خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Question |لغات خارج از کتاب انگلیسی برای کلوز و ریدینگ|

سلام به همه
      من قبلا کلاس زبان نرفنم و انگلیسی رو در حد مدرسه بلدم
      الان هم پایه دهم ام و خیلی از زبان کنکور میترسم چون میدونم که قراره لغت خارج از کتاب هم بیاد و ....
      میدونم که کلوز و ریدینگ بیشتر مهارتیه و باید مهارت حل متن رو یاد بگیرم اما واسه اینکه خیالم راحت باشه و هم اینکه وقتش رو هم دارم میخوام لغات خارج از کتاب هم یادبگیرم!!!

راهنمایی کنید که چه منابعی واسه لغت خارج از کتاب بخونم؟روزی چقدر براش وقت بزارم؟
      اصلا کسی هست که شرایطش مثل من باشه ولی تونسته باشه زبان رو خوب بزنه تو کنکور؟؟؟؟
      (she`s Trying ( i`m she
      ویرایش توسط atoo : 24 دی 1399 در ساعت 11:16

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تا زمان کنکورت تا میتونی لغت حفظ کن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atoo نمایش پست ها
      سلام به همه
      الان هم پایه دهم ام و خیلی از زبان کنکور میترسم چون میدونم که قراره لغت خارج از کتاب هم بیاد و ....
      میدونم که کلوز و ریدینگ بیشتر مهارتیه و باید مهارت حل متن رو یاد بگیرم اما واسه اینکه خیالم راحت باشه و هم اینکه وقتش رو هم دارم میخوام لغات خارج از کتاب هم یادبگیرم!!!

راهنمایی کنید که چه منابعی واسه لغت خارج از کتاب بخونم؟روزی چقدر براش وقت بزارم؟
      اصلا کسی هست که شرایطش مثل من باشه ولی تونسته باشه زبان رو خوب بزنه تو کنکور؟؟؟؟
      کتاب لغت امید یعقوبی فرد رو بگیر کار کن
      میتونی برای لغات و هم برای درس زبان کتاب آیکیو گاج رو هم بخری که درسنامه ای خفن تر از این من ندیدم تا حالا
      ویژگی امید یعقوبی فرد توضیح با شکل هستش که به خوبی لغت و گرامر تو ذهنتون جای میگیره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      میتونی برای لغات و هم برای درس زبان کتاب آیکیو گاج رو هم بخری که درسنامه ای خفن تر از این من ندیدم تا حالا
      ویژگی امید یعقوبی فرد توضیح با شکل هستش که به خوبی لغت و گرامر تو ذهنتون جای میگیره
      خوشم‌ میاد ازت که میری درباره ی تک به تک کتابا تحقیق میکنی واصلا واست مهم نیست کدوم کتاب معروف تره مثلا تو درس زبان یا کیاسالار خیلی سبز رو میگن یا شهاب اناری مبتکران ولی تو خیلی مطمئن آی کیو رو معرفی میکنی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم دقیقا مشکل شمارو داشتم و سر همین موضوع درصدم از 40-50 بالاتر نمیومد.کناب درک مطلب مبتکران رو بگیرید.به همراه خودش یه کتابچه داره که 3000 تا واژه خارج از کتابی که پرتکرار بوده رو اورده(توی مقدمه این کتابچه نوشته طبق تحقیقاتی که روی 390 میلیون واژه ای که توی دیکشنری لانگمن انجام شده اگه 3000 تا از پر کاربرداشو بدونیم هر متن انگلیسی که جلومون بذارن میتونیم حداقل 86 درصدشو بقهمیم که در واقع همین 3000 تا واژه این که تو کتابچه اومدن)
      حالا نمیدونم این توضیح مقدمه حقیقت داره یا نه ولی برای کنکور که خیلی بهم کمک کردو زبان کنکورمو به 80 رسوند.کنار واژه هایی هم که تو کنکور اومدن کلمه uee نوشته شده
      البته به نظرم خیلی خیلی خیلی بهتره که یه بار تمامی لغات کتاب درسی هر 3 پایه خونده و تست زده بشه و بعد سراغ لغات خارج از کتاب برید

6. Top | #6
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام به همه

هفته ای دو تا متن تالیفی بگیر کامل تمام لغاتشو و اصطلاحات و جملاتشو بخور.
      متن هم کنکور باشه (قبل ۹۴ ) خوبه یا مثلا تالیفی مال از متن نترسیم ۱۲۰ تا متن داره هفته ای دوتا حداقل بزنی تا کنکور تمومه احتمالا زیاد هم بیاری
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      خوشم‌ میاد ازت که میری درباره ی تک به تک کتابا تحقیق میکنی واصلا واست مهم نیست کدوم کتاب معروف تره مثلا تو درس زبان یا کیاسالار خیلی سبز رو میگن یا شهاب اناری مبتکران ولی تو خیلی مطمئن آی کیو رو معرفی میکنی
      دوست من کتاب خدا تومن پول میگیره بدون تحقیق واقعا کتاب خریدن گناهه کبیره ست
      در ضمن بنده ارادت خاصی به دکتر کیاسالار قائل هستم و اتفاقا بهترین کتاب زبان کنکور رو ایشون نوشتن
      ولی
      برای مورد شما آیکیو رو برای لغات و توضیحات و درسنامه بهتر میدونم
      در مورد اناری واقعا نمیدونم را پیشنهادش میدن اصلا توصیه ش نمیکنم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درضمن این رو هم اضافه کنم نگران نام آیکیو در روی کتاب نباشید کتاب کاملا برای هر سطح مناسب هست(برعکی خیلی سبز که سطحش یکم بالاتر است)
      با اطمینان کامل استفاده کنید از آیکیو جامع زبان (تو هر درسی با اطمینان نمیگم ولی زبان رو چون توش یه ذره تخصص دارم میگم)

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگر ریدینگ ها و کلوزهای متفاوت حل کنید و لغات اونارو مدام مرور کنید خوبه//کتاب لغات ضمیمه ک همراه مبتکران هست هم مفیده

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من ی تجربه بگم ک کسی ک 1201 لغت لقمه قدیمو داره نیاز به خرید جدیدش نیس..99 درصد مشابهن شما فقط پول اضافه خرج میکنید
      درمورد تاپیکم دوستمون گفتن ک لغات ریدینگ کنکور حفظ کن واقعا عالی گفتن بهترین روشه واقعا..سختم نیس چهارپنجتا لغت کنکور حفظ کنید بقیه براتون تکراری میشن

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      زبان کتاب ناشناخته زیاد داره مثل میکروطلایی و ایکیو ک اولی سختره ولی میشه استفاده کرد..چون تازه کارا دیگ تست سطح دوشو نمیزنن چون خیلی سختن
      ایکیو هم درسنامه کامل و از صفر بگوتری داره تصویری هم هست

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها
      سلام
      برای لغت لقمه مهروماه و تیک ایت خوبه
      تیک ایت روند آموزش رو توضیح داده که چطوری باید کار بشه ولی لقمه فقط کلمه و معنی داره هر دو کتاب خوبن
      الان دهم هستی اگه از الان کار کنی زبان رو تو کنکور 100 هم میتونی بزنی
      ممنونم
      (she`s Trying ( i`m she

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      خیلی ممنون از توضیحاتتون
      کتاب نردبام انگلیسی رو دیدید؟؟؟ بنظرتون اون بهتره یا آیکیو؟ برای سطح بالا میگم
      (she`s Trying ( i`m she

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aa79 نمایش پست ها
      من خودم دقیقا مشکل شمارو داشتم و سر همین موضوع درصدم از 40-50 بالاتر نمیومد.کناب درک مطلب مبتکران رو بگیرید.به همراه خودش یه کتابچه داره که 3000 تا واژه خارج از کتابی که پرتکرار بوده رو اورده(توی مقدمه این کتابچه نوشته طبق تحقیقاتی که روی 390 میلیون واژه ای که توی دیکشنری لانگمن انجام شده اگه 3000 تا از پر کاربرداشو بدونیم هر متن انگلیسی که جلومون بذارن میتونیم حداقل 86 درصدشو بقهمیم که در واقع همین 3000 تا واژه این که تو کتابچه اومدن)
      حالا نمیدونم این توضیح مقدمه حقیقت داره یا نه ولی برای کنکور که خیلی بهم کمک کردو زبان کنکورمو به 80 رسوند.کنار واژه هایی هم که تو کنکور اومدن کلمه uee نوشته شده
      البته به نظرم خیلی خیلی خیلی بهتره که یه بار تمامی لغات کتاب درسی هر 3 پایه خونده و تست زده بشه و بعد سراغ لغات خارج از کتاب برید
      چقد عالی
      ممنونم
      (she`s Trying ( i`m she

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از توضیحاتتون
      کتاب نردبام انگلیسی رو دیدید؟؟؟ بنظرتون اون بهتره یا آیکیو؟ برای سطح بالا میگم
      نردبام ناقص العضو هستش
      صد در صد ایکیو بهتره در جامع بودن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن