خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      حال, آنچه را قبلا انجام گرفته فراموش می کنم و خویش را به سوی آن چه در پیش است می کشانم.

قدیمی ها می گفتند مادری که نگران فرزندش نباشد مادر نیست.ولی اکنون می دانیم که ترس نا به جای مادران موجب دردسر و حوادث برای بچه ها می شود.زیرا ترس, تصویر دقیقی از بیماری یا وضعیت ناخوشایند را ترسیم می کند و اگر خنثی نشود به عینیت در می آید.خوشا به حال مادرانی که می توانند از صمیم دل بگویند فرزندم را به خدا می سپارم.وبنابراین یقین دارد که فرزندش تحت حمایت الهی است.
      زنی ناگهان در نیمه شب از خواب می پرد و احساس می کند که خطری برادرش را تهدید می کند.به جای این که خودش را تسلیم کند با تاکید می گوید ; انسان در ذهن الهی کامل است.و همواره در جای مناسبی قرار دارد.پس برادرم نیز در جای مناسبی قرار دارد و تحت حمایت الهی است.روز بعد فهمید که برادرش در معدن در معرض خطر انفجار بوده ولی توانسته به گونه ای معجزه آسا از مهلکه جان سالم در ببرد.
      پس انسان با قدرت تفکر خود حافظ خویش است.وانسان ها باید بدانند که آن چه می خواهند در پناه خدا است.
      هیچ خطری تو را تهدید نمی کند و هیچ بلایی به جایگاه تو نمی رسد.با محبت به خدا دیگر ترسی وجود ندارد.بلکه محبت کامل, ترس را از بین می برد ; زیرا ترس عذاب دارد و کسی که آن را داراست که محبت کامل ندارد.
      ((فلورانس اسکاول شین))
      ویرایش توسط -Shirin- : 05 بهمن 1399 در ساعت 10:28

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      انسان باید اولین قدم را بردارد ((به خداوند تقرب جویید تا به شما نزدیک شود. ))
      اغلب از من می پرسند: چگونه می توانیم به خواسته های خود برسیم؟ و من پاسخ می دهم : با کلام مناسب از خداوند بخواهید و از او هدایت بطلبید و بگویید : ای روح نامتناهی, راه را به من نشان بده اگر باید کاری کنم تا به خواسته ام برسم, آن را برایم آشکار کن. پاسخ نیز از طریق شهود خواهد آمد ; اظهار نظری تصادفی توسط یک شخص, جمله ای در کتاب و یا غیره. گاه پاسخ ها تکان دهنده اند.
      ((فلورانس اسکاول شین))

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      روزی داشتم از خیابانی رد می شدم که ناگهان به دلم افتاد به نانوایی که دو چهارراه پایین تر بود سر بزنم. ذهن استدلالی ام مخالف بود و می گفت: برای چه می خواهی به آن جا بروی؟ تو که به نان نیاز نداری! ولی من یاد گرفته بودم که هرگز استدلال نکنم. پس به نانوایی رفتم ولی به مورد خاصی برنخوردم و برگشتم. در حین بازگشت, با زنی برخورد کردم که این اواخر به یادش بودم و او به کمکی احتیاج داشت که از دست من ساخته بود.
      ((فلورانس اسکاول شین))

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شهود نیرویی معنوی است که توجیهی ندارد و فقط راه را نشان می دهد. اغلب افراد در حین درمان رهنمود های خود را می یابند ولی گاه آن را نادیده می گیرند.برخی از رهنمود های خدا پنهان اند و الهام می شوند.
      روزی در کلاس برای شاگران خود به طور گروهی دعا می کردم که هر کسی شفاعت خود را بیابد.کلاس که تمام شد زنی نزد من آمد و گفت ; (( وقتی شما در حال دعا کردن بودید به دلم افتاد که اثاث منزلم را که در یک انبار امانت گذاشته ام پس بگیرم و آپارتمانی اجاره کنم. )) زن برای شفا یافتن و سلامت خود به آن جا آمده بود. به او گفتم ; (( بدون شک اگر برای خود خانه ای تشکیل دهی سلامت خود را می یابی.بیماری لخته شدن خون تو به خاطر این است که اثاثیه ات را در یک جا جمع کرده ای و جمع کردن اشیا موجب جمع شدن خون در نقطه ای از بدن می شود.تو قانون مصرف را زیر پا گذاشته ای و اکنون جسم تو تحت آن قانون قرار گرفته است . ))
      مردم حتی نمی تواندد تصور این را بکنند که اعمال شان چه اثری بر آنان می گذارد.هر بیماری علتی دارد و چه بسا انسان با درک این موضوع که جسم او در ذهن الهی کامل است, شفای آنی بیابد. بر عکس با ارایه تفکرات منفی ,احتکار , ترس و سرزنش , بیماری وی باز می گردد.
      ((فلورانس اسکاول شین))

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هر گاه انسان در مرتبه معنوی خود قرار گیرد حق الهی خود را از این خزانه ی عظیم خواهد گرفت.
      ((من سال هایی را که ملخ ها خورده اند به تو باز میگردانم. ))
      ملخ ها در این جا همان ترس ها, شکست ها, تردید ها, نفرت ها و حسرت های ذهن فانی است که همه ی وجود انسان را از بین می برد و حاصل افکار منفی خود انسان است.
      زیرا هیچ کس جز خود انسان چیزی را از آن خود نمی کند و هیچ کس جز خود انسان چیزی را از خود دریغ نمی کند.
      انسان در این دنیاست تا خود دلیلی بر وجود خدا و شاهد حقیقت باشد.انسان فقط زمانی می تواند نشانه ی وجود خدا باشد که از فقر, ثروت و از بی عدالتی, عدالت بیافریند.
      خداوند می فرماید; (( این گونه مرا آزمایش کنید که ببینید آیا درهایی از آسمان برای شما نگشوده ام و چنان نعمت هایی بر شما فرود نیاورده ام که حدی برای آن نیست. ))

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن