خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

واسه آزمون بعدی که از دهمه چه منابعی کار کنم؟

سلام
      من یه سری کتاب کوچولوی جمع بندی دروس اختصاصی زرد رنگ مهر و ماه رو دارم. ولی الان دودل شدم و نمیدونم از منابع آموزشی واسه آزمون بعدی قلم چی استفاده کنم یا این کتابای جمع بندی؟ دوازدهم تجربی هستم.
      این کتابایی که میگم تست کم دارن ولی نمودار درختی و اینا دارن و میگن تست های به درد بخور فقط توشون اومده. حالا به نظر شما من منبع آموزشی (مثل دهما) یا این جمع بندی یا کتابای آزمون طور رو بزنم؟
      خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      بهتره روی علامت دارهاتون کار کنید و اگر نیاز دیدید برای مرور سریع تر از نمودار های درختی و... کتاب استفاده کنید.
      و اگر وقت داشتید بعد از علامت دار ازمون بزنید.
      این مدت نیمه جمع بندی باید نخونده ای باقی نمونه و تا جایی که وقت دارید علامت دار و ازمون بزنید
      موفق باشید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط navidgh نمایش پست ها
      سلام
      من یه سری کتاب کوچولوی جمع بندی دروس اختصاصی زرد رنگ مهر و ماه رو دارم. ولی الان دودل شدم و نمیدونم از منابع آموزشی واسه آزمون بعدی قلم چی استفاده کنم یا این کتابای جمع بندی؟ دوازدهم تجربی هستم.
      این کتابایی که میگم تست کم دارن ولی نمودار درختی و اینا دارن و میگن تست های به درد بخور فقط توشون اومده. حالا به نظر شما من منبع آموزشی (مثل دهما) یا این جمع بندی یا کتابای آزمون طور رو بزنم؟
      خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید
      از تایمی که تا ازمون دارید برای دو تا کار استفاده کن:
      ۱. حل دو مدل (تیپ) تست
      تست هایی که غلط زدی قبلاً یا حالا ب هر دلیلی علامت دار کردیو تیپ تست های که تکرار شون داخل کنکور و ازمون های که زدی کمتر بوده (سوالای جدیدتر قوی تر) ؛ بچه ها معمولن روی همین سوالات داخل ازمون ها لنگ میزنن چرا؟ چون تکرار این تیپ تستا داخل کنکور. ازمونا و ... ک شرکت میکنین کمتر از بقیه سوالاته پس همین سوالاتن ک احتمال مطرح شدن بیشتری در کنکور و ازمونای جامع دارن. بهترین منبع این سوالاتم تستای قوی گلچین شده ازمونای موسسات مختلفه مثلاً سه سطحی کانون منبع خوبیه واسه ازمون زدن یا تستای گلچین بقیه ازمونا

۲. برای مرور سعی کن قبل هر ازمون سریع متن دینی و زیست و شیمی رو ورق بزنی نکاتی که نوشتی رو نگا بندازی در نهایت اگ وقتی شد لقمه ها یا کتابای جمع بندی رو هم بخونی؛ لغت و املا هم نیاز به مرور داره و باید کلماتی که علامت دار کردی یا جایی نوشتی رو الان بکشی بیرون. بخونی همه رو
      لغات زبانم همین طور ؛ اگرم علامت دار نکردی اصلا ب هیچ وجه سمت همه خوانی لغات نرو چاره ای جز زدن تست نداری (با تست غلطات رو میان و یه جا جمع میشن که خودش بهترین مروره)
      ولی مرور فیزیک و ریاضی و مسائل شیمی و قرابت و ارایه و گرامر به هیچ وجه خلاصه ای که یکی دیگه نوشته به کارت نمیاد پس خلاصه خودتو باید بخونی (یه سری از بچه ها خودشون مسئله ها رو تیپ بندی میکنن و قبل ازمون میخونن ک خیلی خوبه) ولی باز اگ خلاصه خاصی نداری پیشنهادم اینه از این درسایی ک گفتم تا میتونی آزمون بزنی غلطارو رو بیاری و مشکلاتو رفع کنی.
      موفق باشی
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.
      ویرایش توسط mahdi_artur : 28 دی 1399 در ساعت 02:33

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن