خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشورت راجب زیست

سلام وقت بخیر

سوال: برای زیست شناسی من می خوام تست کنکور هر فصلو بزنم .اول تست هرگفتار رو یکی در میون میزدم تا دیگه درسنامه نخونم. ولی دیدم اینجوری خیلی از نکته های مهمو از دست می دم. از طرفی میشه بعد عید تست بیشتری زد اگه اغلب نکات مهم رو داشته باشم. واسه همین رفتم سراغ ماز ولی خیلی وقت گیره! به نظر شما باید چیکار کنم؟ جزوه جمع و جور تر سراغ دارین؟

لطفا جواب بدین.

2. Top | #2
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh80 نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر

سوال: برای زیست شناسی من می خوام تست کنکور هر فصلو بزنم .اول تست هرگفتار رو یکی در میون میزدم تا دیگه درسنامه نخونم. ولی دیدم اینجوری خیلی از نکته های مهمو از دست می دم. از طرفی میشه بعد عید تست بیشتری زد اگه اغلب نکات مهم رو داشته باشم. واسه همین رفتم سراغ ماز ولی خیلی وقت گیره! به نظر شما باید چیکار کنم؟ جزوه جمع و جور تر سراغ دارین؟

لطفا جواب بدین.

شما کتاب رو خیلی خفن بخون .
      تست ضریب 2 بزن .
      هیچ چیزی از دست نمیدی .
      کلا سعی کن کتاب رو حفظ کنی .

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من روش های زیادی رو برای زیست امتحان کردم اما فقط حفظ کردن جواب داده .
      اول باید فهم درس رو شما داشته باشین . بعد تسلط روی متن . با دید انتقادی متن کتاب رو بخونید . انگار طراح هستید .
      بعد تست بزنید .
      حالا وقتشه متن کتابو حفظ کنید .

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما با این روش به چه درصدی رسیدین؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh80 نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر

لطفا جواب بدین.
      سراغ جزوه نرید. همه چی تو کتاب هست. تست بزنید و کتاب رو با دید طراحانه بخونید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن