیگه نمیفهمه طرفدارشی =/
      اوکی بزن بیرون تو که حاشیه دوس نیستی : )
      ببین دختر جون من راحت ۶ سال ازت بزرگترم احترام نمیزاری لاقل ریپلی نکن این گاد اف وارم یه ادم گشاد شکست خورده بود من طرفدار حرفای خوبشم همه حرفاشم ندیدم اصلا من نمیدونم راجب دختر چی گفته یا نظر داده اسم اکانت قبلیه من محمد جی بود که اخراج شدم پس با این حرفت اخراجیه ما رو دوباره رقم نزن و برو دنبال بازیت

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

اگه ما داریم بازی میکنیم شما هم با شش سال حداقل بزرگتر بودنت قاطیه ما بچه نشو...
      توهین نکردم تا مودب باشم =/
      عاغا من همون اول رضایت دادم باشه تو اون نیستی...
      انگار دست خودش بوده ک زودتر بیاد دنیا + انگار بزرگتر بودن ینی ب کوچکتر ازشون هر حرفیو بزنن بعد اونام مث گوسفند سرشونو بندازن پایین هیچی نگن خواب دیدین انشالله و تعالی خیر باشه =)
      من راضی تو راضی استارتر راضی دیگ اسپم ندیم تا تایپک حذف نشه... اینجا هرچیم باشه بهتر از تایپکای پر از ناله س.

ر.ا : خب اولین سوالم :
      اصلا مهم نیست حرف شما برای من چه قبول کردن چه نکردن ما که ربات نیستیم همه چیمون یکی باشه واینکه احترام نمیزاری نشونه کمبود تربیت و ادبه خانوادگیه که نمیشه کاریش کرد اگه قرار به ریپلی باشه شما ریپلی نده چون من عادت دارم حرف اول واخر رو خودم بزنم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همیشه گفتن موقع درس خوندن اگه هواستون پرته عنوان افکارتونو یادداشت کنین بعدا بهش فک کنین یا انجامش بدین ، من اینکارارو کردم ی مدت زیاد ولی وقتی هی مینویسم رشته افکارم پاره میشه و طبعا اعصابم خیلی داغون که پشت سر هم نیس خوندنم ...

راهکاری دارین ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن