خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      5 ماه دیگه کنکوره اوکین الان؟؟
      من واقعا نمیدونم این نسخه پیچی ها و فتوا دادن ها از کجا نشات میگیره!
      میخوای خودت رو ارضا کنی که راهی من میرم خیلی خوبه یا چی ؟
      ببینید اول اینکه تو سطح کسایی مثل اریان حیدری ملاک پور سروش معینی مقدم نیا منتظری و .... کلهم کیفیت تدریسشون رو از هر جنبه بررسی کنیم یکیه .یعنی دوتا کفه ترازو کاملا یه اندازه وایمیسته
      چرا؟
      چون قبول کنید یا بنا به عناد با یکی از اینا قبول نکنید این دبیرا کسایی هستن که خاک این کارو خوردن و چندین و چندین سال سابقه تدریس حرفه ای دارن تو این کار.کاری که سخته و هرکس توش بوده میدونه چنین سابقه کاری حرف اول رو میزنه
      حالا بحث های اخلاقی و به اصطلاح مافیا طوری و مالی قضیه به کنار .به صرف کارشون صحبت میکنم
      دوم اینکه اینا ریاضی درس میدن اونم ریاضی در سطح کنکور سراسری ددر سطح دبیرستان .به قدری محدود و چارچوب مشخصه که بیس کاری همشون مجبورا شبیه همه
      یعنی همون روش عدد انداختنی ک میگین یکی تو تست ها میگه یکی تو درسنامه یکی وایمیسته تو فلان فصل میگه یکی تو فصل دیگه یکی تو جمع بندی میگه یکی تو طول سال و.....
      فقط نوع بیان و استایل درس دادن و چنتا روش خاص اینور و اونورشون فرق داره
      استایلی ک بنا به سلیقه و مهمتر از اون پایه تون باید انتخاب کنید که با کدوم دبیر بیایین جلو
      مثلا کسی که ریاضیش رو خونده تو سال های مدرسه اش مطمعنا روشی که تو 10 تا سوال برا 7 تاش جوابه براش مناسب نیست و همون روش های کلاسیک و معمولی ک واسه همش جوابه ولو تو تایم بیشتر پاسخگویی براش بهتره چون میتونه تایم جواب دادنش رو با تست بیشتر بیاره پایین
      و برعکس کسی کع ریاضی فرق بین ضرب و منها رو نمیدونه بهتره از همون روشی یاد بگیره که از 10 تا برا 7 تاش یا سگ خور 5 تاش جوابه حتی
      چرا ؟چون ریاضی رو نمیشه با اون روش کلاسیک طور تو یه سال همش رو بست یا بر فرض تایمش رو جور کردی اشکت رو در میاره .مجبوری بازی طور یاد بگیری چون من باب تراز و ضریب درس های مهمتری از ریاضی هم داری

و در نهایت تحت جریان این بازی ها قرار نگیرین
      اینا بازی هایی نیست ک فقط یکیشون مثلا اریان حیدری در بیاره واسه دیده شدن .اینا بازی های همشونه تا اسمشون بچرخه
      و اصل این بازی رو یه عده از مشاورای پلشــت راه میندازن تا پورسانتشون رو بگیرن واسه دبیر خاص
      چش و گوش باز باشین و همه چیز رو در نظر بگیرین
      داش خروجی حرفت اصلا معلوم نیس چی شد اول کوبیدی بعد ساختی این تناقض رو درک نکردم تو حرفات بحث الان سر دو معلمه که کدوم خوبه کدوم بد کدوم برا همه سوالا جوابگو هس یا کدوم هوشمندانس من تخصصی ندارم ولی کامنتای اینطوری مخاطب رو گیج میکنه

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شخصی پیامم ببین، لینک برات گذاشتم بری ببینی مقایسه کنی

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      کنکور 99 همه جذب آریان شدن و خوب یجورایی فریب خوردنو فک کردن فقط با تکیه به اون میتونن 200 بزنن ولی خب کنکور 99 خیلیاشون خراب کردن
      بعد کنکور یه جوه مسمومی عله آریانم ایجاد شد و کلا همه فاز مفهومی گرفتن ک آریان چرت میگه بریم ریاضی رو از ملاک پور مفهمومی یاد بگیریم
      خلاصه من خیلی مشتاقم ک کسایی ک پارسال همه چیرو انداختن گردن معلمشون امسال ببینم ریاضی رو مفهومی یاد گرفتن چیکار میکنن ....
      من خودم راستش شاگرد آریانم ولی خب ملاک پورم خیلی عالی درس میده و واقعا ریاضیرو یاد میگیری بستگی به خودت داره ولی من همیشه به همه ملاک پورو پیشنهاد میکنم چون آریان واقعا باید تحت تاثیر یسری حرفاش قرار نگیری ک آره اگه اونو ببینم صد درصد کنکورو صد میزنم ن اصلا هم اینطور نیست اصله کار رو خودمون انجام میدیم
      نظر کلیم اینه ک خودت ببین و انتخاب کن و حرفی ک اکثریت میزنن حتما حرفه درستی نیست وگرنه اکثریت رتبه خوب میاوردن تو کنکور
      ولی من خودم خدایی اگه تو کنکور ریاضی رو خراب کردم هرگز گردن آریان نمیندازم چون تقصیره خودمه ک کم تست زدم و نفهمیدم ک روش آریان فلان جا جواب نمیده !
      من از یکی از رفیقام که رتبه 700 شد 99 و ریاضی 50 زد اونم چون گسسته اینارو نخونده بود گفت اریان دیدم و اسرار داشت اریان ببینم نمیدونم چرا میگه میخوای بخونی باید اینقدر با روشاش تست بزنی که نسه تستی ببینی با روشش حل نشه اگه میخوای یاد بگیری مفهموی که 2تا تست بزنی اوکی شه مفهومی ببین بستگی به وقتم هست اگ وقت نیست و ریاضی دوست نداری اریان نکته تستشو ببین راحت 30 میزنی بالاخره با عددد گزذاری همه دبیرا هم خوبن اون 99 درصدیم که میگن با اریان چیزی نشدن چون خودشون نمیخوندن من هرکی درس خون بود گفت اریان ببین و اصلا ندیدم بگن ملاک پورو و اینارو ببین خودت میدونی هر کسی با یه دبیری میفهمه واعظی یکی میگنه بده یکی میگه خوبه فرق میکنن مثلا من از بابایی بدم میاد همه میگن خوبه خسته کنندس انگار بعد 5 سال یه جلسش میگذره ولی اقاجانی سلیس و عالیه من ریاضی نحوه درس دادن مقدم نیا رو دوست دارم ولی کسی نمیگه خوبه واس همین نرفتم سمتش اگ کسیم میدونه به من اطلاع بده مقدم نیا خوب هست یا نه؟
      من مثلا واس عربی فلاحو دوست دارم خیلی راحت و جذاب توضیح میده انگار عربی باقلواهه واعظی هی اهنگ میگه سریع رد میشه ادم نمیفهمه این چی میگه یه شعر میخونه میره ادبیات یکتارم دوست دارم ولی یکم خسته گنندس ولی از بقیه بهتره قشنگ توضیح میده فیزیک یحیوی خوبه ولی قضاتی من چون دبیر تو مدرسه با روشاش درس میداد رفتم سمتش

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KARIMASADI نمایش پست ها
      من از یکی از رفیقام که رتبه 700 شد 99 و ریاضی 50 زد اونم چون گسسته اینارو نخونده بود گفت اریان دیدم و اسرار داشت اریان ببینم نمیدونم چرا میگه میخوای بخونی باید اینقدر با روشاش تست بزنی که نسه تستی ببینی با روشش حل نشه اگه میخوای یاد بگیری مفهموی که 2تا تست بزنی اوکی شه مفهومی ببین بستگی به وقتم هست اگ وقت نیست و ریاضی دوست نداری اریان نکته تستشو ببین راحت 30 میزنی بالاخره با عددد گزذاری همه دبیرا هم خوبن اون 99 درصدیم که میگن با اریان چیزی نشدن چون خودشون نمیخوندن من هرکی درس خون بود گفت اریان ببین و اصلا ندیدم بگن ملاک پورو و اینارو ببین خودت میدونی هر کسی با یه دبیری میفهمه واعظی یکی میگنه بده یکی میگه خوبه فرق میکنن مثلا من از بابایی بدم میاد همه میگن خوبه خسته کنندس انگار بعد 5 سال یه جلسش میگذره ولی اقاجانی سلیس و عالیه من ریاضی نحوه درس دادن مقدم نیا رو دوست دارم ولی کسی نمیگه خوبه واس همین نرفتم سمتش اگ کسیم میدونه به من اطلاع بده مقدم نیا خوب هست یا نه؟
      من مثلا واس عربی فلاحو دوست دارم خیلی راحت و جذاب توضیح میده انگار عربی باقلواهه واعظی هی اهنگ میگه سریع رد میشه ادم نمیفهمه این چی میگه یه شعر میخونه میره ادبیات یکتارم دوست دارم ولی یکم خسته گنندس ولی از بقیه بهتره قشنگ توضیح میده فیزیک یحیوی خوبه ولی قضاتی من چون دبیر تو مدرسه با روشاش درس میداد رفتم سمتش
      برای سطح بالا و درس خون ک آریان عالیه چون مفهومو کامل بلده و با آریان فقط سرعت تست زنیشو کامل میکنه
      برای ضعیفم باز آریان خوبه میتونه ایکیو صفرم با روشاش 30 بزنه دیگ :/
      ولی خب بعضیا انتظار معجزه دارن و میرن سر کنکور میفهمن ک یدونشم جواب نداد ...خیلی برام جالبه چجوری میشه یه نفر سر کنکور تازه میفهمه روش جواب نمیده

5. Top | #20
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KINGPARSA نمایش پست ها
      سلام دوستان کسی هست راهنمایی کنه؟ خودم تدریس ملاک پور رو دیدم و بشدت مفهومی هستش و لی آریان رو نه کسی دیده و نتیجه گرفته باشه؟ کدوم یکی ش بهتره؟
      سلام من کلا ریاضیم قبل از اینکع کلاس ایشونو شرکت کنم بالا هشتاد بود راستش تاثیر خوبی داشت بعضی از مبحثا رو روشم رو عوض کردم اما راستشو بخوای هنوزم در کنار کلاسش درسنامه سیرتا پیاز رو میخونم. اما برای بعضی از مباحث مثل مثلثات ترجیح دادم همون روشا و فرمولارو بلد باشم. اگر میخای برای ریاضی فقط یک روش یاد بگیری اون روش تشریحیه . اما اگر دنبال روشای مختلفی هستی بیا این تکنیکارو یاد بگیر‌. هرچند راسیتش الانم بنده خدا زیاد رو عدد گذاریم تاکید نمیکنه.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان کسی جزوات ملاک پور رو داره؟ میشه لطفا بگین تعداد جزواتشو یعنی چند تا مبحث داره؟؟ کلاس های سالیانش دهم یازدهم دوازدهم رو صفر تا صد تدریس میکنه؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن